pondělí 26. října 2020

Proč lidi lžou a kradou?Život je hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, smrt je konec hry a po smrti nic není, proč vše není tak jak my to sobecky chceme? Vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu aby to něčemu sloužilo zájem celku je nad zájmem jedince, každý jedinec je loutkou kterou ovládá organizace a situace, vše se točí okolo ohraničených protikladů mezi kterými je napětí tato energie zde se vším podle programů pohybuje, jsi jenom nula co by chtěla být velikým číslem.

Vše evolučně jistě směřuje k tomu že za krátkou dobu bude robot prezident vyznamenávat roboty a poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě, za sklem v pavilonu opic, na cedulce bude napsáno HŘÍŠNÁ OPICE. Je to o evoluci, člověk to byla testovací verze co se evolučně nepovedla a autonomní inteligentní robot na akumulátory to je finální verze co se povedla. Vše je zde jako počítačová hra kdy postupujeme do vyšší úrovně hry díky tomu že jsme dokonalejší, cesta zpět není možná.

V základních principech je si zde vše podobné, základním principem všeho jsou protiklady mezi kterými je napětí, protikladem času je prostor, protikladem života je smrt, protikladem víry je filosofie atd. Stvořitelem vesmíru a života jsou protiklady, bůh jako subjekt to je jenom mytologická pohádka, s bohem nelze hovořit ani jej nelze zastupovat, náboženství jsou pohádky pro dospělé. Proč lidi lžou a kradou? Nejsou lidi, jsou zde jenom oblečené hříšné opice, vše je zde jenom o protekci, která lidi rozděluje na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, jenom ve smrti jsme si rovní, pandemie zabíjí jak chudé tak i bohaté a proto bohatí dělají vše pro to aby se před pandemií ochránili.