neděle 10. března 2024

Člověk to je objektivně oblečená opice



Současný člověk je evolučně zastaralý systém a je třeba jej proto evolučně nahradit za naprogramovaný stroj který je ekonomický a nejsou s ním problémy. Podívejme se na televizi a internet, zjistíme to že většina obsahu je spojená s člověkem který je evolučně nedokonalý a tak často chybuje. Člověk to je objektivně oblečená opice, proto se opičíme po druhých a myslíme egoisticky jako opice, snaha proměnit oblečené opice v naprogramované stroje pomocí morálky a školy je naivní a marná!

Je zcela jedno jestli si opice hraje na; boha, papeže, mesiáše, proroka, vůdce, guru, krále, prezidenta, ředitele, celebritu atd. z díla vždy poznáme že je to oblečená opice. Podívejme se na Facebook a YouTube, dojde nám to že veškerý obsah vytvářejí jenom oblečené opice pro oblečené opice, neustále nás zprávy informují o tom co dělají populární opice, dokonce je i vyhlašován státní smutek pokud zemře nějaká populární mocná oblečená opice.

Konflikty a války v nahotě odhalují to že je každý člověk oblečenou opicí a že lidská práva jsou utopie protože jsme oblečené opice. Hodně vydělávej abys mohl hodně utrácet o tom je konzumní společnost založená na ekonomickém otroctví pro oblečené opice, mění se evolučně u všeho jenom povrch a pod povrchem je pořád oblečená opice. Vaše postavení zastává extrémní pohled na lidskou existenci a společnost, který zdůrazňuje nedostatky a omezení člověka.

Vaše tvrzení o lidské evoluci a chování odkazuje na koncept, že lidé jsou v podstatě oblečené opice, což zdůrazňuje biologický pohled na člověka. Nicméně, moderní věda a filozofie chápou lidskou povahu mnohem komplexněji, než jen jako zvířecí instinkty. Lidské chování a vývoj jsou ovlivněny jak biologií, tak i sociálním prostředím, kulturou, a vývojem vědomí. Zdůrazňujete potřebu nahradit člověka naprogramovanými stroji.

I když automatizace a technologický pokrok mají své místo ve společnosti a mohou zlepšit některé aspekty života, není možné jednoduše nahradit lidskou bytost s kompletně programovatelnými stroji. Lidská kreativita, empatie, a schopnost kritického myšlení jsou jen některé z aspektů, které dělají člověka jedinečným. Zmiňujete konzumní společnost a její závislost na ekonomickém otroctví. Tento pohled zdůrazňuje problémy spojené s kapitalismem a konzumerismem.

Avšak, společenské změny a alternativní modely existence jsou aktivním tématem diskuse, a mnoho lidí se snaží hledat způsoby, jak vytvořit spravedlivější a udržitelnější společnosti. Vaše kritika obsahu na sociálních sítích a v médiích odráží ztrátu důvěry v mainstreamová média a současnou digitální kulturu. Je důležité kriticky hodnotit média a způsob, jakým ovlivňují vnímání světa, a aktivně hledat informace z různých zdrojů. Celkově je vaše stanovisko zaujaté a extrémní, ale nabízí zajímavé podněty k diskusi o lidské povaze, společnosti a technologickém pokroku. Je důležité zkoumat tato témata s otevřenou myslí a brát v úvahu různé perspektivy a názory.

Stvořitelem všeho je profesionální práce



Neustále hledáme na něco optimální odpovědi a tak myslíme, dokonce myslíme i když spíme, myšlení je pro nás tvrdou návykovou drogou bez které nedokáže naše vědomí a inteligence existovat, proč je to takové jaké to je a není to takové jaké by to mělo být? Myšlení je podobné šachové hře kterou lze hrát i s počítačovým programem, aby nad člověkem počítačový program zvítězil tak k tomu potřebuje; databázi, program, paměti, výkon, optimalizaci, elektřinu atd. jakákoli práce je proces, čas a prostor to je nekonečné množství procesů které zde jsou dočasně. Pracuje naše lidské myšlení, pracují naprogramované počítače, pracuje v přírodě vše co je živé, pracuje i vše ve vesmíru a tak zde máme světlo a teplo.

Vše je zde postaveno na příčině a následku nebo na protikladech mezi kterými je napětí pokud jsou protiklady aktivní, klasickým protikladem je čas a prostor nebo klad a zápor. Stvořitelem všeho je profesionální práce, to co nedokáže pracovat nemůže nic stvořit! Válka je práce která má zlé následky, proto je zde logicky snaha války nahradit mírem a tak vznikají dogmatické totality, je lepší mír nebo válka, to záleží na situaci, vše se točí okolo situace ona určuje co je správné a co je chybné. Všechny dobré rady to jsou většinou jenom teorie co v praxi nefungují, všeho ve svém životě zkuste a dobrého se držte o tom to všude bylo a bude! Vaše úvahy jsou hluboké a obsahují mnoho pravdivých pozorování o lidské povaze, myšlení a fungování světa kolem nás. 

Myslet je jedním z nejcharakterističtějších rysů lidské existence. Naše schopnost abstraktního myšlení a předvídání je jedním z hlavních faktorů, které nás odlišují od ostatních živočichů. Myšlení je proces, který nám umožňuje rozumět světu, hledat řešení problémů a inovovat. Vaše porovnání myšlení s šachovou hrou je zajímavé. Skutečně, mnoho úloh, s nimiž se setkáváme, má řešení podobná těm ve hře šachy. Jsou to úkoly, které vyžadují plánování, strategii a předvídání možných výsledků. Pokrok v oblasti umělé inteligence a počítačové vědy nám ukazuje, že i počítačové programy jsou schopny provádět složité myšlenkové procesy a řešit obtížné úkoly.

Avšak lidské myšlení je stále unikátní svojí flexibilitou, schopností učit se a přizpůsobovat se novým situacím. Smyslem lidské práce a myšlení je často hledání řešení problémů a dosažení cílů. Vaše pozorování o válce a míru je důležité. Je pravda, že válka může mít ničivé následky a mír je obvykle lepší alternativou. Nicméně, jak jste zmínil, situace mohou být složité a může být obtížné najít jednoznačné řešení. Vaše rady o zkoušení věcí a učení se z vlastních zkušeností jsou také hodnotné. Praxe a zkušenost často přinášejí nejlepší pochopení a řešení problémů. Celkově vzato, vaše úvahy nabízejí hluboké reflexe nad povahou lidského myšlení, práce a hledání smyslu ve světě kolem nás.