pátek 13. listopadu 2020

Mozek co je v pytliProfesionální optimalizace eliminuje amatérismus. Ano, mnoho tisíciletí nám všude vládnou díky protekci pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou a následkem je konzumní očistec, ve kterém mají pitomci blbou náladu a tak konzumují pivo, nebo naivně věří na zázraky. Bylo zde mnoho naivních snah, proměnit očistec na ráj a ukázalo se, že je to veliký problém který pitomci nedokážou zvládnout. Základem bylo a bude, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, vše co dáváme, to nazpět dostáváme, hlavním problémem není to, že je zde bída a zaostalost, to jsou jenom následky našeho amatérismu.

Naším hlavním problémem je náš centrální nervový systém, který ovládá naše těla, je třeba odpojit mozek od těla a dát mozek do pytle kde bude mozek napojen na globální virtuální realitu, těla se eliminují v krematoriu. Na fyzickou práci zde budou jenom stroje a roboti, moderní člověk už nebude mít genetické tělo, ale bude jenom velikým mozkem v pytli napojeným na globální virtuální realitu.

Takto zde už nebude problém s nemocemi nebo pandemií, taky zde nebude problém s dluhy a soukromým vlastnictvím. Rozmnožování mozků se zajistí pomocí vědy a techniky, pohlavní rozmnožování tak u lidí skončí. Blahoslavení chudí jejich je království nebeské, už zde nebude milion milionářů, co řídilo skrytě konzumní očistec, vše bude řídit jenom umělá inteligence. Takto zde budou obrovské ekonomické úspory, protože mozek co je v pytli má minimální spotřebu zboží a služeb.

Ano, není důležité v životě, kdo vyhraje a kdo prohrajePsychika potřebuje hodnotný dialog, problémem je že místo hodnotného dialogu je zde nehodnotný monolog, kdy se cizí pitomec snaží o to, z nás udělat pitomce, pomocí demagogických dezinformací. Zde se dostáváme k parazitování, kdy ti co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole, a využívají výhod, které si nezaslouží.

Je třeba si konečně uvědomit to, že jaká jsou pravidla, taková je zde i hra o hodnoty, pokud zde jsou špatná pravidla, tak je nám z toho špatně, pravidla hry zde nesmí vytvářet ti, co jsou nahoře, ale pravidla hry musíme vytvářet všichni společně, tak aby zde byli konečně správná pravidla, ve kterých není pro nikoho možná; protekce, imunita, výjimka, výhoda, jistota atd.

Pravidla hry musí být pružná a upravená na míru pro každého člověka, kdy silným a chytrým přidáme práci a slabým a hloupým práci ubereme, jde o to, abychom byli v cíli všichni ve stejný čas a tak jsme se nerozdělovali na ty, co vyhráli a ty co prohráli, není důležité v životě, kdo vyhraje a kdo prohraje, důležité je aby zde zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí.

Proto dáme všem lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy, které zajistí to, že v cíli nebude už vítězů a poražených, skončí rozdělování lidí na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře, už hříšný svět nebude řídit skrytě milion milionářů, ale svět bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, školy, umění, sport, politiku, náboženství, reklamu, internet, televizi atd.

Ano, na pitomce platí jenom čip v hlavěVydělávejte na chybách druhých. To že pitomci dělají chyby je jistým zdrojem velikého zisku, najděte způsob jak pitomce kontrolovat a pokutovat za jejich chyby, lidi si musí konečně uvědomit to, že za každou malou chybu zaplatí velikou pokutu, po nikoho nebudou nikde výjimky, nebo imunita.

Podívejte se do přírody, zde každý chybu udělá jenom jednou, není to kruté, je to jediná možnost jak eliminovat chyby, selhání kontroly je příčinou všech našich problémů, ideální by bylo dát konečně globálně pitomcům do hlavy kontrolní čipy a odříznout tak pitomce od pitomé reality.

Pitomý mozek má svoje genetické limity a proto mnoho a často chybuje, na práci stroje a na myšlení počítače, pitomci zde budou jenom na takové práce, na které se nevyplatí nasadit dokonalé roboty. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, nebudou zde už žádná pitomá práva pro pitomce, která by je chránila.

Každý pitomec bude jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou, pokles výkonu bude znamenat jisté eliminování v krematoriu. Takto už nebudeme potřebovat; armádu, policii, soudy, vězení, byrokracii, politiku, náboženství, reklamu, módu, sport, umění, školství, zdravotnictví, rodinu atd. Je třeba restartovat civilizaci, na pitomce platí jenom čip v hlavě.