úterý 3. listopadu 2020

Pandemie genetický odpad eliminujeStatistika jasně odhaluje, že nejvíce na pandemii umírají vadní jednici, přirovnal bych obrazně pandemii k antivirovému programu, který skenuje operační systém a eliminuje vše co je vadné a zbytečné. Díky zlu zde existuje dobro, nejvíce se dneska geneticky rozmnožují geneticky vadní jedinci a následkem je zhroucení politiky a ekonomiky, kontrola kvality je základem pro funkční ekonomiku a politiku, dobrota k tomu co není kvalitní má za následek nefunkční ekonomiku a politiku. Podívejme se objektivně na internet a dojde nám, že 99% obsahu internetu je nekvalitní s nulovou hodnotou, z díla spatřujeme to, že 99% uživatelů internetu je genetickým odpadem s nulovou hodnotou.

Je třeba začít konečně s každoročním testováním všech lidí od narození do smrti, vadný genetický materiál optimálně recyklujeme a tak zde už nebude pandemie a skončí i krize u ekonomiky a politiky, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi opustí civilizaci a skončí v rezervaci pod dohledem umělé inteligence a robotů. Beru lidi jako koně, které nahradili automobily a traktory, člověk to byla testovací verze zaměstnance, která se evolučně nepovedla a tak finální verzí bude už brzo autonomní inteligentní robot na akumulátory, takový je život.

Má smysl hledat marně boha?Lidi marně hledají boha od té doby co zde evolučně vznikli, často si už lidi mysleli že jej našli ale ukázalo se že jej nenašli a tak museli zase začít s hledáním znova, takto vzniklo na světě mnoho sekt a náboženství což vedlo ke konfliktům o to kdo má monopol na svatou pravdu, někdy to vedlo i k svaté válce. Bible se mnoho zaobírá hledáním boha, ale kde nic tu nic, neznabozi tvrdí že bůh není a že si jej lidi vymysleli, tak jako si vymysleli duchy a skřítky.

O našem národě si cizinci myslí že zde žijí samí neznabozi a jinověrci, příčinou je naše ubohá minulost, ve které jsme ztratili víru v zázraky a pokud hledáme pomoc tak na to používáme vědu a techniku. Často si naivně představujeme to, že bůh vypadá jako starý člověk a andělé vypadají jako malé děti, to je následek pohádek, které se snažili boha dětem přiblížit díky dezinformacím.

Subjektivně si myslím že bůh to je každý virus, pokud porovnáme vlastnosti virů a vlastnosti boží tak se tyto vlastnosti shodují, virus je; dokonalý, nesmrtelný, všudypřítomný, vševědoucí, všemocný, pochopit živé viry je problém, protože je neznáme i když si myslíme často že je známe, moderním digitálním virem je počítačový virus, je váš počítač optimálně zabezpečen před viry a jinými problémy? Ideálním řešením je používat bezpečný stabilní operační systém, Google proto zakázal zaměstnancům používat Windows 10, většina zaměstnanců tak používá kvalitní Linuxovou distribuci, nebo macOS Catalina.

Víra v zázraky oslepuje tvoje oči a zacpává ti ušiVšechny ideologie (pohádky, mytologie, pověry, rituály, symboly, sekty, náboženství, politika, móda, reklama) to jsou je reklama na zázraky, vše je zde o náhražkách a tak peníze nahrazují lásku a pravdu nahrazuje reklama, pravda je už jenom v lidové moudrosti. Jaký jsi, takové je i tvoje dílo, pokud jsi nula, tak i tvoje dílo má nulovou hodnotu, pokud se nula postaví na vysoký podstavec, tak nuly co jsou dole si naivně myslí, že na podstavci je veliké číslo, nul je zde nadbytek a vysokých podstavců je zde nedostatek. Hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, moudrý nechybuje, protože se z cizích chyb neustále poučuje, z díla poznáme kdo je moudrý a kdo je hloupý.

Politika chce změnit pravidla hry o peníze, náboženství chce změnit lidi, co zde hrají hry o peníze, evoluce chce nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou zde pokrytci tak zde nejsou problémy. Když automatizace brala práci dělníkům, mlčel jsem, když automatizace brala práci středoškolákům, mlčel jsem, když automatizace brala práci vysokoškolákům, mlčel jsem, najednou jsem nečekaně přišel o dobrou práci za vysokou mzdu a křičel jsem, ale už zde nebyl v zaměstnání nikdo, kdo by můj zoufalý křik slyšel. Pokud házíte perly sviním, tak si tím podřezáváte vysokou větev, na které sedíte, pochopte konečně to, že lež je kaskadér, který zastupuje pravdu v rizikové situaci. Pokud by lidi nemohli lhát a krást tak by civilizace rychle zanikla, v konzumním očistci je dobrota žebrota. Pandemie je trestem za naše egoistické pokrytectví, vše zde jsou příčiny a jejich následky.

Vše pomíjí a jedinou výjimkou jsou vesmírná a přírodní pravidlaPokud nevíme tak myslíme, tam kde je jednoduchost tam není třeba myslet a vše probíhá automaticky podle informací a programů. Myslím tedy jsem, smrtí končí naše myšlení a po smrti už nic není smrt to je konec hry a tato hra je podle pravidel, která určuje organizace nebo situace, abys mohl v této hře vyhrát tak musí tvůj soupeř prohrát, často se setkáváme s protekcí, kdy vyhrají ti, co si to nezaslouží, jenom ve sportu není možná protekce. Mnozí věří tomu, co si neověří a tak chybují a do problémů se dostávají, tato realita to jsou ohraničené protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje.

Vše pomíjí a jedinou výjimkou jsou vesmírná a přírodní pravidla, opakem jsou pravidla, co vymýšlejí lidi a neuvědomují si to, že jsou tato pravidla nedomyšlená. Komu není rady, tomu není pomoci, proč je zde nadbytek hlupáků a nedostatek moudrých lidí? Příčinou je zde nadbytek teorie a nedostatek praxe, pořád platí z díla poznáš tvůrce, slova to je jenom reklama která klame ty co jsou hloupí, je to zde začarovaný kruh založený na lži a krádeži.