Prohledat tento blog

pondělí 12. října 2020

Smrt je normálníNeustále z televize a tisku slyšíme o tom že lidi umírají, je třeba konečně pochopit to že smrt je normální a že vše živé je zde dočasně, mnozí sice věří na převtělení nebo na ráj a peklo, to jsou jenom pohádky, smrt to je konec hry ve které hrajeme o to co potřebujeme, někdo je zde do sta let a jiný díky potratu se nedožije ani přirozeného porodu, taky zde jsou; nemoci, války, pandemie, katastrofy, atd. jenom smrt je zde jistá.

Někdo není spokojený s tím že se nemá zde dobře a tak spáchá sebevraždu a jiný se snaží dožít ve zdraví sta let. Taky ještě existuje hrdinská smrt, v dnešní době je hrdinská smrt vzácnou výjimkou díky tomu že žijeme v pohodlí a tak jsme zdegenerovali. Když zemře celebrita tak o tom ví každý a dlouho se o tom hovoří, pokud ale zemře bezdomovec tak o tom nikdo neví protože se zajímáme jenom o ty co jsou nad námi a nezajímají nás ti co jsou pod námi.

Kladivo na pandemiiKaždá pandemie vzniká tam kde jsou pro ní vhodné podmínky, obrazně je pandemie jako oheň který potřebuje palivo k tomu aby mohl hořet, palivem pro pandemie jsou chyby co dělají lidi, nejčastější chybou je veliká koncentrace cizích lidí na malém prostoru jde o; továrny, dílny, sklady, obchody, kanceláře, kina, divadla, městskou hromadnou dopravu, školy, šatny, letadla, výletní lodě, vlaky, dálkové autobusy, restaurace, hotely, domovy pro seniory, atd. nestačí; udržovat veliké rozestupy, nosit roušky, mít na rukou rukavice, atd. Jediným řešením je násilně omezit pohyb lidí, mimo jejich byt nebo jejich dům.

Je třeba lidem umožnit pracovat z domova, pomocí počítače díky nasazení moderní vědy a techniky, nutně potřebujeme začít vyrábět autonomní inteligentní roboty na akumulátory které budeme z domova ovládat pomocí virtuální reality. Proč by zde nemohl být robot prezident který by vyznamenával roboty, lidi budou jenom doma a opustí domov jenom v krizové situaci jakou je nemoc nebo požár, lidi nebudou chodit ven ani nakupovat nebo venčit psa, to vše za ně udělají roboti. V hromadné dopravě budou cestovat už jenom roboti co nahradí lidi v takových zaměstnáních které nelze vykonávat z domova. Všude budou kamery a pohybová čidla, jakmile bude někdo spatřen jak vychází z domu, okamžitě bude zadržen policejními roboty a bude přemístěn do vězení na samotku, za to že opustil svůj dům.

Kladivo na hříšné neznabohyTak jako je vadný výrobek tak je i vadný hříšník, často je problém jak se vadného hříšníka zbavit, obzvláště pokud jde o státního zaměstnance ve vysoké funkci. Pokud je někdo vadným soukromým podnikatelem tak rychle zkracuje, a není potřeba řešit jak se jej zbavit. Nikdo není dokonalý a každý má tak nějaké vady a tak často chybuje, základem úspěšné organizace je neustálá důkladná kontrola kvalita hříšníků v organizaci, každý je nahraditelný někým kdo bude lepší, zájem organizace je nad zájmem jedince.

Ostatně nic nového pod sluncem, podívejme se z blízka do ekosystému, zde jsou vadní jedinci rychle nalezení a potom jsou rychle eliminováni a nikdo to nebere jako porušení přírodních práv, nebo jako diskriminaci. Dobrota k vadným jedincům je příčinou naší žebroty, je třeba globálně zavést povinnou každoroční kontrolu kvality hříšníků na to jestli nemají tělesné nebo duševní vady, vadní jednici se optimálně eliminují, pro nikoho na světě nebude výjimka nebo imunita, padni komu padni, už zde nebudou vadní jedinci se kterými mají organizace jenom samé problémy. Vadní jedinci nebudou mít možnost utéci v civilizaci před eliminováním, pokud utečou tam kde není civilizace, tak zde brzo jistě zemřou díky hladu a nemocem. Ano, bude líp pokud zde už nebudou vadní hříšní jedinci, dobrota je přeci žebrota.