sobota 21. listopadu 2020

Ano, profesionální fotoaparát je drahýČasto amatéři hledají marně levný profesionální fotoaparát, je to otázka kompromisů, kdy se smíříme s tím, že levný fotoaparát, nebude mít některé vlastnosti profesionálních fotoaparátů a dokáže udělat profesionální fotografie. Jednoduchým ukazatelem profesionálního fotoaparátu je jeho veliká váha, protože se zde místo plastu použilo více kovu, dále bývají profesionální fotoaparáty utěsněné proti prachu a dešti, protože profesionálové musí pracovat za každého počasí. Velikým problémem u všech fotoaparátů je to, že rychle technicky zastarávají, v tom se podobají notebookům.

Velmi důležitým ukazatelem je výdrž akumulátoru, k čemu je vám fotoaparát, který má vybitý akumulátor, řešením je si koupit několik náhradních akumulátorů. Všimněte si toho, že profesionálové málo používají automatiku a více používají manuální nastavení fotoaparátu a fotí jenom do RAW a potom snímky upravují v programu na úpravu fotek. Poslední dobou se rozmohli zoomy s velikým rozsahem, kvalita fotek je zde ale malá, ideální rozsah zoomu je maximálně pětinásobný zoom.

Protikladem inteligence jsou vědomostiNaše civilizace byla evolučně stvořená díky inteligenci a vědomostem, v současnosti se snažíme vytvořit umělou inteligenci optimálně propojenou s informačními databázemi, zde se dostáváme k problematice strojového učení, kdy se pomocí strojového učení optimalizuje umělá inteligence a informační databáze. Čím větší máme nároky na umělou inteligenci a informační databáze, tím větší jsou i nároky na technické vybavení, které nám umožňuje využívat umělou inteligenci a informační databáze.

Veliké využití pro umělou inteligenci a informační databáze nabízejí autonomní inteligentní roboti na akumulátory, takto začne už brzo docházet k tomu, že se budou zaměstnanci všude nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty, to logicky bude znamenat zavedení nepodmíněného přijmu pro všechny lidi, protože práce za mzdu zde už pro lidi nebude, zavede se globální kontrola porodnosti, aby se už hříšní pitomci zde nerozmnožovali jako invazní druh.

Nejlepší antikoncepcí bude, pokud konečně v rezervacích oddělíme od sebe muže a ženy, lidi se globálně přesunou proto z civilizace do rezervace, kde budou pod dohledem umělé inteligence a robotů. Nakonec poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem a na cedulce bude nápis Hříšná opice. Takto zde už nebude problém s lidmi, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.