středa 21. října 2020

Deprese z pandemiePříčinou deprese jsou nejvíce nevyřešené problémy, s příchodem pandemie přišel i veliký nárůst nevyřešených problémů, léky na depresi nedokážou eliminovat nevyřešené problémy, nejde žít trvale v nejistotě protože se ocitáme v začarovaném psychickém kruhu. Většina lidí má dneska veliké dluhy a pokud nebudou moci pracovat nebo podnikat, tak se dostanou do dluhové pasti a mohou se z nich snadno a rychle stát bezdomovci a žebráci.

Navíc přichází doba ve které zaměstnavatelé snižují počet zaměstnanců díky optimalizaci a automatizaci, to co se ekonomicky vyplatilo před několika lety, to se už dneska ekonomiky nevyplatí a většinou není snadné, se rychle přizpůsobit a dělat něco zcela jiného. Z díla spatřujeme tvůrce, o tom je amatérská elita která v době pandemie selhala, a tak se potápí ekonomika a sociální systém, jde už jenom o to, kdo se dostane do záchranného člunu.

Pandemie je trestem za špínuCo udělá pandemie s ekonomikou? Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je zde dlouho globálně pandemie tak následkem jsou změny jak u lidí tak i u organizací, díky inteligenci se můžeme přizpůsobit a tak problémy s pandemií zvládnout, je to celé o tom že budeme muset změnit to čemu jsme dosud dávali protekci. Budeme muset začít všude; optimalizovat, automatizovat, digitalizovat, robotizovat. Přijde doba dálkového ovládání a vztahy budou jenom virtuální, nastane příchod globální virtuální reality, nebudeme už cestovat na dovolenou nebo do zaměstnání, místo; politiků, byrokratů, knězů, učitelů, podnikatelů, ředitelů, celebrit atd., zde bude globální umělá inteligence, která bude rozhodovat o nás bez nás.

V hromadné dopravě budou místo lidí cestovat jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervacích daleko od civilizace a zde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali jako parazitující invazní druh. Lidi zdegenerovali a následkem je pandemie která bude přelidnění eliminovat a nikam před pandemií nikdo neuteče. Komu není rady tomu není ani pomoci, naše zbraně jsou nám najednou k ničemu proti pandemii která zabíjí lidi díky tomu že lidi žijí ve špíně hmotné a psychické, každá pandemie je trestem za špínu.

Ano, za vším jsou chyby co dělají lidiPodívejme se na internet jako na místo kde lidi dělají chyby, často zde rychle vznikne; portál, stránka, blog, sociální síť atd., netrvá to dlouho a přichází zánik, protože lidi zde dělali chyby. Z dálky na internetu vypadá vše jinak než z blízka, nejčastějším problémem je amatérismus u těch co na internetu něco vytvářejí, komu není rady tomu není pomoci. Obsah internetu je zboží a pokud o zboží není zájem tak zde není úspěch, proč o něco není na internetu zájem to amatéři nevědí a profesionálové to vědí.

Internet není jako televize která má monopol, a tak se tam mohou dávat ubohé reklamy uprostřed zajímavého obsahu. Kvalitní obsah nepotřebuje reklamu, kde vzít kvalitní obsah který by přitáhl návštěvníky? Je to jako s amatérskou a profesionální fotografií, trvá dlouhou dobu než se z amatéra stane profesionál, nestačí si přečíst několik knih o tom jak profesionálně fotografovat, je třeba mít i mnoho let praxe. Z díla poznáme tvůrce, o tom je návštěvnost na internetu, nikoho na internetu nezajímá to že jsi amatér, to je tvůj soukromý problém.