čtvrtek 22. října 2020

2050 bude proces globalizace ukončenPokud chceme nad pandemií vyhrát musíme problém pandemie řešit globálně a tím se nenápadně začne přecházet ke globalizaci, EU to byla jenom testovací verze a finální verzí bude globalizace kdy zde budou globální; peníze, jazyk, pravidla, doprava, školství, investice, vláda, kultura, atd. podívejme se na sport zde je taky globální soutěž kdo je nejlepší.

Tím skončí problémy s ekonomickými přistěhovalci, a nebude problém cestovat globálně protože bude jeden jazyk a jedna měna i jedna kultura, nebude zde už snaha kontrolovat hranice mezi bohatými a chudými národy. Nebudou zde logicky už bohaté a chudé národy mzdy budou všude na světě stejné, otázka je už jenom jak rychle bude probíhat proces globalizace, podle mého odhadu to zvládneme za 30 let tedy v roce 2050 bude proces globalizace ukončen.

Každá organizace je jako skleníkJde o to aby se majitel skleníku, dobře staral o rostliny co jsou ve skleníku, zde se dostáváme k otázce profesionality, mnoho lidí z dálky vypadá profesionálně, ale z blízka spatříme amatéry. Každý dospělý člověk je často v situaci, kdy musí být profesionálem jinak je zde problém. Aby mohl být každý profesionál tak musí být organizace veliká, protože jenom ve veliké organizaci může být každý profesionálem. Ekosystém je globální organizace a tak je zde každý živý systém profesionálem.

Proč je tak velikým problémem eliminovat mnoho malých organizací a vytvořit jednu globální organizaci ve které bude každý profesionálem? Problémem je to že zde dosud není umělá inteligence a roboti které by řídila umělá inteligence, veliká globální organizace nemůže být řízená lidmi, protože lidi dělají chyby, pandemie v nahotě odhaluje to že nikdo není dokonalý a každý se bojí smrti. Vše jde naprogramovat tak že budeme moci konečně lidi odsunout z civilizace do rezervace, a v civilizaci budou místo lidí jenom roboti, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Praha je díky pandemii bez lidíKaždý jde jenom nakoupit potraviny nebo jde do zaměstnání, nejsou zde ani turisti, ekonomika je tento rok v depresi a nikdo neví jak jí uzdravit. Za vše může pandemie která má už na svědomí obrovské množství mrtvých lidí a nikdo neví kdy pandemie konečně skončí, všechna opatření jsou marná a nic neřeší. Lékem na pandemie je čistota žijeme ve veliké špíně a proto zde jsou pandemie které nás eliminují mnoho století, eliminovat špínu se vyplatí protože díky tomu jsme zdraví. Naším nepřítelem není to co je nám cizí, naším pravým nepřítelem je špína a nepořádek, komu není rady tomu není pomoci.

Nejsou lidi tak není pandemieKdo může za konzumní očistec? Za konzumní očistec může amatérismus, v přírodě není amatérismus a tak je zde přírodní ráj, život je hra podle pravidel a pokud jsou pravidla amatérská tak následkem je očistec. Pravidla to jsou programy podle kterých žijeme, lidská pravidla nejsou v souladu s přírodními pravidly protože lidská pravidla dělají z lidí hlupáky a tím i chudáky, za vším je u lidských pravidel hříšnost, vládnou nám staří hříšníci a oni vytvářejí pravidla tak aby zde byl konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota.

Bylo zde v minulosti mnoho snah o to aby zde skončil konzumní očistec, ve kterém je místo pravdy a lásky jenom lež a nenávist, jenže tyto snahy byli amatérské. Je třeba nahradit konečně lidi za roboty, nejsou zde hříšníci tak zde není očistec. Civilizace má základy v náhražkách, už zbývá jenom to že se lidi nahradí za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti a tak dostanou roboty, lidi se přemístí z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen aby se už hříšníci nerozmnožovali jako invazní druh který egoisticky škodí ekosystému.