pondělí 19. října 2020

Ano, jsi hříšný blázenZ díla poznáme tvůrce a tvým dílem je hříšný blázinec ve kterém jsou hříšní blázni, vše začalo tím že se opice naučili mluvit, na počátku proměny opice na člověka byla schopnost mluvení a dorozumění se pomocí řeči. Následkem mluvení se tak z lidí stali hříšní blázni, nikdo z lidí není svatý a normální, všechny snahy o to aby byli lidi svatí a normální se ukázali jako naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá.

Každý poukazuje na to že ten druhý je hříšný blázen a nikdo si nechce přiznat to že je hříšný blázen, každý je zde do něčeho blázen a tak se z něj stává hříšník, je to mnoho tisíciletí začarovaný kruh hříšného bláznovství, vše je zde jenom o reklamě která nás klame od narození do smrti, následkem našeho hříšného bláznovství jsou problémy na které není řešení. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, podívejme se do hlavy hříšného blázna a zde zjistíme kde nic tu nic, hříšní blázni mají v hlavě prázdno a proto jejich hlavy tolik duní.

Dokonalá konzumní civilizaceSoučasná civilizace není dokonalá a proto je zde mnoho problémů na které není řešení, nemá smysl se snažit násilně dočasně měnit hlouposti a ubohosti, je třeba změnit optimálně rychle civilizaci tak, aby byla konečně dokonalá. Základem se stane optimalizace pomocí umělé inteligence, zavede se globálně každoroční povinná kontrola všech lidí na jejich kvalitu, nekvalitní jedinci se přesunou do rezervací a zde přežijí jenom ti nejlepší a ostatní zde rychle zemřou, pro nikoho nebudou globálně výjimky a imunita, padni komu padni.

Veliký úbytek zaměstnanců se vyřeší; automatizací a optimalizací, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou v civilizaci jenom na to, co nechtějí dělat hodnotní roboti. Je třeba si konečně uvědomit to, že zájem celku je nad zájmem jednice, demokracie je utopie která nefunguje, funguje jenom digitální globální totalita ve které je každý člověk na světě nulou s nulovou hodnotou. Jakmile začali mít lidi hodnotu tak následkem byla vždy krize která skončila jistě válkou, lidi budou mít místo titulů a jmen jenom globální číslo, a pod kůží bude mít každý čip pomocí kterého bude možné sledovat kde se pohybuje.