úterý 17. listopadu 2020

Ano, lidi nahradí robotiCo bylo, to už nezměníme, v současnosti budoucnost vytváříme, život je tom najít správnou volbu ve složité situaci, problémem je určit co je správná volba? Většinou se vychází z toho, že správná volba je názor většiny, minulost ukázala to, že názor většiny nemusí být správnou volbou, podívejme se na socialismus, který byl správnou volbou pro většinu, a ukázalo to, že i většina se může mýlit. Lidi dělají chyby, to že někdo má vysokou státní funkci neznamená to, že to nebude pitomec, který bude dělat jednu pitomost za druhou.

U vědy a techniky je určení toho, jestli je něco správné posuzována objektivně, je to, jako u fotografie, kdy objektiv objektivně zachytí realitu, většina fotek se nám nelíbí, protože si realitu idealizujeme. Je třeba pochopit to, že civilizace je založená na tom že nahrazujeme přirozené za umělé, když nahrazovat tak to vezmeme komplexně a nahradíme lidi za roboty, s lidmi jsou jenom samé problémy, protože lidi lžou a kradou, nejsou lidi tak nejsou problémy. Lidi jsou evolučně na úrovni koně, který byl nahrazen automobilem, proč si lidi nechtějí připustit to, že je nahradí roboti?

Nokia 6310i rok 2002Proč sociální ideologie zde trvala 41 let a proč asociální ideologie je zde už 31 let, vše je o evoluci, která experimentuje a s experimentů se poučuje. Společnost potřebuje organizace, které fungují podle programu, a tak vznikla; smečka, rodina, otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, centralismus, globalismus, totality, dogmatismus atd. Život to je naprogramovaný dočasný evoluční proces, problémem jsou chyby, co dělají lidi, i když je někdo perfekcionistou tak se nevyhne chybám.

Podívejme se třeba na operační systém Windows, který od svého vzniku se neustále opravuje a restartuje, problémem je to že se Windows nedokáže zavděčit všem programům, není ten, co by se zavděčil všem, co si lze myslet o zprávě nainstaluj si program eRouška která vám přijde na tlačítkový telefon co nemá operační systém. Většina lidí je jako tlačítkový telefon, na který nejde nainstalovat program eRouška, jenže to ti, co zde vládnou díky protekci nechápou. Nedávno jsem se setkal s ředitelem v důchodu, co měl 18 let starý funkční telefon Nokia 6310i, prý jej koupil za 15 000 Kč.

Moc je pro pitomce silnou návykovou drogouJak optimálně změnit to, co je nám cizí? Snaha změnit sebe je chybou, protože tím ztratíme svoji originalitu a bez originality jsme jenom nulou s nulovou hodnotou. Naše kulturní civilizace je postavená na tom že měníme to, co je nám cizí, nejvíce cizí jsou nám organizace, které nás rozdělují na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nejmenší organizací je rodina a největší organizací je společnost. Každá organizace je operačním systémem a jedinec je zde programem, který slouží organizaci, centrum organizace přerozděluje zisky organizace podle pitomého programu, tak aby organizace dobře fungovala.

Nadbytek pro ty, co jsou v organizaci nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou v organizaci dole, problémem je všude to, že díky protekci jsou nahoře pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, klasickou ukázkou je Adolf Hitler, díky kterému zemřelo zbytečně mnoho miliónů pitomců, ve zbytečné pitomé válce. Moc je pro pitomce silnou návykovou drogou, jde o to pitomce odříznout od všeho co je jim drogou, jenom tak proměníme konzumní očistec v ráj, kde se nelže a nekrade.

Vyndáme proto všem pitomcům z hlavy jejich pitomý mozek a ten dáme do pytle, takto budou pitomé mozky v pytli, protože budou pod kontrolou globální GVKB umělé inteligence a ve virtuální GVKB realitě tak nebudou moci egoisticky škodit svému okolí. Kontrola je základem pro fungující operační globální systém, a pokud to nejde s pitomci po dobrém tak se to vyřeší po zlém, už nebudeme potřebovat k ničemu mocné a bohaté pitomce, nebudou zde ani žebrající bezdomovci, každý pitomec bude v pytli, a tak zde už pitomci nebudou moci lhát a krást.