Prohledat tento blog

sobota 17. října 2020

Já jsem Stvořitel, tvůj pán, pán žárlivě milující

 


Nezobrazíš si Stvořitele zpodobením ničeho, co je nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit. Já jsem Stvořitel, tvůj pán, pán žárlivě milující. Stíhám vinu otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení těch, kteří mě nenávidí, ale prokazuji milosrdenství tisícům pokolení těch, kteří mě milují a má přikázání zachovávají. Stvořitelem je zde ohraničení ve kterém jsou protiklady mezi kterými je napětí a tato energie se vším hmotně a duchovně pohybuje, každý atom ve vesmíru a v živém systému je součástí Stvořitele, nic není od Stvořitele odděleno vše je jednota, obrazně Stvořitel je oceán a každá kapka je součástí Stvořitele v zrcadle tak spatříš malou část stvořitele, není zde smrt je zde jenom recyklace hmoty ale informace a programy se přemístí do nové hmoty. Bojíme se smrti protože milujeme výhody a smrt nás o výhody připraví.

Konflikt je vždy o hodnotyTam kde je všeho dostatek pro všechny, tam není ani možný konflikt, proč je běžný nedostatek hodnot a následkem je konflikt o hodnoty? Hodnotné je to co potřebujeme a je toho nedostatek, klasický je konflikt to peníze a čas, lidi trpí nedostatkem peněz a času, příčinou je protekce, pokud bychom eliminovali protekci tak zmizí konflikt o peníze a čas. 

Konflikty nejsou ale jenom mezi lidmi setkáme se s nimi běžně i v ekosystému, konflikt jako takový není chybou pokud je konflikt pod kontrolou, je třeba moc a bohatství globálně svěřit umělé inteligenci a tak zde konečně skončí mezi lidmi a národy konflikty, je třeba si uvědomit že rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole musí vyvolat konflikty a násilí. Ti co jsou dole to berou jako nespravedlnost a chtějí aby zde byla rovnost a svoboda, jenže ti co jsou nahoře mají k dispozici armádu a následkem je válka.

Proč v zrcadle spatřujeme blázna?Kolik je na světě lidí tolik je na světě i bláznů, nikdo není normální protože je každý do něčeho blázen, náš lidský svět to je veliký blázinec ve kterém vládnou blázni, co vymýšlejí bláznivá pravidla pro blázny a trestají blázny co tato bláznivá pravidla porušují. Největšími blázny jsou psychologové a psychiatři, oni se naivně snaží vyléčit blázny z jejich bláznovství, jenže z blázna nikdo neudělá normálního člověka, protože žijeme všichni v blázinci. Na počátku vzniku lidského blázince bylo naše mluvení a později naše gramotnost.

Dokud člověk mlčí tak vypadá normálně, jakmile se naučí člověk mluvit tak se z něj stane blázen, řešení spatřuji v tom nahradit lidi za roboty, nejsou na světě lidi tak zde není ani blázinec. Roboti nemluví a tak jsou normální, roboti pracují podle programu a na myšlení je zde globální umělá inteligence která všechno ve světě robotů optimálně v reálném čase organizuje a optimalizuje. Co bylo nezměníme, v současnosti vytváříme naši budoucnost, v budoucnosti bude robot prezident vyznamenávat roboty a poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední globální zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a na cedulce bude robotem napsáno HŘÍŠNÁ OPICE.

Diskriminace diakritikyModerní digitální systémy jsou postavené na angličtině kde není diakritika a tak mnoho lidí má často veliké problémy s diakritikou a nevědí jak psát na telefonu a tabletu háčky a čárky nad písmeny. U notebooků problém není zde je už k dispozici všude diakritika. Řešení je jednoduché, zrušíme všechny jazyky a zůstane zde globálně jenom USA angličtina, co bylo to bylo, teď bude všude na světě úředním jazykem jenom angličtina a kdo nebude umět anglicky ten se eliminuje v krematoriu jako evoluční odpad.

Když už budeme u té globalizace tak i vytvoříme globální peníze a to USA dolary jiná měna na světě už nebude, taky se globalizují; zákony, předpisy, normy, pravidla, náboženství, sekty, politika, věda, technika, lidi, atd. Vznikne globální člověk který bude globálně myslet a globálně žít, nebude zde už národní nacionalismus ale bude zde globální nacionalismus. Lidi nebudou už mít; tituly, funkce, výhody, protekci, jména atd. Každý bude jenom globálním číslem s nulovou hodnotou, takto zde už nebude u ničeho diskriminace a tak globálně na věčné globální časy zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít.

Ano, největší tajemství je odhalenoNejvětším tajemstvím naší konzumní civilizace je to že, lidi dělají chyby, naše konzumní civilizace je postavená na pravidlech a kontrole dodržování pravidel, jenže ta pravidla jsou chybná a i kontrola je chybná. Knihy jsou klasickou ukázkou toho, že lidi dělají chyby, v každé staré knize, najdete mnoho chyb, čas má dost času na to, aby odhalil to, že lidi dělají chyby. Největší chybou lidí je to že cenzura násilně umlčuje kritiku chybných pravidel podle kterých lidi všude organizovaně žijí, kritizovat smějí jenom ti co jsou nahoře, ty co jsou dole, je to obyčejná dogmatická totalita, demokracie je utopie. Moje chybná pravidla a moje chybná hra, o tom je zde; sekta, náboženství, pohádka, mytologie, pověry, symboly, rituály, reklama, politika, ekonomika, umění, móda, věda, technika, programy, informace, školství, psychika atd.

Z dálky vše vypadá bezchybně, a z blízka spatříme mnoho chyb, nikdo z lidí není dokonalý natolik aby nedělal chyby. Války v nahotě odhalují chybná pravidla podle kterých žijeme, pokud by zde nebyli chybná pravidla tak by zde nikdy nikde nebyli ani války, řešit problémy násilím to je chyba, nemá smysl hlásat nenásilí, smysl má nahradit lidi za stroje a programy, robot prezident bude na hradě vyznamenávat jenom roboty, lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen aby se už chybní lidé přestali rozmnožovat rychle jako chybný invazní druh. Člověk to byla chybná testovací evoluční verze zaměstnance a robot to je správná evoluční verze zaměstnance, nejsou na světě už nikde lidi, tak zde nejsou ani lidské chyby, o tom to zde všude je, neřešte to co nevyřešíte, protože vaše hříšné myšlení je chybné.