čtvrtek 5. listopadu 2020

Proč profesionál amatérsky chybuje?Naivně si myslíme, že pokud je někdo v nějaké specializaci profesionál, že on nebude amatérsky chybovat, profesionál může chybovat z mnoha důvodů, ostatně nechybují jenom lidi, chybují i zvířata a programy v počítači, čas a prostor, který je nám realitou, je spojen se změnami v nás a okolo nás, to co bylo včera správně to je často dneska už chybně, vše je zde proces a mnoho procesů nejde zastavit, abychom se tím vyhnuli chybám.

Často se snažíme něco optimalizovat nebo automatizovat a neuvědomíme si, jaké to bude mít následky, vše zde jsou příčiny a jejich následky, myslíme, protože nevíme co je správné. Myšlení je složitý proces, který může vést k stresu a depresi, máme mnoho nevyřešených problémů a tak na tyto problémy často myslíme jenže následkem je to že chybujeme, jde o to poznat, čemu máme dát protekci, kolem protekce se zde točí; myšlení, ekonomika, politika, reklama, náboženství, sekty, móda, věda, technika atd. Je snadné soudit a trestat, je těžké pochopit a pomoci těm co chybují a tak mají blbou náladu.

Továrna na pitomceNa vše jsou dneska továrny a tak je zde i továrna na pitomce, tato továrna se jmenuje protekcionismus, jakmile zde evolučně vznikl protekcionismus tak i vznikla továrna na pitomce. Neřeš to, že jsi obklopen od narození jenom pitomci, řeš to jak před pitomci utéci, dobře se před pitomci utajil a dobře si zde i žil.

Nevěřte naivně tomu, že na světě existuje aspoň jeden člověk, který není pitomec, kolik je na světě lidí, tolik je na světě i pitomců. Jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče pitomci, je logické, že jejich děti budou i pitomci, rozděluji pitomce na úspěšné pitomce a neúspěšné pitomce, z díla poznáme pitomce, války v nahotě odhalují lidskou pitomost, podívej se do zrcadla a spatříš v něm pitomce.

Pitomci chodí volbám, aby si za svoje zástupce zvolili staré pitomce, a potom se diví tomu, že jim vládnou všude velmi dlouho jenom samí pitomci, komu není rady, tomu není pomoci. Pandemie je trestem za naši pitomost, nechali jsme lidi zdegenerovat a nahnali jsme lidi do vysokých činžovních domů, které jsou jenom ubohými noclehárnami.

Vaše blbá nálada je následkem toho, že jste pitomci a odmítáte tento starý problém optimálně řešit tak, abyste už nebyli pitomci. Podívejte se na knihy, zde je jasná ukázka toho, že jste pitomci, protože ve všech knihách jsou jenom samé pitomosti, nejvíce pitomostí je ve svatých knihách.

PC Debian 2021  1. Intel Core i3-10100
  2. GIGABYTE B460M D3H
  3. HyperX 32GB KIT DDR4 2666MHz CL16 FURY series
  4. Patriot VIPER VPN100 SSD 512GB
  5. Seagate BarraCuda 8TB
  6. Fractal Design Define Mini C
  7. GIGABYTE P450B
  8. 28" BenQ EL2870U
  9. Debian


Ano, jsi pitomecPokud lidi žijí mnoho tisíciletí v pitomé kultuře, tak je logické že se ze všech lidí stali pitomci, ten druhý není; vůl, svině, blázen, blbec, psychopat, deviant, ubožák, zmetek, neznaboh, hříšník atd. ten druhý je pitomec, co dělá po celý život samé pitomosti. Jaký má potom smysl chodit k demokratickým politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří pitomci. Kolik je na světě lidí, tolik je na světě i pitomců, všichni jsou pitomci, jenom já nejsem pitomec, o tom je naše egoistické pokrytectví.

Bylo zde v minulosti mnoho snah o to jak eliminovat pitomost z naší civilizace, problémem je že pitomost zde hluboko evolučně zakořenila a tak všechny snahy o to eliminovat pitomost jsou naivní a marné. Z pitomce nikdo neudělá slušného člověka, tak jako z nuly nikdo neudělá číslo, jedinou možností je nahradit pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou zde už nikde pitomci, tak zde nejsou s pitomci logicky žádné problémy.

Adolf Hitler je ukázkovým příkladem pitomce ve vysoké státní funkci, následkem byla druhá světová válka, ve které zemřelo zbytečně mnoho pitomců. Z díla poznáváme to, že ten druhý je pitomec, který stvořil pitomé dílo, podívej se do zrcadla na pitomce, přiznej si konečně to, že jsi pitomec, který dělá jednu pitomost za druhou.

Základem pro zdravou psychiku, je si přiznat to že jsem pitomec, všechno co končí na …ismus, ( feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, idealismus, centralismus, kariérismus, protekcionismus, dogmatismus atd.) to je pitomá ideologie, která evolučně nefunguje! Největší koncentrace pitomců je na sociálních sítích, jako je; Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, YouTube, WordPress, Lidé, Zpovědnice atd. Rozděluji cizí lidi na úspěšné a neúspěšně pitomce.

Ano, stvořitelem všeho jsou závislostiOdpovědí na otázku vesmíru a života je, stvořitelem všeho jsou závislosti, kolem závislostí se vše všude točí, čím více je něco hodnotné, tím více je to na něčem i závislé. O závislostech je; ekonomika, politika, věda, technika, filosofie, reklama, náboženství, umění, sport, móda, mytologie, pohádky, myšlení, psychika atd. závislosti jsou jako stín, před kterým nikdo neuteče. Jenom smrt zbaví člověka všech závislostí, po smrti už nic není, smrt je definitivní konec našich ubohých závislostí, peklo, ráj, převtělení atd. to jsou jenom pohádky.

Veliké války v nahotě odhalují naše ubohé závislosti, kdy se ve válce chováme jako ubohý dobytek. Investujeme obrovské množství peněz a času do pitomostí protože jsme pitomci, přiznej si konečně to, že jsi pitomec, a je zcela jedno, jestli jsi prezidentem republiky nebo žebrajícím bezdomovcem. Pitomost je následkem otroctví, otrok se jako pitomec spoléhá na to, že se o něj otrokář dobře postará, otrokem může být i váš pes nebo vaše kočka. Srazili jste se s blbcem a máte z toho špatnou náladu, ve skutečnosti jste se srazili s pitomcem!

Problém s nepřizpůsobivými příživníky je zde díky pitomosti elity, pokud eliminujeme pitomost u elity, co nám pitomě mnoho tisíciletí všude vládne, tak skončí všude trvale problém s nepřizpůsobivými příživníky a jiným genetickým odpadem. Pitomec je ten druhý, podívej se do zrcadla a spatříš tam pitomce, kolik je na světě dneska lidí, tolik je na světě i pitomců, rozděluji pitomce na ty, co jsou nahoře díky protekci a na ty co jsou dole, protože nemají protekci. Naštěstí už brzo zde nebude s pitomci problém, protože zde místo pitomců budou roboti a umělá inteligence, nejsou pitomci tak zde není blbá nálada.