pátek 6. listopadu 2020

Ano, posmrtný ráj byl zrušenPapež se po smrti dostal do ráje, neustále zde marně hledá boha, vrátí se po dlouhé době k vrátnici ráje a ptá se vrátného, nemohu v ráji najít nikde boha kde je schovaný proboha? Bůh je přeci na WC a zde z vysoka sere na věřící, bohužel na dveřích WC, je pořád cedulka, trvale obsazeno. Papež najde to WC, kde sedí bůh a začne zde číst bibli od začátku a při čtení pořád říká a to je svatá pravda.

Najednou se z WC vysune dlouhá ruka a ta sebere bibli papežovi a za krátkou dobu bůh opustí WC. Papež kouká na svoji bibli a v ní nejsou žádné stránky. Bůh praví, pořád jsem čekal na papír, abych se mohl otřít, a ty jsi mě zachránil, splním ti jakékoli přání. Papež se zamyslí a praví, chtěl bych spatřit pekelný očistec, abych jej mohl porovnat s rájem? Bůh na to praví, jsi právě v pekelném očistci za svoje hříchy, očistec se rozděluje na kategorie a ty jsi právě v očistci první kategorie, posmrtný ráj byl zrušen, protože to byla testovací verze, co se mi nepovedla.

Infarkt myokardu u prezidenta v USAPíše se rok 2030 a bývalý prezident je doma a zazvoní mu telefon. Dobrý den pane prezidente, mám pro vás špatnou zprávu, globální umělá inteligence, vás statisticky vyhodnotila jako nepotřebný genetický subjekt, a tak budete zítra v krematoriu eliminován, protože je to logické a ekonomické.

To není správné, copak jsem nějaký stroj nebo program, aby v případě nepotřebnosti jsem byl proti své vůli násilně eliminován. Váš egoistický subjektivní názor je irelevantní a nikoho nezajímá, život je hra o hodnoty a pravidla této hry už neurčují politici, ale určuje je globálně jenom globální umělá inteligence, co bylo, to bylo, teď všemu vládne jenom GVKB umělá inteligence spolupracující s GVKB roboty.

Když skončili v krematoriu ekonomičtí ubožáci, mlčel jsem, když v krematoriu skončila střední ekonomická třída, mlčel jsem, teď když v krematoriu končí elita, už nechci mlčet a chci křičet, ale není zde nikdo, kdo by můj křik slyšel, o tom je ta vaše salámová metoda, pomocí které zde skočili lidi a místo lidí zde jsou všude roboti, je to obyčejný podraz!

To není podraz, to je evoluční proces, který nahrazuje staré novým, člověk to byla testovací evoluční verze, co se evolučně nepovedla a finální verzí je digitální GVKB systém, který zde bude na věčné digitální časy. Prezident spadl ze židle na koberec, protože u něj nastal infarkt myokardu, umělá inteligence díky inteligentním hodinkám poznala, že má bývalý prezident infarkt myokardu, přivolaná záchranka bohužel nepřijela rychle a tak prezident předčasně zemřel, otázkou je, máme vyhlásit v USA stání smutek?

Každá hodnota je chráněná ohraničenímProblém nastane, pokud existenční hodnoty nejsou chráněné optimálním ohraničením, dobrota je žebrota! Pandemie, ekonomická krize, revoluce, válka, bída, nezaměstnanost, kriminalita, vysoké daně, drogy, dluhy atd. je evolučním trestem za to, že zde existenční hodnoty, nejsou chráněné optimálním ohraničením.

Pokud nemůže hospodář optimálně chránit svoje hospodářství před zloději a parazity, tak brzo o svoje hospodářství přijde, náš centrální nervový systém je v situaci hospodáře, který nemůže optimálně trvale bránit tělo před zloději a parazity a následkem je nemoc a smrt. Mozek je obrazně často v situaci, kdy hraje hru o výhody, ve které nemůže vyhrát, protože soupeř je ve výhodné situaci, je to jako ve válce, kdy se malý národ nemůže bránit velikému národu, který má mnohem větší armádu.

Co je to stát? Stát je egoistický parazit, který si mediálně hraje na moudrého hospodáře. Vše je zde o tom, že cizí peníze elitě nesmrdí, nadbytek pro mocnou elitu, je zde díky nedostatku pro dělnickou třídu, co je dovoleno mocným, to je přísně zakázáno bezmocným! Není zde nikde na světě u moci demokracie, všude je u moci dogmatická totalita, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a nikdo nebude stát zbaběle opodál, o tom je dogmatická totalita.

Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, z díla ale poznáme to, že v konzumním pekle vládnou hříšným čertům jenom hříšní čerti a v konzumním pekle nejsou nikde svatí andělé. Ráj to byla testovací verze, která se evoluci nepovedla a tak finální verzí je pro lidi konzumní očistec. Smrt prezidenta to je mediální tragédie, miliony mrtvých ve válce, nebo díky pandemii, to je mediálně jenom statistika.