neděle 15. listopadu 2020

Nezalévejte plevel a nekrmte parazityProč se ptáme, když něco nevíme, mnohdy nejsme s odpovědí na naše proč spokojení, toužíme po cizím a tak se soužíme, naše hříšná pitomost z nás dělá ubožáky s nulovou hodnotou, naším největším problémem je to, že nám pitomci přeprogramovali násilně mozek pomocí; pohádek, pověr, mytologie, rituálů, fetišů, symbolů, sekt, náboženství, filosofie, politiky, reklamy, umění, organizace atd. Pokud nám někdo nastaví zrcadlo, ve kterém spatříme pravdu, tak zbaběle od pravdy utečeme do svého světa lží. Komu není rady, tomu není ani pomoci, realita byla a bude o tom že za vším jsou protiklady mezi kterými je napětí a toto napětí je zdrojem energie, díky kterému se vše pohybuje.

Bůh to je čas a prostor, kolem tohoto největšího protikladu se točí ostatní protiklady, snažit se pochopit čas a prostor je nad naše schopnosti a možnosti, pitomci věří tomu, že bůh je subjekt, se kterým je možné hovořit a který slyší jejich pokrytecké modlitby. Modlitba a meditace je lék, který nemá žádné účinky a proto je zadarmo, jak ale vyléčit lidi z jejich psychických problémů? Pokud máme existenční problémy, které neumíme vyřešit, tak následkem jsou psychické problémy, za vším je naše dobrota k tomu co si naši dobrotu nezaslouží, nezalévejte plevel a nekrmte parazity o tom je optimální cesta k tomu, že se budete mít lépe.

Ano, považujeme iluze za realituVše je o tom, že jsme nepochopily to, že realita je opakem iluzí, pokud existuje realita, tak existují i iluze, když spíme, jsme ve světě iluzí, a když nespíme, jsme ve světě reality. Pokud nebude moci spát tak onemocníme a zemřeme, ke svojí existenci nutně potřebujeme iluze, příčinou je zde inteligence. 

To co nemá inteligenci, to nepotřebuje k ničemu iluze a vystačí si jenom s realitou, iluze nám umožňují to, že jsme živým systémem, čím vyspělejší je živý systém tím více ke svojí existenci potřebuje iluze, všechny ideologie jako jsou; pohádky, mytologie, pověry, náboženství, umění, filozofie, politika, reklama atd. to jsou jenom iluze, co z dálky vypadají jako realita. Realita to je napětí mezi protiklady, pokud by zde byla obrovská exploze tak zde vše zanikne, protože tato energie eliminuje u všeho napětí mezi protiklady.

Ano, více inteligentních hlav toho i více dokážePřichází doba dálkového ovládání, už jenom schází moderní zaměstnanec na dálkové ovládání, je třeba vše urychlit díky optimalizaci a automatizaci, vše bude globálně ovládat jenom umělá inteligence, už nebudeme potřebovat k ničemu peníze a soukromé vlastnictví. Opustíme skutečnou realitu a začneme žít v umělé realitě, bude to pro lidstvo veliký skok do budoucnosti, přijde doba domácí práce a na fyzickou práci budou stroje a roboti, staré specializace zaniknu a vzniknou zcela nové specializace. Přestanou být důležité vědomosti, protože budou vědomosti snadno dostupné všem lidem, hodnotu bude mít geniální nápad, který jde realizovat v praxi, přijde doba globální spolupráce podle hesla, více inteligentních hlav toho i více dokáže.

Konkurence optimalizuje monopolyNebude to už trvat dlouho a přijde zde díky vědě a technice umělá inteligence a roboti, to povede k tomu, že konkurence mezi roboty a lidmi optimalizuje monopoly, představte si, že na kandidátce na prezidenta republiky bude autonomní inteligentní robot na akumulátory a on volby vyhraje, protože k volbám budou připuštěni i roboti. Robot prezident bude tak vyznamenávat roboty, pro lidi zde bude jenom práce za minimální mzdy, kterou nebudou chtít dělat roboti.

Zruší se globálně trvale peníze a soukromé vlastnictví, vše bude vlastnit a řídit jenom globální umělá inteligence, z lidí se stanou statistická čísla s nulovou hodnotou, pokud někde zbytečně zemře milion lidí, tak to bude pro umělou inteligenci jenom statistika. Nakonec všude jistě každý člověk dostane do hlavy GVKB čip, který jej odřízne od reality, a tak se z lidí stanou loutky na dálkové GVKB ovládání, takto zde bude všude vše dokonale fungovat, protože už lidi nebudou chybovat.

Monopol proměnil opici na pitomceCo je to monopol? Monopol je protikladem konkurence, vše je zde založeno na protikladech, a tak je zde dobro a zlo, život a smrt atd. Podívejme se na sport, zde je konkurence a není zde možný monopol, každé vítězství ve spotu je zde krátkou dobu, protože nikdo nedokáže dlouhodobě vyhrávat.

V minulosti se moc dědila po mnoho generací, a tak docházelo k tomu, že se k moci díky protekci dostali ti, co si moc nezasloužili. Války jsou zde díky monopolům, které se snaží o rozšíření svého monopolního teritoria, totality jsou spojené s násilím, protože jenom díky velikému násilí může fungovat každý monopol.

Každý monopol to je obyčejné otroctví, vše zde prochází evolučními změnami a tak místo okovů na nohou, zde jsou ekonomické okovy. Když konzumní otroci poznají to, že jsou otroci, tak následuje stres a deprese, statisticky globálně milion milionářů ovládá celý svět pomocí dluhů a korupce.

Nebude to už trvat dlouho a díky vědě a technice zde bude umělá inteligence a roboti, najednou bude GVKB robot prezident vyznamenávat GVKB roboty, pitomci se odsunou z civilizace do rezervace, v rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako invazní druh.

Příčinou každé pandemie je monopolTisíc mrtvých na Covid-19 za týden! Proč je u nás tak veliké množství úmrtí na Covid-19? Je to způsobeno tím, že zdravotní stav lidí u nás je statisticky velmi špatný a je zde i nadbytek starých lidí, dále většina lidí žije ve městech. V současnosti je zde za týden tisíc mrtvých, dneska je 6 058 mrtvých, příští rok se nasadí všude očkování, a to by mělo vést konečně ke konci pandemie. Budou to pro mnoho lidí smutné Vánoce, protože pandemie způsobila mnoho problémů.

Pandemie je válka, ve které se neničí ekonomické hodnoty a jenom zde umírají lidé, pandemie postihuje i zvířata, příčinou každé pandemie je monopol, tam kde je konkurence tam není pandemie, protože konkurence vše, co je evolučně vadné, to eliminuje. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud elita dělá z lidí dobytek tak musí počítat s tím, že dobytek nebude odolný na pandemie.