neděle 1. listopadu 2020

Optimální počítač 2021Nabídka je veliká a je obtížné se v ní vyznat, nejprve se musíme rozhodnout, jestli má být počítač snadno přenosný nebo jestli bude stabilně na jednom místě. Přenosné počítače jsou drahé, poruchové, pomalé, obtížně opravitelné, přitahují zloděje, atd. Dále zde jsou mini domácí počítače, které lze většinou přišroubovat za monitor, jsou to jenom zmenšené notebooky, podobné je to i s počítači co jsou zabudované do monitoru. Ideální volbou je nechat si od profesionálů v CZC nechat levně sestavit počítač z dílů které si na internetu vyberete a za 14 dní je počítač sestaven a můžete jej začít používat. Jako první se vždy vybírá základní deska ona určuje velikost počítače a to jaký v ní bude procesor.

Sestava počítače

Má život v očistci smysl?Pokrytectví stvořilo popularitu. Vše je zde pokrytecká hra podle pravidel, které určuje organizace nebo situace, tvůj úspěch, je možný jenom díky mému neúspěchu, spravedlnost je zde jenom v tom, že je zde každý dočasně, jiná spravedlnost zde není, protože je naše konzumní civilizace založená na protekci, pokud bychom násilím protekci eliminovali, tak se ze všech lidí stanou jenom loutky s nulovou hodnotou.

Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, následkem je zde toužení které je zdrojem soužení, a tak konzumujeme pivo a cigarety, abychom neměli deprese, jenže tím se ocitáme v kruhu drogové závislosti. Má život v očistci smysl?

Smysl života je v dobré práci, jak si to uděláš, takové to máš, špatné práce je všude nadbytek a dobré práce je všude nedostatek, když máš dobrou práci tak je ti dobře, o tom to zde je. Komu není rady, tomu není pomoci, většina lidí se zbaběle uzavřela před realitou a žije ve svém subjektivním světě a tak jim už není pomoci, proto je zde dneska všude pandemie která tyto živé psychické mrtvoly po milionech eliminuje.

Ano, to že nemáš prachy je tvůj soukromý problémMyslíme, protože máme problémy, myšlení to je psychická práce s informacemi a programy, každá náročná práce je spojená s problémy a únavou. Práce může být trestem nebo odměnou, záleží na tom, o jakou práci jde, trestem se stává ubohá práce za ubohou mzdu a odměnou je práce ve vysoké funkci, kde je i vysoká odměna za práci. Tento problém je často znázorněn, jako pyramida kde nahoře je ráj a dole je očistec, jak se dostat z očistce do ráje, problémem je to že musíte být lepší než vaše konkurence, nebo mít protekci díky které získáte výhody, které si nezasloužíte.

Podívejme se na to co je zde evolučně úspěšné a tak nám to dlouho i slouží, nejvíce evolučně je úspěšný centrální nervový systém který ovládá genetické tělo pomocí napojení na nervový systém, tak jako může onemocnět tělo tak může onemocnět i duše, každá nemoc má jistě svoji příčinu, pokud příčinu najdeme a eliminujeme tak se uzdravíme. Onemocnět ale může i; ekonomika, politika, filosofie, náboženství, umění, móda, školství, věda, technika, doprava, stát, organizace, rodina atd. nemoc je vždy problém se kterým si nevíme rady, protože je nám tento problém mnoho vzdálený.

Primitiv se snaží problémy většinou řešit násilím, jenže každá akce vyvolá reakci a tak zde je; válka, revoluce, extremismus, vandalismus, terorismus, totalita, dogmatismus, protekcionismus, pandemie, stres, deprese, bída, nezaměstnanost atd. Pokud chceme eliminovat násilí tak musíme eliminovat i primitivismus aby už lidi nemohli amatérsky chybovat, nahradíme proto oblečené opice za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou problémy, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a na cedulce bude napsána HŘÍŠNÁ OPICE.

Ten druhý je; hříšník, neznaboh, jinověrec, blázen, blbec, pitomec, idiot, vůl, svině, debil, psychopat, deviant atd. snažíme se ty druhé ponížit, protože chceme nad nimi zvítězit, pokud by platilo oko za oko tak by byl každý slepý! Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, tak jim vyhovíme a vyrobíme pro ně roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat, z prachu jsi vzniknul a v prach se navrátíš, to že nemáš prachy je tvůj soukromý problém, který si musíš sám vyřešit.