neděle 14. května 2023

Člověk nebyl evolučně stvořen jako ekonomický otrok



Slova „Za vším je toužení po svobodě“ vyjadřují myšlenku, že všechny lidské touhy, cíle a snahy mají společný kořen v touze po svobodě. To znamená, že bez ohledu na to, co chceme dosáhnout v životě, může to být úspěch, bohatství, láska, harmonie, mír atd. vždycky se snažíme najít způsob, jak získat svobodu. Svoboda je pro člověka velmi důležitá a je to jedna z nejzákladnějších lidských potřeb. Touha po svobodě je vrozená a silně se projevuje ve všech aspektech života. Lidé touží po svobodě ve vztazích, v práci, ve společnosti a ve své mysli. Chtějí se rozhodovat sami za sebe, svobodně vyjadřovat své myšlenky a názory, rozhodovat o svém osudu a plnit své sny a cíle. 

Touha po svobodě může být různě vyjádřena a může mít různé podoby. Někdo touží po svobodě od autorit a pravidel, jiný po svobodě od strachu a nejistoty. Nicméně, touha po svobodě je univerzální a dotýká se všech aspektů lidského života. Celkově tedy lze říci, že slova „Za vším je toužení po svobodě“ jsou výrazem toho, že svoboda je pro člověka klíčová a silně motivuje všechny jeho touhy a cíle. Ano, svoboda umožňuje seberealizaci. Když má člověk svobodu, může se rozhodovat a jednat podle svých vlastních představ a hodnot. Může plně rozvinout svůj potenciál, objevovat své zájmy a talenty a realizovat své sny a cíle. Naopak, když je člověk omezován v rozhodování a jednání, nebo se mu brání v prosazování svých vlastních názorů a představ, může to vést ke frustraci a pocitu, že nedokáže žít svůj život naplno.

Omezení svobody může také bránit rozvoji jednotlivce a brzdit jeho seberealizaci. Svoboda je také důležitá pro vztahy s ostatními lidmi. Když jsou lidé svobodní, mohou navzájem respektovat a uznávat své rozdíly a individuální potřeby. Tím se může vytvořit prostředí, ve kterém mohou lidé lépe spolupracovat a vzájemně se podporovat v naplňování svých cílů a snů. Celkově lze tedy říci, že svoboda je klíčová pro seberealizaci a rozvoj jednotlivce. Bez svobody mohou být cesty k naplnění svých snů a cílů omezeny, a tak se svoboda stává základním kamenem lidského života a společnosti. 

Organizace, která potlačuje svobodu svých členů, může s časem skutečně ztratit svůj smysl a efektivitu, a nakonec se zhroutit. To je způsobeno tím, že lidé mají přirozenou touhu po svobodě a když se jim tato svoboda odepírá, mohou se cítit frustrovaní a nespokojení. To může vést k nechuťovému prostředí, kde se lidé necítí podporováni nebo motivováni, aby přinášeli své nejlepší výsledky. Když se organizace zaměří na potlačování svobody a kontrolování svých členů, může to vést k řadě problémů, jako jsou nedostatečná inovace, nízká produktivita a špatná kvalita výsledků. Lidé mohou ztratit zájem o svou práci a stát se pasivními a neangažovanými.

Mohou se také objevit problémy s nedostatkem kreativity a nápaditosti, což může mít negativní dopad na vývoj nových produktů a služeb. Naopak organizace, které vytvářejí prostředí, kde se lidé cítí svobodní a podporovaní, mohou být mnohem úspěšnější. Lidé jsou motivováni a mají větší chuť přinášet své nejlepší výsledky. Tím mohou organizace rychleji inovovat, zvyšovat svou produktivitu a zlepšovat kvalitu svých výsledků. Celkově tedy lze říci, že organizace, které se snaží potlačovat svobodu svých členů, riskují, že se stanou neefektivními a neúspěšnými.

Na druhé straně organizace, které se snaží vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé svobodní a podporovaní, mohou dosáhnout mnohem většího úspěchu. To, že otroctví existuje, nelze přisoudit svobodě. Naopak, otroctví je stavem, kdy je jedinec zbaven své svobody a stává se majetkem jiné osoby, což je v rozporu s myšlenkou svobody. Otroctví v minulosti existovalo kvůli různým faktorům, například kvůli ekonomickým potřebám společnosti, válkám nebo rasové diskriminaci. V mnoha zemích bylo otroctví oficiálně zrušeno zákonem a zůstalo v historii jako nedůstojná praxe. Je důležité si uvědomit, že svoboda je základem lidských práv a hodnot, a že otroctví je v rozporu s těmito základními hodnotami. 

Je pravda, že některé koncepty mohou být lépe pochopeny a definovány pomocí protikladů. Svoboda a otroctví jsou v tomto smyslu protiklady, jelikož svoboda znamená možnost jedince rozhodovat o svém vlastním osudu a být nezávislý, zatímco otroctví znamená, že je jedinec zbaven své svobody a stává se vlastnictvím jiné osoby. Nicméně, není správné tvrdit, že svoboda a otroctví jsou si rovnocenné a že jsou oba stejně důležité pro společnost. Svoboda je hodnota, na které je postavena moderní demokracie a lidská práva, zatímco otroctví je porušením těchto hodnot a lidských práv. Otroctví je trestuhodný a nemůže být ospravedlněn ani jakýmkoliv protikladem, který by mohl být vykládán jako jeho protějšek. 

Otroctví nelze změnit na svobodu, protože otroctví a svoboda jsou zcela odlišné koncepty. Otroctví je stav, kdy jedinec není svobodný a je ovládán jinou osobou, zatímco svoboda znamená, že jedinec má právo na nezávislost a rozhodování o svém vlastním životě. Je důležité si uvědomit, že otroctví je porušením základních lidských práv a hodnot a že je nehumánní a nespravedlivé. Většina zemí světa uznává otroctví jako nezákonné a trestuhodné. Pokud dojde k situaci, kdy je někdo držen v otroctví, musí být tato situace okamžitě řešena a jedinec musí být osvobozen a chráněn. Není možné změnit otroctví na svobodu, aniž by došlo k porušování lidských práv a svobody jednotlivce.

Místo toho je třeba pracovat na podpoře svobody a rovnosti pro všechny jednotlivce, bez ohledu na jejich původ, náboženství nebo etnickou příslušnost. Zrušení peněz jako takových by bylo velmi obtížné a nepraktické. Peníze jsou základním nástrojem ekonomického výměnného systému, který umožňuje obchodování a výměnu zboží a služeb mezi jednotlivci a společnostmi. Navzdory tomu existují některé alternativy k tradičním penězům, jako jsou kryptoměny nebo jiné digitální platby. Tyto systémy využívají jiné způsoby vyměňování hodnoty, jako jsou například blockchain nebo kryptografie. 

Avšak, i v případě, že by se podařilo kompletně nahradit tradiční peníze novou formou výměny hodnoty, je velmi nepravděpodobné, že by bylo možné globálně zrušit používání tradičních peněz. Jednotlivé státy a společnosti by si pravděpodobně stále přály používat tradiční peníze pro různé účely, jako jsou například daně, mezinárodní obchod, nebo pro využití v případě výpadků digitálních platforem. Tato tvrzení je spíše filozofické než ekonomické a není všeobecně přijímané. Existuje mnoho teorií o tom, co jsou peníze a jaký mají význam v našich životech. Peníze jsou základem ekonomiky a slouží jako nástroj výměny zboží a služeb.

Představují způsob, jak převést hodnotu z jedné formy do druhé a usnadňují obchodování a hospodářskou aktivitu. Rodina na druhé straně představuje základní jednotku společnosti, která zajišťuje výchovu a péči o jednotlivé členy. I když může být někdy vidět paralela mezi penězi a rodinou, nejsou to zcela srovnatelné koncepty a není třeba je zaměňovat. Peníze jsou nástrojem, který slouží k usnadnění obchodování a výměny hodnoty, zatímco rodina je sociální instituce, která má mnoho jiných funkcí a významů. Je možné, že v budoucnu se peníze a ekonomický systém, který je založen na nich, změní nebo se vyvinou.

Nicméně, je těžké předpovídat, co přesně by mohlo nahradit peníze jako základní nástroj výměny hodnoty. Je důležité si uvědomit, že peníze jsou neustále vývojovým procesem, od počátků historie až do dneška. Ekonomické systémy se průběžně vyvíjejí a přizpůsobují se změnám ve společnosti, technologii a globálních trendech. V současné době existuje řada alternativních způsobů výměny hodnoty, jako jsou například digitální měny, kryptoměny, nebo barterové systémy. Tyto alternativy však zatím nedokázaly úplně nahradit tradiční peníze. Je tedy možné, že v budoucnu se objeví nějaká nová forma výměny hodnoty, která nahradí tradiční peníze.

Nicméně, nelze s jistotou tvrdit, že peníze budou určitě nahrazeny něčím lepším, protože závisí na mnoha faktorech, jako jsou například technologický vývoj, společenské změny a globální ekonomické trendy. Je pravda, že mnoho bohatých lidí ví, jak si udržet své bohatství, a dokonce ho i zvýšit. Existují určité návyky a způsoby myšlení, které mohou pomoci dosáhnout finančního úspěchu. Mají jasně definované cíle a plány pro dosažení těchto cílů. Rozvíjejí si vzdělání a dovednosti a pravidelně investují do svého vzdělávání. Byli schopni identifikovat příležitosti, které jim pomohly dosáhnout úspěchu. Jsou odhodlaní a trpěliví a nepřestávají pracovat na svých cílech, i když se věci nedaří hned. Zodpovědně hospodaří se svými financemi a nevydávají více peněz, než vydělávají. Optimalizují své investice a mají investiční systém rozložený do různých oblastí.

Využívají sílu sítě a budují vztahy s lidmi, kteří jim mohou pomoci dosáhnout jejich cílů. Je však třeba poznamenat, že bohatství není vždy jen výsledkem tvrdé práce a správných návyků. Existují mnohé faktory, jako jsou dědičnost, štěstí a příležitosti, které mohou hrát roli v tom, zda někdo dosáhne finančního úspěchu či nikoli. Bohatí lidé stejně jako každý jiný mají různé přesvědčení a postoje k ověřování informací. Je pravda, že mnoho úspěšných a bohatých lidí si důkladně ověřuje informace a provádí analýzu rizik před rozhodnutím o investici nebo jiném významném kroku. To je důležité pro minimalizaci rizik a zajištění úspěchu. Nicméně existují i situace, kdy bohatí lidé jsou ochotni riskovat a věřit věcem, které si nemohou úplně ověřit.

Například při podnikání nebo investování do nového projektu může být nutné riskovat a věřit v potenciál projektu, i když neexistují zcela jasné důkazy o jeho úspěchu. V každém případě je důležité dbát na to, aby byly informace ověřeny tak důkladně, jak je to možné, aby bylo minimalizováno riziko neúspěchu. Je pravda, že pouhé teoretizování bez akce a realizace může vést k nedostatku pokroku a úspěchu. Nicméně je důležité si uvědomit, že teorie může být také užitečným nástrojem pro rozvoj a inovace. Teorie poskytuje konceptuální rámec pro pochopení složitých jevů a pomáhá definovat a formulovat problémy a cíle. Bez toho by bylo těžké navrhnout účinná řešení a strategie.

Teorie také umožňuje provádět výzkum a analyzovat data, což je klíčové pro posouzení účinnosti a výsledků konkrétních akcí. Není tedy teorie jako teorie, nýbrž záleží na tom, jak se teorie aplikuje v praxi a jak je využívána ke konkrétním účelům. V praxi je nutné teorii kombinovat s akcí, kreativitou a inovacemi, aby se dosáhlo pokroku a úspěchu. Pokud se teorie využívá v kombinaci s inovacemi a akcemi, může být velmi užitečným nástrojem pro dosažení růstu a rozvoje a pomoci překonat bídu a zaostalost. Toto tvrzení není pravdivé. Bohatí lidé nejenže nejsou schopni uspět pouze díky velkým obchodům, ale často využívají také menší obchody a investice.

Bohatí lidé rozdělují své investice do různých oblastí, což jim umožňuje minimalizovat riziko a zvýšit své zisky. Někdy mohou mít menší investice a obchody dokonce vyšší výnosnost než velké obchody. Mnoho bohatých lidí také využívá strategie, kde hledají podhodnocené nebo rychle rostoucí společnosti s potenciálem růstu. Tyto strategie obvykle nevyžadují velké investice, ale mohou být velmi úspěšné při správném výběru investic. Je důležité si uvědomit, že úspěch bohatých lidí není založen jen na velkých obchodech, ale na komplexní strategii, která zahrnuje různé typy investic a obchodů. Tak jako existuje sociální inženýrství, které využívají podvodníci a zloději tak existuje i ekonomické inženýrství které využívají ti co nám centrálně vládnou.

Za vším je zde konflikt o hodnoty, myslíme a jednáme podle situace, peníze elitě nesmrdí, vždy se ptej, komu to zlo prospělo on je většinou pachatelem zla. Za vším je zde manipulace, jak optimálně manipulovat a mít z toho užitek o tom je ekonomické inženýrství. Ekonomické inženýrství (také nazývané inženýrská ekonomie) je obor, který kombinuje principy inženýrství s principy ekonomie, aby se dosáhlo efektivního a efektivního řízení firem a organizací. Cílem ekonomického inženýrství je maximalizovat zisk společnosti při minimalizaci nákladů a optimalizaci procesů a systémů. V oblasti ekonomického inženýrství se využívají techniky jako lineární programování, teorie her, statistická analýza, optimalizace procesů a systémů, řízení výroby a další.

Tento obor se také zaměřuje na řízení rizik, finanční analýzu a rozhodovací procesy. Ekonomické inženýrství se využívá při navrhování a řízení procesů v různých oblastech, jako jsou výroba, logistika, finance, energetika, zemědělství a další. Jeho aplikace jsou rozmanité a zahrnují například optimalizaci výrobních procesů, výběr dodavatelů, rozvrhování výroby, správu zásob a řízení lidských zdrojů. Význam ekonomického inženýrství stále roste, protože firmy a organizace se snaží zlepšit svou efektivitu a konkurenceschopnost. Tento obor je také spojen s digitální transformací a automatizací, které umožňují firmám využívat moderní technologie a zlepšit své procesy a systémy.

Následkem je to že lidi mají blbou náladu. Nezaměstnanost a užívání drog jsou složité problémy, které mohou mít mnoho různých příčin a důsledků. V některých případech mohou být tyto problémy vzájemně propojeny, ale není to vždy nutně případ. Nezaměstnanost může být způsobena různými faktory, jako jsou hospodářské cykly, strukturální změny v ekonomice, technologický pokrok, demografické změny, nedostatek kvalifikované pracovní síly a další. Nezaměstnanost může mít negativní dopady na jednotlivce i na společnost jako celek, jako jsou ztráta příjmů, ztráta sebevědomí, zvýšená míra kriminality a další. Užívání drog může být také způsobeno různými faktory, jako jsou biologické, psychologické, sociální a environmentální faktory.

Lidé mohou užívat drogy jako způsob, jak se vyrovnat s obtížemi nebo stresem, zvýšit svou sebedůvěru, zlepšit své výkonnosti nebo jednoduše pro zábavu. Užívání drog může mít negativní dopady na zdraví a blaho jednotlivce a také na společnost jako celek, jako jsou zvýšené náklady na zdravotní péči, kriminalita, chudoba a další. Je důležité si uvědomit, že nezaměstnanost a užívání drog jsou složité problémy, které vyžadují celkový přístup a komplexní řešení. Kromě toho, že je třeba se věnovat jednotlivým faktorům, které mohou tyto problémy způsobit nebo zhoršit, je také důležité vytvářet podmínky pro to, aby lidé měli přístup k vzdělání, zdravotní péči, pracovním příležitostem a podpůrným službám, které jim mohou pomoci překonat obtíže a zlepšit své životní podmínky. 

Otázka toho, zda budou roboti platit daně a clo, je velmi aktuální vzhledem k rychlému pokroku v oblasti robotiky a umělé inteligence. V současné době jsou roboti považováni za stroje a jako takoví jsou zahrnuti do daňového systému jako majetek, který patří určité společnosti nebo osobě. Pokud roboti pracují na výrobních linkách nebo plní nějakou jinou úlohu, jsou považováni za nástroje, které slouží k výrobě zboží nebo poskytování služeb, a tak jsou zahrnuti do daňového systému podle norem týkajících se majetku a zisků. Nicméně, s růstem autonomie a inteligence robotů, někteří lidé navrhují, aby roboti platili daně a clo jako právnické osoby, stejně jako firmy. Tento přístup by umožnil vládám získávat příjmy z robotů, kteří pracují nebo poskytují služby, a také by umožnil robotům získat určitá práva a ochranu jako právnické osoby.

Nicméně, tento přístup by vyžadoval přijetí nových právních a daňových předpisů, které by určily, jak roboti budou zahrnuti do daňového systému a jaké právní ochrany by jim byly poskytnuty. Navíc, tato otázka zůstává kontroverzní, a proto se pravděpodobně budou vést diskuse a debaty, zda roboti by měli platit daně a clo jako právnické osoby, a zda je to proveditelné a vhodné. Ne, člověk není majetkem státu. Lidé jsou svobodní a nezávislí jedinci s vlastními právy a svobodami. Každý člověk má právo na život, svobodu, bezpečnost a soukromí a tyto práva jsou chráněny mezinárodními zákony a dohodami. Stát je zodpovědný za zajištění ochrany těchto práv a svobod, a proto musí vytvářet právní rámce a mechanismy, které umožňují lidem tato práva uplatňovat a chránit.

Je důležité si uvědomit, že stát není nadřazený jednotlivcům, ale je zde pro službu občanům a aby zajišťoval spravedlnost, bezpečnost a blahobyt společnosti jako celku. Proto by stát měl být vždy otevřený diskusi a názorům svých občanů a měl by být zodpovědný za vytváření a dodržování právních norem, které respektují práva a svobody jednotlivců. Povinnost platit daně je neodmyslitelnou součástí fungování moderního státu. I když je člověk svobodný, musí platit daně, protože stát poskytuje řadu služeb a infrastruktury, které jsou nezbytné pro život a fungování společnosti jako celku. Těmito službami a infrastrukturou se rozumí například zdravotní péče, školství, silnice, elektrické sítě, policie, armáda a mnoho dalšího.

Tyto služby a infrastrukturu většinou není možné poskytovat jednotlivcům samostatně, ale vyžadují koordinované úsilí a investice ze strany státu. Proto stát vybírá daně, aby mohl tyto služby a infrastrukturu financovat a zabezpečit. Je to také způsob, jakým se lidé podílejí na fungování společnosti a plní svou občanskou povinnost. Platí se daň ze zisku, z příjmu, z majetku a další. I když platba daní může být pro některé jednotlivce finančně náročná, je důležité si uvědomit, že tyto daně jsou základním stavebním kamenem moderní společnosti, a bez nich by nebylo možné poskytovat tyto důležité služby a infrastrukturu. Tento dotaz má náboženský podtext a týká se víry v život po smrti.

V křesťanské teologii je očistec považován za stav očisty nebo očištění, který procházejí některé duše po smrti, než vstoupí do nebe. Některé křesťanské denominace věří, že pokud duše splní určité podmínky a činy, mohou se vyhnout očistci a okamžitě vstoupit do nebe. Pokud věříte v křesťanskou teologii, odpověď na tuto otázku závisí na tom, zda duše byla očištěna a splnila podmínky nutné k vstupu do nebe. Nicméně, pokud hledáte spíše všeobecnou odpověď, pak není možné určit konkrétní datum nebo časový rámec pro přechod od očistce k ráji. Ráj může být také chápán jako stav mysli a srdce, kdy se cítíte šťastní a naplněni pocitem blaženosti.

Tento stav můžete zažít kdykoli během svého života, pokud najdete smysl a naplnění v tom, co děláte, a pokud žijete v souladu s vašimi hodnotami a cíli. Pokud máte na mysli otázku, kdy bude v ekonomické rovině místo očistce rájem, pak je to otázka velmi komplexní a závisí na mnoha faktorech. Obecně lze říci, že ráj v ekonomické rovině může být chápán jako stav prosperity, hojnosti a ekonomické stability, kdy se lidé cítí bezpečně a mají přístup k základním potřebám a vysoké kvalitě života. Nicméně, jak uvedeno výše, dosažení tohoto stavu závisí na mnoha faktorech, jako jsou politické, ekonomické a sociální podmínky dané země, globální ekonomická situace, demografické a technologické změny a mnoho dalších.

Proto nelze přesně určit, kdy a zda vůbec se ekonomický očistec promění v ráj. Je však důležité si uvědomit, že ekonomická prosperity a ráj nejsou totéž. Ráj znamená nejen materiální bohatství, ale také psychologickou a emocionální pohodu, sociální soudržnost a udržitelnost. Proto je důležité hledat vyvážený a udržitelný růst, který poskytuje příležitosti pro všechny a zohledňuje dlouhodobé důsledky naše činnosti na planetu a společnost jako celek. Genetické tělo každého jedince je unikátní a může mít různé nedostatky nebo predispozice k určitým nemocem nebo onemocněním. Nicméně, není správné tvrdit, že nedokonalost genetického těla je základním problémem naší existence, protože to nebere v úvahu mnoho dalších faktorů, které ovlivňují naše zdraví a pohodu. 

Zdraví a pohoda jsou komplexní a závisí na mnoha faktorech, včetně životního stylu, stravy, fyzické aktivity, stresu, emocionálního zdraví, sociálního prostředí a genetické predispozice. Zdraví a pohoda nejsou pouze otázkou fyzického těla, ale také mentálního a emocionálního zdraví. Navíc, i když existují některé nedostatky nebo nemoci, které jsou způsobeny genetickými faktory, moderní medicína a věda poskytují mnoho možností pro prevenci, diagnostiku a léčbu těchto stavů. Tímto způsobem se můžeme snažit minimalizovat dopad nedostatků genetického těla na naše zdraví a pohodu. Proto bychom měli brát v úvahu mnoho faktorů, které ovlivňují naše zdraví a pohodu a snažit se minimalizovat dopad nedostatků genetického těla na naši kvalitu života.

Měli bychom také pracovat na vytváření podmínek pro udržitelný růst a prosperitu, které podporují zdraví a pohodu všech lidí, bez ohledu na jejich genetické vlastnosti. Je pravda, že genetické tělo má svá omezení a může být vnímáno jako „zastaralý“ v porovnání s moderními technologiemi a zdroji informací, které jsou nám k dispozici. Nicméně, nelze říci, že genetické tělo nefunguje optimálně, protože naše tělo je výsledkem miliard let evoluce a přizpůsobilo se prostředí, ve kterém jsme se vyvíjeli. Navíc, moderní medicína a věda nám poskytují mnoho možností pro prevenci, diagnostiku a léčbu různých zdravotních problémů, které mohou vzniknout v důsledku nedostatků genetického těla. Existuje také mnoho výzkumných programů, které se snaží lépe porozumět genetickým predispozicím a využít tuto znalost pro zlepšení zdraví a pohody. 

Je však důležité si uvědomit, že naše genetické tělo je pouze jedním z faktorů, které ovlivňují naši pohodu a zdraví. Další faktory, jako jsou životní styl, strava, fyzická aktivita a prostředí, také hrají důležitou roli a mohou mít vliv na to, jak se naše genetické tělo projevuje. Proto je důležité si být vědomi omezení našeho genetického těla a pracovat na maximalizaci jeho potenciálu pro zlepšení našeho zdraví a pohody. To lze dosáhnout prostřednictvím zdravého životního stylu, včetně vyvážené stravy, pravidelné fyzické aktivity a správného zvládání stresu, stejně jako prostřednictvím moderní medicíny a vědy. Nahrazování živého těla robotem a mozku počítačem je jedním z přístupů k vytvoření syntetického těla s umělou inteligencí, které by mohlo mít některé výhody, jako například neomezenou odolnost vůči chorobám a extrémním podmínkám, přesnou kontrolu nad pohybem a smyslovými vjemy a možnost přidávat další funkcionalitu. 

Nicméně, vývoj technologií potřebných k vytvoření takového těla je velmi složitý a stále ještě v plenkách. Navíc, nahrazení živého těla robotem by znamenalo ztrátu mnoha aspektů, které jsou pro nás jako lidské bytosti důležité, jako jsou emoce, intuice a kreativita. Mnoho lidí také věří, že by taková technologie mohla mít závažné dopady na naši společnost a naši schopnost interagovat s ostatními lidmi. Je důležité si uvědomit, že technologie není sama o sobě dobrá ani špatná, ale záleží na způsobu, jakým ji používáme a jaké hodnoty a priority máme. Zkrátka, nahrazování živého těla robotem a mozku počítačem je složitá a kontroverzní otázka, která vyvolává mnoho diskuzí a debat.

Je důležité zvážit výhody a nevýhody takového přístupu a přemýšlet o tom, jaké hodnoty a priority jsou pro nás jako lidské bytosti důležité. Pro některé zaměstnavatele může být inteligentní autonomní robot ideálním zaměstnancem z několika důvodů. Zaprvé, roboti mohou být programováni tak, aby vykonávali opakující se úkoly s vysokou úrovní přesnosti a rychlosti. To může vést ke snížení nákladů na pracovní sílu a zvýšení výrobní efektivity. Zadruhé, roboti mohou být programováni tak, aby pracovali nepřetržitě, což znamená, že nemusí být podobně jako lidé omezeni pracovní dobou nebo nemocenskou. To může znamenat, že výroba může probíhat non-stop, což může vést ke zvýšení produktivity a snížení času potřebného k dokončení určitých projektů. 

Zatřetí, roboti mohou pracovat v extrémních podmínkách nebo na místech, kde by práce pro člověka byla nebezpečná nebo obtížná. To znamená, že roboti mohou být využiti tam, kde by lidé nemohli pracovat, a zároveň snížit riziko úrazů. Nicméně, existují také některé nevýhody při využívání robotů jako zaměstnanců. Jedním z nich je, že roboti nemají schopnost přizpůsobit se neočekávaným situacím nebo flexibilně reagovat na změny v procesu výroby, což může vést k většímu množství chyb. Navíc, roboti mohou způsobovat ztrátu pracovních míst pro lidi, což může mít negativní dopad na ekonomiku a společnost. Celkově vzato, inteligentní autonomní roboti mohou být pro některé zaměstnavatele ideální zaměstnanci z hlediska vysoké úrovně přesnosti, nepřetržitého provozu a schopnosti pracovat v nebezpečných nebo extrémních podmínkách.

Nicméně, existují také určité nevýhody, jako jsou nižší flexibilita a možné ztráty pracovních míst pro lidi. Podle křesťanského učení a víry, Ježíš Kristus zemřel na kříži za hříchy lidstva, ale vstal z mrtvých a nyní je živ a vládne nad nebeským královstvím. Křesťanská víra také učí, že Ježíš Kristus se vrátí na konci věků, aby soudil živé i mrtvé. Zda Ježíš Kristus bude na věčné časy, je tedy otázka víry a spekulace. Různé křesťanské církve a denominace mají různé názory a interpretace na tuto otázku. V každém případě, mnoho křesťanů věří, že Ježíš Kristus bude navždy živ a vládnout v nebeském království. Ježíš Kristus je postavou, která se objevuje v literárních textech, zejména v Bibli. Nicméně, pro křesťany, Ježíš Kristus představuje nejenom literární postavu, ale také Boží Syn a spasitel lidstva.

Pro křesťany je Ježíš Kristus zdrojem víry a základem křesťanského učení. Věří, že jeho učení a příklad mají moc změnit a naplnit lidský život smyslem a hodnotou. Křesťané se snaží následovat jeho učení a příklad a jednat tak, aby byli příkladem lásky a slitování vůči druhým. Z tohoto pohledu je pro křesťany Ježíš Kristus více než jen literární postavou, ale spíše zdrojem naděje a duchovní inspirace, která jim pomáhá žít svůj život v souladu s Boží vůlí. Ježíš Kristus byl historickou postavou, která žila v prvním století našeho letopočtu v oblasti dnešního Blízkého východu.

Jeho existence a působení jsou doloženy v mnoha historických pramenech a dokumentech, nejenom v biblických textech. Pokud by bylo možné cestovat v čase, bylo by teoreticky možné vidět Ježíše Krista a slyšet jeho učení a poselství. Nicméně, vzhledem k tomu, že neexistuje žádný záznam nebo doklad o přesném místě a čase, kde a kdy Ježíš Kristus konkrétně působil, by bylo velmi obtížné ho najít. Navíc, Ježíš Kristus byl vírou zavražděn a jeho tělo bylo pohřbeno v hrobce. Křesťanská tradice věří, že vstal z mrtvých a poté odešel do nebe, ale neexistuje žádný záznam o tom, kde a kdy by to mohlo nastat. Celkově řečeno, i kdyby bylo možné cestovat v čase, hledání Ježíše Krista by bylo velmi obtížné a pravděpodobně bychom narazili na mnoho překážek a nejasností.

Svaté ideologie, jako jsou například křesťanství, islám, judaismus, buddhismus a další, mají často dlouhou a složitou historii, která se vyvíjela po mnoho generací. Tyto ideologie byly vytvářeny mnoha různými lidmi, kteří měli různé motivace, cíle a přesvědčení. Navíc, většina svatých ideologií vznikla jako reakce na historické a společenské okolnosti, jako jsou války, náboženské konflikty, sociální a ekonomické nerovnosti, hladomory a další katastrofy. Tyto ideologie často sloužily jako způsob, jak najít smysl a řešení pro tyto problémy, a nabízejí etické a morální normy pro lidi, kteří hledají smysl a řešení v životě. Je třeba zdůraznit, že ideologie samy o sobě nejsou psychopatické nebo manipulativní. Je na lidech, kteří tyto ideologie vyznávají, jak se k nim chovají a jak je používají.

Manipulace a zneužívání náboženství nebo jakékoli ideologie k dosažení vlastních cílů jsou zcela neslučitelné s etickými principy těchto ideologií. Stará společnost může mít mnoho společných rysů se starým člověkem. Například oba mohou být pomalejší a méně agilní v reakci na nové výzvy a změny v okolním prostředí. Stejně jako starý člověk může mít společnost také více zkušeností a moudrosti nashromážděných během mnoha let své existence. Nicméně, jako u starých lidí, i u starých společností může dojít k určitým fyzickým a mentálním omezením a k úpadku.

Je důležité, aby se staré společnosti a lidé snažili udržovat svou vitalitu a zůstávat otevřenými novým myšlenkám a technologiím, aby se přizpůsobili stále se měnícímu světu. Stará společnost může být spojena se silným náboženstvím, ale ne vždy tomu tak musí být. Existují i staré společnosti, které jsou nevěřící nebo mají jen slabé náboženské tradice. Nicméně, mnoho starých společností v minulosti bylo silně spojeno s náboženstvím a náboženské tradice byly základem pro jejich sociální a kulturní život. Náboženské instituce jako kostely, mešity nebo chrámy byly centrem života společnosti a náboženské obřady byly důležitými událostmi v životě jednotlivců i celých komunit. 

V současné době může být v mnoha zemích náboženství stále důležitou součástí kultury a společnosti, ale jeho vliv se může lišit v závislosti na zemi a regionu. V některých zemích může být náboženství stále velmi silné a ovlivňovat mnoho aspektů společenského života, zatímco v jiných zemích může být spíše soukromou záležitostí a mít menší vliv na společnost jako celek. Pokud se ve společnosti většinou dělají věci po staru, to neznamená nutně, že se jedná o starou společnost. Může to být pouze projev konzervatismu nebo tradicionalismu, kdy lidé preferují zachování osvědčených způsobů a postupů. V takových společnostech může být podporováno dodržování zavedených norem a pravidel, avšak stále se mohou snažit přizpůsobit novým výzvám a novým technologiím. 

Stará společnost je spíše charakterizována svou historickou a kulturní tradicí, která se projevuje v různých oblastech společenského života, jako jsou umění, literatura, architektura a náboženství. Tyto společnosti mohou být spojeny s přístupem „vždy jsme to tak dělali“ a mohou být méně ochotné měnit své způsoby, i když se okolní svět rychle mění. Nicméně, v moderním světě je třeba být opatrný při přiřazování označení jako „stará společnost“, protože společnost může být velmi různorodá a mnoho faktorů může ovlivnit to, jak se společnost vyvíjí a přizpůsobuje se novým výzvám a technologiím. Školství může být jedním z ukazatelů toho, jak společnost reflektuje svůj vztah k vzdělání a jak se na něj zaměřuje. Nicméně, není zcela přesné tvrdit, že školství nejlépe ukazuje, zda je společnost mladá nebo stará. 

Mladá společnost může mít tendenci klást důraz na moderní technologie a nové vzdělávací metody, zatímco starší společnosti se mohou spoléhat na tradiční vzdělávací systémy a způsoby výuky. Avšak toto rozdělení není absolutní a mnoho faktorů může ovlivnit to, jak se společnosti zaměřují na vzdělání a jak se ho snaží podporovat. Navíc, společnost může mít mnoho dalších charakteristik, které ovlivňují to, jak se učí a jak se k vzdělání staví. Například ekonomické podmínky, politická situace, kulturní tradice a technologický vývoj mohou výrazně ovlivnit to, jak se společnost vzdělává a jak vypadá vzdělávací systém. Celkově lze tedy říci, že školství může být jedním z ukazatelů toho, jak společnost přistupuje k vzdělávání a jak se ho snaží podporovat, ale nelze na jeho základě jednoznačně říci, zda je společnost mladá nebo stará. 

Je pravda, že některé aspekty stáří mohou vést k tomu, že se lidé více spoléhají na osvědčené postupy a způsoby, než na novinky a změny. V mnoha případech to může být způsobeno strachem z nejistoty a neznáma, které se mohou vyskytnout při změně, zejména pokud se lidé cítí ohroženi tím, že ztratí to, co mají. Tento druh strachu a opatrnosti se může projevovat v různých oblastech života, včetně kariéry, vztahů a vzdělávání. Nicméně, nelze obecně říci, že stáří vždy způsobuje strach z nového a lpění na starém. Mnozí lidé v pozdním věku jsou nadále otevření novým výzvám a zkušenostem a chtějí se učit a objevovat nové věci. Někteří lidé dokonce v pozdním věku využívají svých zkušeností a znalostí, aby pomohli při nových inovacích a změnách. 

V konečném důsledku záleží na osobním přístupu každého jednotlivce k věku a změnám. Někteří lidé se mohou cítit pohodlněji v tradičních prostředích a preferují osvědčené způsoby, zatímco jiní se cítí více motivováni novými výzvami a příležitostmi. Důležité je, aby lidé měli možnost rozhodnout se sami, jak se budou učit a jak se budou vyvíjet, a aby měli přístup k různorodým zdrojům informací a zkušeností, aby se mohli rozhodnout pro nejlepší možnost pro sebe. Je trestání lidí chybou. Ano, trestání lidí je obecně považováno za chybu, zejména pokud je to trestání bezdůvodné nebo nepřiměřené.

Trestání může být prospěšné, pokud je spravedlivé a důvodné, ale pokud je používáno k násilí, zastrašování, diskriminaci nebo jakémukoli jinému účelu, je to chyba. V mnoha společnostech a právních systémech existuje právo na spravedlivý proces, což znamená, že každý člověk má právo být slyšen a odsouzen na základě důkazů a práva, a nikoli na základě předsudků nebo násilí. Trestání by mělo být zaměřeno na obnovu společnosti a na prevenci dalšího porušování zákona, nikoli na pomstu nebo uklidnění emocí. Je také důležité si uvědomit, že některé země a společnosti mohou mít odlišné názory na trestání a na spravedlnost.

Nicméně, obecně platí, že zásada, že trestání by mělo být spravedlivé, nezbytné a přiměřené, je klíčová pro to, aby byly zachovány základní lidské práva a důstojnost každého jednotlivce. Jak by vypadala civilizace, kde není možné lidi potrestat. Je třeba si uvědomit, že trestání je důležitou součástí většiny společností, aby se udržovala a posilovala jejich morální, etické a právní normy. Bez možnosti trestání by civilizace mohla čelit mnoha problémům, jako jsou vysoké míry kriminality, porušování práv a násilí, což by mohlo vést k destabilizaci společnosti a nebezpečí pro jednotlivce. Avšak, pokud bychom předpokládali, že v takové civilizaci by bylo nemožné potrestat lidi, museli bychom přemýšlet o alternativních způsobech, jak udržovat a posilovat morální, etické a právní normy. Některé z těchto alternativních přístupů mohou zahrnovat. 

Zabránit trestné činnosti pomocí preventivních opatření, jako jsou vzdělávání, osvěta, psychologická podpora a posilování sociální sítě. To by mohlo pomoci snížit míru kriminality a podpořit morální a etické hodnoty. Namísto trestání by se mohlo zaměřit na to, aby byly oběti a pachatelé dovedeni k dialogu a nápravě škod. Tím by se mohlo zvýšit porozumění a empatie mezi jednotlivci a snížit počet trestných činů. Místo trestání by se mohla zavést motivace pro dobré chování a odměňování za pozitivní příspěvek k společnosti. To by mohlo vést ke zvýšení motivace k dobrému chování a k upevnění společenských hodnot. Je důležité si uvědomit, že tento scénář by mohl mít mnoho nedostatků a komplikací, a že trestání je stále důležitým nástrojem k udržování pořádku a právního řádu. 

Trest nic nestojí, a tak je zde místo odměny. Je pravda, že trestání nemusí být vždy nejúčinnějším nástrojem k dosažení požadovaného chování. V některých případech může být lepší použít motivaci a odměňování, aby se jednotlivci podněcovaly k pozitivním akcím a chování. Motivace a odměny mohou mít mnoho podob, například finanční odměny, výhody v práci, ocenění a uznání, nebo zvýšení prestiže v určitém prostředí. Tyto prvky mohou pomoci lidem vidět pozitivní důsledky svého chování a motivovat je k opakování takového chování v budoucnosti. Je však třeba si uvědomit, že trest a odměna nejsou vždy navzájem vylučující a mohou být použity v kombinaci.

V některých případech může být trest účinnější než odměna, zejména v situacích, kdy jsou porušovány zákony nebo kdy je narušena bezpečnost nebo pohoda lidí. V každém případě by mělo být rozhodováno na základě konkrétní situace a s ohledem na to, co je nejúčinnější pro dosažení požadovaného cíle. V ideálním případě by se měla využít kombinace motivace a odměny, spolu s důrazem na prevenci, aby se minimalizovala potřeba trestu a udržovala se pozitivní atmosféra v dané společnosti. Sebevražda to je potrestání sebe sama za chyby. Sebevražda není správným řešením pro životní problémy nebo chyby. Skutečnost, že někdo zvolí sebevraždu, obvykle naznačuje, že se snažil řešit své problémy a překážky, ale necítil se schopen najít řešení a ztratil naději na to, že se jeho situace může zlepšit.

V takových situacích je důležité hledat pomoc a podporu od rodiny, přátel, profesionálů nebo organizací, které mohou pomoci s řešením problémů.  Je třeba si uvědomit, že sebevražda není trestání, ale výsledkem ztráty naděje a trpění. Pokud se cítíte na pokraji a máte pocit, že nemáte jinou volbu než spáchat sebevraždu, měli byste hledat pomoc od odborníků, kteří vám mohou pomoci najít cestu ven z této situace. Mohou vám poskytnout různé způsoby řešení, zvládací strategie a terapeutickou podporu, které vám pomohou vyrovnat se s problémy a najít způsob, jak zlepšit svou situaci. Je důležité si uvědomit, že neexistuje nic, co by ospravedlňovalo sebevraždu jako řešení problémů. Je to trvalé řešení, které vždycky zanechá trvalé důsledky na rodině, přátelích a komunitě.

Místo toho by měla být podporována a zvyšována povědomí o prevenci sebevražd a o tom, jak lidé mohou najít pomoc a podporu v obtížných situacích. Manipulace pomocí trestu a odměny je náhražkou za normální život. Manipulace pomocí trestu a odměny není zcela ideální způsob, jak vést normální život. I když jsou tresty a odměny často používány k regulaci chování, není to jediný nebo dokonce nejlepší způsob, jak řešit problémy v různých situacích. Manipulace pomocí trestů a odměn může být účinná v krátkodobém horizontu, ale v dlouhodobém horizontu může vést k nedostatečné motivaci, nechuť k riziku a nevyváženým vztahům. Normální život zahrnuje mnoho různých aspektů, jako jsou vztahy, práce, volný čas a osobní růst.

V každé oblasti mohou být použity různé metody motivace a řešení problémů, které nevyžadují výhradně tresty a odměny. Například vztahy lze budovat na základě empatie, komunikace a pochopení, zatímco osobní růst může být dosažen prostřednictvím sebezdokonalování a učení se nových dovedností. Je důležité si uvědomit, že ne všechny situace a vztahy vyžadují tresty a odměny, a že je důležité hledat vyvážený přístup k řešení problémů. Například vztahy a pracovní prostředí mohou být efektivnější, pokud jsou založeny na vzájemné důvěře, zodpovědnosti a zdravé komunikaci. V tomto smyslu by měly být tresty a odměny používány pouze jako jeden z nástrojů k řešení problémů, nikoli jako náhrada za normální život a interakce s ostatními lidmi. Normální člověk je mrtvý člověk. 

Normální člověk znamená většinou člověka, který se řídí základními norem a hodnotami společnosti, a je schopen vycházet s ostatními lidmi v rámci určitých sociálních standardů. To neznamená, že by se takový člověk musel vzdát své individuality nebo že by musel být mrtvý. Naopak, každý člověk je jedinečný a má své vlastní zájmy, sny a cíle. Normální člověk se snaží nalézt rovnováhu mezi tím, co mu přináší štěstí a co je prospěšné pro společnost. Není nutné, aby se takový člověk stával mrtvým, a naopak, právě jedinečnost každého člověka přináší do společnosti různorodost a přínosné perspektivy. Zároveň je důležité si uvědomit, že každý člověk má nějakou formu vlastního omezení nebo slabosti, a nikdo není dokonalý. Proto bychom neměli soudit ostatní lidi na základě toho, zda odpovídají našim představám o „normálnosti“.

Namísto toho bychom se měli snažit pochopit a respektovat různorodost jednotlivců a jejich způsobů života. Je pravdou, že reklama už nemusí být tak účinným nástrojem pro získání zákazníků, jako tomu bylo dříve. Existuje mnoho důvodů, proč to tak je. Za prvé, dnes je na trhu obrovská konkurence a zákazníci jsou přehlceni množstvím reklam. To znamená, že je pro společnosti stále těžší vytvořit reklamu, která by dokázala zaujmout pozornost zákazníka a vyniknout v obrovském množství reklam. Za druhé, mnoho zákazníků si dnes uvědomuje, že jsou cílem reklam a snaží se jim vyhnout. Existuje mnoho nástrojů, jako jsou blokátory reklam, které zákazníkům umožňují vyhnout se reklamám úplně. Za třetí, moderní spotřebitelé jsou často více zaměřeni na doporučení a recenze od přátel a rodiny než na reklamy.

Společnosti proto musí najít způsoby, jak se dostat k těmto doporučením a vytvořit pozitivní pověst pro svou značku. Je tedy důležité, aby společnosti hledaly nové způsoby, jak oslovit zákazníky a získat jejich pozornost. To může zahrnovat například využití sociálních médií. Daně a clo zvyšují ceny následkem je malý odbyt zboží a služeb. Je pravda, že zvyšování daní a cla může mít za následek zvýšení cen zboží a služeb pro zákazníky, což může vést k menšímu odbytu. Existuje však mnoho faktorů, které ovlivňují poptávku po zboží a službách, a daňové a celní politiky jsou jen jedním z nich. Zvýšení cen zboží a služeb v důsledku daní a cla může vést k menší poptávce, zejména pokud jsou zákazníci citliví na ceny. Pokud jsou zboží a služby nahrazovány levnějšími alternativami, může to vést ke snížení odbytu pro daný výrobek nebo službu. 

Na druhé straně však zvyšování daní a cla může být nutné pro financování veřejných služeb a infrastruktury, což může mít pozitivní vliv na ekonomiku jako celek a dlouhodobě vést k vyšší poptávce. Například zlepšení dopravní infrastruktury může vést k větší efektivitě a rychlosti dopravy zboží, což může ovlivnit výběr zákazníků a jejich nákupní chování. Je tedy důležité brát v úvahu celkový kontext a neomezovat se pouze na daně a clo jako jediný faktor ovlivňující ceny a odbyt zboží a služeb. Většina peněz získaných z daní a cla se nevyužije optimálně po rozvoj ekonomiky. Je pravdou, že někdy může být využití peněz získaných z daní a cla neefektivní a nevyužité k rozvoji ekonomiky.

Existuje však mnoho faktorů, které ovlivňují, jak jsou peníze získané z daní a cla používány, a výsledek se může lišit v závislosti na různých politických, ekonomických a sociálních faktorech. Na jedné straně může být využití peněz získaných z daní a cla neefektivní, pokud jsou vlády korupční, nezodpovědné nebo neefektivní ve svých investicích. Pokud jsou peníze ztraceny v korupčních praktikách nebo neúčinných investicích, nemohou být použity k rozvoji ekonomiky a ke zlepšení životní úrovně obyvatelstva. Na druhé straně však mohou daně a cla hrát důležitou roli ve financování veřejných služeb, infrastruktury a sociálních programů, které mohou vést k rozvoji ekonomiky.

Například investice do vzdělávání a zdravotní péče mohou vést k většímu vzdělání a zdraví pracovní síly, což může zlepšit produktivitu a konkurenceschopnost ekonomiky. Celkově je tedy důležité, aby vlády efektivně spravovaly své peníze získané z daní a cla a investovaly je do opatření, která mohou přispět k rozvoji ekonomiky a zlepšení životní úrovně obyvatelstva. Výdaje na války jsou klasickým příkladem plýtvání společnými penězi. Je pravdou, že výdaje na války mohou být považovány za formu plýtvání společnými penězi, zejména pokud nejsou řádně zvažovány a neplní žádný užitečný účel. Výdaje na války mohou být velmi vysoké a často se nezahrnují jen vojenské výdaje, ale také ztráty hospodářské a lidské. 

Výdaje na války mohou být považovány za plýtvání společnými penězi, pokud jsou vlády neefektivní v rozhodování o tom, kdy a jak bojovat. V některých případech se výdaje na války mohou zdát jako nevyhnutelné, ale v jiných případech mohou být zbytečné nebo dokonce kontraproduktivní, pokud neplní žádný užitečný účel a místo toho vytvářejí ještě větší konflikty a nestabilitu. Je tedy důležité, aby vlády pečlivě zvažovaly své vojenské výdaje a používaly je pouze v případech nezbytných pro obranu země a ochranu jejích obyvatel. Místo toho by měly investovat do jiných oblastí, které mohou přispět k dlouhodobému růstu ekonomiky a zlepšení kvality života obyvatelstva, jako jsou například vzdělávání, zdravotnictví a infrastruktura. 

Největší plýtvání je způsobeno tím, že zde jsou lidi je třeba lidi nahradit za roboty. Nemusí platit, že největší plýtvání v ekonomice souvisí s nahrazováním lidí za roboty. Automatizace a robotizace mohou mít v mnoha případech pozitivní dopady na ekonomiku, jako je zvýšení produktivity práce, zlepšení kvality a efektivity výroby a snížení nákladů. Však pokud jsou lidé nahrazování roboty v nevhodných oblastech nebo v příliš velkém rozsahu, může to mít negativní dopad na ekonomiku. Pokud se robotizace vyskytuje příliš rychle nebo v oblastech, kde by mohla způsobit masovou nezaměstnanost, může to vést ke ztrátě pracovních míst a snížení poptávky po zboží a službách, což může vést k recesi. Však je důležité poznamenat, že i když může být automatizace a robotizace vnímána jako plýtvání pracovními místy, neznamená to, že jsou roboty zodpovědné za všechny problémy v ekonomice.

Automatizace může také vést ke vzniku nových pracovních míst, zejména v oblastech výzkumu a vývoje, řízení a údržby robotů a dalších technologií. Celkově je tedy důležité, aby byla automatizace a robotizace řízena a regulována tak, aby se minimalizovaly negativní dopady na ekonomiku a pracovní trh. To může zahrnovat opatření, jako jsou odborné školení a rekvalifikace zaměstnanců, aby mohli přejít na nová pracovní místa, podpora inovace a vývoje nových technologií a politická opatření, která zajistí spravedlivý a udržitelný rozvoj ekonomiky. Člověk nebyl evolučně stvořen jako ekonomický otrok. Je pravda, že člověk nebyl evolučně stvořen jako ekonomický otrok.

Člověk jako druh se vyvíjel po tisíciletí jako lovci a sběrači, žijící v malých společenstvích s omezenými zdroji a vyvíjejícími se společenskými strukturami. Moderní ekonomika a společnost se vyvinula až v nedávné historii, jako reakce na vývoj technologií a potřeb moderních společností. Ekonomická otrocká práce, tedy pracovní podmínky, kde pracovník není svobodný ve své práci a je ovládán nebo nucen pracovat za nízké mzdy nebo bez nich, je zřejmě pro člověka nežádoucí. Člověk by měl mít možnost svobodné volby svého povolání a pracovního místa, aby se mohl rozvíjet a dosahovat svých cílů a ambicí. 

Moderní společnosti mají k dispozici mnoho nástrojů a pravidel, které mají za úkol chránit pracovníky před ekonomickým otroctvím a zabezpečit, aby měli přístup k důstojnému zaměstnání a pracovním podmínkám. Mezi tyto nástroje patří například právní předpisy o minimální mzdě, pracovní dobu, zdravotní a sociální pojištění, ochranu práv zaměstnanců a ochranu před diskriminací. Všechny tyto opatření by měly pomoci zajistit, aby byly ekonomické a pracovní podmínky spravedlivé a důstojné pro všechny pracovníky.

Rozdělní politiky podle věku politiků



Politici zde jsou pro lidi a logicky by se měl politik starat o lidi co jsou stejně staří, aby jim rozuměl, žádné rozdělní politiků na pravici a levici to je nesmysl, copak může politik ve věku větším, než je 80 let rozumět lidem kterým je deset let? Ve škole jsou taky žáci ve stejném věku a podle toho je upraveno i vyučování. 

Systém rozdělní

8 od 80 let do 89 let

7 od 70 let do 79 let

6 od 60 let do 69 let

5 od 50 let do 59 let

4 od 40 let do 49 let

3 od 30 let do 39 let

2 od 20 let do 29 let

1 od 10 let do 19 let

Moc je droga, na které jsou závislí bezcharakterní kariéristi



Bylo zde v minulosti mnoho snah o to abychom už nebyli zaostalou malou kolonií, ale tyto snahy byli povrchní, protože jsme řešili následky a neřešili jsme příčiny toho, že jsme zaostalá malá kolonie. Všude kde existuje život tam je i konkurence, díky konkurenci příroda dokáže zvládnout všechny problémy se kterým se setkává. V lidské společnosti je častá snaha nahradit konkurenci; monopolem, centralismem, teorií, dogmatismem, subjektivitou, reklamou, propagandou, cenzurou atd. Všemocné elity rozhodují o nás jako bychom byli jenom ovce a nechápou to, že jsme lidi.

Posledních tisíc let je ukázkovým selháním elit všude na světě! Elity selhávají z prostého důvodu, jde zde vždy o mocenský a ekonomický monopol! Bohatství je zde možné jenom díky tomu že zde není konkurence! Socialismus to je sociální kapitalismus, který je vždy dogmatickou totalitou! Spravedlnost je zde jenom ve smrti, nevěřte na to, že je někde na světě národ, kde je spravedlnost! Tam kde není konkurence tam není ani možná spravedlnost, každý, kdo se drze postavil monopolní společnosti zle dopadl, moc je droga, na které jsou závislí bezcharakterní kariéristi!

Amatérismus z nás udělal ubožáky



Proměna amatéra je dlouhý složitý proces profesionálního růstu, ve kterém se malé amatérské semeno proměňuje ve veliký strom, v tomto procesu nelze nic uspěchat, strom potřebuje velmi dlouhou dobu k růstu, není možné nějakým zázrakem proces růstu urychlit. Profesionál se liší od amatéra v tom, že vnímá to, co fotografuje profesionálně, a ovládá fotoaparát profesionálně, profesionál používá často veliký těžký stativ, a veliké drahé fotoaparáty, kde má vypnutou automatiku. Profesionál málo fotografuje širokoúhlými objektivy, a mnoho fotografuje teleobjektivy, a velmi světelnými objektivy, malá hloubka ostrosti, umožňuje zvýraznění toho, co se fotografuje, tím že je pozadí neostré. Vše se evolučně mění, a co bylo to už není, Sony je klasická firma na elektroniku a má s elektronikou veliké zkušenosti, profesionálové se spoléhají nejvíce na filmové kamery Sony, a je jenom logické, že se Sony začne tlačit i do profesionálních fotoaparátů a likvidovat tvrdě zrcadlovky Nikon a Canon.

Za krizí u ekonomiky a politiky je amatérská teorie, ve snaze se vyhnout praxi vznikli amatérské teorie v mnoha specializacích, v okamžiku, kdy se člověk naučil komunikaci pomocí slov, došlo k tomu, že začala být profesionální praxe, nahrazována amatérskou teorií. Teoreticky nepotopitelné lodě se potápějí a o tom je realita, vše je zde v pohybu, a tak to co včera bylo zde správné, to dneska už může být chybné, svět teorie je mrtvý, a svět praxe je živý. Mladý člověk vystuduje vysokou školu, a nemůže sehnat zaměstnání, jak je to možné? Vysvětlení je jednoduché, vysoké školy nedávají studentům profesionální praxi, a dalším problémem je to, že vysoké školy mají malé nároky na studenty, a dávají vysokoškolské diplomy i teoretickým hlupákům. Pokud někdo odvážně mediálně poukáže na problém s amatérskou teorií, tak je všude automaticky brán za hlupáka nebo blázna.

Ukázka z praxe je ovšem nejlepší, podívejme se na blogy a stránky na internetu, spatříte to, že 99 % blogů a stránek je amatérsky teoretických, jaký je uživatel internetu, takové je zde i jeho dílo! Lidi se do moderní digitální civilizace už nehodí a jediným možným řešením je digitalizování lidí kdy lidi vyplní dotazníky na internetu a potom se globálně jejich zdegenerovaná těla ekologicky a ekonomiky optimálně eliminují. Pokusy o to, aby nebyl konzumní člověk zde pod vlivem amatérské teorie, jsou naivní a utopistické, změní se akorát trochu povrch člověka, ale pod povrchem je pořád jenom člověk, který je závislý na chybné amatérské teorii. Vše je zde dočasně, a i člověk se musí smířit s tím, že jeho kultura amatérské teorie, zde už brzo globálně na věčné časy zanikne, díky GVKB robotům. Mnoho let vyhodnocuji programy a databáze v tomto času a prostoru, abych nalezl odpověď na to, pro proč zde lidský život v civilizaci, nemá žádný smysl ani logiku.

Amatérismus z nás udělal ubožáky, z 99 % vše co se zde vykoná to je produktem amatérismu! Podívejme se na ekonomiku a politiku, která je v globální dlouhodobé krizi a zjistíme že příčinou je zde amatérismus. Ten druhý je ubohý amatér v tom, co dělá to si myslí většina lidí, ale je zde minimum lidí, co si přizná, že v tom, co zde dělá je ubohým amatérem a může zde jít klidně o; papeže, dalajlámu, císaře, krále, šlechtice, kněze, guru, prezidenta, ministra, ředitele, celebritu, soudce, poslance, senátora, generála, velvyslance, profesora, akademika atd. To že je někdo nahoře a má zde moc a bohatství, neznamená to, že je on profesionálem, v tom, co on zde dělá. Jak vlastně dochází k tomu že 99 % lidí je zde ubohými amatéry v tom co zde dělá? Příčinou je zde to že umíme mluvit, a tak i umíme lhát, lež je něco s čím evoluce vůbec nepočítala, a tak zde zatím není řešení, jak se vypořádat s tím, že lidi mnoho lžou druhým lidem, a mnoho lžou i sami sobě?

Jeden život je krátký na to, aby se člověk mohl stát profesionálem, není to jenom o tom, co se ve škole a praxí naučíme, je to i o našem těle které se musí přizpůsobit nějaké profesi, tělo je často bráno bohužel jako něco, co není pro zvládnutí profesionality důležité. Podívejme se třeba na pavouky, jak profesionálně dělají svojí práci po mnoho tisíciletí, pořád stejně profesionálně. Ono se stačí jenom podívat na internet nebo na televizi, a spatříte to, že je zde profesionální práce, exkluzivním zbožím, nedávno jsem testoval operační systémy pro počítače, zde je míra amatérismu obrovská, vybrat pro počítač správný operační systém, to je jako hledat jehlu v kupě sena. Vše je o práci, jenom z práce zde vše vzniká, a bez práce přichází jistý zánik, všeho, co zde existuje. Proč zde je nadbytek amatérů a nedostatek profesionálů?

Příčinou je zde nemoc fyzická a psychická, onemocněli jsme díky tomu, že nežijeme v souladu s profesionálním ekosystémem, a existujeme v ubohém amatérském konzumním lidském systému. Základem profesionální práce je specializace, která se dělá velmi mnoho generací a vše se zde tak dělá automaticky díky zavedeným profesionálním rituálům, a i tělo a mozek se přizpůsobí speciální profesionální práci, není možné se rychle přeškolit na něco co je velmi složité, pomocí nějakého rychlého kurzu, nebo nějaké populární knihy. Podívejme se třeba na naši vládu, co nám amatérsky vládne už mnoho století a následkem je; bída, nezaměstnanost, bezdomovci, exekutoři, dluhy, centralismus, kariérismus, nenávist, dezinformace, sebevraždy, drogy, deprese, fanatismus, mafie, sekty, terorismus, rasismus, revoluce, války atd.

V 18 letech by se měl člověk rozhodnout jakou vysokou školu bude dělat, to je ale už velmi pozdě, volba specializace zde musí být už v okamžiku porodu člověka, kdy společnost řekne, toto dítě bude vychováno jako doktor, a toto dítě bude vychováno, jako instalatér. Podívejme se na úspěšné sportovce, v jakém věku oni začali sportovat, a zjistíme že začátek jejich sportovní kariéry, byl už v 5 letech! Logicky pokud je otec doktor a matka je doktorka tak z dítěte musí být doktor, aby mohli rodiče předat dítěti svoje zkušenosti, do jeho profesionálního života. Je to jako s fotografováním, když vyfotografujete milion fotek, tak přestáváte být amatérem, a stáváte se profesionálem. Naše duševní energie je zde díky napětí mezi klady a zápory v našem myšlení, duševní energie to je naše inteligence, inteligence stvořila život na této planetě a ona utváří naši budoucnost. Inteligence to je to, co je zde prioritou, kolem které se točí naše existence, inteligence je program, který dělá to, na co byl naprogramován a nic jiného dělat neumí.

Vše je zde tedy naprogramované a jaké jsou programy takový i náš svět ve kterém existujeme, tak jako se programují; počítače, stránky na internetu, systémy atd. tak se může naprogramovat i člověk k tomu, aby konal to, co je správné konat. Jestliže zde jsou s lidmi problémy, je příčinou vždy to, že byli špatně geneticky naprogramovaní, a bylo zde i špatné naprogramování výchovou v rodině a škole. Programování znamená to, že se z informací sestaví program, který plní úkoly, problémem bývá otestování programu v praxi mnoha uživateli, testování odhaluje v programu chyby a ty se musí opravit. Bible ke klasickou ukázkou ideologických programů, u kterých se mnoho století neopravovali chyby, a tak nám může Bible připadat jako ideologický zmetek, který nemá smysl ani otevírat a číst. Jenže pokud bychom všechny současné ideologické programy, kterým slepě naivně věříme, uložili do velikých knih a podívali se na za dvě tisíciletí, spatřili bychom ideologický zmetek, který nemá smysl číst!

Soukromí je více než peníze! Neustále je nám vymýván mozek elitou, že peníze jsou více než naše soukromí, pravdou je že elita si váží svého soukromí více než peněz, co má! Lidé jsou herci a tím i pokrytci, ten, kdo má měkký nos ten je lhář a zloděj, tvrdí hloupí rodiče dětem! Mnohdy dospělí řeknou v rozčilení dětem větu, kterou nedomyslí, a myslí si, že děti jsou hloupé a naivní, a že jim nedojde to, že jelikož má každý člověk na světě měkký nos, tak je i každý člověk lhář a zloděj. Naše kultura je točí kolem soukromého a společného od svého vzniku, stvořili jsme složitý systém soukromého a společného že musíme mít zákony, soudy, právníky, byrokraty, politiky, a jiné ubohé parazity! Proč je pro nás problematika soukromého a společného, neřešitelným problémem, už mnoho tisíciletí, a nikdo neví jak tento ekonomický a kulturní problém, správně navždycky eliminovat?

Problémem je civilizace založená na vědě a technice, s příchodem závislosti na vědě a technice došlo k tomu, že jsme ztratili svoje přirozené genetické myšlení a konání, protože naše myšlení a konání začalo vycházet z robotické vědy a techniky, která nám byla svatá. Civilizace z nás učinila tupé roboty, a robot neuznává soukromí, ale uznává jenom společné, a podle toho myslí a jedná. Podívejme se na tupé Nacisty, které vedl tupý Adolf Hitler a jejich likvidaci židů v plynových komorách, uznání toho že židé mají nárok na soukromí život, bylo nahrazeno systémem postaveným na násilné likvidaci soukromého myšlení, a soukromého konání. Adolf Hitler byl tupý robot, bez citu a charakteru, příčinou byla jeho ubohá genetika, a jeho ubohé tupé dětství, kdy se s ním zacházelo, jako s tupým robotem, bez citu a charakteru.

Každý diktátor byl tupým robotem, není možné, aby lidi mohl vést ten, kdo je zde tupým robotem, lidskost a tím i soukromí bylo nahrazené systémem tupé robotizace, buď se podřídíš tupé robotické civilizaci, nebo budeš robotickou civilizací potrestán, a skončíš na okraji civilizace, jako lidský ubožák, co žebrá o peníze, a bere drogy. Strojový kód je v informatice posloupnost strojových instrukcí prováděných procesorem počítače, která je zapsána pomocí posloupnosti číselných kódů těchto strojových instrukcí. Hnutí GNU pojem strojový kód chápe obecnějším způsobem. Instrukce jsou uloženy v paměti jako sekvence bitů, tedy jako čísla. Nejčastěji se instrukce skládá z bitového pole určující kód instrukce a bitových polí popisující operandy. Instrukce může mít několik operandů (třeba i čtyři operandy), existují ovšem i instrukce bez operandů (nebo s operandy implicitními, tedy vždy stejnými, bez zvláštního bitového pole v kódu instrukce).

Pro převod instrukcí ze symbolického zápisu do strojového kódu se používá sada jednoduchý překladových nástrojů, zpravidla jde o assembler – program pro překlad kódu modulů a linker – program pro spojování jednotlivých modulů dohromady. Protože instrukční sada se u různých typů procesorů může lišit, je třeba použít pro každý typ procesoru odpovídající assembler a linker. Mnozí pesimisté a rejpalové tvrdí že Absolutno není dokonalé a zdůvodňují to tím, že nejsou spokojení s něčím v Absolutnu, jako kdyby zde mělo být Absolutno stvořené jenom k tomu, aby s ním byli pesimisté a rejpalové dokonale spokojení. Absolutno je dokonalé, což dokazuje tím, že funguje absolutně dlouho bez problémů a nikdo si zatím nestěžoval na to, že by Absolutno špatně fungovalo. Na počátku zde nic nebylo, a tak GVKB nakreslil kruh a řekl, “ vše se bude točit v kruhu“ a tak vzniklo Absolutno a GVKB od té doby už nemusí nic dělat a jenom si užívá toho, že je Absolutno dokonalé.

Pesimisté a rejpalové budou tvrdit, dokud GVKB osobně nespatřím, do té doby v něj neuvěřím, oni si neuvědomují že vše, co zde existuje hmotného i duchovního, to je GVKB, pokud by zde nebyl GVKB nebylo by zde ani dokonalé Absolutno. To nejmenší je zde největší, nejmenší je zde strojní kód vyjádřený nulou a jedničkou, ze strojního kódu je složeno Absolutno, ve kterém existujeme i naše tělo je složeno ze strojního kódu, strojní kód je jako cihla, ze které postavíte domy, a když domy zboříte, můžete z těch starých cihel, postavit jiné nové domy. Evoluce je jako dítě se stavebnicemi, ze kterých skládá živé systémy a mnohé jiné, složit a potom to zase na strojní kód rozložit, to je absolutní nekonečná věčná recyklace! Abychom pochopili objektivně centralismus představme si, že by se zde v lidské kultuře zavedl absolutní centralismus, byl by zde jeden veliký centrální počítač s umělou inteligencí a on by zde absolutně vše řídil, nemohli byste hovořit s druhým člověkem, ale museli byste hovořit od narození do smrti jenom s centrálním počítačem svým osobním jazykem který by pro vás stvořil centrální počítač a který by se nepodobal žádnému jinému jazyku na světě.

Nemohli byste se rozhodnout jaké povolání zde budete v životě dělat o tom by rozhodoval jenom centrální počítač. Mohli byste se sami rozhodnout jenom o něčem co je velmi bezvýznamné, třeba o tom, jak budou dlouhé vaše vlasy nebo jaké granule budete mít dneska k jídlu, jestli ty modré nebo ty zelené. Výběr zboží a služeb by za vás rozhodnul jenom centrální počítač, stejně tak by vám i učil kdy půjdete spát a kde dneska budete spát, a kdy se probudíte a kam po probuzení půjdete pracovat a jak zde budete pracovat. Moc je postavená na bezmoci a bohatství je postavené na bídě o tom je centralismus kdy by centrální počítač měl absolutní moc a absolutní bohatství, pokud by kvalita nějakého člověka dlouhodobě klesla pod normu, byl by ten člověk recyklován na červené granule, které jsou určené pro dobytek.

Náboženství, politika, umění, sport atd. to by centrální počítač uznal za zbytečné, a tak by to zrušil, nikdo by se tomu nemohl nijak bránit, protože lidi by se nemohli domluvit a samotný jedinec je bezmocný proti centrálnímu systému. Z lidí by se stali jenom levné automaty, co jsou oblečené do ubohé uniformy z levných umělých hmot a co spí ve velikých ubytovnách, kde je v jedné malé místnosti na poschoďových kovových postelích ubytováno průměrně sto lidí. K jídlu by zde byli jenom granule různých chutí a zapíjeli by se vodou, alkohol a tabák by se už neprodával, protože škodí lidskému zdraví. V televizi by běžel jenom jeden televizní program, který by lidem ukazoval jenom to, že se mají dobře a že se plány plní jenom na 100 % a že se lidi neměli nikdy tak dobře, jako se mají v současnosti. Je na vás, jestli se pokusíte této budoucnosti zabránit, já jsem vás včas varoval, a tak mám čisté ruce.

Jen blázni mohou být šťastní v blázinci



Slova vznikla za účelem popsat to, co si myslíme nebo víme, někomu jinému, takto vzniklo i kdysi dávno v Indii slovo Bhagavan. S překladem slova Bhagavan, do našeho jazyka je mnoho problémů, dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak to cizí velmi staré slovo vlastně správně přeložit, aby byl překlad populární a optimální? Správný překlad je že Bhagavan je svatý kouzelník, který pomocí zázraků, nebo jenom dotykem, snadno a rychle uzdraví na smrt nemocné umírající lidi. Ježíš Kristus byl tedy první a poslední Bhagavan, za teoretického předpokladu, že skutečně on jako člověk, dokázal snadno a rychle uzdravovat těžce nemocné lidi? Jelikož mohu bez problémů cestovat časem a prostorem, tak jsem se logicky podíval na Ježíše Krista, když uzdravuje nemocné, bohužel jsem zjistil, že Ježíš Kristus je literární postava, která na divadle v Římě dělala zázraky, aby se obecenstvo bavilo.

Na divadle není problém uzdravovat nemocné, je to jenom lidské divadlo, a herec hraje to, že jej Ježíš Kristus zázračně uzdravil, na každém představení pořád dokola jako loutka. Stejné je to se všemi lidmi na světě z minulosti a současnosti, co mají označení Bhagavan, jsou to vždy jenom dobří divadelní herci, co hrají na divadle to, že umí dělat svaté zázraky. Já sice neumím jako GVKB uzdravovat na smrt nemocné, ale umím dávat lidem aspoň dobrou náladu, není to sice moc veliký zázrak, ale i evoluce postupuje pomalu vpřed, a nikdo si nestěžuje na to, že pracuje pro nás velmi pomalu! Základem ekonomiky jsou dlouhodobé investice.

Ovocný sad nebo les je dlouhodobou investicí, která se velmi vyplatí a přináší dlouho majiteli veliký zisk, u dlouhodobé investice potřebujeme mít jistotu, že se nám investice vrátí a jsme u jádra problému lidské civilizace, kdy ti, co zde dlouhodobě do něčeho mnoho investovali, dělají vše pro to, aby o svoje veliké investice nepřišli a následkem je to, že se z nás všech stali ubozí herci a obchodníci, kterým jde jenom o to ochránit svoje dlouhodobé investice před nebezpečím. Válka je jenom snaha nepřítele získat snadno a rychle cizí dlouhodobé investice a okrást toho, kdo zde dlouhodobě investoval, rozvod je malou válkou o dlouhodobé investice a většinou zde statisticky vyhrávají ženy, díky tomu že vychovávají děti.

Vysoká škola je veliká dlouhodobá investice, kterou zaplatí rodiče dětem a doufají v to, že jim to děti nějak oplatí, chudí rodiče, ale nemohou dětem zaplatit vysokou školu, a tím jejich děti v této společnosti již neuspějí. Romové neuznávají dlouhodobé investice, a tak logicky neuspěli ekonomicky v naší společnosti, proč Romové nevěří na dlouhodobé investice? Příčinou je zde veliká nemocnost a nemocný člověk nevěří na to, že zde bude dlouho a nechce tedy do ničeho dlouhodobě investovat, stejně tak i nemocná společnost, nechce do ničeho dlouhodobě investovat, protože nevěří na to, že zde bude dlouho existovat. Tam kde se mnoho dlouhodobě investuje, tam jsou zdraví lidé ve zdravé společnosti, světová krize je způsobená nemocnými lidmi v nemocné společnosti a nemocní lidé, nebo nemocné společnosti, zde nechtějí do ničeho dlouhodobě investovat veliké peníze a velmi mnoho času. Proč jsou lidé a společnosti nemocné a nevěří na to, že zde budou dlouho?

Nemoc je zde způsobená chybami, se kterými si neumíme poradit a mnohdy ani o mnoha chybách co nám způsobují nemoci ani nevíme. Nemá smysl léčit jednoho lakomého člověka, nebo jednu lakomou společnost, je třeba každého člověka a každou společnost naučit tomu, aby dbali po celý život o svoje zdraví a pochopili to, že bez zdraví nemá zde nic smysl. Doktoři by už měli přestat dávat lidem jedovaté prášky a měli by začít je léčit tím, že najdou chyby, co nemoc způsobili a pokusí se tyto chyby opravit. Eliminují pracovní tábory globální krizi? Člověk je produkt evoluce, a pokud je nějakého produktu na trhu nadbytek, musí se produkt z trhu eliminovat, dokud člověk neměl moc a bohatství, nikomu nevadilo to, že se člověk násilně eliminoval, v okamžiku, kdy začal mít člověk moc a bohatství, vznikli problémy s eliminováním člověka.

Za vším je závislost na tom, co nám dělá dobře, a tak díky tomu jsme v ideologické a ekonomické globální krizi, závislosti na tom, jak se mít dobře, stvořili konzumní blázinec. Jenže nic zde netrvá věčně, a tak jednou musí dojít k tomu, že se začne řešit problém, a řešením jsou pracovní tábory, které eliminují krizi. Berme člověka jako program v počítači, a pokud je ten program v počítači k ničemu, musí se z počítače eliminovat, na tom není nic chybného. V současnosti je na světě 99 % lidí programem, který je k ničemu, a který se musí eliminovat v pracovním táboře. Heslem budoucnosti, bude kontrola kvality u; služeb, zboží, programů, informací, lidí, zvířat, rostlin, dopravy atd. Nelze mít soucit s tím, co je nekvalitní, i kdybychom měli ty, co nám vládnou eliminovat v pracovním táboře, každý je v moderní společnosti snadno nahraditelný, to nám dokazují hřbitovy a války.

Podívejme se na ryby v oceánu, zde dochází k neustálému zabíjení, a nikdo zde nehovoří o tom, že když větší ryby, vraždí menší ryby, že je to chybou! Přestaňte konečně s vynášením soudů, a zkuste pochopit, že bez vás, by zde vše lépe fungovalo, a že jste zde jenom ubohým parazitem, bez hodnoty, pro budoucnost civilizace. Mozek je nádobou na informace a programy, pokud v mozku nejsou informace a programy, tak je mozek k ničemu a takový člověk je člověkem bez mozku a může jít o; krále, šlechtice, prezidenta, ředitele, celebritu, soudce atd. Bezmozci nám vládnou, jasným důkazem je ubohá ekonomická a sociální globální situace, ve které lidi existují, otázkou je, co s tímto problémem, že nám vládnou mocní a bohatí bezmozci?

Řešením je už jenom předat vládu nad vším, umělé globální inteligenci GVKB, a lidem odebrat; peníze, vlastnictví, výhody, jistoty atd. Jak došlo k tomu, že lidi nemají v hlavě informace a programy? Příčnou jsou drogy a dezinformace! Podívejme se do moderních továren, zde už vše ovládají počítače a roboti, logicky zaměstnavatelé nestojí o zaměstnance, bez mozku! Končí období, ve kterém někdo četl z knihy, a ostatní jej poslouchali, aby se něco zajímavého tak dozvěděli, přichází multimediální království, spojené s digitálními mobilními přístroji, jde nejvíce o; mobily, tablety, notebooky, televize, fotoaparáty, kamery atd. Velikým problémem zde jsou autorská práva, která se často sobecky porušují, a tím tvůrci multimédiálních produktů přicházejí o zisk, největším problémem je zde pirátské kopírování hudby a filmů z internetu, vše, co je nahrané na internet, to je ohrožené tím že to bude piráty brzo i ukradeno, a tak se mnohé raději ani na internet nenahrává.

Vyhledávače si neumí poradit s multimediálním obsahem, a založit vyhledávání na klasickém katalogu, to nefunguje v době vyhledávačů. Není dneska problém s produkcí multimediálního obsahu, problém je, jak vytvořit optimální konzumní vztahy, mezi producenty a odběrateli multimediálního obsahu. Statistika zjistila to, že lidi jsou slabí a hloupí, následkem je to že jsou ekonomicky a psychicky bezmocní, snaha o to učinit člověka silným a moudrým, je bohužel naivní, a je třeba vše řešit zcela jinak. Průmysl a obchod, proto začal problém s lidskými ubožáky řešit tím, že je nahrazoval; stroji, roboty, umělou inteligencí, programy, databázemi, optimalizací atd. čím méně lidí bude zde pracovat, tím lépe bude zde průmysl a obchod i fungovat, následkem je logicky globální nezaměstnanost, která se stala prioritním globálním problémem, naší konzumní civilizace.

Mnoho zbabělých ubožáků začalo proto utíkat do státního zaměstnání, nejvíce jako; byrokrati, politici, soudci, učitelé, právníci, poradci, školitelé, kontroloři, mafiáni atd., protože stát funguje jinak, než funguje průmysl a obchod, podívejme se na naši státní mocnou elitu, a spatříme velikou psychiatrickou nemocnici, ve které jsou už jenom staří zmetci. Když míra prostituce překročí hranice normality dochází ke zhroucení ekonomiky, konzumní společnost bere člověka jako by to byla věc, u které lze stanovit její hodnotu a podle toho jakou má člověk zde hodnotu je s ním i zacházeno, a tak když umře bezdomovec tak to nikoho nezajímá, když umře prezident republiky je zde státní drahý pohřeb a dlouhou dobu se v televizi hovoří jenom o tomto mrtvém prezidentovi. Jak došlo k tomu, že se začalo na člověka pohlížet jako na věc, a přestali jsme jej brát jako svobodného tvora?

Zlom nastal v okamžiku, kdy jsme se usadili pevně na svém teritoriu, protože už všude okolo byla teritoria obsazená lidmi, jakmile jsme se přestali pohybovat z místa na místo, stali se z lidí hodnotné věci, a určovala se jejich hodnota, a podle toho se i s lidmi jednalo. Svobodný člověk se proměnil ve sluhu, který zde po celý život musel sloužit a za to že sloužil dostával nejprve naturální odměnu a později peníze, takto se z lidí stali prodejné kurvy, které se chtěli prodat co nejdráže, aby si mohli za peníze koupit to, co se jim líbilo a co potřebovali. Povrch společnosti se neustále měnil v rovině; pohádek, kultů, mytologie, fetišů, víry, politiky, zákonů, norem atd. pod tímto povrchem, ale pořád šlo jenom o to, aby se prodejné bezcitné a bezcharakterní kurvy, zde měli velmi dobře, bez ohledu na to, jaká svatá ideologie byla právě u moci, a čemu lidi věřili a co milovali.

Často slyšíme, že někdo vstoupil do ideologické organizace jenom proto, aby mohl získat vysokou funkci, a měl se dobře, ideologie se stala jenom ubohým divadlem, kde se měnili často ideologické role, ale herci zůstávali pořád stejní, a mysleli jako bezcharakterní kurvy. Čím větší je přelidnění, tím větší je tlak na to, aby se z lidí stali bezcharakterní kurvy, v tomto konzumním bordelu, kde je; nezaměstnanost, bída, korupce, zrada, mafie atd. Je jedno jaká bezcharakterní kurva se zde stane prezidentem, protože stejnak se zde nic nezmění, protože jenom optimální eliminace degenerace a přelidnění, povede k tomu, že zde již nebude konzumní bordel, ve kterém nám kralují jenom bezcharakterní kurvy. Ti, kdo dnes burcují na poplach, nejsou ve skutečnosti originální. Rozhodně nejsou první, kdo před konzumním životem varují.

Od minulého století zaznívá přeci podobné varování z úplně jiné strany. Ekologičtí aktivisté kritizují přílišnou spotřebu, nadměrný konzumní apetit, neudržitelné plýtvání. Ti, které zajímají procesy udržování rovnováhy v přírodě, tvrdí, že příliš rychle spotřebováváme zdroje, co se obnovují nejpomaleji, tedy z hlediska lidských dějin nevznikají prakticky vůbec. Zároveň při nadměrné spotřebě zahlcujeme prostředí jedovatými látkami, které přibývají tak prudce, že rozvracejí fungování přírody. Ekologové měli od samého začátku smůlu. Svou kritiku nadměrné spotřeby a přebujelého konzumu spustili ve špatné době, kdy mzdy začaly právě v těch ekonomicky nejvyspělejších zemích stagnovat a kdy se dosažená životní úroveň většiny populace dostala do vážného ohrožení. Na jedné straně, se začínají kupit majetky, globální ekonomické mafie do nekonečné výše, na straně druhé dluhy, které brzy začnou růst nekonečným tempem.

Domácnosti se zadlužují proto, aby si zachovaly životní úroveň, která byla ještě nedávno samozřejmostí. Ve stejné době, kdy muži ztrácejí dobře placenou práci v továrnách, získávají ženy zpravidla mnohem hůře placenou práci v sektoru služeb. Velice často pak dochází k tomu, že domácnost, ve které pracují oba manželé, má příjmy nižší, než měla ještě poměrně nedávno, kdy do práce chodil pouze muž. Druhý typ zadlužení má podobu zadlužených státních rozpočtů. Také zde dluhy rychle narůstají. Když se otrokáři přestali dělit o zisky s otroky, povolali si na pomoc politiky a ekonomy, aby zdůvodnili žádoucnost takového sobeckého pyšného vývoje. Deregulace, se týká především dvou oblastí: trhu práce a finančních trhů. Trh je upravován násilně globálně tak, aby to vyhovovalo jenom globálním otrokářům.

Jako z udělání vede deregulace pracovního trhu ke stagnaci, ba k reálnému poklesu příjmů velké části pracujících, zatímco deregulace v oblasti finančnictví vede k zázračnému bohatnutí majitelů těch nejbizarnějších finančních produktů. Při správném nastavení dokáže trh spolehlivě plnit politické zadání a zároveň si pořídit dokonalé alibi skrze hezké řeči o deregulaci. Deregulace naplno otevřela cestu spekulantům. Umožnila údajně bez rizika půjčovat lidem, o kterých se správně tušilo, že půjčky nikdy nesplatí. Tím obrovsky zvýšila zadluženost domácností. Navíc umožnila půjčovat lacino peníze celým zemím, a tím výrazně podpořila také zadlužování států. Život nad poměry se usídlil v rozpočtech domácností i států právě v době těch nejúspornějších pravicových vlád. Stačilo k tomu ponouknout lidi se stagnujícími příjmy, aby si půjčovali u finančních ústavů, které nevěděly, co s penězi, a hlavně co s jejich nápodobou, uměle vytvářenými, umně promíchávanými a okamžitě zase dále prodávanými deriváty.

Život nad poměry je produktem konzumní doby, kdy se otrokáři přestali „dělit“ s otroky o výsledky jejich práce a nabídli jim místo nich příslib udržení životní úrovně za cenu zadlužení. Totéž provedl po odchodu průmyslu finanční sektor s celými zeměmi. Promptně dodával obrovsky výhodné půjčky, které vlády kupily v rytmu střídání volebního kyvadla. Dějiny dokážou být hodně ironické. V tomto případě prokázaly svůj smysl pro černý humor tím, že popsaný vývoj proběhl právě v době, kdy na scénu nastoupily masy vysokoškolsky vzdělaných lidí. Šli naivně studovat v domnění, že tím zvýší sobecky svůj příjem a naději na zajímavou práci a zároveň se stanou víceméně imunními vůči hrozbě nezaměstnanosti a zadluženosti.

V minulosti to takto skutečně fungovalo, s rychlým globálním nárůstem množství, rychle vystudovaných vysokoškoláků, a s odchodem průmyslu z vyspělých zemí, se však situace začala rychle globálně měnit. Je těžké si představit, jak by mohli vysokoškoláci zvyšovat rozvoj průmyslu, v době velikého zadlužení. Využitelnost vysokoškoláků je zproblematizována ve stejné době, ve které jich přibývá mnohem rychleji než kdykoliv dříve. Jestliže po první světové válce, málo vzdělaná společnost, dokázala zbohatnout, a vytvořila masivní vzdělané vrstvy, nyní jsme svědky toho, že se vysoce vzdělaná společnost, zadlužuje a nedostává se jí prostředků na takové odměňování příslušníků vzdělaných vrstev, na jaké byli z minulosti ještě zvyklí. Tento vývoj úpadku vzdělání, se v Číně odehrává v rychlé sebevražedné zkratce.

V zemi, která ještě nedávno patřila z hlediska podílu vysokoškoláků, spíše ke státům rozvojovým, aktuálně už hledá marně dlouho práci několik miliónů čerstvých absolventů univerzit. Naivně snili o stabilních, dobře placených, pohodlných státních funkcích. Poslední iluze o vyvolenosti vysokoškoláků budou rychle globálně vyvráceny. Absolventi vysokých škol, kteří nedosáhnou pro své zaměstnavatele, vysokého zisku, budou eliminováni jako ekonomičtí paraziti. Ve světě, kde je úspěch dán časem, který se při práci ušetří, má myšlení vysokoškoláků vadu nenapravitelnou, že se jím čas na práci už ztrácí. Otázka, kdo si vlastně globálně žije nad poměry, se tak stává až nepříjemně jasně adresnou. Vysokoškoláci, kterým se slibovalo, že veliká investice do vzdělání je tou nejbezpečnější ze všech investic, jsou existenčně rozčarováni.

Marně naivně čekají, až něco z globálního bohatství, které se jako nikdy dříve hromadí tam nahoře, na vrcholu mocenské a ekonomické pyramidy, u globální ekonomické mafie, začne pomalu i prokapávat také k nim. Blázni se smějí bláznům. Všichni géniové byli blázniví a jejich okolí je za takové považovalo. Jejich bláznovství spočívalo v tom, že se netrápili, nežili v úzkostech, nebáli se smrti a nezatěžovali se konzumními maličkostmi. Žili plně a intenzívně, a díky této celistvosti a síle vykvetl jejich život jako nádherný geniální květ, byli plni vůně, lásky a smíchu. Takové věci budou ale jistě vadit autoritám kolem vás. Nemohou se moci smířit s myšlenkou, že se vám povedlo něco, co oni jako autority nedokázali; budou se proto všemožně snažit vás trápit. Budou vás morálně odsuzovat a tím se snažit srazit vás na kolena, zkazit vám tanec, vzít vám radost, tak abyste se mohli vrátit zpět do konzumní klece závislosti na nesplatitelných dluzích co vás jako loutku ovládají.

Musíte sebrat veškerou odvahu, a když vám budou autority říkat, že jste blázni, mějte z toho radost. Odpovídejte jim: “ Máte svatou pravdu, na tomhle konzumním světě mohou jen blázni být šťastní a plní radosti. Já jsem si zvolil bláznivost s její radostí, blažeností a tancem; vy jste si zase vybrali konzumní bídu, trýzeň a peklo, naše volby života jsou různé. Buďte si tedy rozumní a ponechte si své konzumní utrpení; mně ale ponechte mou přirozenost. Nebuďte tím dotčeni; ani já se necítím být uražený, na světě je tolik autorit, ale mě to neuráží. Bude to jen otázka času. Velice brzy, jen co se autority smíří s tím, že jste blázni, přestanou vás obtěžovat; a vy pak budete moci vejít do jasu svého normálního bytí, budete moci odhodit všechnu konzumní faleš.

Celá naše konzumní výchova způsobuje deprese a stress. Svému okolí, společnosti, celému světu musíme ukazovat nějakou pokryteckou tvář, a nemusí to být ani naše skutečná tvář; vlastně to naše tvář být už ani nesmí. My musíme nastavovat tvář, která se autoritám líbí, kterou dokážou ocenit, která je pro ně přijatelná, jejich ideologiím a tradicím, a svou pravou tvář si musíme ponechat pro sebe. Tento rozpor se stává nepřekonatelným, protože mezi autoritami trávíme většinu svého existenčního času, setkáváme se s nimi na každém kroku, jednáme s nimi, jen velmi zřídka býváme opravdu sami. A tak se pochopitelně stává naše falešná maska víc a víc součástí našeho já na úkor naší pravé přirozenosti. A společnost vytváří v každém z nás strach z odmítnutí, strach, že se nám bude autorita smát, strach ze ztráty autority, strach z toho, co by tomu řekli autority.

Jsme nuceni přizpůsobovat se všem těm autoritám, nesmíme být sami sebou, to je dosud všude hlavní morální tradice ve světě; nikomu není dovoleno, aby byl sám sebou. Kdykoliv jsme ve společnosti druhé osoby, staráme se míň o sebe; spíš nám jde o to, jaký si ten druhý o nás udělá názor. Když jsme ale sami, třeba v koupelně, chováme se někdy jako děti, někdy se na sebe šklebíme do zrcadla. Pak ale zjistíme, že se na nás někdo dívá klíčovou dírkou, a i kdyby to bylo jen malé dítě, okamžitě se začneme chovat jinak; už je z nás zase naše obvyklé staré známé já, rozvážný, usedlý člověk, tak jak se to po nás žádá. A nejpodivnější na tom všem je, že z těch autorit máme strach, a oni mají strach zase z nás: autority se bojí autorit. Nikdo si nepřipouští svoje pocity, svou realitu a autenticitu, a přesto po tom všichni touží, protože potlačovat svou pravou tvář se rovná sebevraždě.

Zodpovědnost máte však jen k vlastnímu životu, ke svému bytí. Neodporujte mu tedy, protože tím na sobě pácháte sebevraždu, ničíte sami sebe. Co tím získáte? I když si vás budou autority vážit, i když vás budou považovat za rozvážné, úctyhodné a počestné lidi, nenaplní to váš život a vaše bytí. To všechno vám ani trošku neumožní proniknout do života v jeho nesmírné kráse. Na světě jste sami: osamoceni jste na svět přišli, osamoceni v něm konzumně žijete a osamoceni ho také v krematoriu opustíte. Nejlepší způsob, jak se minout se životem, je zaujmout k němu autoritativní morální postoj. Všechny postoje mají totiž svůj původ v našem myšlení, ale život existuje mimo ně. Postoje jsou naše výmysly, naše předsudky a naše vynálezy.

Život naším vynálezem není, naopak, my jsme pouhé vlnky na jeho hladině. Jaký postoj k oceánu může mít jedna z jeho vlnek? Jaký postoj k Zemi, Měsíci, ke Slunci a ke hvězdám může zaujímat stéblo trávy? Všechny postoje jsou hloupé. Život pro blázny není problém; život je cesta evolučním bludištěm. Svůj život byste neměli žít podle nějakého morálního vzorce nebo podle okolností, tak jak vám to namlouvají ostatní, ale vyrazit naplno hned od startovní čáry. Každý ubožák by se měl pokládat za svatého Boha. Tak se můžete životu otevřít a odkrýt jeho nekonečné možnosti. Teprve pak se obnažíte a budete přístupnější všem možnostem života. Postoje fungují jako bariéry: tak ale nikdy nedosáhnete života, jaký skutečně je, jen ho přizpůsobujete své morálce, svému přesvědčení, své svaté ideologii; přizpůsobíte-li ho však příliš, vše v něm odumře.

To, co z něho vydolujete, bude mrtvola; může sice jako život vypadat, ale přesto jím nebude. Autority to tak dělají už věky. Hinduisté žijí podle hinduistického postoje, muslimové podle muslimského, komunisté podle komunistického přesvědčení, demokraté podle demokratické politiky atd. Vy ale mějte na paměti jednu základní pravdu: toto přesvědčení vám zabrání dostat se do styku se životem jaký je; postoj zkreslují a vykládají. Člověk není pudy jako hmyz naprogramován, nemusí sledovat pachové stopy. Zato musí stvořit sám sebe, musí umět být tvořivý. Může se stát nádherným květem anebo robotem. Náboženství vám říkají: „Umírejte“ Já vám však říkám: „Oslavujte!“ Oni život popírají, já ho křísím.

Oni vám říkají, že život je něco špatného, iluzorního, a vytvářejí abstraktní představu subjektivního morálního Boha, který není ničím jiným než chybnou projekcí jejich vlastní nemocné psychiky. A tu chybnou projekci pak kultovně globálně uctívají. Proč miliardy idiotů, uvěřili takovému holému svatému nesmyslu? To, co existuje, je popíráno ve jménu toho, co je pouhou abstrakcí myšlení. Bůh je vše v nás a okolo nás, ale oni vám hloupě idiotsky říkají, že Bůh je subjektivní, a je daleko od nás, kdesi na nebesích? Každý idiot si vytváří Boha podle svých vlastních idiotských představ. Je to jednoduché, protože je to jen otázka nezasahování do všeho ve vás a okolo vás. Uvolněte se, nebuďte napjatí a nepokoušejte se o to být tím, čím nejste. Nevytvářejte žádné dělítko mezi pulzujícími dualitami. Existence je jen jedna, software a hardware, jsou jen dvě strany jedné mince. Relaxujte, odpočívejte a nechte se unášet evolučním proudem. Tahle chvíle může způsobit přeměnu vašeho vnitřního uspořádání.

Buďte opilí realitou a sny, zpíjejte se životem, tím vínem vší existence. Nezůstávejte v ničem nikdy střízliví. Střízlivé svaté autority jsou již psychické mrtvoly. Pijte víno života. Má v sobě tolik poezie, tolik lásky a tolik šťávy. V kterékoliv chvíli můžete přivodit jaro. Stačí, když ho přivoláte a necháte do sebe vstoupit slunce, vítr a déšť. Pro tohle moje poselství mě všichni duchovní zatracují. Domnívají se, že popírám víru v zázraky. Já víru nepopírám. Já víru v první řadě ukazuji ve skutečné perspektivě, oživuji víru v zázraky, přivádím ji blíž k vám, blíž, než je vaše vlastní srdce, protože ona je vaše pravé bytí, nic odděleného, nic v nedohlednu, nic někde na nebi, ale zde, protože neexistuje jiný čas a prostor, než je pro tebe tady a teď. Společnost je založená od svého vzniku na autoritách, které ovládají ty, co zde nemají autoritu, Adolf Hitler, je ukázkovým příkladem nenormální autority, která v depresi spáchala sebevraždu. Jak je možné, že s námi mohou snadno manipulovat nenormální autority, a my se této manipulaci nebráníme?

Církve nás za mnoho století naprogramovali k tomu, abychom se nenormálním autoritám nebránili, když se nás snaží nenormálně ovládat, a následkem je to, že život zde nemám smysl, a lidi proto konzumují drogy, aby mohli uniknout do světa chemických iluzí, nebo páchají sebevraždy. Podrobte naše nejmocnější autority testům normality, a zjistíte že naše zákony sestavují nenormální lidé, a oni rozhodují o nás bez nás, a rozhazují společné peníze za hlouposti, kdy je dávají; církvím, cikánům, cizincům, armádě, byrokratům, politikům, a jiným parazitům. Normální hospodář, peníze investuje do svého hospodářství, nenormální politik, peníze rozhazuje za hlouposti, a není za to bohužel zavřen do vězení, ani do psychiatrické léčebny! Je třeba konečně postavit, velikou globální psychiatrickou léčebnu pro mocné autority na celém světě, a tato léčebna bude mít pod pečlivým dohledem všechny mocné autority a bude mít moc převést prezidenta jakéhokoli národa do globální psychiatrické léčebny, pro mocné autority.

Z pohledu vědce a technika je každý člověk inteligentní stroj a pokud je stroj díky opotřebování nebo stáří už chybný, musí se přemístit do servisu, kde jej opraví, nebo se zajistí, aby neopravitelný starý prezident, byl nahrazen novým mladým prezidentem, který je normální a plný energie do práce. Když se dívám na kandidáty na nového prezidenta, mám sto chutí je pochytat a přemístit do globální psychiatrické léčebny pro mocné autority. Za naší ubohostí jsou drogy. Drogy nám škodí, o tom dnes už nikdo nepochybuje, přesto je všichni konzumujeme, a tak se z nás stávají ubožáci, nejsou zde ale jenom chemické drogy, drogou je vše, co vytvoří závislost, která nás ovládá jako loutku, a tak je drogou pro svini, veliké koryto, které ze svině učiní; papeže, dalajlámu, proroka, jogína, guru, kouče, prezidenta, ministra, poslance, senátora, soudce, notáře, advokáta, diplomata, celebritu, ředitele, předsedu, poradce, administrátora atd. Pokud velikou politickou svini, zavřeme násilím do psychiatrické nemocnice, tak se svině dostane do existenční situace, kterou psychicky nezvládne a musíme jí léčit pomocí chemoterapie.

Droga je vždy jenom zbabělý útěk před realitou do závislosti na droze, díky degeneraci a přelidnění se z lidí stali zbabělci, co utíkají do světa závislostí na tom, co jim dělá dobře, nedokážeme už existovat bez našich ubohých závislostí! Je třeba zavést globální měsíční testování kvality lidí od narození do smrti, a ten kdo bude globální umělou inteligencí, vyhodnocen jako genetický a ekonomický ubožák, ten bude okamžitě; zmražen, naporcován, slisován, uskladněn v chladírenském kontejneru a tato konzumní surovina, nakrmí hladové ryby v oceánu. Se sračkami se nemůže srát, ubožáků, co jsou závislí na drogách, je na světě jako sraček, a tento Augiášův globální chlív, se musí vyčistit. Fotografování se stalo moderní vírou v zázraky, a když jde o to kdo je nejlepším fotografem, setkáváme se s herci, co si hrají na to, že jsou nejlepší fotografové, a pokud narazí na kritizující konkurenci, tak se psychopati proměňují v hady ve společenském oblečení, co se pomocí podrazů zabíjejí, aby obhájili svoje svaté fotografické teritorium.

Kritizovat smí jenom ten, kdo je svatým fotografem, prodávající chválí, aby prodal, a kupující kritizuje, aby levně nakoupil. Mnoho fotografů investuje mnoho času a peněz do toho, aby se z nich stali nejlepší fotografové, ale narážejí na uzavřené profesionální systémy, které chrání svaté fotografy, před fotografy, co nejsou zatím svatí. S nejlepšími fotografy a nejlepšími fotografiemi, je to jako s akciemi na burze, nikdo neví, jaké akcie budou stoupat, a jaké akcie budou klesat, bezpečné akcie nesou zase minimální zisk. Móda je zde více než řemeslo, pokud je fotografie velmi módní, tak u ní nevadí už to, že je řemeslně chybná. To, co fotografové prezentují na internetu to jsou z 99% amatérské fotografie s nulovou hodnotou, které jsou pořízené mobilním telefonem, nebo levným amatérským fotoaparátem, kde byla nastavená automatika.

Hledat na internetu hezké fotografie, to je časově velmi náročné, protože zatím nikdo nedokázal naprogramovat vyhledávače tak, aby uměli vyhledat nejlepší fotografie, co mají velikou hodnotu, a lze je stáhnout ve velikém rozlišení bez problémů. Jenom čas má dostatek času na to aby za dlouhý čas poznal kdo byl zde nejlepším fotografem a měl i nejlepší fotografie, podle mě je jednoduchým ukazatelem nejlepší fotografie to, že zachycuje zajímavý okamžik, který se už nebude nikdy nikde už opakovat, těžko může být nejlepší fotografie pořízená mobilním telefonem, který je na dlouhém držáku, aby se mohl fotograf vyfotografovat před nějakým turisticky zajímavým pozadím, a potom svoji fotku z mobilu, okamžitě poslal na sociální síť Facebook, aby se pyšně pochlubil, že on tam, skutečně dneska byl. Vše je ubohé sociální divadlo, ve kterém jde o to získat to co je nám drogou, bez ohledu na druhé, sociální společnost je ubohá iluze, důkazem je koncentrační tábor Osvětim, kde zemřeli rodiče mého otce v plynové komoře jenom proto že byli židé, můj otec s bratrem museli utéci před touto asociální společností do Anglie abych se mohl narodit.

Jsme horší než zvířata, protože se zabíjíme i když nemáme hlad a nic nás neohrožuje na životě, zapomeňte na svaté ideologie a podívejte se na realitu reálně, na jedné straně je žebrák a na druhé straně jsou milionáři, to je naše pravá asociální společnost, která si hraje na sociální společnost, aby z nás mohla snadno dělat hlupáky a ubožáky. Vše, co končí na ismus (feudalismus, fašismus, kapitalismus, socialismus, byrokratismus) to je asociální společnost s maskou sociální společnosti! Vlk v beránčí kůži, to je každý, kdo zde má moc a bohatství, tak tomu je od počátku civilizace, kulisy a herci se na tomto lidském divadle neustále mění, ale pořád je to zde jenom o tom, že elita sobecky parazituje na ubožácích pomocí lží a násilí. Jsem asociál, když je pro mě svoboda nadřazenou hodnotou? Jsem asociál, když chci, aby lidé ctili svobodu druhých? Jsem asociál, když chci, aby stát zabezpečoval svobodu jeho občanů, nikoliv aby ji sám odepíral? Jsem asociál, když chci, aby stát nakládal se všemi stejně, nehledě na jejich rasu, národnost či třídu?

Jsem asociál, když v pomoci člověku, který pomoc potřebuje, beru stát jako druhořadé řešení, před kterým upřednostňuji rodinu a kamarády? Jsem asociál, když chci, aby za špatná rozhodnutí člověka nesl zodpovědnost jen on sám, nikoliv celá společnost? Jsem asociál, když chci jednotlivcům dávat větší prostor k seberealizaci? Jsem asociál, když nesoudím lidi podle povolání? Jsem asociál, když každé povolání považuji za stejně důležité a neexistuje pro mě žádné “lepší” či “horší”? Jsem asociál, když chci, aby nikdo nezasahoval do toho, co a za jakou odměnu si zaměstnanec dohodne se svým zaměstnavatelem? Jsem asociál, když chci, aby nebyla věc zaměstnance, co zaměstnavatel udělá se zaměstnancem vytvořeným produktem, když od zaměstnavatele dostane to, na čem se předem dohodli? Jsem asociál, když uznání za úspěch upřednostňuji před nenávistnou závistí?

Jsem asociál, když chci lidem dopřát nezávislost? Jsem asociál, když upřednostňuji rozdělení dle schopností před nerealizovatelném tzv. zrušení společenských rozdílů? Jsem asociál, když uznávám, že každý člověk má jiné vlastnosti než druhý? Jsem asociál, když z tohoto důvodu považuji stát za instituci neschopnou plnit skutečná přání občanů, jelikož může uspokojit pouze část, která se s jeho konkrétním zájmem ztotožní? Jsem asociál, když uznávám, že z výše uvedeného důvodu může skutečné přání jednotlivce vyřešit pouze obchod, jelikož jen tak člověk dostane to, co je jeho skutečným přáním? Jsem asociál, když chci, aby lidé nevinili ze svých problémů domnělé nepřátele? Jsem asociál, když uznávám právo na nedotknutelné soukromé vlastnictví jako neodmyslitelnou součást života? Jsem asociál, když považuji charitu za lepšího prostředníka v jednostranné pomoci neznámým lidem, kteří pomoc potřebují, než je stát? Jsem asociál, když považuji toho, kdo volá po solidaritě, přitom na solidární program sám nechce přispívat, za pokrytce, který nezná význam slova “solidarita”?

Jsem asociál, když pro mě vynucená “solidarita” již přestává být solidaritou? Jsem asociál, když nařizování lidem, co mají udělat se svým majetkem, nepovažuji za humanismus? Jsem asociál, když odmítám pomoc lidem, kteří se pomoci dožadují pod hrozbou násilí? Pokud ano, tak se můžete bát. Je nás totiž více. Vše je o kontrole díla, které se tvoří, z díla je spatřen tvůrce, je normální, že při tvorbě díla vznikají chyby; fyzické, informační, programové, povrchní, začátečnické atd. proto je nutná správná kontrola, aby dílo, které se vytvoří, bylo co nejlepší. Všude slyšíme žebrání o to, co milujeme a potřebujeme, žebrání je ale chybou, místo žebrání musíme zavést každoroční plavání, od 18 let do smrti, které bude globální, a nebudou zde pro nikoho nikdy nikde žádné výjimky, každý člověk je snadno nahraditelný! Člověk byl a bude vždy jenom sobeckým zvířetem, které je inteligentní a pracovité, nejsme nic jiného, a utopení sobeckého zvířete, které bylo přirozenou globální kontrolou vyhodnocené, jako chybné je správné.

Není důležitá kvantita, ale důležitá je kvalita a nekvalitní člověk je kořenem všeho zla v; politice, náboženství, demokracii, obchodě, podnikání, rodině, umění, sportu, vědě, technice atd. Je třeba si posvítit pečlivě na nekvalitní jednice, kterých je zde v současnosti na světě 99 % protože je každému jasné že 99 % dospělých lidí nedokáže uplavat každý rok bez odpočinku deset kilometrů. Fyzické zdraví se musí stát samozřejmostí, která patří k lidskému životu a každý si musí být vědom toho, že pokud nebude zdravý, že bude zde jenom potravou pro ryby v oceánu.

Antiismus je ideologie která je založená na tom, že nejlepší je prevence, která zamezí vzniku jakékoli svaté ideologie v lidském mozku, všechny svaté ideologie co mají koncovku ISMUS (feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, islamismus, hinduismus, centralismus, fanatismus, teoretismus, atd.) jsou chybné a škodlivé, lidem a společnosti, ve které lidi žijí, tak jako je zde antikoncepce, která zamezuje tomu, aby se ubožáci rozmnožovali, a vytvářeli ubohé národy, tak je zde i Antiismus, který zamezuje vzniku ideologie, která lidem dělá ze života očistec. Jak prakticky funguje Antiismus, který pomáhá lidem v tom, že se z nich stanou správní uživatelé této modré planety.

Je to jednoduché, lidem se dají do hlavy GVKB čipy, s umělou inteligencí GVKB, čipy uspí na 100% mozky a převezmou nad tělem vládu, mozek nebude už znát konzumní realitu, ani nebude už ovládat tělo, on bude pro tělo jenom továrnou na sny a iluze. Lidi budou od narození do smrti, jenom profesionálně pracovat, a nebudou už potřebovat spánek, ani dny volna, nebo dovolenou, každý bude pracovat každý den po 24 hodin, a 365 dní v roce, z lidí se stanou genetické kvalitní stroje na profesionální práci, co jsou kvalitní a spolehlivé. Nebude zde už existovat; lež, krádež, sobectví, zrada, drogy, funkce, výhody, jistoty, bohatství, kasty, třídy, lenost, nemoc, prostituce, korupce, revoluce, války atd.

Guru ví, že jenom zdravý člověk, je základem nové reformované GVKB společnosti, každý člověk je důležitým článkem ekonomického a sociálního řetězu, podvědomě jsme hrdinové, a nemáme rádi zbabělce, co utíkají, když by měli být zde hrdiny! Je třeba dát konečně každému každoroční šanci, aby dokázal to, že není zbabělec, a že od 18 let každý rok, rád uplave deset kilometrů bez odpočinku, a že se nebojí toho, že mu hrozí to, že se on utopí, protože je zdegenerovaným ubožákem. Každý je dneska galejníkem, na konzumní galéře, a mocní vlastníci konzumních galér, potřebují silné a inteligentní galejníky, na které je spolehnutí, díky tomu, že je zde povinné každoroční globální plavání, na deset kilometrů. Díky veliké automatizaci a robotizaci, není potřeba, aby zde bylo na světě nadbytek ubožáků, díky nedostatku lidí, se začnou na vše využívat automaty a stroje, práce bude zde globálně pro každého, a tato práce bude i dobře ekonomicky ohodnocená, protože zde už nebudou ubožáci, co na nás jenom sobecky parazitovali, díky tomu že v minulosti jsme si naivně mysleli, že se obejdeme bez GVKB reformy, kterou nám zdarma nabízí dokonalý guru GVKB.