pondělí 16. listopadu 2020

Optimální diskriminaceVše co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, centralismus) to je organizace založená na diskriminaci, pokud by zde nebyla možná diskriminace, tak zanikne naše kulturní civilizace velmi rychle. Moderní věda a technika, nám už brzo umožní dát všem lidem do hlavy kontrolní čipy, které pitomý mozek odříznou od pitomé reality a mozek bude znát jenom umělou GVKB realitu, ve které se nelže a nekrade, takto zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, když diskriminace, tak pro všechny lidi na světě, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita. Z lidí se takto stanou loutky na dálkové ovládání, už zde nebudou peníze ani soukromé vlastnictví, nebude zde problém s tím, že lidi chybovali a odmítali se změnit k lepšímu.

Nebude zde rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, skončí; náboženství, politika, byrokracie, reklama atd. bude to veliký krok pro lidstvo, z hříšníků se takto stanou konečně andělé, mnozí naivně tvrdí že to přeci nikdo neschválí, názor pitomé elity bude irelevantní, protože moc převezme umělá inteligence spolupracující s roboty. Nastane konečně doba, ve které se vše dělá globálně ve velkém, skončí problém s exportem, kdy zde mnohé bránilo exportu a tím vznikali veliké ekonomické škody. Nekvalitní genetický lidský matriál se v krematoriu eliminuje, nemá smysl opravovat draho v nemocnici to, co se už nevyplatí opravovat.

Jak uspět ve velké konkurenci?Časoprostor je založen na protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie zdrojem pro vše zde je, s příchodem kapitalismu byl u mnohého monopol nahrazen konkurencí, jak ale uspět ve veliké konkurenci, když zde existuje protekce, jenom ve sportu protekce není možná a následkem je to že každý úspěch je zde krátkodobý a přináší tak malý užitek. Obrazně je to, jako šachová hra, kdy nejvíce jsou úspěšní ti, co jsou inteligentní a mají dlouhou praxi s hraním šachů, pokud je většina lidí málo inteligentní a nemají dlouhou praxi ve specializaci, kde chtějí být úspěšní, tak se ocitají v stresu a depresi.

Mnoho neúspěšných lidí věří na zázraky a hledají nějaké zázračné způsoby, jak uniknout špatnému osudu, který jim učila genetika a výchova, rád bych vám dal nějaké zázračné informace a programy, díky kterým by se z vás snadno a rychle stali milionáři. Jenže každý člověk je originál v originální situaci, a tak to co je pro jednoho dobrou radou to je pro jiného špatnou radou, jde o to nebát se pomocí experimentů hledat to co má šanci na úspěch, je to jako hledání dobrého zaměstnání, nic nového pod sluncem, v přírodě je většina zvířat donucená si neustále hledat to co potřebuje ke svojí existenci jinak jim hrozí smrt.