sobota 7. listopadu 2020

Ano, jsi profesionální otrokProtekcionismus umožňuje to, že na vysoká místa ve společnosti se dostávají lidi, co tam nepatří, je to starý problém se kterým si nevíme rady. Každý problém má svoji příčinu, příčinou toho že je zde protekcionismus je to, že jsme praxi nahradili za teorie a tyto teorie umožňují to, že zde existuje v mnohém protekce.

Je snadné se starat špatně o cizí, protože z cizího krev neteče, je těžké se starat dobře o svoje, protože z vlastního krev teče, zde se dostáváme k otázce svobody a otroctví, vysoká místa ve společnosti, dávají elitě svobodu a následkem je zde otroctví, pro ty co jsou bezmocní a musí dělat ubohou práci za ubohou mzdu.

Těm co jsou mocensky a ekonomicky dole je násilně přeprogramován mozek, tak aby se z nich stali profesionální otroci. Pokud zemře stářím prezident v nemocnici je to tragédie, a pokud ve zbytečné válce zemře mnoho miliónů lidí tak je to statistika, jsme si rovní jenom ve smrti, z prachu vznikáme a v prach se navracíme, pokud nemáš prachy tak příčinou je to že jsi profesionální otrok.

Veškerá výchova dětí je založená na teoriiVýchova z nás dělá egoistické pitomce, následkem je všude mnoho tisíciletí blbá nálada a snaha o to mít dobrou náladu, díky náhražkám, jako je víra v zázraky v náboženství a politice, nebo lze použít léky na stres a deprese, taky je zde k dispozici i slivovice a cigareta.

Vše to jsou jenom příčiny a jejich následky, co jsme si za mnoho tisíciletí navařili to si dneska i musíme sníst i když nám to nechutná, kdo nebo co může za; války, revoluce, konflikty, hladomory, bídu, pandemie, špínu, nezaměstnanost, kariérismus, alibismus, vandalismus, extremismus, pokrytectví, daně, prostituci, drogy, mafie atd.

Budeme se muset vrátit na počátek vzniku naší kulturní civilizace abychom odhalili vznik blbé nálady, vše zde začalo tím že jsme se naučili mluvit, později jsme se naučili i gramotnosti, tím začala vznikat svatá teorie, která v praxi byla většinou k ničemu, zvířata neznají teorii, a znají jenom praxi, a tak nemají blbou náladu.

Veškerá výchova dětí je založená na teorii, vrcholem naší teorie je sepisování diplomové práce, kdy mnoho dní se pitomý student psychicky trápí a nakonec vytvoří pitomé dílo, které nikdo nebude nikdy číst, tedy mnoho složité práce, která je evolučně zcela zbytečná. Někteří bohatí studenti si zaplatí to, že za ně někdo diplomovou práci napíše, anebo diplomovou práci okopírují a vydávají cizí práci za svojí.

Minulost naší konzumní civilizace je o konfliktech, mezi mocnými a bezmocnými, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a nikdo nebude zbaběle stát opodál, moje hra a moje svatá pravidla, takto vznikají centrální svaté totality, které dělají z ubožáků loutky na dálkové ovládání, neposlušné genetické loutky skončí většinou zle, protože zde jsou; pokuty, vězení, blázince, popravy, mučení, atd.

V nahotě nám dneska odhaluje internet a televize to že je ten druhý pitomec, co s tím uděláme? Nahradíme pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, pitomce odsuneme globálně optimálně z civilizace do rezervace, nejsou zde egoističtí pitomci, tak zde není v civilizaci už blbá nálada.

Zadlužený stát musí snížit rychle svoje vysoké výdajeSlepý vede slepé a tak všichni spadnou do jámy, o tom to zde je všude už mnoho tisíc let, je třeba změnit konzumní systém tak, že místo milionářů a prezidentů, zde bude GVKB umělá inteligence a kdo nebude optimálně profesionálně každý den v roce pracovat, ten nebude mít kde bydlet a co jíst.

Nebyl jsem jako žid obřezán, nebyl jsem jako křesťan v kostele pokřtěn, nebyl jsem jako bohatý žid přijat do; pionýra, SSM, ROH, KSČ, vyhodili mě po roce pobytu 1992-1993 ve Francii z ISKCON, na internetu mi mažou už 20 let profily a blokují IP adresy, prý jsem pitomec, který se neměl narodit, moje narození byl evoluční omyl, otec si nevzal na dovolenou prezervativy a tak jsem byl omylem počat v létě u Máchova jezera v roce 1952.

Jsem jedináček, protože židovský otec si začal brát na dovolenou prezervativy. Je možné si někde stěžovat na to, že všude nejsou prezervativy snadno dostupné, díky automatům na prezervativy. Pitomců je na světě jako sraček, protože pitomci nepoužívají při sexu prezervativy a následkem je pandemie nebo válka, komu není rady tomu není pomoci.

GVKB test lidské pitomostiAbychom poznali pravdu o tom, kdo je pitomec, a jak veliký je to pitomec, tak budeme muset vytvořit optimální test pitomosti, mnozí namítnou, že je to zbytečné, protože je zde zavedený test inteligence, a ten kdo v tomto testu neuspěje, tak je logicky pitomec. Z dálky to tak vypadá, pokud půjdeme se na to podívat z blízka, tak zjistíme to, že většina inteligentních lidí jsou velicí pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou. Test pitomosti je o tom, čemu dáváme nejvíce protekci, není to o tom, jak rychle umíme vyřešit složité problémy.

Ukázka GVKB testu lidské pitomosti

Co existuje po smrti

1 Po smrti nic není 
2 Očistec nebo ráj 
3 Převtělení do jiného těla

Co je to politika

1 Reklama na ekonomické a sociální zázraky 
2 Snaha o to aby voličům bylo líp 
3 Boj o státní koryta

Co je to pandemie

1 Pandemie je evoluční recyklace genetických zmetků 
2 Pandemie je smrtelná nemoc, na kterou není zatím lék nebo očkování 
3 Pandemie je válka, ve které se zabíjejí lidi bez použití armády   

Správná odpověď je číslo 1

Ano, lepší je nahrazovat než opravovatPitomci naprogramují nějaký složitý systém a potom se musí ten pitomý systém dlouho opravovat následkem je stres a deprese, pitomci dělají pitomosti a to že má někdo vysokoškolský titul a mnoho praxe v nějaké specializaci, není zárukou toho, že nebude dělat jako amatér pitomosti. Z díla spatříme to, že dílo stvořili pitomci, nemá smysl, pitomé dílo draho neustále opravovat je třeba začít s nahrazováním všeho co je zde pitomé.

Vše co končí na ..ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, idealismus, centralismus, humanismus, alibismus, kariérismus) to je pitomé dílo které stvořili pitomci, je třeba nahradit pitomce za umělou inteligenci a roboty, nejsou zde pitomci tak zde nejsou pitomosti. Civilizace je postavená na tom, že se zde vše co je přirozené, nahradí za umělé, proto je logické že genetické živé inteligentní subjekty nahradíme za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, co bylo to bylo, teď zde místo pitomého prezidenta bude moudrý robot.

Ano, potřebujeme zaměstnance na baterkyVynález baterek a akumulátorů byl velikým krokem pro evoluci, skončila tak závislost na elektrické zásuvce a tak se vše uvedlo do rychlého pohybu. Nebude to už trvat evolučně dlouho a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, takto zde místo pyšných pitomců, budou všude autonomní inteligentní roboti na akumulátory, co nedělají pitomosti.

Beru náhradu pyšných pitomců za inteligentní roboty jako náhradu tažné síly u volů, za tažnou sílu u elektromotorů, vše je zde evolučně dočasně, je to, jako na burze kde neustále něco stoupá a něco klesá, jedinou jistotou je na burze nejistota.

Starý rok je mrtev ať žije nový rok, vše je zde v evolučním pohybu, minulost už nezměníme a v současnosti budoucnost vytváříme svými rozhodnutími. Zaniká náboženství a brzo začne zanikat i politika a reklama, místo genetických pitomců zde budou všude inteligentní roboti na baterky, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance na baterky a tak je i dostanou, běž se podívat dneska do krematoria, ať víš, co tě bude zítra jistě čekat.

Ano, pitomec nemůže vést pitomcePokud ekonomika nefunguje, tak věříme naivně na ekonomické a politické zázraky, správně bychom ale měli hledat příčiny toho, že ekonomika optimálně nefunguje, a když ty příčiny najdeme, tak opravit chyby, nejčastější chybou nefungující ekonomiky zde je; monopol, centralizace, globalizace, amatérismus, protekce, dogmatismus, strach ze změn, nepořádek, drogy, lakomost, povrchnost, pokrytectví atd.

Z díla poznáme pitomého tvůrce, pokud nám vládnou staří pitomci, co dělají samé amatérské pitomosti, tak následkem je; deprese, stres, sebevraždy, bída, nezaměstnanost, inflace, zaostalost, špína, dluhy, vandalismus, extremismus atd. pitomec nemůže vést pitomce! Je třeba začít s nahrazováním pitomců za; programy, stroje, počítače, umělou inteligenci, roboty atd. nejsou pitomci tak zde nejsou chyby.