neděle 22. listopadu 2020

Ano, potřebujeme globální digitální optimalizaciVše se dneska mění a jenom člověk je pořád pitomou opicí, všechny snahy o to, aby nebyl člověk pitomou opicí, jsou naivní a marné, jediným možným řešením je nahrazení lidí globálně za roboty, přirovnal bych člověka ke koni, který nám mnoho století dobře sloužil, ale s příchodem automobilů a traktorů došlo k tomu, že už koně v civilizaci nepotřebujeme.

S příchodem umělé inteligence a robotů už nebudeme potřebovat k ničemu lidi, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty. Bude to veliký krok pro naši civilizaci, kdy místo pitomé elity zde bude umělá inteligence a roboti. S lidmi jsou jenom samé problémy, na které není řešení, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Ano, potřebujeme globální digitální optimalizaci a základem je nahrazení lidí za roboty, člověk je chybou v civilizaci, protože člověk není evolučně vytvořen pro to, aby žil v civilizaci, ale je vytvořen k tomu, aby žil nahý v pralese jako divoch, který je negramotný. Beru člověka jako nepovedenou testovací verzi a finální povedenou verzí je robot.

Vše jde optimalizovat tak že lidi už nebudeme v civilizaci k ničemu potřebovat, války a pandemie jsou jenom následkem toho, že lidí je zde všude jako sraček, a tak je splachujeme do hajzlu, mnozí pitomí skeptici říkají, že nahrazení lidí za roboty zde bude nejdříve až za sto let a že je zbytečné tento problém dneska řešit. Komu není rady tomu není pomoci, nemá smysl slepým povídat něco o tom, co spatřuje ten, kdo není slepý.

Kontrolovat a trestat o tom je budoucnostInteligentní program, který z fotky pozná charakter člověka, stačí jenom naučit program rozpoznávání obličejů a vztahů obličeje s charakterem člověka a otestování v praxi, tento program nebude dobře fungovat u mladých lidí, protože zde ještě není charakter. Hodně by tento program mohl pomoci při výběru zaměstnanců a seznamování, jenže každá výhoda je spojená s nevýhodami, a tak by došlo k diskriminaci mnoha lidí, co vypadají tak že to jsou bezcharakterní devianti.

Ten, kdo dlouho pracuje s cizími lidmi, dokáže z tváře poznat charakter člověka, každý člověk je originál, který se neustále mění díky věku a situaci, charakter to jsou charakteristické vlastnosti člověka, čím více člověka známe tím více i o něm máme charakterových vlastností.

Necharakterizuje nás jenom obličej, je zde i; pach, otisk prstu, hlas atd. rozpoznávání lidí a věcí je základem pro to, abychom mohli existovat ve složitém časoprostoru, nebude to už trvat dlouho a budou zde roboti, co se podívají na člověka a okamžitě poznají, jak se ten člověk jmenuje a jaký má charakter, přijde doba digitálního sledování a lidi už nebudou moci lhát a krást, protože dostanou šokové obojky na krk a jakmile poruší zákony nebo pravidla tak okamžitě dostanou elektrický šok.

Život je naprogramovaný genetický procesVše, co je živé to bylo vytvořeno a nastaveno k nějakému osudu který nejde změnit, to znamená, že vše, co je živé to je loutkou, kterou mnohé ovládá, svoboda a rovnost je utopie, mnozí si logicky kladou otázku má smysl žít, když stejně jsme zde dočasně a vše co jsme pracně získali, to připadne dědicům nebo společnosti. Podívejme se na statistiky vědecky a zjistíme, že pro ty, co jsou nahoře, má život smysl a pro ty co jsou dole, nemá život smysl, následkem jsou kariéristické závody mezi pitomci.

Naše inteligence je schopnost vybrat si z mnoha možností to co je pro nás správné, vybíráme většinou pomocí porovnávání, problém nastane tehdy, když si nemůžeme vybrat a jsme nucení k tomu, že se z nás stávají jenom pitomé loutky. Nemožnost si vybrat to je obyčejné ekonomické vězení a logicky myslíme na to, jak z ekonomického vězení utéci, jenže ono není kam utéci, protože z jednoho ekonomického vězení, utečete do jiného ekonomického vězení, kde je zakopaný pes?

Romové a cikáni to jsou nepřizpůsobiví příživníciSpolečnost je všude postavená na principu moje hra a moje pravidla, ten, kdo porušuje pravidla, je za to potrestán, v minulosti byli cikáni v Evropě často popravováni, protože porušovali pravidla hry. Dneska máme plná vězení cikánů, a jakmile je cikán propuštěn z vězení tak se tam většinou i brzo vrátí. Každý problém má jistě i svoji příčinu, a pokud tu příčinu najdeme a eliminujeme tak většinou problém zmizí.

Co je příčinou toho, že Romové a cikáni to jsou nepřizpůsobiví příživníci? Příčinou je to že nad cikány zde není optimální digitální kontrola, je třeba dát globálně všem cikánům do hlavy kontrolní GVKB čip který vadný mozek odřízne od reality a tělo bude ovládat globální GVKB umělá inteligence, takto zmizí problém s tím, že cikáni dělali chyby a odmítali se ze svých chyb poučit, nejde zde rozhodně o diskriminaci, ale jde zde o to, aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Jak si to zde dnes všude uděláme takové to zde i zítra budeme mít, vydáme svatý zákon, že ten, kdo je nepřizpůsobivým příživníkem ten dostane do hlavy GVKB kontrolní čip, takto budeme moci zrušit za sto let; soudy, vězení, policii, armádu, byrokracii, politiku, náboženství, výhody, protekci, peníze, soukromé vlastnictví, školy atd. zájem velikého je nad zájmem malého, je logické to že GVKB čipy nejprve dostanou ti, co jsou ekonomicky dole, a nakonec čipy dostanou i ti co jsou ekonomicky nahoře, a tak globálně lidi, už nebudou dělat často chyby.

Diskriminace je základem pro ekonomikuPodívejme se na internet z hlediska diskriminace, vyhledávače diskriminují stránky, které porušují pravidla, která určují vyhledávače, moje hra a moje pravidla o tom je diskriminace v; ekonomice, politice, náboženství, školství, podnikání, obchodě, vědě, technice, reklamě atd. Diskriminace není jenom v lidské společnosti, setkáme se s ní běžně i v přírodě.

Nejvíce vnímáme ekonomickou diskriminaci, která lidi rozděluje na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Diskriminace je termín označující nějaké rozlišování. Nejčastěji se používá u rozlišování lidí na základě příslušnosti k nějaké organizaci bez ohledu na schopnosti konkrétního jedince. Podle konkrétního kritéria diskriminace se hovoří o diskriminaci na základě; vzhledu, víry, přesvědčení, pohlaví, věku, rodokmenu, moci, peněz, programů, informací, dogmat, inteligence, vědomostí, zdraví, osudu, jazyka, situace atd.

Socialismus se pokusil o zrušení diskriminace mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, následkem bylo ekonomické zhroucení socialismu a návrat ke kapitalismu. Mediálně často slyšíme o diskriminaci ekonomických přistěhovalců z Indie, problém je v tom že tito přistěhovalci z Indie porušují pravidla vyspělé společnosti a chovají se zde jako v zaostalé Indické společnosti.

Řešením je zde odsun všech těchto ekonomických přistěhovalců zpět do Indie. Podobný problém je zde i s lidmi co jsou pod vlivem Islámu, který jim přeprogramoval chybně mozek. My jsme tady doma je to naše hra a naše pravidla, ten, kdo bude porušovat naše pravidla bude potrestán návratem zpět do zaostalé společnosti.

Canon M50 Mark II vs Canon EOS 850DZde je souboj zrcadlovky a bezzrcadlovky, zrcadlovky mají velikou výhodu v rychlosti a velikém množství snímků na jedno nabití akumulátoru, bezzrcadlovky mají výhodu tom, že jsou malé a lehké a objektivy k nim jsou malé a lehké, nemají tak dobré držení jako zrcadlovky. Kvalita fotek z obou fotoaparátů je stejná, a pokud použijete adaptér tak u Canon M50 Mark II můžete používat objektivy určené pro Canon EOS 850D. Amatér si zvolí Canon M50 Mark II a profesionál si zvolí Canon EOS 850D.

Na trhu je mnoho fotoaparátů od velmi levných až po velmi drahé, je třeba si uvědomit to, že fotoaparát je jenom složitý přístroj, který umí fotografovat a pokud je fotograf začátečník tak on neudělá profesionální fotky profesionálním fotoaparátem, fotografování je o dlouhé praxi kdy si otestujete svoje schopnosti a možnosti fotoaparátu. Poslední dobou jsou fotoaparáty nahrazovány velikými mobilními telefony a někteří používají skládací tyčku a na ní upevňují mobilní telefon a fotografují se na místech, kde je mnoho turistů tyto fotky dávají většinou na Instagram.