neděle 8. listopadu 2020

PC AMD Ryzen 9 5950X 2021  1.  AMD Ryzen 9 5950X
  2. MSI MPG B550 GAMING PLUS
  3. Corsair 64GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance RGB PRO černá
  4. Patriot VIPER VPN100 SSD 2TB
  5. Seagate Exos X16 16TB SED
  6. Fractal Design Define XL R2 Titanium Grey
  7. Seasonic S12III-650
  8. SAPPHIRE PULSE Radeon RX 5500 XT 8G
  9. GELID Solutions Phantom

Ano, pitomci věří jenom pitomcůmOd narození do smrti je každý obklopen pitomci, co dělají pitomosti, používáme proto antikoncepci, potraty atd. protože pitomců je na světě jako much. Podívejme se na; pravidla, normy, zákony, předpisy, vyhlášky, morálku atd. to vše je dílo pitomců co se dostali k moci a to jim umožnilo dělat z ostatních snadno ve velkém pitomce, boj s lidskou pitomostí je marný a naivní, přesto si nemůžeme říci takový je život, nebudeme řešit to, co stejně nevyřešíme.

Pokud pitomec vede pitomce, tak je nikam nedovede, pokud by demokratické volby mohli eliminovat pitomce ve vysokých státních funkcích, tak by se volby zakázali. Na kandidátkách jsou jenom samí staří pitomci, co po zvolení budou dělat jednu pitomost za druhou. Podívejme se na ekonomiku z blízka a spatříme to, že o ekonomice zde rozhodují všude jenom pitomci, co ekonomice profesionálně nerozumí! Ekonomický vandalismus má za následek zaostalost, díky pitomcům je stát zadlužený a zadlužená je u nás i většina lidí, ryba smrdí od pitomé hlavy.

Díky pitomcům sociální sítě nefungují optimálně01 

Dokud zde nebyl internet, tak díky cenzuře nebyl nikde s pitomci problém, pokud máte blog nebo stránku tak moderujete komentáře, nebo komentáře rovnou zakážete. 

02

Pitomci pochopili, že zde neuspějí, a přesunuli na sociální sítě jako je; Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, YouTube, Lidé, Zpovědnice atd. 

03 

Pitomec je člověk, který miluje praxí neověřené teorie a snaží se svojí pitomostí nakazit ostatní, svým způsobem je to pandemie která zabíjí lidské myšlení a dělá z lidí tak pitomce co dělají jednu pitomost za druhou. 

04 

Pokud je zde problém tak ten problém má i svoji příčinu, co je příčinou toho že lidi dělají chyby? 

05 

Příčinou je teorie, čím více je zde teorie, tím více lidi dělají chyby, je to jako když zaměstnavatelé požadují od vysokoškoláků dlouhou praxi, protože vysoká škola bez praxe, nemá po zaměstnavatele hodnotu. 

06 

Zvířata znají jenom praxi, zde není problém s teorií, jak vlastně došlo k tomu, že je zde všude nadbytek teorie, která v praxi nefunguje? 

07 

Tou příčinou je pitomost, kdy jako pitomci věříme tomu, co jsme si v praxi neověřili, tak chybujeme, a tím máme blbou náladu. 

08 

Jenom profesionál vám správně poradí, jenže někdy se stane, že několik dní nepřijde na sociální síť žádný profesionál. 

09 

V depresi kouříme cigarety a pijeme pivo nebo slivovici. 

10 

Profesionálů je na sociálních sítích trvalý nedostatek, zato hříšných pitomců, je tam jako much.

Jak optimálně regulovat globálně ekonomiku?Regulace ekonomiky je základem každé ideologie, z díla poznáme to, jestli je ideologie optimální a tak i optimálně ekonomika funguje. Každá regulace je založená na pevném nastavení, které stanovuje ekonomická ohraničení, většinou zde existují i výjimky, protože každé pravidlo má i výjimky.

Nastavení ekonomických regulací to je vlastně naprogramování ekonomiky, vše je zde naprogramováno a proto zde jsou obtížné změny, díky kterým bychom se měli lépe. Ti co zde vše ideologicky naprogramovali, to naprogramovali logicky tak, aby zde bylo rozdělení na ty, co jsou nahoře v ekonomickém ráji a ty co jsou dole v ekonomickém očistci, z díla poznáváme to, že nám všude mnoho tisíciletí, vládnou jenom hříšní pitomci, ryba smrdí od hlavy.

Moje hra a moje pravidla o tom je zde konzumní očistec, ve kterém je láska a pravda, jenom za výhody nebo peníze. Když nejde lhát a krást po dobrém tak se použije násilí, následkem je deprese a stres, každý má mnoho problémů, které nejdou vyřešit, protože žijeme v konzumním očistci, ve kterém se mají dobře jenom ti, co rozhodují o nás bez nás, protože zde díky protekci mají výhody, které si nezaslouží.

Jak optimálně regulovat globálně ekonomiku? Nahradíme lidi za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou problémy, člověk to byl evoluční experiment, co se nepovedl a GVKB robot je finální verze, co se evoluci povedla.