Prohledat tento blog

pátek 16. října 2020

Tajemství stvoření vesmíru a životaObrazně se nacházíme v času a prostoru, kde je vše založeno na mýdlových dočasných bublinách, bubliny se rychle nafukují a potom praskají a zanikají, takto funguje nekonečný vesmír i život, z nuly vše vzniká a v nuly se to zase navrací, vše je zde jenom mýdlovou bublinou, ve které nic není. Naše snahy o to abychom byli úspěšní, jsou naivní když je každý člověk jenom mýdlovou bublinou, která je zde dočasně a uvnitř bubliny nic hodnotného není, pokud ve veliké válce zemře mnoho miliónů lidí, tak jenom předčasně popraskalo mnoho miliónů bublin, podobné je to i u pandemie která urychluje praskání starých bublin, ti co nám vládnou díky protekci kterou si nezaslouží, to jsou jenom politické staré bubliny s nulovou hodnotou.

Reklama to je továrna na dezinformační bubliny, a reklama s námi manipuluje od narození do smrti. Pokud evolučně dojde k tomu že zde místo lidí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory tak i každý robot bude jenom mýdlovou dočasnou bublinou s nulovou hodnotou, evoluce tak jenom nahradí zastaralé lidské bubliny a moderní robotické bubliny. Vše se zde recykluje a tak z mrtvých bublin vznikají živé bubliny, všechny; knihy, časopisy, obsah televize a internetu atd. to jsou jenom dočasné bubliny, neřešte proto to, co stejně nevyřešíte, běžte se raději podívat do krematoria, ať víte co vás jistě bude čekat.

Tajemství ekonomického úspěchuJde o to být lepší než je konkurence, úspěch založený na protekci je jenom dočasná mýdlová bublina, podle hesla po mě potopa. Z díla poznáme tvůrce o tom je dlouhodobý ekonomický úspěch, vždy a všude zde platí heslo, dobrota je žebrota. Totality jsou založené na protekci a tak je zde úspěch u ekonomiky krátkodobý a potom následuje zánik totality, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je tajemství ekonomického úspěchu u subjektu nebo objektu. Nadbytek pro ty co jsou nahoře, logicky vytvoří nedostatek pro ty co jsou dole, podívejme se na internet, proč je zde někdo ekonomicky úspěšný a proč je zde někdo ekonomicky neúspěšný, je to o profesionalitě, mnoho amatérů si na internetu hraje na profesionály, a tak nejsou ekonomicky úspěšní a vidí chybu v internetu, nikoli u sebe.

Komu není rady tomu není pomoci, vše je zde jenom hra o hodnoty a každá hra má svoje pravidla a za porušení pravidel je trest. Ostatně nic nového pod sluncem v přírodě to funguje stejně i zde je vše hrou a za porušení pravidel je zde trest. Na internetu platí to, co přinášelo dříve zisk, to dneska už zisk nepřináší, jde o to být připraven na to že přijdou nečekané změny a zisk rychle zmizí a nikoho nezajímá to že jste tím přišli o veliké investice. Za vším je snaha mít odbyt na zboží a služby, pokud odbyt poklesne tak se musí provést rychle mnoho optimálních změn jinak hrozí bankrot. Často se každý setkává se začarovaným kruhem a je málo času na to nalézt způsob jak nebýt v začarovaném kruhu kde není možný ekonomický úspěch. V současnosti je tím začarovaným kruhem pandemie která má za následek veliké ekonomické ztráty, a ten kdo nemá rezervy zkrachuje a nikdo neví jistě kdy pandemie skončí.

Ano, komunismus nahradí kapitalismusZa všemi problémy je to co není v normě, systém je postaven na vytvoření norem a kontrole toho že je vše v normě. Na vše jsme udělali normy a kontrolujeme přísně dodržování zavedených norem, s tím jistě každý souhlasí má to svoji logiku. Jenže nebude to trvat dlouho a někoho napadne udělat normy i pro lidi aby se lidi od sebe nelišili; váhou, výškou, inteligencí, zdravotně, vzhledem, atd. zavede se u lidí pravidelná kontrola a ten kdo nebude v normě ten se eliminuje jako zmetek, už zde tak nebudou chudáci ani boháči.

Budeme mít i uniformy a bude zde globálně jeden jazyk a jedna komunistická kultura, jedna měna atd. místo titulů a jmen budeme mít jenom globální čísla. Zruší se umění a sport protože to nebude v souladu s tím že mezi námi jsou ještě nějaké drobné rozdíly. Nebude zde už závist, protože nikdo na tom nebude lépe než ostatní, skončí období protekce kdy zde někdo díky výhodám se měl lépe. Místo zavírání lidí do vězení nebo do psychiatrické nemocnice se budou lidi eliminovat, za několik století budou lidi považovat komunismus za něco zcela normálního.

Kolik nás stojí měsíčně prezident republiky?Prezident republiky nás stojí hodně peněz, přesnou částku nelze spočítat z mnoha důvodů, proč je prezident pro nás tak drahý? Jde o chybu v kontrolním systému a ta chyba má hluboké kořeny. Je zcela jedno jaký prezident je právě ve funkci, náklady zůstávají pořád stejné. Problémem je to že systém není optimalizovaný a aktualizovaný tak aby došlo konečně k velikému snížení nákladu na funkci prezidenta, ideálním řešením by bylo prostě funkci prezidenta a funkci předsedy vlády trvale zrušit.

Stát by řídilo jenom ministerstvo vlády, to je dneska 13 ministrů co by u kulatého stolu řešili to co dneska řeší prezident a předseda vlády. Je třeba začít škrtat náklady od vrcholu protože zde je největší plýtvání státními penězi. Stát bude bez prezidenta a předsedy vlády fungovat mnohem lépe, koncentrovat velikou moc do jedné osoby to je veliká chyba, moc se musí rozdělit na více osob aby tu velikou zátěž lépe společně zvládli, podplatit jedince je snadné ale podplatit 13 ministrů to je už technicky nemožné.