středa 28. října 2020

Díky bacilům jsou zde pandemieBohužel nemůžeme bacily bacit, abychom měli od nich konečně pokoj, jak nad bacily konečně zvítězit aby nám už bacily neškodili? Nahradíme lidi za roboty, nejsou nikde na světě lidi, tak nejsou ani pandemie. Civilizace je založená na tom, že se vše přirozené nahrazuje za umělé, pokud zde bude umělý zaměstnanec, který bude autonomním inteligentním robotem na akumulátory, tak zde už nebudou problémy s bacily.

Beru to obrazně jako náhradu koní za automobily, stroje a programy nemají problém s bacily a není zde ani problém s hříšností, člověk se evolučně nepovedl a tak jej nahradí robot, je to jenom evoluce, není to nic osobního, robot prezident bude vyznamenávat o státní svátek roboty. Zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak dostanou roboty. Neřešte problém s pandemií, ale řešte to jak začít nahrazovat lidi za roboty, jiná evoluční možnost zde pro nás už není.

Lovec zlých dušíTen kdo je zlý ví že skončí v psychickém očistci, kde bude jeho duše trpět za svoje zlé skutky, když zlo u hříšníka dosáhne veliké hodnoty, tak přichází lovec zlých duší, který vezeme hříšníkovi jeho duši a tak je ten hříšník už bez duše a stává se z něj psychický ubožák, kterému už pomůže jenom smrt těla. Po smrti těla zde už nic není, ráj a očistec je zde jenom pokud tělo žije. Jak bezpečně poznáte lidi kterým lovec zlých duší vzal jejich duši a proměnil je psychické ubožáky. Zde platí z díla poznáte kdo má duši a kdo nemá duši, slova mohou klamat ale dílo klamat nemůže.

Adolf Hitler je klasickou ukázkou těla bez duše, moderní věda a technika už brzo tento problém vyřeší tím, že se zlým lidem co nemají duši dají do hlavy GVKB čipy a čipy promění člověka v loutku na dálkové ovládání. Takto zde konečně globálně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, mnozí si myslí že se jich to netýká protože jejich duše je dobrá a tak jí nemůže ulovit lovec zlých duší, je to naivní věřit tomu že je vaše duše dobrá, z díla se pozná jaká je vaše duše. Komu není rady tomu není pomoci, je to celé o tom jestli dáte protekci zlu nebo dobru, nemůžete současně sloužit dobru i zlu musíte si správně vybrat jenom tak nepřijdete o svoji duši.

Proč je zde nedostatek toho co potřebujeme?Pokud by zde byl pro všechny lidi dostatek toho co lidi potřebují, tak následkem by se ze všech lidí by se stal ubohý nemocný dobytek. Vše zde jsou příčiny a následky, realita to jsou ohraničené protiklady mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje organizace nebo situace, díky tomu že je zde konkurence tak zde není problém s tím že by se z lidí stal ubohý nemocný dobytek. Jakmile dojde k tomu že je zde místo konkurence monopol, tak následkem se z lidí stane ubohý nemocný dobytek.

Za vznikem monopolu je reklama která klame lidi a dělá z lidí tak ubožáky, parazit křičí ty jsi parazit, nadbytek je postaven na nedostatku, aby ti co jsou díky monopolu nahoře měli nadbytek tak ti co jsou dole mají nedostatek, toho co potřebují. Jde o to aby nahoře nad lidmi byla jenom globální umělá inteligence spolupracující s roboty, pokud bude mít každý člověk trvalý nedostatek toho co potřebuje, tak zde už nebude problém s lidmi, co jsou ubohým nemocným dobytkem. Kdo nebude sloužit optimálně umělé inteligenci ten nebude mít co jíst a kde bydlet, už se lidi nebudou rozdělovat na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání.

Lidi dostanou do hlavy kontrolní čipy které mozek odříznou od reality a mozek bude znát jenom GVKB virtuální realitu a tak nebude už moci chybovat. Civilizace je postavená na nahrazování originálu za umělou náhražku a tak je logické že mozek dostane místo skutečné reality virtuální realitu kterou bude řídit umělá inteligence. Takto budeme žít všichni v iluzi že máme všeho dostatek a nebudeme už vědět to že v realitě máme všeho nedostatek, když přeprogramovat mozek pomocí reklamy, tak to musíme udělat digitálně a profesionálně.