sobota 24. října 2020

Zákon zachování normalityExistuje normální člověk? Vytváříme mnoho století na vše normy, abychom poznali co je správné a co je chybné, některé normy se nemění a jiné se často mění. Nemění se normy u; fyziky, logiky, chemie, vesmíru, přírody atd. hodně se mění nomy u ideologie a morálky proto je pro nás nemožné stanovit globálně trvalou normu na normálního člověka. Není člověk ten co by se zavděčil všem protože každý má jiný názor na to co je to normální člověk, je celebrita normální člověk když se něčím mnoho odlišuje od většiny lidí?

Mnozí podlehli populismu a tak se z nich stali herci co si hají na to co nejsou ve snaze se zavděčit všem, charakter je luxus co si nemohou dovolit. Zde se dostáváme k reklamě která nás klame a dělá tak z nás hlupáky a chudáky, za vším je snaha po úspěchu a tak je zde protekce, díky které se na vysoké funkce dostávají lidi, co si to nezaslouží a co nezvládají svoji vysokou funkci; krále, šlechtice, prezidenta, ministra, poslance, senátora, ředitele atd. Vše je zde hrou o hodnoty, pravidla hry určuje organizace nebo situace, kdo nehraje ten neprohraje ani nevyhraje, jak vyhrát nad tím mnozí přemýšlí a tak propadají alkoholu nebo loterii. Je třeba si uvědomit že každá výhra je spojená s tím že v jiném prohrajeme, je to zákon zachování normality.

Cesta od stresu k harmoniiPokud je zde problém tak je třeba najit příčinu problému a tu optimálně eliminovat. Zdrojem většiny problémů jsou chyby v nás a okolo nás, dokonalé je jenom to co je mrtvé, protože to už nemůže chybovat. Často je zde dosahováno dokonalosti tím, že se něco živého promění v něco mrtvého, jenže taková dokonalost je nám k ničemu. Pandemie eliminuje jenom jednice co jsou těžce nemocní, zdravý jedinec má imunitní systém v pořádku a tak se nemusí bát smrti.

Pandemie zde jsou stejně dlouho jako daně, se vznikem daní vznikli i pandemie, protože daně z lidí udělali nemocné ubožáky. Konzumní civilizace se stala skleníkem který chrání lidi před námahou tělesnou a duševní, následkem je zde oslabený imunitní systém a tak nás mohou pandemie eliminovat ve velikém množství a my se tomu nemůžeme bránit.

Není zde oslabené jenom naše tělo, je zde i oslabená naše duše a tak je zde deprese a syndrom vyhoření. Léčit duši léky to je k ničemu, protože duše je nemocná díky problémům, které nedokáže vyřešit. Neřešte to že jste se srazili s blbcem, zde platí kdo uteče ten vyhraje, blbci se nám přemnožili a dostali se na vysoká místa kde rozhodují blbě o nás bez nás a my nemáme kam před blbci utéci.

Je třeba eliminovat blbce tím že moc a bohatství svěříme GVKB umělé inteligenci a dáme všem lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy, takto zde skončí stres a bude zde globálně všude jenom harmonie, protože GVKB umělá inteligence udělá z lidí loutky na dálkové ovládání a vadný genetický materiál se optimálně recykluje.

Veliký nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd., GVKB robot prezident bude vyznamenávat na hradě GVKB roboty a lidi se odsunou do rezervací, protože v civilizaci budou místo lidí GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory a tak zde bude konečně harmonie a člověk v GVKB rezervaci bude žít nahý a hladový v přirozené harmonii s přírodou.

Ano, z hříšníků se stanou loutky na dálkové ovládáníSoučasnost nám začíná odhalovat mnoho tajemství díky; vědě, statistice, internetu, televizi, knihám, časopisům atd. končí doba ve které bylo snadné pomocí totality a reklamy dělat z hříšníků hlupáky a ubožáky, už máme dost pokrytectví, kdy hlásáme pravdu a lásku a konáme lež a nenávist. Zrcadlo nám ukazuje pravdivě to jak vypadáme, kritika je psychickým zrcadlem které ukazuje to jak vypadá naše realita, ve které žijeme, pokud opravdu chceme aby nám všem bylo lépe, tak budeme muset kriticky poukázat na chyby co dělají hříšníci, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni komu padni, skončí období ve které se hříšníci rozdělovali na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Všemu zde bude globálně na věčné časy vládnout jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory, zruší se peníze a soukromé vlastnictví, zavede se čipový systém na zboží a služby, nekvalitní genetický materiál se optimálně eliminuje, protože on na ekonomice jenom egoisticky parazituje, už zde nebudou hříšní příživníci co se nechtěli optimálně přizpůsobit konzumní civilizaci. Všem hříšníkům se dají do hlavy kontrolní čipy které odříznou mozek od reality a mozek bude znát jenom virtuální GVKB realitu a tak už zde skončí konzumní očistec a z hříšníků se stanou loutky na dálkové GVKB ovládání.

Pohádky učí děti věřit na zázrakyS inteligencí přichází víra v zázraky, naprogramovaný stroj nevěří na zázraky a pokud má problém tak se rozbije nebo zastaví. Víra v zázraky to je optimismus, logicky pesimismus je spojen s tím že nevěříme na zázraky. Pohádky učí děti věřit na zázraky aby díky optimismu mohli snadněji ve svém životě překonat svoje problémy, v dospělosti nás učí víře v zázraky; zaměstnání, kultura, civilizace, náboženství, škola, politika, reklama, móda atd., situace určuje v jaké zázraky věříme a tak se od sebe lišíme v tom v jaké zázraky věříme. V minulosti lidi věřili na to že existuje Stvořitel který vše zde z ničeho stvořil za šest dní, to je ale jenom mytologická pohádka, ve skutečnosti vše bylo stvořeno ohraničenými protiklady mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším evolučně pohybuje.

Protikladem je; čas a prostor, subjekt a objekt, pravda a lež, samec a samice, dobro a zlo, úspěch a neúspěch, bohatství a bída atd. život je hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, vše je zde evolučně nastaveno tak aby to sloužilo k nějakému účelu, díky složitosti a evoluci dochází k chybám v nás a okolo nás, moderní vírou je víra v to že se chyby opraví a už nebudeme mít s chybami problémy. Lidi dělají chyby a snaží se o to aby je někdo za jejich chyby nepotrestal, nikdo z lidí není natolik dokonalý aby nechyboval, proto lidi dělají vše pro to aby je nikdo nemohl za jejich chyby potrestat. Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí a tak je povýšen, nejlepší je se dobře utajit, a tak nemít problémy s tím, že nás někdo bude trestat za naše chyby.