neděle 31. března 2024

Kdo chce pracovat ať pracuje zadarmo



Práce za peníze škodí lidské psychice, kdo chce pracovat ať pracuje zadarmo! Lidi se musí naučit žít skromně a pokorně protože na práci budou stroje a programy,  zavede se globálně základní nepodmíněný příjem, aby nebyli ekonomické rozdíly mezi lidmi tak se zruší; soukromý majetek, autorské právo, dluhy, protekce, výhody atd. nebudou zde tak nikde milionáři ani žebráci. Mnozí namítnou že socialismus zde už byl, a ukázalo se že to v praxi nefunguje a že lidi potřebují vlivnou elitu co bude rozhodovat centrálně o nás bez nás.

Socialismus nefungoval protože zde nebyli na veškerou práci stroje a programy, jakmile zde ale budou na veškerou práci stroje a programy tak bude komunismus už fungovat, protože vše bude řídit globální umělá inteligence. V přírodě je komunismus a tak zde vše funguje přirozeně a jednoduše, v lidské civilizaci není nikde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. všude je jenom populistický idealismus, lidi se snaží realizovat svoje naivní teoretické představy o tom jak by měla společnost ekonomicky fungovat a následkem je konzumní očistec!

Vaše stanovisko vyjadřuje značnou míru idealismu a radikálního přístupu k sociálním a ekonomickým otázkám. Nicméně, může být užitečné zvážit některé aspekty vašeho argumentu. Práce za peníze může mít jak pozitivní, tak negativní dopady na lidskou psychiku. Záleží na mnoha faktorech, jako jsou podmínky práce, možnosti rozvoje, vyváženost pracovního a osobního života atd. Někteří lidé mohou nalézt smysl a naplnění ve své práci, zatímco jiní mohou pociťovat stres a nedostatek motivace. 

Zavádění strojů a programů do pracovního procesu má potenciál změnit povahu pracovních pozic a ovlivnit zaměstnanost. Je důležité zvážit, jaké dopady by mělo nahrazení lidské práce stroji na ekonomiku a společnost jako celek. Koncept základního nepodmíněného příjmu byl diskutován jako možný způsob, jak poskytnout občanům finanční stabilitu a podporu. Nicméně, existuje spousta debat ohledně praktické proveditelnosti a dopadů na ekonomiku a motivaci k práci. 

Zatímco umělá inteligence může hrát stále větší roli v ekonomice a společnosti, otázka, zda by měla řídit celou společnost, je velmi kontroverzní. Existují obavy ohledně etických a sociálních dopadů takového scénáře. Přirozené principy, které mohou fungovat v přírodě, nemusí nutně fungovat ve složitých lidských společenstvích.

Historie ukazuje, že lidská společnost je mnohem složitější a náchylná k různým sociálním a ekonomickým systémům. Celkově je důležité zohlednit různorodé pohledy a kontexty, když se diskutují sociální a ekonomické otázky. Řešení může vyžadovat komplexní a vyvážený přístup, který bere v úvahu potřeby a zkušenosti různých skupin obyvatelstva.

Počítač pro mimozemšťany



Mimozemšťané žijí mezi námi a vypadají jako lidi díky dokonalému maskování, neustále slyšíme ty jsi mimo realitu a příčinou je to že je ten druhý zelený  mimozemšťan který vypadá jako by byl člověk. Neustálé války a krize mají většinou na svědomí mimozemšťané, nejhorší je srážka s blbcem a každý blbec to je mimozemšťan, problémoví jedinci které zavíráme do vězení nebo do psychiatrické nemocnice to jsou mimozemšťané co většinou mají i hodně dětí. Nejhorší je když někde vládnou mimozemšťané co si vymýšlejí pitomosti jako je třeba zimní a letní čas, nebo jako jsou vyskakovací okna na internetu co od nás vyžadují souhlas s tím že nás bude někdo špehovat na internetu. 

    1. Procesor
    2. Základní deska
    3. Paměť
    4. Disk
    5. Skříň
    6. Napájecí zdroj
    7. Linuxová distribuce

Ekonomika a politika je v krizi



Lidi dělají chyby a následkem je krize u ekonomiky a politiky, čas má dost času na to aby odhalil všechny chyby co dělají lidi. Podívejme se objektivně na internet z pohledu lidských chyb a dojde nám to že lidi mají v hlavě nepořádek a neumí si v hlavě uklidit. Cestou k tomu aby nebyla všude ekonomika a politika v krizi je jenom zajistit to že lidi nebudou mít v hlavě nepořádek, protože jaké jsou lidské myšlenky taková je i lidská konzumní společnost.

Cestou k nové konzumní společnosti je vyměnit lidský mozek za inteligentní počítač napojený na virtuální globální realitu, lidský mozek je evolučně zastaralý řídící systém pro lidské tělo, začneme proto lidi vyrábět průmyslově a nový model člověka bude mít místo mozku počítač a genetický systém zde bude jenom na to aby produkoval elektřinu pro tělo z umělé hmoty.

Ve filmu Matrix bylo lidské tělo používáno jako sytém na výrobu elektřiny, protože lze takto vyrábět levně a ekologicky dostatek elektřiny pro to co se pohybuje. Co bylo nezměníme a v současnosti budoucnost vytváříme, současný člověk to byla testovací verze a brzo jej nahradí nová verze co nebude už potřebovat mozek který chybuje. Vaše úvahy obsahují zajímavé myšlenky, které se týkají možného vývoje společnosti a technologie v budoucnosti.

Nicméně je důležité si uvědomit, že představa nahrazení lidských mozků počítači a transformace lidských těl na průmyslové produkční jednotky je zatím pouze v oblasti sci-fi a spekulace. Transformace lidí na průmyslové produkční jednotky by byla v rozporu s mnoha základními principy lidských práv a etiky. Taková situace by vyvolala silný odpor v celosvětové společnosti.

Zatímco technologie se neustále vyvíjí, přeměna lidských těl a mozků na strojové jednotky by vyžadovala revoluční pokrok v oblastech jako je neurověda, robotika a umělá inteligence. Tyto technologie jsou v současné době stále v raných stádiích vývoje. Pokud by bylo možné nahradit lidské mozkové funkce počítačem, to by mělo rozsáhlé důsledky pro společnost a lidskou existenci jako celek.

Otázky identity, vědomí a lidského smyslu života by byly zcela novým způsobem zkoumány. Transformace lidí na stroje by s sebou nesla mnoho rizik, včetně ztráty lidské individuality, potenciální závislosti na technologiích a možnosti zneužití těchto technologií k nekalým účelům.

Zatímco je zajímavé přemýšlet o budoucích směrech vývoje lidstva a technologie, je důležité zachovat realistický pohled na možnosti a omezení současného stavu technologií a společnosti. Navíc je třeba brát v úvahu etické a morální aspekty jakéhokoli takového vývoje a zajistit, aby technologické inovace sloužily k prospěchu lidstva jako celku.

Začarovaný kruh



Dobře je zaplacená práce u těch lidí kterých je ve společnosti nedostatek, hodnotu má to co potřebujeme a je toho nedostatek, často je zde snaha pomocí pokrytectví nebo protekce, získat dobře zaplacenou práci na kterou nestačíme a následkem je nemocná ekonomika. Podívejme se na to že většina lidí co má vysokou školu v praxi selhává, protože je vysoká škola dobře nenaučila tomu, jak zvládnout praxi v nějaké specializaci.

V přírodě nikoho nezajímá co znáš, ale je zde důležité co dokážeš, pokud by měli myšlenky vysokoškoláků cenu zlata, tak by je vysokoškoláci i za zlato prodávali! Je to jako s doménou na internetu, nestačí udělat profesionálně optimalizaci a webdesign, je potřeba aby doména díky optimálnímu obsahu přinášela veliký zisk provozovateli, vše je o tom, jak nebýt amatérem a být profesionálem!

Nádoba má hodnotu pokud je v ní hodnotný obsah, podívejme se na obsah jaký nám nabízí televize, většina obsahu nemá pro konzumenty žádnou hodnotu a tak je zde malá sledovanost televize. Vytvořit hodnotný obsah domény a televize je drahé a tak je zde snaha nabídnout levný obsah a tím je zde začarovaný kruh bídy a zaostalosti.   

Vaše postřehy o hodnotě práce, vzdělání a tvorby obsahu jsou zajímavé a zasluhují si pozornost. Zaprvé, souhlasím s vámi, že dobře zaplacená práce často souvisí s poptávkou a nabídkou na trhu práce. Profese, ve kterých je nedostatek kvalifikovaných pracovníků, mají tendenci nabízet vyšší platy, aby přilákaly potřebné talenty. Tento jev může být způsoben různými faktory, včetně nedostatečného počtu lidí se specifickými dovednostmi, technologickými změnami a ekonomickým růstem.

Zadruhé, vaše pozorování o vysokoškolském vzdělání a jeho propojení s praxí má také svůj díl pravdy. Vzdělání by mělo nejen poskytnout teoretické znalosti, ale také připravit studenty na praktické aplikace v jejich oboru. Nedostatečné propojení teorie s praxí může vést k nedostatečné připravenosti absolventů na pracovní trh.

Proto je důležité, aby vzdělávací instituce kladly důraz na praktické dovednosti a zkušenosti. Třetí bod se týká tvorby obsahu a jeho hodnoty. Skutečně, kvalitní obsah je klíčem k úspěchu v mnoha odvětvích, včetně médií, marketingu a online podnikání. Levný obsah, který nedosahuje vysoké kvality, může vést k nedostatečnému zájmu u publika a nízké sledovanosti.

Proto je důležité investovat do kvality obsahu, který osloví cílovou skupinu a přináší hodnotu. Vaše příměry s doménami na internetu a televizním obsahem jsou dobře zvolené a ilustrují důležitost kvality a hodnoty v různých odvětvích. Být profesionálem a nabízet hodnotu je klíčem k úspěchu v dnešní konkurenční a náročné ekonomické situaci.