čtvrtek 29. října 2020

Nová doba ve které se nelže a nekradeČekání na nové vynálezy a patenty. Aby nám všem bylo lépe, tak toho lze dosáhnout jenom díky novým vynálezům a patentům, neočekávejte od těch co zde mají moc a bohatství že vám zajistí to že vám bude lépe, oni se starají jenom sami o sebe a je jim jedno to že se máte zle. Velmi nutně potřebujeme roboty co nahradí zaměstnance a tak už nebudeme muset chodit do školy a zaměstnání, kde se musíme starat o to co je nám cizí, robot prezident bude vyznamenávat roboty, konečně bude mít každý všeho dostatek bez práce, civilizace je zde od toho, aby nám ulehčila život a vyřešila za nás naše problémy. Čekají nás veliké změny a měli bychom se dneska už začít na tyto změny připravovat, abychom neměli se změnami problémy. Už se nebudeme muset bát bídy a nezaměstnanosti nebo špatných známek ve škole, skončí tak dlouhé období ekonomického otroctví, bude to veliký krok pro lidstvo do nové doby ve které se už nelže a nekrade.

Panasonic Lumix DC-FZ82 Panasonic Lumix DMC-TZ200 Panasonic Lumix DMC-FZ2000Zde je nabídka kvalitních fotoaparátů pro fotoamatéry, každý z fotoaparátů má svoje výhody a nevýhody jde o to co od fotoaparátu očekáváte. Všechny zde uvedené fotoaparáty je možné použít k natáčení videa ve velikém rozlišení, problémem všech uvedených fotoaparátů je brzo vybitá baterie a je tak nutné si dokoupit náhradní baterii. Pokud budete fotky využívat jenom na internet tak vám bude stačit nejlevnější fotoaparát Panasonic Lumix DC-FZ82, pokud budete chtít být profesionálem tak vám bude vyhovovat Panasonic Lumix DMC-FZ2000, jestliže mnoho cestujete a potřebujete něco malého a univerzálního tak vám bude vyhovovat Panasonic Lumix DMC-TZ200. Výhodou těchto fotoaparátů je veliká hloubka ostrosti a tak budou vaše fotky ostré, zde se lze spolehnout na automatiku která vše za vás nastaví.

Jak se stát virtuální celebritou?Život je hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, pokud se chcete stát virtuální celebritou tak se musíte naučit složitá pravidla a potom podle těchto pravidel hrát hru na to jak být virtuální celebritou. Dokonalost se skládá z velikého množství maličkostí a proto je tak obtížné být dokonalým, každá maličkost je důležitá, těžko se stoupá nahoru a lehko se padá dolů. Mnozí hledají protekci díky které by se snadno dostali nahoru, zde platí to co díky protekci rychle získáš o to i rychle přijdeš.

Základem je výběr optimální specializace, jsou specializace správné a chybné, většina lidí si zvolí špatnou specializaci a tím nemají už šanci se stát virtuální celebritou. Co je správná specializace o tom rozhoduje situace nebo organizace, často se stává to že dochází ke změnám které nikdo nečekal, je to jako na burze, čím větší riziko tím větší je zisk, ten kdo se bojí rizika nemá šanci na to se stát celebritou. Častým problémem je dělat více věcí najednou a tím neděláme nic pořádně, ve snaze ušetřit čas a peníze se dostáváme do začarovaného kruhu neúspěchů.

Ano, jsi parazitPodívejme se statisticky na člověka a zjistíme že je každý člověk parazit který díky protekci a výhodám parazituje na systému ve kterém existuje, pro parazity je dobrota žebrota, rozděluji lidi na parazity co jsou dole a parazity co jsou nahoře, nadbytek je zde díky nedostatku, bylo zde mnoho naivních snah jak eliminovat u lidí to že jsou paraziti, jenže z čerta nikdo anděla neudělá, následkem je jenom pokrytectví kdy si čerti hrají na anděly. Pokud je zde problém tak on má svoji příčinu, pokud příčinu najdeme a eliminujeme tak se problém eliminuje.

Nahradíme proto lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude znamenávat roboty, poslední malá nahá skupina lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem a na cedulce bude napsáno HŘÍŠNÁ OPICE, člověk to byla evoluční verze zaměstnance co se nepovedla a finální verzí zaměstnance tak bude robot, nejsou lidi tak nejsou problémy, co bylo nezměníme a v současnosti budoucnost vytváříme, není to diskriminace nebo genocida je to evoluce, vše je zde dočasně a tak se staré recykluje aby zde mohlo vzniknout nové. Zájem evoluce je nad zájmem člověka, člověk je jako kůň kterého nahradili automobily, v civilizaci se vše přirozené nahrazuje tím co je umělé a tak i nahradíme člověka za robota, běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat, buď tě eliminuje pandemie nebo evoluce.

Canon EOS M50 Mark II Canon EOS 90D Canon EOS 250DFotografie se od sebe nebudou lišit, protože je zde stejný snímač a stejná optika, zásadní rozdíl je zde u toho že Canon EOS 90D je zrcadlovka a Canon EOS M50 Mark II není zrcadlovka, většina profesionálů má radši zrcadlovky, protože zde je větší rychlost a větší výdrž baterie, amatéři mají zase radši bezzrcadlovky, protože jsou menší a v hledáčku vidíte co fotíte, amatérům nevadí malá výdrž baterie a malá rychlost focení. Canon EOS M50 Mark II je v současnosti novinkou, která ještě není u nás dostupná v obchodech, problémem zde je malý výběr objektivů, to lze řešit redukcí kdy použijeme objektivy co používají zrcadlovky. Ideální je pokud si vyzkoušíte, jaké to je fotit zrcadlovkou a bezzrcadlovkou a potom se rozhodnout.

Nakonec se zaměříme na Canon EOS 250D, jde o zrcadlovku určenou po amatéry, velikou výhodou je zde dlouhá výdrž baterie a rychlost, taky je zde i malá cena. Nevýhodou je že budete muset používat drahé blesky od firmy Canon, protože zde chybí středový kontakt, to ale amatérům nevadí, protože se spokojí s malým bleskem, který je součástí fotoaparátu. Subjektivně bych si zvolil Canon EOS 90D a důvodem je veliké rozlišení a možnost použít držák na baterie, který má zabudovanou spoušť na focení, je to sice už drahý a veliký fotoaparát, ale pokud se chcete fotografováním živit, tak budete muset i do techniky investovat, nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci.

Proč lidi co jsou ve vysoké řídící funkci chybně myslíMyšlení to je počítání a pokud počítáme tak i chybujeme, vše se zde točí okolo počítání, život je evolučně postaven na počítání, na počátku zde bylo jednoduché počítání a to nestačilo proto vzniklo složité počítání, pro složité počítání je potřeba mít informace a systém co zvládne složité počítání.

Jde zde o nervovou soustavu a centrální nervový systém, u techniky jde o počítače a operační systémy. Problémem u lidí je to že jsou lidi při počítání brzo unavení proto pijí kafe aby překonali únavu, u počítačů stačí jenom zvýšit rychlost ventilátoru a tím se zvládne veliké zatížení u počítání.

Tak jako při počítání lidi chybují tak chybují i počítače protože jejich operační systémy jsou chybné díky zbytečné složitosti a nedomyšlenosti. Podívejme se na obsluhu jaderného reaktoru v Černobylu, zde obsluha chybně myslela a následkem byla katastrofa.

Proč lidi co jsou ve vysoké řídící funkci chybně myslí a následkem je katastrofa? Příčinou chybného myšlení u řídících pracovníků je; únava, amatérismus, egoismus, drogy, hříšnost atd. podívejme se na řidiče aut co způsobují nehody, na silnici platí velikou chybu uděláš jenom jednou.

Ano, zájem boha je nad zájmem hříšníkůPrevence eliminuje problémy. Aby lidi nedělali chyby tak lidi dostanou globálně do hlavy inteligentní čipy napojené na globální inteligenci, takto se z amatérů stanou profesionálové a už nebudeme potřebovat k ničemu mocné a bohaté lidi, každý člověk bude jenom číslem s nulovou hodnotou, skončí tak; pohádky, mytologie, náboženství, politika, reklama, totality, mafie, vandalismus, extremismus, kriminalita, drogy, prostituce, protekce atd. Všechny problémy jsou následkem toho že lidi nemají v hlavě čipy, vše modernizujeme a optimalizujeme logicky budeme muset i pomocí čipů přizpůsobit člověka moderní digitální době, zájem celku je nad zájmem jedince, stroje na práci a počítače na myšlení, už zde nebude já jsem myslel, jakmile začne člověk myslet tak začne chybovat, mohl bych zde uvést obrovské množství příkladů, kdy někdo myslel a následkem byla; válka, ekonomická krize, pandemie, katastrofa, konflikt atd. ekonomika je založená na tom že se dělá vše ve velkém, jakmile začneme dělat vše v malém tak se ekonomika zhroutí.

Podívejme se na příživníky co se nechtějí přizpůsobit konzumní civilizaci, většina lidí na světě je příživníky co se neumí přizpůsobit konzumní civilizaci a zde je jedinou možností dát jim do hlavy čipy, když to nejde s nepřizpůsobivými příživníky řešit po dobrém tak se to vyřeší po zlém, dobrota je žebrota. Je mnoho lidí co jsou geneticky vadným materiálem s nulovou hodnotou, zde se nevyplatí jim dávat do hlavy drahé GVKB čipy a tyto jedince budeme optimálně recyklovat jako evoluční odpad. Jelikož dojde k tomu že začne být veliký nedostatek zaměstnanců tak se to vyřeší pomocí robotizace a tak roboti v mnohém nahradí lidské zaměstnance a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty. Lidi zde budou jenom na podřadné práce pro které není potřeba mít vědomosti a inteligenci, pokud výkon a kvalita u člověka poklesne pod normu, tak se člověk optimálně recykluje.