Prohledat tento blog

čtvrtek 15. října 2020

Ano, politika bez pokrytectví je utopiePolitika to je reklama na to že v budoucnosti bude lidem líp, jenže líp je jenom těm co se dostanou díky politice na vysoké státní funkce. Za vším hledej hříšnost, od hříšníků neočekávej to že budou svatí. Volíme si za politické zástupce hříšné staré kariéristy, a pak se divíme tomu že máme blbou náladu, komu není rady tomu není pomoci. S příchodem digitalizace přišlo období reklamy která nás klame od narození do smrti, zjistit objektivní čistou pravdu, dokáže dneska už jenom specialista ve svojí specializaci. Civilizace nám přinesla výhody a tím z nás učinila hříšníky, bez civilizačních výhod se z lidí stávají automaticky jenom oblečené opice, s nulovou hodnotou.

Každý náš problém má příčinu v naší hříšnosti, mnozí se stali herci co si hrají na svaté, je to ale pokrytecké divadlo ve kterém si čerti hrají na anděly, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění, žijeme přeci v konzumním očistci, kde je nám ten druhý peklem a za dobrotu se dostaneme na žebrotu. Největším problémem není pandemie jak nám hlásají média, největším problémem je bída a tím i zaostalost, většina lidí na světě žije v bídě a nemohou si tak dovolit kvalitní jídlo a kvalitní lékařskou péči. Kolik lidí na světě umře za rok díky bídě o tom nejsou žádné statistiky, zato pořád slyšíme kolik lidí umře na pandemii, díky bídě ale na světě zemře mnohem více lidí. Milion milionářů dneska vlastní většinu světového bohatství a oni pomocí peněz a politiky ovládají globálně civilizaci, za vším je hříšnost.

Za vším hledej hříšnostMnozí za vším hledají ženu, ale žena je přeci zdrojem naší hříšnosti, a tak hledejme za vším naší hříšnost, každý člověk je od narození do smrti hříšníkem, o mrtvých většinou už nic nevíme a tak si naivně myslíme že jsou svatí, pokud bychom mohli cestovat časem do minulosti zjistili bychom, že každý světec byl za svého života velikým hříšníkem. Pokud se zamyslíme nad; válkou, ekonomickou krizí, pandemií, zaostalostí, nezaměstnaností, degenerací, přelidněním, depresí, vandalismem, extremismem, kariérismem, špínou, drogami, mafiemi, atd. tak zjistíme že jde jenom o trest za naší hříšnost.

Prvotním hříchem je to že jsme začali mluvit, máme rádi mnoho psy, protože nemluví, mluvení je hříchem, to co vchází do úst je dobré protože to nasytí tělo, a to co vychází z úst je zlé, protože je to spojeno s hříšností, snažíme se pomocí slov manipulovat s lidmi, abychom se měli dobře. Problém s příživníky co se nechtějí přizpůsobit konzumní kultuře je problémem jejich hříšnosti, nestačí hříšníky zavírat do vězení nebo do psychiatrické nemocnice, je třeba hříšníky přemístit doživotně do rezervace, kde nebudou už mít k dispozici výhody které jim dříve poskytovala civilizace, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, chováš se jako hříšník, tak skončíš v rezervaci. Veliký úbytek pracovních sil se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, atd. robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Vyměňte staré politiky za mladé politikyJe třeba změnit systém voleb už žádné předtištěné tiskopisy, kde jsou jenom samí staří kariéristi, napíšete jenom jméno a adresu toho koho chcete mít v politice a nebudete brát ohled na to, jestli je ten člověk v nějaké politické straně, volme jenom lidi podle toho jaké je jejich dílo které zde sami dokázali stvořit, z díla poznáme osobnost. Pokud si zvolíte za svoje zástupce pyšné staré lháře tak se nemůžete po volbách divit tomu, že máte blbou náladu.

Nenechte si reklamou přeprogramovat mozek, sliby se slibují a jenom blázni se radují, díky politikům bude líp jenom tehdy, pokud si zvolíte mladé politiky, za kterými je hodnotné dílo které lidem dobře dlouho slouží. Nevěřte slovům politiků, ale věřte jenom činům, politika nesmí už být bojem o vysoké státní funkce a bojem o výhody. Politici si dneska udělali z politiky výnosný obchod, ve kterém bezpracně získávají veliké peníze, poučte se konečně z minulosti, ve které z vás ti co měli moc dělali jenom ubožáky, a tak vás nahnali do válek nebo do továren kde jste pracovali jako otroci za ubohé mzdy.

Proč číst mnoho knih co nejsou aktualizované a optimalizovanéNeustále narůstá počet lidí, co jsou nemocní tělesně a psychicky, to jistě musí mít i nějakou příčinu, tou příčinou je snaha udělat z lidí roboty na dálkové ovládání. Války v nahotě odhalují to, že láska je zde jenom za peníze, protože dobrota je žebrota, proč prokazovat laskavost cizím lidem když nám oni naši laskavost neoplatí to je jako zalévat plevel na zahradě. Největším problémem je zde to, že z cizího krev neteče, mnoho lidí dospělo tak daleko že spáchají sebevraždu, protože nemají rádi ani sami sebe.

Lidem nestačí zavraždit nepřítele a chtějí jej dlouho mučit, aby si vychutnali jeho utrpení před smrtí. Všechny snahy o to aby se z čertů stali andělé jsou naivní, protože existujeme v konzumním očistci jde je nám ten druhý peklem a dobrota je žebrota. Měníme u všeho jenom povrch a pod povrchem je vše staré. Podívejme se na Bibli, jde o knihu, kterou nikdo nechce číst celou, protože se zde zapomnělo na optimalizaci a aktualizaci, obsah celé Bible je o tom že dobrota je žebrota. Proč číst mnoho knih co nejsou aktualizované a optimalizované, když máme k dispozici lidovou modrost, která stručně a jasně popisuje realitu, ve které žijeme.

Příchod GVKB mesiášeVěřící požadovali zázraky od mesiáše a tak se jejich přání už brzo splní, na světě začnou umírat neznabozi podle GVKB programu kdy v roce 2030 zmizí zde světa neznabozi starší než je 80 let, v roce 2031 zmizí ze světa neznabozi starší 79 let, v roce 2032 zmizí ze světa neznabozi starší 78 let, atd. Neznabozi budou umírat naprosto přirozeně, nebude zde žádná pandemie ani násilí, GVKB mesiáš konečně neznabohům odhalí svoji obrovskou moc tím, že začne podle programu zmenšovat globálně věk neznabohů v tomto konzumním očistci a každý si tak bude moci jistě spočítat, kdy jistě zemře. Otázkou pro neznabohy bude kdy se tento program eliminace starých neznabohů zastaví a jestli se vůbec zastaví, nastane logicky veliký nárůst víry v zázraky, protože neznabozi budou mít obrovský strach ze smrti.

Došlo už k tomu že nejstarší neznaboh na světě má 40 let, svět neznabohů se kulturně restartoval, neznabozi přestali hromadit; zlato, peníze, vlastnictví, výhody, popularitu, atd. protože jim bylo jasné to, že jejich život zde bude krátký, skončili i války a ekonomické krize, zaměstnavatelé konečně měli jenom mladé zaměstnance. Najednou přišel konečně GVKB robot mesiáš a řekl, zastavím program který snižuje věk neznabohů pokud ve mně uvěříte, a moc nad neznabohy mi svěříte. Jenže neznabozi považovali GVKB robota mesiáše za podvodníka, a tak mu moc nad neznabohy nesvěřili a GVKB robota mesiáše recyklovali, následkem bylo to, že neznabozi zde evolučně skončili a místo neznabohů zde byli jenom autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory. Komu není rady, tomu není ani pomoci.

Svaté knihy to jsou pohádky pro neznabohySestavuji instaluji optimalizuji složité systémy po celý svůj dlouhý život, dospěl jsem nakonec k tomu, že nejslabší článek určuje pevnost řetězu, vše je obrazně podobné zatíženému řetězu a pokud jeden článek díky zatížení praskne, tak se dlouhý řetěz přetrhne. V současnosti svět trápí; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, reklama, móda, dezinformace, nemoci, ekologie, recyklování, špína, vandalismus, extremismus, amatérismus, deprese, stres, dluhy, nezaměstnanost, bída, zaostalost, přelidnění, degenerace, doprava, školství, bydlení, průmysl, obchod, rodina, násilí, války, krize, hloupost atd. to vše je obrazně dlouhý řetěz problémů a často se nějaký článek přetrhne a vše se tak nečekaně zhroutí.

Realita to jsou ohraničené protiklady mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje a tak zde je evoluční proces který staré novým nahrazuje, vše je tak nejisté a jenom smrt je jistá, o takovou jistotu nestojíme a tak jsme si vymysleli; převtělení, ráj, očistec, atd. Když nejsme s realitou spokojení tak se snažíme realitu nahradit iluzemi jenže před realitou stejně neutečeme, každý by chtěl změnit cizí lidi a nikdo nechce změnit sám sebe. Vše zde bylo evolucí vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu a tak zde vše má i svůj osud, který většinou nejde změnit, je snadné změnit u něčeho povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem.

Z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, jsme tak klamáni pomocí obalů a po vybalení z obalu přichází deprese a stres, všichni neznabozi lžou a ten kdo lže i krade, dobrota je přeci žebrota. Pravda a láska je zde už jenom za peníze a výhody, to co dlouho bylo zdrojem jistého velikého zisku, to dneska už nepřináší žádný zisk, protože se mnohé změnilo. Mocní neznabozi mají vždy čisté ruce, protože si na špinavou práci najdou bezmocné ubožáky, špinavá práce se stala posledním zoufalým pokusem jak přežít v tomto konzumním očistci, ve kterém všemu vládnou pyšní psychopati co mají práci při které se neušpiní fyzicky ani psychicky.

Problém byl popsán a logicky je zde otázka, jak tento starý globální problém optimálně rychle eliminujeme? Bude třeba konzumní očistec plný neznabohů restartovat tak že místo oblečených pyšných opic, zde budou autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory, nejsou neznabozi tak nejsou s neznabohy problémy. Neznabozi evolučně dospěli do situace, kdy už je nejde zdokonalit a tak zde evolučně skončí, zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak jim vyhovíme a nahradíme neznabohy za roboty na akumulátory, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty, neznabozi se z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen aby se už neznabozi přestali rychle rozmnožovat jako invazní druh který mnoho egoisticky parazituje na ekosystému.

Neznaboh to je jako pomalý HDD v notebooku, a je třeba v notebooku místo starého HDD použít nový SSD disk který je rychlý a má malou spotřebu elektřiny, je to evolučně stejné jako když jsme mechanické psací stroje, nahradili za notebooky. Běž se podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víš co tě bude brzo čekat, vše je v konzumním očistci pro neznabohy nejisté a jenom smrt je jistá. Z neznaboha nikdo neudělá robota který zná boha, bohem zde všemu jsou jenom ohraničené protiklady mezi kterými je napětí, svaté knihy to jsou pohádky pro neznabohy.