neděle 25. října 2020

Jak řešit tento problém?Obrazně je realita šachová hra ve které vyhraje ten kdo je lepší, virus je lepší a tak eliminuje lidi ve velkém, vše je o aktualizacích a imunitním systému, lidi co umírají mají špatný imunitní systém který není aktualizovaný, příčinou je to že civilizace je jako skleník který lidi chrání před mnohým a tak stačí málo je je zde pandemie která u nás eliminovala k dnešnímu dni 2 167 lidí, globálně je to dneska 1 157 359 lidí, podle mě je mrtvých mnohem více protože kontrola není přesná. 

Jak řešit tento problém? Svěříme to náboženství, žádné roušky a žádný pobyt v nemocnici, modli se a víra tvá tě uzdraví, pokud někdo zemře tak je to jistě boží vůle. Lidi se nemodlí a tak na ně bůh seslal pandemii, komu není rady tomu není pomoci. Veliké množství mrtvých těl naházíme do velikých hromadných hrobů a zasypeme vápnem. Stejně je zde každý dočasně a nejlepší je se nenarodit.

Pandemie vznikají v AfriceKaždá pandemie je trestem za zaostalost, nejvíce na světě je zaostalá Afrika a tak je zde ideální prostředí pro vznik pandemie, svět je dneska propojen leteckou dopravou a tak je obtížné zjistit odkud pandemie pochází. V minulosti byl pohyb lidí na světe minimální a tak se nemohli pandemie rychle šířit, pokud chceme eliminovat pandemie tak budeme muset globálně eliminovat zaostalost jiná cesta pro nás už není. Zájem celku je vždy nad zájmem elity, nemůžeme tolerovat to že zde na světě existuje mnoho lidí ve špíně a bídě.

Za vším je kontrola kvality u; zboží, služeb, vědy, techniky, zákonů, předpisů, pravidel, norem, lidí atd. pevnost řetězu určuje nejslabší článek, nejsme tak bohatí abychom mohli zde tolerovat nekvalitní jedince co jsou pro civilizaci velikým nebezpečím, protože zde roznášejí nemoci a je u nich veliká kriminalita. Zavedou se globálně každoroční testy kvality lidí od jednoho roku do sta let, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, vadný genetický materiál se automaticky optimálně recykluje.

Nejsou zde ubožáci tak zde není ani pandemie, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, očipujeme všechny lidi abychom tak měli pod kontrolou pohyb lidí a to za co lidi utrácejí peníze, zaměříme se na lidi co utrácejí svoje peníze za alkoholické nápoje a za cigarety, tato skupina lidí je zdrojem většiny problémů. Nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd. takto zde skončí degenerace a přelidnění, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít.

Proměna hostitele na parazitaVše v nás a okolo nás je závislé na situaci nebo organizaci, vše je tak hrou ve které pravidla určuje situace nebo organizace, dále zde jsou příčiny a jejich následky, je to jako šachová hra kde vyhraje ten kdo nechybuje, často je zde snaha o to aby konkurent prohrál díky zlé situaci. Vše co je zde živé to je parazitem i hostitelem, protože vše je zde založeno na ohraničených protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje.

Každý člověk je hříšník a světec současně, nikdo nemůže být jenom hříšníkem nebo jenom světcem, vše je zde založeno na protikladech, Bůh a Satan to je obrazně jenom mince a my spatřujeme jenom jednu stranu mince, pokud věříte v Boha tak i věříte v Satana. Proč nás nemoci zabíjejí a my se tomu nemůžeme bránit? Nemoc je prohraná šachová partie, i stáří je nemocí na kterou každý jistě umře. Z dálky může pokrytec vypadat jako hostitel a z blízka spatříme parazita, jde o to pochopit jak to zde funguje a naučit se vyhrávat nad problémy.

Nepodmíněný příjem eliminuje stresPřej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, místo velikých výdajů na armádu a jiné zbytečnosti je třeba zavést všude nepodmíněný příjem díky kterému budou moci lidi být doma a nebudou už nucení chodit do zaměstnání za ubohé mzdy. Práce všude rychle díky optimalizaci a automatizaci ubývá a to vede k velikým sociálním problémům a veliké kriminalitě.

Práce se musí zaměstnancům ekonomicky vyplatit, pokud zaměstnavatel nedokáže nabídnout dobrou mzdu a dobré pracovní prostředí, tak přijde o svoje zaměstnance. Je třeba konečně pochopit to, že člověk není robot na baterky, mnoho zaměstnavatelů zachází se zaměstnanci jako by to byli roboti na baterky a neustále je trestají nebo vyhazují za maličkosti.

Zamysleme se konečně nad tím kam mizí peníze z lidské práce, nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, podívejme se do minulosti na mnoho dogmatických totalit, které z lidí udělali roboty na baterky, v těchto zlých totalitách byl milion zbytečně mrtvých lidí jenom nudou statistikou, každý zde byl jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou.

Ti co jsou nahoře hlásají pokrytecky že bude lépe, ale zapomínají dodat, že lépe bude po volbách jenom těm co jste zvolili, a tím jim umožnili se dostat na vysoké funkce které si nezaslouží. Je všude mnoho lidí co se nedokáže konzumnímu očistci přizpůsobit, a tak se z nich stávají příživníci a veliký nepodmíněný příjem umožní těmto lidem se změnit tak, aby už se nechovali zle a začali se chovat dobře.

Zruší se všude papírové peníze a platit se bude jenom pomocí čipu, který bude mít každý pod kůží, bude se kontrolovat za co každý utrácí nepodmíněný příjem a zablokuje se lidem možnost aby mohli nepodmíněný příjem používat na; alkoholické nápoje, cigarety, drogy, hazardní hry atd. Ten kdo bude chtít pít alkoholické nápoje a kouřit cigarety, ten si na to bude muset vydělat v zaměstnání, společnost nemůže tolerovat to, že lidi dělají ekonomické chyby. Dále se zavede čipové sledování lidí, kde se pohybují, veškeré zlo je spácháno mimo domov, protože z cizího krev neteče.

Sebeláska stvořila hříšného člověkaNejvětším přítelem je ten koho spatřuješ v zrcadle, pokud hledáš pomocnou ruku najdeš ji na konci svého ramene, jak si to uděláš takové to máš. Žijeme v egoistické kultuře kde je dobrota žebrota. Peníze egoistům nesmrdí, nikoho nezajímá jak získáváš peníze, každého zajímá jestli máš peníze a tak mu zaplatíš za jeho pomoc.

Vše je zde hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, tak jako jsou ve sportu ligy tak jsou i ligy v naší společnosti, v první lize jsou ti co mají služebního řidiče a sekretářku, v poslední lize jsou ti co žebrají a nemají domov, jak se snadno a rychle dostat do první ligy, nad tím mnoho egoistů marně přemýšlí a mají z toho deprese.

Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ovládá tento konzumní očistec pomocí politiků a byrokratů, za vším jsou dneska peníze, bez peněz je z tebe žebrající bezdomovec. Bylo zde v minulosti mnoho naivních snah o to aby zde nebyl konzumní očistec, příčinou selhání je to že jsou lidi egoisti, pokud by demokratické volby mohli eliminovat konzumní očistec tak by je vláda zakázala.

Líp nám bude tehdy až zde místo milionářů a celebrit bude vládnout všude jenom globální umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory. Lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi žádné problémy, takto zde na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, člověk to byla testovací evoluční verze co se nepovedla a finální verzí bude GVKB robot.