čtvrtek 19. listopadu 2020

Ano, myslet znamená hovno vědětPitomce je třeba přemístit do rezervací. Ten, kdo dělá pitomosti je pitomec, pokud je zde nadbytek pitomců, tak logicky je zde i pitomá nálada. Pořádek je tam kde je vše tam kde to má správně být a pitomci mají správě být v rezervaci, nejsou zde pitomci tak zde nejsou ani pitomosti to je logické. Napojíme proto všechny mozky na globální umělou inteligenci a budeme sledovat myšlenky v mozku, takto odhalíme všechny pitomce na světě a přemístíme všechny pitomce z civilizace do rezervace, zde už nebudou mít pitomci možnost dělat pitomosti, protože přijdou o výhody, které jim nabízí civilizace.

Rozhodně zde nejde o diskriminaci pitomců, jde zde o to, aby zde zvítězila všude pravda a láska nad lží a nenávistí, to je možné jenom pokud odsuneme pitomce do rezervací. Jelikož takto organizace a podniky přijdou o mnoho zaměstnanců a funkcionářů tak to vyřešíme pomocí autonomních inteligentních robotů na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, každý pitomec je snadno nahraditelný robotem od prezidenta po řidiče. Mnozí pitomci si myslí, že nejsou pitomci, myslet znamená hovno vědět.

Vysoké daně a vysoké ceny zabíjejí ekonomikuTak jako Covid-19 zabíjí lidi, tak i vysoké daně a vysoké ceny zabíjejí ekonomiku a dělají tak z lidí ekonomické ubožáky co mají veliké dluhy a strach z nezaměstnanosti. Nadbytek je zde díky nedostatku, aby ti, co jsou nahoře, měli nadbytek, díky vysokým daním a vysokým cenám, tak ti, co jsou dole, mají nedostatek, zde je jasné selhávání kontroly nad těmi, co jsou nahoře, a to umožňuje těm, co jsou nahoře, na těch, co jsou dole parazitovat, války v nahotě odhalují to, že rovnost je zde jenom v tom, že každý musí jistě zemřít.

Egoistické přerozdělování, je rakovinou, která zabíjí ekonomiku, není zde demokratický kapitalismus, jak nám hlásá televize, je zde egoistický kariérismus, za vším je dneska ekonomická diskriminace založená na tom, že se dělnické třídě berou násilím peníze a dávají se elitě, logicky následkem je u dělnické třídy stres a deprese, což řeší dělnická třída konzumací piva a kouřením cigaret, tím se dělnická třída nedožije důchodu, a to elitě vyhovuje. Žádná politická strana neprosadí snížení všech daní na polovinu, a snížení; cla, poplatků, pokut atd. je třeba začít ořezávat na kost státní výdaje tím, že zrušíme zbytečnou armádu, která není bojeschopná a zrušíme i nadbytek politiků a byrokratů, stát nemůže být sociálním ústavem pro staré kariéristy.

Za virtuální vandalismus mohou pitomí trollovéZ díla poznáme tvůrce, proč je na internetu většina uživatelů internetu zařazená do kategorie pitomí trollové? Vše zde je o kauzalitě, která praví za vším, co nám, způsobuje deprese a stres je ekonomický amatérismus, vše, co končí na ismus (feudalismus, socialismus, kapitalismus, humanismus) to je reklama na ideální ekonomickou realitu, jenže ekonomická realita nemůže být ideální, protože dobrota k cizímu je žebrota! Organizace dělají z lidí pitomé loutky a rozdělují loutky na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, to nevyhovuje pitomým loutkám, co jsou dole, a tak je zde snaha o ideální realitu, ve které bude každá pitomá loutka díky protekci nahoře.

Moderní věda a technika začíná s tím, že se lidská práce nahrazuje za práci; strojů, robotů, programů, umělé inteligence atd. jelikož se lidem na světě daří dobře, tak za každých 50 let se na světě počet pitomých lidí zdvojnásobí, největší přírůstek pitomých lidí je tam, kde rostou banány a díky teplu pitomci nepotřebují investovat do topení a drahého bydlení. Společnost se musí postavit ekonomicky tak, aby se pitomci naučili optimálně profesionálně investovat od 10 let do 70 let, ekonomická globální negramotnost je luxus, který si nemůžeme dovolit.

Trollové eliminovali Lide cz

Ano, Lidé přestane po 23 letech fungovat, stane se tak 14. 12.2020. Kromě neplnění finančních očekávání je důvodem i fakt, že se Seznam zaměřuje v posledních letech především na rozvoj domovské stránky, reklamních systémů a vlastních obsahových služeb. O smyslu služby Lidé uvažujeme ekonomicky už několik posledních let, kdy si stěží vydělá na svůj vlastní provoz a údržbu.

Ta je navíc čím dál náročnější, protože někteří uživatelé nahrávají do svých profilů i fotografie či texty se sexuálním podtextem a jejich kontrola či odstraňování vyžaduje zapojení mnohačlenného týmu administrátorů, denně evidujeme přibližně deset nevhodných profilů, které nám uživatelé služby nahlásí přes tlačítko »Nahlásit nevhodný profil«, na další jednotky případů měsíčně nás pak upozorňuje náš automatický systém, který ale hodnotí obecná porušení pravidel služby,“ největší práci s odstraňováním a blokováním sexuálních predátorů má administrátorský tým, který profily prochází ručně.

Ten však z kapacitních důvodů není schopný zaznamenat všechny nevhodné fotografie nebo texty a adekvátně s nimi naložit. Bylo by možné implementovat do služby moderní technologické řešení, které by na základě umělé inteligence dokázalo chybný obsah odhalit. Jedná se ale o velikou investici, která pro nás vzhledem k malému významu sociální služby, strategii firmy a jejím prioritám nemá už ekonomický smysl. Proto jsme se rozhodli službu Lidé na věčné časy uzavřít, uvažovalo se také o prodeji služby, vedení Seznamu nenašlo však vhodného kupce.

Společnost je tam, kde jsou společné penízeMáte to marný, jste zde dočasně. Život to je loutkové divadlo, ve kterém každá loutka egoisticky touží po hlavní roli, protiklady, mezi kterými je napětí, jsou zde všemocným božským loutkářem, který ovládá všechny lidské loutky, od narození do smrti. Máte to marný, jste zde dočasně, používáme antikoncepci a potraty, protože náš život zde už nemá koncepci, díky stresu a depresi je zde i mnoho sebevražd, problémem je to, že jablko nepadne daleko od stromu a ten kdo se narodí ubožákům, má postaráno o ubohý osud.

Místo originálů zde jsou jenom samé náhražky, náhražkou za lásku jsou peníze, náhražkou za pravdu je zde reklama, veliká konkurence je dneska všude, a tak je malá naděje na to, že se budete mít zde dobře. Většina loutek je zbabělých, a tak věří naivně tomu, co si neověřili, nebo konzumuje alkoholické nápoje a kouří cigarety, loutky poznali, že boj s velikou konkurencí je marný, protože bez protekce nejde zde uspět. Všude kde jsou daně tam je i protekce a tím i korupce, peníze se stali krví ekonomiky a nedostatek peněz má za následek nemocnou ekonomiku. Společnost je tam kde jsou společné peníze, ti, co jsou nahoře tak mohou snadno rozhazovat za pitomosti společné peníze, protože to jsou pitomci.

Organizace vnímají lidi jako loutkyJe běžné že se lidi ocitají v nouzi a potřebují tak pomoc, problémem je že si nemohou dovolit pomoc zaplatit a pomáhat cizím lidem zadarmo se nikomu nechce, další otázkou je, zaslouží si pomoc zadarmo ten, kdo pomoc v nouzi potřebuje? Podle mě se musí každý případ žádosti o pomoc řešit samostatně a nedávat lidem do ruky peníze, ale naučit je peníze vydělávat. Doba byla vždy a všude zlá k těm co jsou; hloupí, líní, staří, invalidi, nemocní atd.

Statisticky je u nás asi 15 % lidí, které nejde trvale zaměstnat, ideální by bylo těmto lidem dát možnost existovat mimo civilizaci v humanitní fungující organizaci, která by jim trvale zajistila dobrý život a svobodu. Peníze na to společnost má, stačí aby konzumní společnost zrušila zbytečnou drahou armádu a jiné zbytečné investice ze kterých stejně není zisk. Člověk není přeci robot, který když už je starý a porouchaný tak se recykluje.