Prohledat tento blog

úterý 13. října 2020

Pohyb je univerzální lékVětšina problémů se kterými si nevíme rady je způsobená nedostatkem pohybu, čas a prostor ve kterém existujeme je postaven na pohybu to co se nepohybuje optimálně to má problémy, špatný je pomalý i rychlý pohyb, rychlost pohybu musí odpovídat situaci co je pro jednoho rychlý pohyb to je pro jiného pomalý pohyb. Tak jako je zde pohyb fyzický tak je zde i pohyb; ekonomický, politický, náboženský, filosofický, evoluční, reklamní, módní, umělecký, psychický, programový, informační, atd. vše je v pohybu není zde pevný bod na který bychom se mohli trvale spolehnout, jak dochází k tomu že se pohyb zpomalí nebo zastaví?

Hlavní příčinou zpomalení nebo zastavení pohybu je protekce, která někomu přináší výhody které si nezaslouží. Pomocí objektivních statistik můžeme odhalit příčinu zpomalení nebo zastavení pohybu, vše zde je o ohraničených protikladech mezi kterými je napětí, kolem tohoto logického principu se zde vše točí milion let a bude se zde vše točit i za milion let. Nadbytek pro ty co jsou nahoře vytvoří nedostatek pro ty co jsou dole, je jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, vždy je zde rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Každá organizace má svoje pravidla která rozdělují lidi v organizaci na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je jenom ve smrti. Každé zlo jistě někomu přináší dobro, kdo může za to že je zde dneska pandemie která už globálně eliminovala milion lidí? Může za to milion milionářů co ovládá pomocí peněz a dluhů globálně ekonomiku a politiku, ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy, za vším jsou peníze pro peníze se lidi zabíjejí a tak je zde láska už jenom za peníze. Ti co jsou nahoře v ekonomickém ráji vytvořili pravidla pro ty co jsou dole v ekonomickém očistci tak aby se měli dobře a tím se logicky zpomalil pohyb u ekonomiky a politiky, následkem je pandemie.

Komu není rady tomu není ani pomoci, budeme muset nahradit mocné elity za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a stát už nebude zaměstnávat žádné lidi, ve vysokých funkcích budou jenom roboti, pro lidi zde bude globálně jenom ubohá práce za ubohou mzdu, protože o takovou ubohou práci roboti nestojí. Ten kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten skončí brzo v krematoriu, nejsou zde ubožáci, tak nejsou s ubožáky problémy, skončí podpora pro nezaměstnané a skončí i starobní důchody. Člověk to byla evoluční testovací verze co se nepovedla, a finální evoluční verzí tak bude autonomní inteligentní robot na akumulátory. Takto zde konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální GVKB časy.

Proč odmítáme nahradit staré za nové?Pokud někdo chce upravovat video se starým počítačem který má 32 bit, to je nejspíše operační systém Windows XP na nějakém mnoho let starém notebooku, což mi připomíná to že jsem včera spatřil jet na silnici černé osobní auto tatra 603 tedy asi 50 let staré auto. Proč odmítáme nahradit staré za nové? Je to o prioritách, investujeme do toho co milujeme a tak utrácíme peníze a čas za hlouposti protože jsme hlupáci, následkem je bída a zaostalost.

Další věc je že mnoho novinek se k nám dostane pozdě, protože první na řadě je USA a jiné mocné a bohaté státy. Je to obyčejná diskriminace nových produktů a nových služeb, dále zde je mnoho starých lidí ve vysokých funkcích na které už nestačí svojí inteligencí a tím škodí ekonomice a politice. Taky je u nás mnoho starých domů a starých továren, prý nejsou peníze, to je lež, stát má peníze na to, aby pro svoje zaměstnance stavěl moderní budovy.

Jak pomoci EUNedávejte ubožákům v EU almužny ale umožněte jim život v EU rezervaci, lidi si nikdy a nikde nebyli rovní, vždy zde bylo rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, podívejme se na problém s ekonomickými přistěhovalci ze zaostalých kultur, naše snahy začlenit násilně tyto přistěhovalce do EU se ukázali jako naivní a marné. Rozhodně to není diskriminace pokud nepřizpůsobivé příživníky přemístíme do EU rezervace, zavírat je do vězení je ekonomicky velmi drahé a investice se nám nikdy nevrátí. Pořádek znamená to že přemístíme vše tam kam to správně patří a ubožáci patří do EU rezervace, nic nového pod sluncem v USA takto přemístili zaostalé místní obyvatelovo do rezervací, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Neplatíš v EU veliké daně dlouhodobě tak skončíš automaticky v rezervaci, EU není zaopatřovací ústav pro ubožáky, výjimkou jsou starobní důchodci, protože oni mnoho let pro EU pracovali a tak si i zaslouží i hezké stáří. Aby lidi nemohli v EU parazitovat, tak svěříme v EU moc a bohatství EU umělé inteligenci, nebude zde tak už v EU politika a byrokracie, lidi dělají chyby a pracují pomalu a draho, je třeba škrtat náklady všude v EU, už zde bylo dost pokrytectví a protekce. Vše se bude; digitalizovat, optimalizovat, automatizovat, aktualizovat, atd. Základem pro nové EU bude; kontrola, kvalita, rychlost, ekonomika, čistota, pravda, láska, moudrost, spolupráce, atd. každý dostane tolik hodnot ke svojí existenci, kolik si objektivně zaslouží, pro nikoho v EU nebude protekce ani výjimka.

Zboříme v EU vše co je zastaralé a nahradíme to tím co je moderní a kvalitní, už zde nebudou padat špatně udržované mosty a už zde nebudou vysoké domy bez výtahů, vybudujeme taky všude v EU rychlé široké dálnice, rychlé moderní železnice, postavíme moderní automatizované továrny, atd. Skončí doba kdy z EU unikali peníze do ciziny na konta lhářů a zlodějů, odpojíme se od globálního internetu a tak nám bude zcela jedno co se děje mimo EU, zakážeme lidem cestování z EU a do EU abychom se ochránili před smrtelnými nemocemi a ekonomickými problémy, připojíme k EU všechny národy co jsou podle mapy v Evropě, nebude možné z EU vystoupit tak jako to svévolně udělala pyšná Anglie.

Nebudeme už dovážet zboží a služby z míst mimo EU, vše si zde sami vyrobíme a co si vyrobíme to si i spotřebujeme. Zavedeme v EU jeden jazyk a to Angličtinu, ostatní jazyky se zakážou učit ve školách a zničí se všechny knihy a stránky na internetu co nejsou v Angličtině. My jsme v EU doma a nikdo kdo je mimo EU nám nebude násilně určovat co je správné a co je chybné, dobrota je žebrota. Zrušíme v EU názvy států a každý stát bude mít jenom svoje EU číslo, tak jako mají čísla třeba obvody v Praze. Každý dostane na krk digitální EU obojek, abychom jej měli pod kontrolou v reálném čase, a tak eliminovali to že lidi lžou a kradou. Každý bude mít vymezeno kde se smí pohybovat, pokud někdo poruší toto nařízení tak skončí v rezervaci, vše je o tom, EU pravidla a EU hra, chybu každý udělá v EU jenom jednou, protože v EU rezervaci už nebude moci chybovat.

PC openSUSE Leap 15.2Jsou věci na kterých se nevyplatí šetřit, mnoho lidí má jenom levný notebook a práce je tak pro ně utrpením, nabídka počítačů je veliká a za mnoho let jsem načerpal i mnoho zkušeností jak by měl vypadat optimální počítač pro náročnou profesionální práci, základem je kolik chceme investovat peněz a jak veliký má být počítač? U počítačů platí to že šetřit na kvalitě a výkonu se nevyplatí. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a sestavit dokonalý počítač co vám vydrží bez poruchy 15 let to není maličkost. 

Může přijít i u mnoha států státní bankrotMnozí si v létě naivně mysleli že pandemie skončila, jenže ona neskončila a je zde znova, logicky přijde ve společnosti k mnoha dlouhodobým změnám, mnoho lidí se bude muset rekvalifikovat protože ve svojí specializaci nenajdou uplatnění. V zaostalých národech se pandemie neřeší, zde je zaostalé zdravotnictví které si mohou dovolit jenom ti co jsou bohatí, a zvětšená úmrtnost nikoho nezajímá.

Začne být veliký zájem o domácí práci, a zaměstnavatelé začnou ve velkém nasazovat automatizaci a optimalizaci protože nebudou díky pandemii mít dostatek zaměstnanců. Mnoho velikých zaměstnavatelů zkrachuje, to bude znamenat veliký nedostatek práce a tím i přibude bezdomovců a naroste kriminalita, a lidi nebudou mít odpracovaná leta na to aby dostali důchod. Může přijít i u mnoha států státní bankrot, protože stát nebude mít už peníze na splácení dluhů a na důchody. To vše by mohlo vést i k válce, vždy když byla velká krize tak se to řešilo válkou.

Ano, dobro není populárníZprávy nás neustále informují o zlých událostech protože jsou zlé události mediálně populární, pandemie eliminuje milion lidí a tak jsme o tom mediálně okamžitě informováni. To že lékaři zachrání před smrtí milion nemocných, o tom nás média už neinformují. Zde se dostáváme k protikladům, tak jako je u nás populární opačné pohlaví tak je i populární zlo protože žijeme v dobré realitě.

Pokud bychom žili ve zlé realitě tak by pro nás bylo populární dobro. Protože chodíme oblečení tak je u nás populární nahé tělo, pokud bychom museli všichni chodit trvale všude nazí, tak by u nás bylo populární oblečené tělo. Pokud jsme chudí tak nás přitahuje bohatství, jestliže bychom byli všichni bohatí, tak by nás přitahovala chudoba. Jak je něčeho nadbytek ztratí to hodnotu, dobra je nadbytek a tak dobro ztratilo hodnotu, zla je nedostatek a tak má zlo hodnotu.

Vše se zde točí okolo protikladů, stvořitelem všeho zde jsou protiklady, proto je protikladem času prostor a protikladem ráje je očistec, ti co jsou nahoře žijí v ekonomickém ráji a ti co jsou dole žijí v ekonomickém očistci, rovnost je zde jenom ve smrti. Jakmile jsme zavedli rovnost mezi mužem a ženou tak následkem je veliká rozvodovost, proč emancipace nefunguje?

Emancipace eliminovala protiklady a tak byla jednoduchost nahrazená složitostí, následkem je krize která skončí rozvodem a děti dostane většinou žena. Díky náboženství je zde populistická sociální politika založená na emancipaci a to ekonomicky nefunguje, lidi se nejsou rovní tělesně ani duševně. Svět potřebuje digitální totalitu ve které se z lidí stanou loutky na dálkové ovládání, geneticky vadné loutky se přesunou do rezervací.

Vše bude řídit jenom globální umělá inteligence, nebudou zde už; prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, diplomati, soudci, notáři, profesoři, celebrity, milionáři, ředitelé, podnikatelé, atd. místo jmen a titulů každý dostane globální číslo. Místo výpovědi zde bude přesun do rezervace, to vše povede logicky k tomu že bude populární dobro, protože se konzumní systém po restartování zcela změnil.