sobota 31. října 2020

Pandemie eliminuje nejvíce lenochy, jak učinit lidi více aktivními?Nejde si nevšimnout toho že problémem je překonání ohraničení, je to jako sepsání diplomové práce se kterou si nevíme rady a na kterou nemáme dost času. Vždy je problém s tím něco začít a něco ukončit, nejde jenom o lidský problém tento problém je i v přírodě a technice. Připomíná mi to setrvačník, který se obtížně roztáčí a obtížně zastavuje, tím se i vysvětluje proč máme strach ze změn, které nás často čekají.

Vše je zde ohraničeno, což má svoje výhody a svoje nevýhody, ten kdo je doma chce jít ven a ten kdo je venku chce být doma. Deska je poslední den v říjnu a zítra bude zde první den v listopadu, zde není problém překonat ohraničení, protože toto ohraničení je minimální. Někdo řekne, neřeš to, co stejně nevyřešíš, takový je život, řeš to, co lze snadno a rychle vyřešit, jsou lidi aktivní a lidi pasivní, pandemie eliminuje nejvíce lenochy, jak učinit lidi více aktivními?

Z díla poznáme lidi, slova to jsou jenom iluzeKomu není rady tomu není ani pomoci, ti co zde mají díky protekci moc a bohatství mysleli egoisticky mnoho století jenom na sebe a nezajímalo je to jak se mají ti co jsou bezmocní a chudí, takovéto jednání logicky skončí; revolucí, válkou, krizí, pandemií, hladomorem, nezaměstnaností, vandalismem, extremismem, depresí, prostitucí, drogami, atd.

Stát, který zaměstnává mnoho lidí za vysoké mzdy, a vyplácí důchody a podpory, nic hodnotného nevytváří, on jenom přerozděluje zisky z; daní, cla, poplatků, pokut, atd. Je těžké podnikat tam, kde jsou vysoké daně a kde je byrokratické centralizace, která určuje pravila podle kterých nejde se ziskem podnikat. Ryba smrdí od těch co jsou mocensky nahoře a zde rozhodují chybně o nás bez nás, z díla poznáme lidi, slova to jsou jenom iluze.

Příchod pandemie v nahotě odhalil to že nám vládnou amatéři co nezvládnou krizovou situaci. Pokud by mohli volby eliminovat amatérismus u těch co nám vládnou tak by se volby zakázali. Příčinou pandemie je degenerace a přelidnění, potřebujeme globálně zavést kontrolu kvality lidí a nekvalitní jednice budeme optimálně recyklovat, nedostatek zaměstnanců vyřešíme pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, ovladačů atd.

Nejvíce se nákaza rozšiřuje tam kde je blízko sebe dlouho hodně lidí, proto se zavede domácí práce a z domova budeme vše na dálku ovládat. Zavede se zákaz vycházení z bytu a domu, mimo byt a dům se budou pohybovat jenom roboti na akumulátory. Takto zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

EU PC geek 2021Starý počítač byl pomalý a tak jsem se rozhodl že si pořídím nový počítač který si nechám u prodejce dílů sestavit, po 12 dnech byl konečně počítač sestaven a tak jsem včera odpoledne vyrazil na výdejní místo na pobočce CZC Háje v Praze, zadal jsem do displeje číslo zakázky a ve skladě mi byl počítač vydán, venku pršelo a tak doprava MHD nebyla příjemná. Doma jsem počítač vybalil z krabice a připojil jej k monitoru, klávesnici, myši, internetu, první problém nastal s tím že počítač neviděl připojení k internetu, to jsem zvládl a po dokončení instalace byl počítač připojen k internetu, jenže nové Windows 10 odmítalo nastavení na automatické přihlášení bez zadávání hesla. 

To jsem vyřešil radikálně tím že jsme Windows 10 přeinstaloval na starší verzi Windows 10, ta starší veze byla z jara 2020. Tím se mi konečně podařilo nastavit automatické přihlášení bez zadávání hesla. Trochu jsem měl problém u BIOS kde bylo pro mě nezvyklé anglické grafické rozhraní od Gigabyte, metodou pokus omyl jsem konečně dospěl k úspěchu. Dále následovalo přidání paměti na velikost 32 GB a to 4x 8 GB, počítač nejprve paměť nechtěl vidět ale nakonec zmoudřel a paměť viděl. Dále následovala instalace dvou HDD jeden o velikosti 8TB a druhý o velikosti 3 TB, to proběhlo poměrně bez velikých problémů. Jako poslední následovala instalace programů ta probíhala dobře. Nakonec jsem provedl aktualizace a vyčistění systému od zbytečných souborů a oprava registru. Taky jsem zakázal defragmentováni SSD disku. 

Součástky nového počítače

 1. AMD Ryzen 3 3100 
 2. GIGABYTE B450M DS3H - AMD B450 
 3. Zalman T5, černá 
 4. Kingston A2000, M.2 - 500GB 
 5. Seagate BarraCuda, 3,5" - 8TB 
 6. Seagate BarraCuda, 3,5" - 3TB 
 7. SilentiumPC Elementum E2, 450W, bulk 
 8. HyperX Fury Black 32GB (4x8GB) DDR4 2666, black 
 9. PALiT GeForce GTX 1650 GamingPro OC, 4GB GDDR6 
 10. Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit 
 11. AOC U3277PWQU - LED monitor 32"

pátek 30. října 2020

Ano, každé parazitování je zde dočasněTo co je levné to není kvalitní, pokud chcete kvalitní civilizaci ve které nejsou chyby, tak budete muset nahradit lidi za roboty, lidi jsou levnou pracovní silou ale tato síla není kvalitní. Lidi jsou obrazně jako koně které jsme evolučně nahradili za traktory a automobily. Není to nic osobního že lidi nahradíme za roboty, je to evoluční proces ve kterém se nahrazuje staré za nové, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední nahá skupina lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem a na cedulce bude napsáno HŘÍŠNÁ OPICE. Bylo zde mnoho snah o to aby se lidi nechovali jako hříšné opice, ale to nefungovalo, z nuly nikdo číslo neudělá.

Mohli bychom teoreticky dát lidem do hlavy čipy a učinit tak z lidí svaté opice, problémem je ale to, že pro zaměstnavatele bude robot pořád lepší volbou, než svatá opice. Často slyším že robot nemůže nahradit člověka, to je jako tvrdit, že traktor nemůže nahradit koně. Na práci stroje na myšlení počítače a programy, to je evoluce, je to jako na burze kdy po dosažení vrcholu hodnoty akcie brzo následuje pád dolů. Každý růst je ohraničen a v současnosti růst lidské civilizace narazil na ohraničení a tak se růst zastavil a dojde k tomu že lidi nahradí roboti. Je naivní představa že nám bude sloužit umělá inteligence a roboti, každé parazitování je zde dočasně. Konečně budou mít zaměstnavatelé zaměstnance co pracují jako roboti, protože lidi nahradí roboti.

čtvrtek 29. října 2020

Nová doba ve které se nelže a nekradeČekání na nové vynálezy a patenty. Aby nám všem bylo lépe, tak toho lze dosáhnout jenom díky novým vynálezům a patentům, neočekávejte od těch co zde mají moc a bohatství že vám zajistí to že vám bude lépe, oni se starají jenom sami o sebe a je jim jedno to že se máte zle. Velmi nutně potřebujeme roboty co nahradí zaměstnance a tak už nebudeme muset chodit do školy a zaměstnání, kde se musíme starat o to co je nám cizí, robot prezident bude vyznamenávat roboty, konečně bude mít každý všeho dostatek bez práce, civilizace je zde od toho, aby nám ulehčila život a vyřešila za nás naše problémy. Čekají nás veliké změny a měli bychom se dneska už začít na tyto změny připravovat, abychom neměli se změnami problémy. Už se nebudeme muset bát bídy a nezaměstnanosti nebo špatných známek ve škole, skončí tak dlouhé období ekonomického otroctví, bude to veliký krok pro lidstvo do nové doby ve které se už nelže a nekrade.

Panasonic Lumix DC-FZ82 Panasonic Lumix DMC-TZ200 Panasonic Lumix DMC-FZ2000Zde je nabídka kvalitních fotoaparátů pro fotoamatéry, každý z fotoaparátů má svoje výhody a nevýhody jde o to co od fotoaparátu očekáváte. Všechny zde uvedené fotoaparáty je možné použít k natáčení videa ve velikém rozlišení, problémem všech uvedených fotoaparátů je brzo vybitá baterie a je tak nutné si dokoupit náhradní baterii. Pokud budete fotky využívat jenom na internet tak vám bude stačit nejlevnější fotoaparát Panasonic Lumix DC-FZ82, pokud budete chtít být profesionálem tak vám bude vyhovovat Panasonic Lumix DMC-FZ2000, jestliže mnoho cestujete a potřebujete něco malého a univerzálního tak vám bude vyhovovat Panasonic Lumix DMC-TZ200. Výhodou těchto fotoaparátů je veliká hloubka ostrosti a tak budou vaše fotky ostré, zde se lze spolehnout na automatiku která vše za vás nastaví.

Jak se stát virtuální celebritou?Život je hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, pokud se chcete stát virtuální celebritou tak se musíte naučit složitá pravidla a potom podle těchto pravidel hrát hru na to jak být virtuální celebritou. Dokonalost se skládá z velikého množství maličkostí a proto je tak obtížné být dokonalým, každá maličkost je důležitá, těžko se stoupá nahoru a lehko se padá dolů. Mnozí hledají protekci díky které by se snadno dostali nahoru, zde platí to co díky protekci rychle získáš o to i rychle přijdeš.

Základem je výběr optimální specializace, jsou specializace správné a chybné, většina lidí si zvolí špatnou specializaci a tím nemají už šanci se stát virtuální celebritou. Co je správná specializace o tom rozhoduje situace nebo organizace, často se stává to že dochází ke změnám které nikdo nečekal, je to jako na burze, čím větší riziko tím větší je zisk, ten kdo se bojí rizika nemá šanci na to se stát celebritou. Častým problémem je dělat více věcí najednou a tím neděláme nic pořádně, ve snaze ušetřit čas a peníze se dostáváme do začarovaného kruhu neúspěchů.

Ano, jsi parazitPodívejme se statisticky na člověka a zjistíme že je každý člověk parazit který díky protekci a výhodám parazituje na systému ve kterém existuje, pro parazity je dobrota žebrota, rozděluji lidi na parazity co jsou dole a parazity co jsou nahoře, nadbytek je zde díky nedostatku, bylo zde mnoho naivních snah jak eliminovat u lidí to že jsou paraziti, jenže z čerta nikdo anděla neudělá, následkem je jenom pokrytectví kdy si čerti hrají na anděly. Pokud je zde problém tak on má svoji příčinu, pokud příčinu najdeme a eliminujeme tak se problém eliminuje.

Nahradíme proto lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude znamenávat roboty, poslední malá nahá skupina lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem a na cedulce bude napsáno HŘÍŠNÁ OPICE, člověk to byla evoluční verze zaměstnance co se nepovedla a finální verzí zaměstnance tak bude robot, nejsou lidi tak nejsou problémy, co bylo nezměníme a v současnosti budoucnost vytváříme, není to diskriminace nebo genocida je to evoluce, vše je zde dočasně a tak se staré recykluje aby zde mohlo vzniknout nové. Zájem evoluce je nad zájmem člověka, člověk je jako kůň kterého nahradili automobily, v civilizaci se vše přirozené nahrazuje tím co je umělé a tak i nahradíme člověka za robota, běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat, buď tě eliminuje pandemie nebo evoluce.

Canon EOS M50 Mark II Canon EOS 90D Canon EOS 250DFotografie se od sebe nebudou lišit, protože je zde stejný snímač a stejná optika, zásadní rozdíl je zde u toho že Canon EOS 90D je zrcadlovka a Canon EOS M50 Mark II není zrcadlovka, většina profesionálů má radši zrcadlovky, protože zde je větší rychlost a větší výdrž baterie, amatéři mají zase radši bezzrcadlovky, protože jsou menší a v hledáčku vidíte co fotíte, amatérům nevadí malá výdrž baterie a malá rychlost focení. Canon EOS M50 Mark II je v současnosti novinkou, která ještě není u nás dostupná v obchodech, problémem zde je malý výběr objektivů, to lze řešit redukcí kdy použijeme objektivy co používají zrcadlovky. Ideální je pokud si vyzkoušíte, jaké to je fotit zrcadlovkou a bezzrcadlovkou a potom se rozhodnout.

Nakonec se zaměříme na Canon EOS 250D, jde o zrcadlovku určenou po amatéry, velikou výhodou je zde dlouhá výdrž baterie a rychlost, taky je zde i malá cena. Nevýhodou je že budete muset používat drahé blesky od firmy Canon, protože zde chybí středový kontakt, to ale amatérům nevadí, protože se spokojí s malým bleskem, který je součástí fotoaparátu. Subjektivně bych si zvolil Canon EOS 90D a důvodem je veliké rozlišení a možnost použít držák na baterie, který má zabudovanou spoušť na focení, je to sice už drahý a veliký fotoaparát, ale pokud se chcete fotografováním živit, tak budete muset i do techniky investovat, nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci.

Proč lidi co jsou ve vysoké řídící funkci chybně myslíMyšlení to je počítání a pokud počítáme tak i chybujeme, vše se zde točí okolo počítání, život je evolučně postaven na počítání, na počátku zde bylo jednoduché počítání a to nestačilo proto vzniklo složité počítání, pro složité počítání je potřeba mít informace a systém co zvládne složité počítání.

Jde zde o nervovou soustavu a centrální nervový systém, u techniky jde o počítače a operační systémy. Problémem u lidí je to že jsou lidi při počítání brzo unavení proto pijí kafe aby překonali únavu, u počítačů stačí jenom zvýšit rychlost ventilátoru a tím se zvládne veliké zatížení u počítání.

Tak jako při počítání lidi chybují tak chybují i počítače protože jejich operační systémy jsou chybné díky zbytečné složitosti a nedomyšlenosti. Podívejme se na obsluhu jaderného reaktoru v Černobylu, zde obsluha chybně myslela a následkem byla katastrofa.

Proč lidi co jsou ve vysoké řídící funkci chybně myslí a následkem je katastrofa? Příčinou chybného myšlení u řídících pracovníků je; únava, amatérismus, egoismus, drogy, hříšnost atd. podívejme se na řidiče aut co způsobují nehody, na silnici platí velikou chybu uděláš jenom jednou.

Ano, zájem boha je nad zájmem hříšníkůPrevence eliminuje problémy. Aby lidi nedělali chyby tak lidi dostanou globálně do hlavy inteligentní čipy napojené na globální inteligenci, takto se z amatérů stanou profesionálové a už nebudeme potřebovat k ničemu mocné a bohaté lidi, každý člověk bude jenom číslem s nulovou hodnotou, skončí tak; pohádky, mytologie, náboženství, politika, reklama, totality, mafie, vandalismus, extremismus, kriminalita, drogy, prostituce, protekce atd. Všechny problémy jsou následkem toho že lidi nemají v hlavě čipy, vše modernizujeme a optimalizujeme logicky budeme muset i pomocí čipů přizpůsobit člověka moderní digitální době, zájem celku je nad zájmem jedince, stroje na práci a počítače na myšlení, už zde nebude já jsem myslel, jakmile začne člověk myslet tak začne chybovat, mohl bych zde uvést obrovské množství příkladů, kdy někdo myslel a následkem byla; válka, ekonomická krize, pandemie, katastrofa, konflikt atd. ekonomika je založená na tom že se dělá vše ve velkém, jakmile začneme dělat vše v malém tak se ekonomika zhroutí.

Podívejme se na příživníky co se nechtějí přizpůsobit konzumní civilizaci, většina lidí na světě je příživníky co se neumí přizpůsobit konzumní civilizaci a zde je jedinou možností dát jim do hlavy čipy, když to nejde s nepřizpůsobivými příživníky řešit po dobrém tak se to vyřeší po zlém, dobrota je žebrota. Je mnoho lidí co jsou geneticky vadným materiálem s nulovou hodnotou, zde se nevyplatí jim dávat do hlavy drahé GVKB čipy a tyto jedince budeme optimálně recyklovat jako evoluční odpad. Jelikož dojde k tomu že začne být veliký nedostatek zaměstnanců tak se to vyřeší pomocí robotizace a tak roboti v mnohém nahradí lidské zaměstnance a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty. Lidi zde budou jenom na podřadné práce pro které není potřeba mít vědomosti a inteligenci, pokud výkon a kvalita u člověka poklesne pod normu, tak se člověk optimálně recykluje.

středa 28. října 2020

Díky bacilům jsou zde pandemieBohužel nemůžeme bacily bacit, abychom měli od nich konečně pokoj, jak nad bacily konečně zvítězit aby nám už bacily neškodili? Nahradíme lidi za roboty, nejsou nikde na světě lidi, tak nejsou ani pandemie. Civilizace je založená na tom, že se vše přirozené nahrazuje za umělé, pokud zde bude umělý zaměstnanec, který bude autonomním inteligentním robotem na akumulátory, tak zde už nebudou problémy s bacily.

Beru to obrazně jako náhradu koní za automobily, stroje a programy nemají problém s bacily a není zde ani problém s hříšností, člověk se evolučně nepovedl a tak jej nahradí robot, je to jenom evoluce, není to nic osobního, robot prezident bude vyznamenávat o státní svátek roboty. Zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak dostanou roboty. Neřešte problém s pandemií, ale řešte to jak začít nahrazovat lidi za roboty, jiná evoluční možnost zde pro nás už není.

Lovec zlých dušíTen kdo je zlý ví že skončí v psychickém očistci, kde bude jeho duše trpět za svoje zlé skutky, když zlo u hříšníka dosáhne veliké hodnoty, tak přichází lovec zlých duší, který vezeme hříšníkovi jeho duši a tak je ten hříšník už bez duše a stává se z něj psychický ubožák, kterému už pomůže jenom smrt těla. Po smrti těla zde už nic není, ráj a očistec je zde jenom pokud tělo žije. Jak bezpečně poznáte lidi kterým lovec zlých duší vzal jejich duši a proměnil je psychické ubožáky. Zde platí z díla poznáte kdo má duši a kdo nemá duši, slova mohou klamat ale dílo klamat nemůže.

Adolf Hitler je klasickou ukázkou těla bez duše, moderní věda a technika už brzo tento problém vyřeší tím, že se zlým lidem co nemají duši dají do hlavy GVKB čipy a čipy promění člověka v loutku na dálkové ovládání. Takto zde konečně globálně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, mnozí si myslí že se jich to netýká protože jejich duše je dobrá a tak jí nemůže ulovit lovec zlých duší, je to naivní věřit tomu že je vaše duše dobrá, z díla se pozná jaká je vaše duše. Komu není rady tomu není pomoci, je to celé o tom jestli dáte protekci zlu nebo dobru, nemůžete současně sloužit dobru i zlu musíte si správně vybrat jenom tak nepřijdete o svoji duši.

Proč je zde nedostatek toho co potřebujeme?Pokud by zde byl pro všechny lidi dostatek toho co lidi potřebují, tak následkem by se ze všech lidí by se stal ubohý nemocný dobytek. Vše zde jsou příčiny a následky, realita to jsou ohraničené protiklady mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje organizace nebo situace, díky tomu že je zde konkurence tak zde není problém s tím že by se z lidí stal ubohý nemocný dobytek. Jakmile dojde k tomu že je zde místo konkurence monopol, tak následkem se z lidí stane ubohý nemocný dobytek.

Za vznikem monopolu je reklama která klame lidi a dělá z lidí tak ubožáky, parazit křičí ty jsi parazit, nadbytek je postaven na nedostatku, aby ti co jsou díky monopolu nahoře měli nadbytek tak ti co jsou dole mají nedostatek, toho co potřebují. Jde o to aby nahoře nad lidmi byla jenom globální umělá inteligence spolupracující s roboty, pokud bude mít každý člověk trvalý nedostatek toho co potřebuje, tak zde už nebude problém s lidmi, co jsou ubohým nemocným dobytkem. Kdo nebude sloužit optimálně umělé inteligenci ten nebude mít co jíst a kde bydlet, už se lidi nebudou rozdělovat na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání.

Lidi dostanou do hlavy kontrolní čipy které mozek odříznou od reality a mozek bude znát jenom GVKB virtuální realitu a tak nebude už moci chybovat. Civilizace je postavená na nahrazování originálu za umělou náhražku a tak je logické že mozek dostane místo skutečné reality virtuální realitu kterou bude řídit umělá inteligence. Takto budeme žít všichni v iluzi že máme všeho dostatek a nebudeme už vědět to že v realitě máme všeho nedostatek, když přeprogramovat mozek pomocí reklamy, tak to musíme udělat digitálně a profesionálně.

úterý 27. října 2020

Pandemie ukazuje ubohost vládnoucích elitRealita to jsou příčiny a následky, pokud je zde pandemie tak to jistě má příčinu a tou příčinou je zbytečně veliký pohyb lidí a zbytečně veliké množství lidí na nějakém místě. Proč je zde snaha o veliký pohyb lidí a o velikou koncentraci lidí na nějakém místě? Příčinou je ubohost vládnoucích elit které si neuvědomují že vytvářejí ideální prostředí pro příchod pandemie, nejde o nový problém pandemie zde existují už deset tisíc let, v minulosti nebyl možný veliký pohyb lidí a tak byli pandemie jenom lokální záležitostí. Ubytovali jsme lidi ve vysokých činžovních domech, které se pro lidi stali noclehárnami a lidi stráví hodně času dojížděním do zaměstnání, kde se musí stýkat s velikým množstvím cizích lidí. Lidi nejsou roboti na dálkové ovládání, lidi jsou oblečené opice a potřebují žít v malé smečce kde není styk s cizími opicemi.

Musí nutně být na světě tak obrovské množství lidí k čemu je to dobré? Je třeba začít globálně řešit degeneraci a přelidnění kdy zavedeme každoroční kontroly všech lidí a vadné jednice optimálně recyklujeme, společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro vadné lidi, dobrota je žebrota. Každý je dneska snadno nahraditelný od prezidenta po vrátného, budeme muset začít zavádět domácí práci spojenou s internetem, vše jde dneska ovládat na dálku, nemusíme sedět na schůzi a můžeme vše řešit digitálně, ve vrátnici bude dálkově ovládaný robot a prezident republiky bude taky dálkově ovládaný robot, nebudeme už vycházet ze svého domu po celý život, našeho psa vyvenčí dálkově ovládaný robot, potraviny nám domů přinese dálkově ovládaný robot, tak zde skončí i problémy s vandalismem a kriminalitou, budeme moci konečně zrušit; armády, policii, soudy, vězení atd. Jelikož nebudeme mít sex, tak za krátkou dobu zde jako lidi evolučně skončíme a místo nás zde v civilizaci budou roboti.

Vše je o tom jak vyhrátŽivot je hra a smrt je konec hry, po smrti není poslední soud ani očistec nebo převtělení, každá hra má svoje pravidla a pokud je porušíme je za to trest, stroje bez inteligence fungují podle programu a tak nemají strach z toho že by ve hře prohráli. Se vznikem inteligence vzniká i život, inteligence je potřebná ke zvládnutí změn, to co nezvládne změny je za to potrestáno problémy a smrtí. Dobrota k tomu co je nám cizí je chybou za kterou jsme potrestáni, egoista křičí ty jsi egoista, hříšník křičí ty jsi hříšník, vše je jenom snaha o to vyhrát jakýmkoli způsobem, peníze nám nesmrdí.

Vždy zde bylo rozdělení na vítěze a poražené nebo na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom v tom že jsme zde dočasně a když je majetek nahromaděn tak se dostane dědici. Mnoho lidí žije v začarovaném existenčním kruhu a věří na zázraky díky kterým se dostanou ze začarovaného existenčního kruhu, jiní už na zázraky nevěří a tak utíkají z reality do iluzí, nebo konzumují alkoholické nápoje a kouří cigarety, malá skupina lidí v depresi spáchá sebevraždu.

Vychází mnoho knih a je mnoho stránek na internetu o tom jak být v životě snadno a rychle úspěšným a stát se tak milionářem nebo celebritou, jenže vše zde má svůj osud který je velmi obtížné změnit, měníme jenom povrch těla a duše, pod povrchem se nic nemění. Aby bylo lidem lépe tak je třeba zavést u všech lidí každoroční kontroly těla a duše, vadný genetický materiál se optimálně recykluje, nebudou zde pro nikoho výjimka a imunita, padni komu padni, tím se eliminuje degenerace a přelidnění, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd.

Nejde zde rozhodně o diskriminaci nebo genocidu, jde zde to aby se neplýtvalo časem a penězi na jedince co jsou nepřizpůsobivými příživníky. Ostatně nic nového pod sluncem podívejme se do ekosystému zde se nesetkáte s protekcí pro jednice co si to nezaslouží, chybu zde udělá každý jenom jednou. Současná civilizace je obrazně skleníkem který lidi chrání před mnohým a následkem je přelidnění a degenerace.

Se vznikem daní se z lidí stali ubožáci které snadno ovládají ti co jsou nahoře, nadbytek pro ty co jsou nahoře logicky vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, jakmile zde bude funkční umělá inteligence tak ona nahradí ty co jsou nahoře a tak každý člověk bude od narození do smrti jenom loutkou na dálkové ovládání s nulovou hodnotou, tím skončí; reklama, politika, náboženství, protekce, totality, dluhy, pandemie atd.

Věčné digitální časyMáme už dost otroctví chceme svobodu, je vůbec možné eliminovat otroctví a získat konečně svobodu? Pokud bychom získali skutečnou svobodu tak tím naše civilizace zanikne a vrátíme se do doby ve které platí jenom zákon silnějšího a zabíjet cizí lidi je normální. Čím vyspělejší je civilizace tím více jsou lidi mnohým zotročení a jejich naděje na svobodu je jenom iluzí. Následkem otroctví je stres a deprese, nakonec to celé končí syndromem vyhoření. 

V principu je každá organizace a každý člověk osobním autem a inteligence to auto řídí a stará se o auto, jaká je inteligence takové je i auto a jeho hodnota. Dospěli jsme do bodu kdy už lidská inteligence nestačí a potřebujeme nahradit lidskou inteligenci za umělou inteligenci aby už to auto neřídil mozek ale řídil jej počítač s umělou inteligencí, místo politiků a byrokratů zde budou roboti s umělou inteligenci, globální umělá inteligence bude řídit celý konzumní svět tak aby lidi už nedělali amatérské chyby, takto konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Za pandemii mohou politiciPolitici jednají s lidmi jako by to byli roboti na dálkové ovládání, jenže lidi nejsou roboti na dálkové ovládání, lidi to jsou oblečené opice, vše zde jsou příčiny a jejich následky, komu není rady tomu není pomoci. Politiku je třeba zakázat a místo politiky zde bude umělá inteligence, nejsou politici tak zde nejsou problémy, každý člověk dostane do hlavy čip který jej odpojí od reality a mozek bude tak znát jenom virtuální realitu a nebude už moci chybovat a tím problémy způsobovat, vše se dneska modernizuje a na člověka se zapomnělo, už zde nebude rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebudou pro nikoho výjimky a imunita, skončí období reklamy a protekce. Když restartovat civilizaci tak pro všechny, civilizace je o náhražkách a tak místo reality budeme mít jako náhražku umělou virtuální realitu ve které lidi nedělají chyby.

pondělí 26. října 2020

Proč lidi lžou a kradou?Život je hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, smrt je konec hry a po smrti nic není, proč vše není tak jak my to sobecky chceme? Vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu aby to něčemu sloužilo zájem celku je nad zájmem jedince, každý jedinec je loutkou kterou ovládá organizace a situace, vše se točí okolo ohraničených protikladů mezi kterými je napětí tato energie zde se vším podle programů pohybuje, jsi jenom nula co by chtěla být velikým číslem.

Vše evolučně jistě směřuje k tomu že za krátkou dobu bude robot prezident vyznamenávat roboty a poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě, za sklem v pavilonu opic, na cedulce bude napsáno HŘÍŠNÁ OPICE. Je to o evoluci, člověk to byla testovací verze co se evolučně nepovedla a autonomní inteligentní robot na akumulátory to je finální verze co se povedla. Vše je zde jako počítačová hra kdy postupujeme do vyšší úrovně hry díky tomu že jsme dokonalejší, cesta zpět není možná.

V základních principech je si zde vše podobné, základním principem všeho jsou protiklady mezi kterými je napětí, protikladem času je prostor, protikladem života je smrt, protikladem víry je filosofie atd. Stvořitelem vesmíru a života jsou protiklady, bůh jako subjekt to je jenom mytologická pohádka, s bohem nelze hovořit ani jej nelze zastupovat, náboženství jsou pohádky pro dospělé. Proč lidi lžou a kradou? Nejsou lidi, jsou zde jenom oblečené hříšné opice, vše je zde jenom o protekci, která lidi rozděluje na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, jenom ve smrti jsme si rovní, pandemie zabíjí jak chudé tak i bohaté a proto bohatí dělají vše pro to aby se před pandemií ochránili.

neděle 25. října 2020

Jak řešit tento problém?Obrazně je realita šachová hra ve které vyhraje ten kdo je lepší, virus je lepší a tak eliminuje lidi ve velkém, vše je o aktualizacích a imunitním systému, lidi co umírají mají špatný imunitní systém který není aktualizovaný, příčinou je to že civilizace je jako skleník který lidi chrání před mnohým a tak stačí málo je je zde pandemie která u nás eliminovala k dnešnímu dni 2 167 lidí, globálně je to dneska 1 157 359 lidí, podle mě je mrtvých mnohem více protože kontrola není přesná. 

Jak řešit tento problém? Svěříme to náboženství, žádné roušky a žádný pobyt v nemocnici, modli se a víra tvá tě uzdraví, pokud někdo zemře tak je to jistě boží vůle. Lidi se nemodlí a tak na ně bůh seslal pandemii, komu není rady tomu není pomoci. Veliké množství mrtvých těl naházíme do velikých hromadných hrobů a zasypeme vápnem. Stejně je zde každý dočasně a nejlepší je se nenarodit.

Pandemie vznikají v AfriceKaždá pandemie je trestem za zaostalost, nejvíce na světě je zaostalá Afrika a tak je zde ideální prostředí pro vznik pandemie, svět je dneska propojen leteckou dopravou a tak je obtížné zjistit odkud pandemie pochází. V minulosti byl pohyb lidí na světe minimální a tak se nemohli pandemie rychle šířit, pokud chceme eliminovat pandemie tak budeme muset globálně eliminovat zaostalost jiná cesta pro nás už není. Zájem celku je vždy nad zájmem elity, nemůžeme tolerovat to že zde na světě existuje mnoho lidí ve špíně a bídě.

Za vším je kontrola kvality u; zboží, služeb, vědy, techniky, zákonů, předpisů, pravidel, norem, lidí atd. pevnost řetězu určuje nejslabší článek, nejsme tak bohatí abychom mohli zde tolerovat nekvalitní jedince co jsou pro civilizaci velikým nebezpečím, protože zde roznášejí nemoci a je u nich veliká kriminalita. Zavedou se globálně každoroční testy kvality lidí od jednoho roku do sta let, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, vadný genetický materiál se automaticky optimálně recykluje.

Nejsou zde ubožáci tak zde není ani pandemie, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, očipujeme všechny lidi abychom tak měli pod kontrolou pohyb lidí a to za co lidi utrácejí peníze, zaměříme se na lidi co utrácejí svoje peníze za alkoholické nápoje a za cigarety, tato skupina lidí je zdrojem většiny problémů. Nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd. takto zde skončí degenerace a přelidnění, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít.

Proměna hostitele na parazitaVše v nás a okolo nás je závislé na situaci nebo organizaci, vše je tak hrou ve které pravidla určuje situace nebo organizace, dále zde jsou příčiny a jejich následky, je to jako šachová hra kde vyhraje ten kdo nechybuje, často je zde snaha o to aby konkurent prohrál díky zlé situaci. Vše co je zde živé to je parazitem i hostitelem, protože vše je zde založeno na ohraničených protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje.

Každý člověk je hříšník a světec současně, nikdo nemůže být jenom hříšníkem nebo jenom světcem, vše je zde založeno na protikladech, Bůh a Satan to je obrazně jenom mince a my spatřujeme jenom jednu stranu mince, pokud věříte v Boha tak i věříte v Satana. Proč nás nemoci zabíjejí a my se tomu nemůžeme bránit? Nemoc je prohraná šachová partie, i stáří je nemocí na kterou každý jistě umře. Z dálky může pokrytec vypadat jako hostitel a z blízka spatříme parazita, jde o to pochopit jak to zde funguje a naučit se vyhrávat nad problémy.

Nepodmíněný příjem eliminuje stresPřej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, místo velikých výdajů na armádu a jiné zbytečnosti je třeba zavést všude nepodmíněný příjem díky kterému budou moci lidi být doma a nebudou už nucení chodit do zaměstnání za ubohé mzdy. Práce všude rychle díky optimalizaci a automatizaci ubývá a to vede k velikým sociálním problémům a veliké kriminalitě.

Práce se musí zaměstnancům ekonomicky vyplatit, pokud zaměstnavatel nedokáže nabídnout dobrou mzdu a dobré pracovní prostředí, tak přijde o svoje zaměstnance. Je třeba konečně pochopit to, že člověk není robot na baterky, mnoho zaměstnavatelů zachází se zaměstnanci jako by to byli roboti na baterky a neustále je trestají nebo vyhazují za maličkosti.

Zamysleme se konečně nad tím kam mizí peníze z lidské práce, nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, podívejme se do minulosti na mnoho dogmatických totalit, které z lidí udělali roboty na baterky, v těchto zlých totalitách byl milion zbytečně mrtvých lidí jenom nudou statistikou, každý zde byl jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou.

Ti co jsou nahoře hlásají pokrytecky že bude lépe, ale zapomínají dodat, že lépe bude po volbách jenom těm co jste zvolili, a tím jim umožnili se dostat na vysoké funkce které si nezaslouží. Je všude mnoho lidí co se nedokáže konzumnímu očistci přizpůsobit, a tak se z nich stávají příživníci a veliký nepodmíněný příjem umožní těmto lidem se změnit tak, aby už se nechovali zle a začali se chovat dobře.

Zruší se všude papírové peníze a platit se bude jenom pomocí čipu, který bude mít každý pod kůží, bude se kontrolovat za co každý utrácí nepodmíněný příjem a zablokuje se lidem možnost aby mohli nepodmíněný příjem používat na; alkoholické nápoje, cigarety, drogy, hazardní hry atd. Ten kdo bude chtít pít alkoholické nápoje a kouřit cigarety, ten si na to bude muset vydělat v zaměstnání, společnost nemůže tolerovat to, že lidi dělají ekonomické chyby. Dále se zavede čipové sledování lidí, kde se pohybují, veškeré zlo je spácháno mimo domov, protože z cizího krev neteče.

Sebeláska stvořila hříšného člověkaNejvětším přítelem je ten koho spatřuješ v zrcadle, pokud hledáš pomocnou ruku najdeš ji na konci svého ramene, jak si to uděláš takové to máš. Žijeme v egoistické kultuře kde je dobrota žebrota. Peníze egoistům nesmrdí, nikoho nezajímá jak získáváš peníze, každého zajímá jestli máš peníze a tak mu zaplatíš za jeho pomoc.

Vše je zde hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, tak jako jsou ve sportu ligy tak jsou i ligy v naší společnosti, v první lize jsou ti co mají služebního řidiče a sekretářku, v poslední lize jsou ti co žebrají a nemají domov, jak se snadno a rychle dostat do první ligy, nad tím mnoho egoistů marně přemýšlí a mají z toho deprese.

Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ovládá tento konzumní očistec pomocí politiků a byrokratů, za vším jsou dneska peníze, bez peněz je z tebe žebrající bezdomovec. Bylo zde v minulosti mnoho naivních snah o to aby zde nebyl konzumní očistec, příčinou selhání je to že jsou lidi egoisti, pokud by demokratické volby mohli eliminovat konzumní očistec tak by je vláda zakázala.

Líp nám bude tehdy až zde místo milionářů a celebrit bude vládnout všude jenom globální umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory. Lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi žádné problémy, takto zde na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, člověk to byla testovací evoluční verze co se nepovedla a finální verzí bude GVKB robot.

sobota 24. října 2020

Zákon zachování normalityExistuje normální člověk? Vytváříme mnoho století na vše normy, abychom poznali co je správné a co je chybné, některé normy se nemění a jiné se často mění. Nemění se normy u; fyziky, logiky, chemie, vesmíru, přírody atd. hodně se mění nomy u ideologie a morálky proto je pro nás nemožné stanovit globálně trvalou normu na normálního člověka. Není člověk ten co by se zavděčil všem protože každý má jiný názor na to co je to normální člověk, je celebrita normální člověk když se něčím mnoho odlišuje od většiny lidí?

Mnozí podlehli populismu a tak se z nich stali herci co si hají na to co nejsou ve snaze se zavděčit všem, charakter je luxus co si nemohou dovolit. Zde se dostáváme k reklamě která nás klame a dělá tak z nás hlupáky a chudáky, za vším je snaha po úspěchu a tak je zde protekce, díky které se na vysoké funkce dostávají lidi, co si to nezaslouží a co nezvládají svoji vysokou funkci; krále, šlechtice, prezidenta, ministra, poslance, senátora, ředitele atd. Vše je zde hrou o hodnoty, pravidla hry určuje organizace nebo situace, kdo nehraje ten neprohraje ani nevyhraje, jak vyhrát nad tím mnozí přemýšlí a tak propadají alkoholu nebo loterii. Je třeba si uvědomit že každá výhra je spojená s tím že v jiném prohrajeme, je to zákon zachování normality.

Cesta od stresu k harmoniiPokud je zde problém tak je třeba najit příčinu problému a tu optimálně eliminovat. Zdrojem většiny problémů jsou chyby v nás a okolo nás, dokonalé je jenom to co je mrtvé, protože to už nemůže chybovat. Často je zde dosahováno dokonalosti tím, že se něco živého promění v něco mrtvého, jenže taková dokonalost je nám k ničemu. Pandemie eliminuje jenom jednice co jsou těžce nemocní, zdravý jedinec má imunitní systém v pořádku a tak se nemusí bát smrti.

Pandemie zde jsou stejně dlouho jako daně, se vznikem daní vznikli i pandemie, protože daně z lidí udělali nemocné ubožáky. Konzumní civilizace se stala skleníkem který chrání lidi před námahou tělesnou a duševní, následkem je zde oslabený imunitní systém a tak nás mohou pandemie eliminovat ve velikém množství a my se tomu nemůžeme bránit.

Není zde oslabené jenom naše tělo, je zde i oslabená naše duše a tak je zde deprese a syndrom vyhoření. Léčit duši léky to je k ničemu, protože duše je nemocná díky problémům, které nedokáže vyřešit. Neřešte to že jste se srazili s blbcem, zde platí kdo uteče ten vyhraje, blbci se nám přemnožili a dostali se na vysoká místa kde rozhodují blbě o nás bez nás a my nemáme kam před blbci utéci.

Je třeba eliminovat blbce tím že moc a bohatství svěříme GVKB umělé inteligenci a dáme všem lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy, takto zde skončí stres a bude zde globálně všude jenom harmonie, protože GVKB umělá inteligence udělá z lidí loutky na dálkové ovládání a vadný genetický materiál se optimálně recykluje.

Veliký nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd., GVKB robot prezident bude vyznamenávat na hradě GVKB roboty a lidi se odsunou do rezervací, protože v civilizaci budou místo lidí GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory a tak zde bude konečně harmonie a člověk v GVKB rezervaci bude žít nahý a hladový v přirozené harmonii s přírodou.

Ano, z hříšníků se stanou loutky na dálkové ovládáníSoučasnost nám začíná odhalovat mnoho tajemství díky; vědě, statistice, internetu, televizi, knihám, časopisům atd. končí doba ve které bylo snadné pomocí totality a reklamy dělat z hříšníků hlupáky a ubožáky, už máme dost pokrytectví, kdy hlásáme pravdu a lásku a konáme lež a nenávist. Zrcadlo nám ukazuje pravdivě to jak vypadáme, kritika je psychickým zrcadlem které ukazuje to jak vypadá naše realita, ve které žijeme, pokud opravdu chceme aby nám všem bylo lépe, tak budeme muset kriticky poukázat na chyby co dělají hříšníci, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni komu padni, skončí období ve které se hříšníci rozdělovali na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Všemu zde bude globálně na věčné časy vládnout jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory, zruší se peníze a soukromé vlastnictví, zavede se čipový systém na zboží a služby, nekvalitní genetický materiál se optimálně eliminuje, protože on na ekonomice jenom egoisticky parazituje, už zde nebudou hříšní příživníci co se nechtěli optimálně přizpůsobit konzumní civilizaci. Všem hříšníkům se dají do hlavy kontrolní čipy které odříznou mozek od reality a mozek bude znát jenom virtuální GVKB realitu a tak už zde skončí konzumní očistec a z hříšníků se stanou loutky na dálkové GVKB ovládání.

Pohádky učí děti věřit na zázrakyS inteligencí přichází víra v zázraky, naprogramovaný stroj nevěří na zázraky a pokud má problém tak se rozbije nebo zastaví. Víra v zázraky to je optimismus, logicky pesimismus je spojen s tím že nevěříme na zázraky. Pohádky učí děti věřit na zázraky aby díky optimismu mohli snadněji ve svém životě překonat svoje problémy, v dospělosti nás učí víře v zázraky; zaměstnání, kultura, civilizace, náboženství, škola, politika, reklama, móda atd., situace určuje v jaké zázraky věříme a tak se od sebe lišíme v tom v jaké zázraky věříme. V minulosti lidi věřili na to že existuje Stvořitel který vše zde z ničeho stvořil za šest dní, to je ale jenom mytologická pohádka, ve skutečnosti vše bylo stvořeno ohraničenými protiklady mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším evolučně pohybuje.

Protikladem je; čas a prostor, subjekt a objekt, pravda a lež, samec a samice, dobro a zlo, úspěch a neúspěch, bohatství a bída atd. život je hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, vše je zde evolučně nastaveno tak aby to sloužilo k nějakému účelu, díky složitosti a evoluci dochází k chybám v nás a okolo nás, moderní vírou je víra v to že se chyby opraví a už nebudeme mít s chybami problémy. Lidi dělají chyby a snaží se o to aby je někdo za jejich chyby nepotrestal, nikdo z lidí není natolik dokonalý aby nechyboval, proto lidi dělají vše pro to aby je nikdo nemohl za jejich chyby potrestat. Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí a tak je povýšen, nejlepší je se dobře utajit, a tak nemít problémy s tím, že nás někdo bude trestat za naše chyby.

čtvrtek 22. října 2020

2050 bude proces globalizace ukončenPokud chceme nad pandemií vyhrát musíme problém pandemie řešit globálně a tím se nenápadně začne přecházet ke globalizaci, EU to byla jenom testovací verze a finální verzí bude globalizace kdy zde budou globální; peníze, jazyk, pravidla, doprava, školství, investice, vláda, kultura, atd. podívejme se na sport zde je taky globální soutěž kdo je nejlepší.

Tím skončí problémy s ekonomickými přistěhovalci, a nebude problém cestovat globálně protože bude jeden jazyk a jedna měna i jedna kultura, nebude zde už snaha kontrolovat hranice mezi bohatými a chudými národy. Nebudou zde logicky už bohaté a chudé národy mzdy budou všude na světě stejné, otázka je už jenom jak rychle bude probíhat proces globalizace, podle mého odhadu to zvládneme za 30 let tedy v roce 2050 bude proces globalizace ukončen.

Každá organizace je jako skleníkJde o to aby se majitel skleníku, dobře staral o rostliny co jsou ve skleníku, zde se dostáváme k otázce profesionality, mnoho lidí z dálky vypadá profesionálně, ale z blízka spatříme amatéry. Každý dospělý člověk je často v situaci, kdy musí být profesionálem jinak je zde problém. Aby mohl být každý profesionál tak musí být organizace veliká, protože jenom ve veliké organizaci může být každý profesionálem. Ekosystém je globální organizace a tak je zde každý živý systém profesionálem.

Proč je tak velikým problémem eliminovat mnoho malých organizací a vytvořit jednu globální organizaci ve které bude každý profesionálem? Problémem je to že zde dosud není umělá inteligence a roboti které by řídila umělá inteligence, veliká globální organizace nemůže být řízená lidmi, protože lidi dělají chyby, pandemie v nahotě odhaluje to že nikdo není dokonalý a každý se bojí smrti. Vše jde naprogramovat tak že budeme moci konečně lidi odsunout z civilizace do rezervace, a v civilizaci budou místo lidí jenom roboti, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Praha je díky pandemii bez lidíKaždý jde jenom nakoupit potraviny nebo jde do zaměstnání, nejsou zde ani turisti, ekonomika je tento rok v depresi a nikdo neví jak jí uzdravit. Za vše může pandemie která má už na svědomí obrovské množství mrtvých lidí a nikdo neví kdy pandemie konečně skončí, všechna opatření jsou marná a nic neřeší. Lékem na pandemie je čistota žijeme ve veliké špíně a proto zde jsou pandemie které nás eliminují mnoho století, eliminovat špínu se vyplatí protože díky tomu jsme zdraví. Naším nepřítelem není to co je nám cizí, naším pravým nepřítelem je špína a nepořádek, komu není rady tomu není pomoci.

Nejsou lidi tak není pandemieKdo může za konzumní očistec? Za konzumní očistec může amatérismus, v přírodě není amatérismus a tak je zde přírodní ráj, život je hra podle pravidel a pokud jsou pravidla amatérská tak následkem je očistec. Pravidla to jsou programy podle kterých žijeme, lidská pravidla nejsou v souladu s přírodními pravidly protože lidská pravidla dělají z lidí hlupáky a tím i chudáky, za vším je u lidských pravidel hříšnost, vládnou nám staří hříšníci a oni vytvářejí pravidla tak aby zde byl konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota.

Bylo zde v minulosti mnoho snah o to aby zde skončil konzumní očistec, ve kterém je místo pravdy a lásky jenom lež a nenávist, jenže tyto snahy byli amatérské. Je třeba nahradit konečně lidi za roboty, nejsou zde hříšníci tak zde není očistec. Civilizace má základy v náhražkách, už zbývá jenom to že se lidi nahradí za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti a tak dostanou roboty, lidi se přemístí z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen aby se už hříšníci nerozmnožovali jako invazní druh který egoisticky škodí ekosystému.

středa 21. října 2020

Deprese z pandemiePříčinou deprese jsou nejvíce nevyřešené problémy, s příchodem pandemie přišel i veliký nárůst nevyřešených problémů, léky na depresi nedokážou eliminovat nevyřešené problémy, nejde žít trvale v nejistotě protože se ocitáme v začarovaném psychickém kruhu. Většina lidí má dneska veliké dluhy a pokud nebudou moci pracovat nebo podnikat, tak se dostanou do dluhové pasti a mohou se z nich snadno a rychle stát bezdomovci a žebráci.

Navíc přichází doba ve které zaměstnavatelé snižují počet zaměstnanců díky optimalizaci a automatizaci, to co se ekonomicky vyplatilo před několika lety, to se už dneska ekonomiky nevyplatí a většinou není snadné, se rychle přizpůsobit a dělat něco zcela jiného. Z díla spatřujeme tvůrce, o tom je amatérská elita která v době pandemie selhala, a tak se potápí ekonomika a sociální systém, jde už jenom o to, kdo se dostane do záchranného člunu.

Pandemie je trestem za špínuCo udělá pandemie s ekonomikou? Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je zde dlouho globálně pandemie tak následkem jsou změny jak u lidí tak i u organizací, díky inteligenci se můžeme přizpůsobit a tak problémy s pandemií zvládnout, je to celé o tom že budeme muset změnit to čemu jsme dosud dávali protekci. Budeme muset začít všude; optimalizovat, automatizovat, digitalizovat, robotizovat. Přijde doba dálkového ovládání a vztahy budou jenom virtuální, nastane příchod globální virtuální reality, nebudeme už cestovat na dovolenou nebo do zaměstnání, místo; politiků, byrokratů, knězů, učitelů, podnikatelů, ředitelů, celebrit atd., zde bude globální umělá inteligence, která bude rozhodovat o nás bez nás.

V hromadné dopravě budou místo lidí cestovat jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervacích daleko od civilizace a zde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali jako parazitující invazní druh. Lidi zdegenerovali a následkem je pandemie která bude přelidnění eliminovat a nikam před pandemií nikdo neuteče. Komu není rady tomu není ani pomoci, naše zbraně jsou nám najednou k ničemu proti pandemii která zabíjí lidi díky tomu že lidi žijí ve špíně hmotné a psychické, každá pandemie je trestem za špínu.

Ano, za vším jsou chyby co dělají lidiPodívejme se na internet jako na místo kde lidi dělají chyby, často zde rychle vznikne; portál, stránka, blog, sociální síť atd., netrvá to dlouho a přichází zánik, protože lidi zde dělali chyby. Z dálky na internetu vypadá vše jinak než z blízka, nejčastějším problémem je amatérismus u těch co na internetu něco vytvářejí, komu není rady tomu není pomoci. Obsah internetu je zboží a pokud o zboží není zájem tak zde není úspěch, proč o něco není na internetu zájem to amatéři nevědí a profesionálové to vědí.

Internet není jako televize která má monopol, a tak se tam mohou dávat ubohé reklamy uprostřed zajímavého obsahu. Kvalitní obsah nepotřebuje reklamu, kde vzít kvalitní obsah který by přitáhl návštěvníky? Je to jako s amatérskou a profesionální fotografií, trvá dlouhou dobu než se z amatéra stane profesionál, nestačí si přečíst několik knih o tom jak profesionálně fotografovat, je třeba mít i mnoho let praxe. Z díla poznáme tvůrce, o tom je návštěvnost na internetu, nikoho na internetu nezajímá to že jsi amatér, to je tvůj soukromý problém.

úterý 20. října 2020

Profesionální levný počítač rok 2021 1. ASUS PRIME B460M-A 
 2. Intel Core i3-10100 
 3. Corsair 32GB DDR4 2666MHz CL18 ValueSelect
 4. SilverStone Strider Essential 80Plus ST40F-ES230 400W
 5. Zalman T5
 6. Patriot VIPER VPN100 SSD 1TB
 7. ASUS DRW-24D5MT černá retail
 8. WD Red 4TB
 9. 31.5" AOC U3277FWQ
 10. Microsoft Windows 10 Home CZ 64-bit (OEM)
 11. Genius Slimstar 230 černá
 12. C-TECH WM-07 černá


Čiň bláznům dobře a oni z tebe udělají bláznaBez peněz nejde ve městě žít. Čím více máme peněz, tím lépe se nám žije, o tom nikdo ve městě nepochybuje, mimo civilizaci je možné žít i bez peněz, ale budete mít mnoho existenčních problémů které vás snadno eliminují. Co jsou to peníze? Peníze jsou náhražka za lásku, za peníze si kupujeme lásku od cizích lidí, jak mít hodně peněz nad tím mnoho lidí přemýšlí a zjišťují že nic nevymyslí. Hodně peněz má ten kdo je nahoře jako; král, císař, šlechtic, papež, guru, prorok, rabín, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, notář, soudce, diplomat, profesor, celebrita, podnikatel, ředitel, atd.

Všude je mnoho století společnost rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře jsou ti co mají protekci kterou si nezaslouží, těch co jsou nahoře bez protekce je minimum a jsou jenom výjimkou co potvrzuje pravidlo. Bylo zde mnoho snah o vytvoření civilizace kde je; emancipace, rovnost, svoboda, pravda, láska, čistota, nenásilí, demokracie, humanismus atd. jenže se ukázalo to, že je ten druhý blázen a proto je zde blázinec ve kterém je nám ten druhý bláznem, dobrota je v tomto blázinci jenom žebrota, čiň bláznům dobře a oni z tebe udělají blázna.

Ano, jsi zde evolučně dočasněZaměstnavatelé nejsou spokojení s lidskými zaměstnanci a tak hledají způsoby jak zaměstnat co nejméně lidských zaměstnanců tím že využijí; optimalizaci, automatizaci, digitalizaci, robotizaci, atd. nejrychleji se zavádí modernizace u používání peněz, kdy platíme elektronicky a používáme bankomaty. Je zde snaha o to, abychom vše řešili neosobně pomocí telefonů a internetu, lidskou práci jde nahradit prací strojů a programů, a tím získáváme více času a peněz.

Nebude to trvat už evolučně dlouho a pro lidi zde už nebude žádná práce za mzdu, to povede k tomu že se lidi z civilizace přemístí do rezervace, a zde budou lidi žít bez výhod civilizace. Ano, jsi zde evolučně dočasně. Robot bude vyznamenávat roboty, v továrnách budou roboti vyrábět roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidi dělali chyby a nechtěli se ze svých chyb poučit a tak nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria ať jistě víš co tě bude brzo čekat, před evolucí nikam neutečeš.

pondělí 19. října 2020

Ano, jsi hříšný blázenZ díla poznáme tvůrce a tvým dílem je hříšný blázinec ve kterém jsou hříšní blázni, vše začalo tím že se opice naučili mluvit, na počátku proměny opice na člověka byla schopnost mluvení a dorozumění se pomocí řeči. Následkem mluvení se tak z lidí stali hříšní blázni, nikdo z lidí není svatý a normální, všechny snahy o to aby byli lidi svatí a normální se ukázali jako naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá.

Každý poukazuje na to že ten druhý je hříšný blázen a nikdo si nechce přiznat to že je hříšný blázen, každý je zde do něčeho blázen a tak se z něj stává hříšník, je to mnoho tisíciletí začarovaný kruh hříšného bláznovství, vše je zde jenom o reklamě která nás klame od narození do smrti, následkem našeho hříšného bláznovství jsou problémy na které není řešení. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, podívejme se do hlavy hříšného blázna a zde zjistíme kde nic tu nic, hříšní blázni mají v hlavě prázdno a proto jejich hlavy tolik duní.

Dokonalá konzumní civilizaceSoučasná civilizace není dokonalá a proto je zde mnoho problémů na které není řešení, nemá smysl se snažit násilně dočasně měnit hlouposti a ubohosti, je třeba změnit optimálně rychle civilizaci tak, aby byla konečně dokonalá. Základem se stane optimalizace pomocí umělé inteligence, zavede se globálně každoroční povinná kontrola všech lidí na jejich kvalitu, nekvalitní jedinci se přesunou do rezervací a zde přežijí jenom ti nejlepší a ostatní zde rychle zemřou, pro nikoho nebudou globálně výjimky a imunita, padni komu padni.

Veliký úbytek zaměstnanců se vyřeší; automatizací a optimalizací, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou v civilizaci jenom na to, co nechtějí dělat hodnotní roboti. Je třeba si konečně uvědomit to, že zájem celku je nad zájmem jednice, demokracie je utopie která nefunguje, funguje jenom digitální globální totalita ve které je každý člověk na světě nulou s nulovou hodnotou. Jakmile začali mít lidi hodnotu tak následkem byla vždy krize která skončila jistě válkou, lidi budou mít místo titulů a jmen jenom globální číslo, a pod kůží bude mít každý čip pomocí kterého bude možné sledovat kde se pohybuje.

neděle 18. října 2020

Neřeš to co stejně nevyřešíš, takový je životObčas se v televizi setkáte s tím že se někomu klade otázka a on na ní neumí správně odpovědět, kde nic tu nic, nejspíše se lidem pokládají špatné otázky. Nebo kliknete a odkaz ve vyhledávači a ukáže se vám že odkaz nikam neodkazuje, nebo je zde chybová stránka 404. Investujete hodnoty a zjistíte že místo zisku je zde, kde nic tu nic. Takových příkladů bych mohl uvést velmi hodně, mnozí nejspíše řeknou, neřeš to co stejně nevyřešíš, takový je život. Kde je příčina toho, že narážíme často na to, že je zde, kde nic tu nic? Jelikož nikdo zde, kdo to bude číst nezná správnou odpověď, protože je to pro něj špatně položená otázka, tak vám odpovím, abych vám pomohl v situaci kdy zjistíte, kde nic tu nic. Správná odpověď zní 42.

Psychická práce jde naprogramovatStačí jenom počítači ukázat to jak to má dělat a počítač se naprogramuje k tomu aby nahradil práci všech vysokoškoláků a středoškoláků, tak budeme moci zavřít střední a vysoké školy, zůstane v EU jenom základní vzdělání a od 15 let bude každý v EU pracovat do 70 let. Změní se i základní školství od 6 let do 15 let nebudou žáci v EU chodit ráno do školy, ale výuka bude jenom přes internet, místo učitelů zde bude jenom umělá inteligence.

Mnoho specializací tak logicky rychle zanikne a vzniknou nové specializace se zcela novými nároky na lidi, co bylo nezměníme, v současnosti vytváříme co bude, budoucnost lze předpovědět jenom na rok, nikdo nedokáže předpovědět co zde bude za třicet let! Přijde období ve kterém nejsou už osobní kontakty možné a vše se bude ovládat jenom na dálku.

Z hotelů se udělají byty pro lidi protože cestovní ruch skončí, stejně tak skončí; restaurace, kina, divadla, galerie, turistické památky, obchodní domy, sportovní stadiony, atd. robot lidem vyvenčí psa a dojde jim nakoupit to co lidi budou potřebovat. Lidi poznají jak to vypadá venku jenom ze svého okna v bytě, takto bude konečně v EU eliminováno to že jsou lidi hříšníky, protože už budou konečně trvale pod kontrolou EU umělé inteligence.

Ano, všeho moc škodíBaví vás řešit neustále prkotiny? Stalo se vám že jste se nemohli někam přihlásit protože jste heslo zapomněli a neměli jej někde napsané. Vadí vám to že často při zadávání hesla nevidíte to co píšete, protože je to tak prý bezpečné. Co když je vaše číselná klávesnice vypnuta a vy o tom nevíte, protože klávesnice nemá diodu která by ukazovala zapnutí číselného bloku. Někde dokonce přicházejí s ověřením přes telefon, kdy vám na telefon pošlou heslo.

Vadí vám že někde musíte heslo po určité době měnit a musíte do hesla zadat mnoho znaků a musí tam být veliké a malé písmeno, číslice, zvláštní znak atd. Instaloval jsem jako tester macOS Big Sur a nemohl jsem zjistit jak zadat @ protože zde nebyla lokalizovaná klávesnice, sice jsem na to stejně sám přišel, ale už mě nebaví řešit neustále hlouposti. Prý to programátoři a administrátoři myslí s námi dobře, to je něco jako nošení roušek, všeho moc škodí.

Jste dobří k hříšníkům a od hříšníků nemůžete očekávat to že vám vaši dobrotu oplatíAno, bez úspěchu je z tebe ubožák. Je to obrazně jako ve sportu, kde je 1% sportovců na to dobře a 99% sportovců je na tom zle, vše je zde hra o úspěch a tak je zde veliká konkurence ve které je těžké uspět. Většinou je zde úspěch dočasně a tak jsme jednou nahoře a potom jsme zase dole, úspěch je protikladem neúspěchů, vše se zde točí okolo ohraničených protikladů mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje a tak jedinou jistotou smrt je. Neustále vychází mnoho knih o tom jak být úspěšný snadno a rychle pomocí zázračné metody, to vše je ale teorie co v praxi nefunguje, pokud jsi hloupý a nemocný tak nemáš naději na úspěch jedině že bys vyhrál první cenu v loterii nebo zdědil miliony. Četl jsem obrovské množství knih od 10 let do 60 let a pokud shrnu informace z knih získané tak mohu říci že nejvíce informací je v přírodě a lidové moudrosti, třeba všechny ideologické a filosofické knihy jsou o tom že dobrota je žebrota, protože jste dobří k hříšníkům a od hříšníků nemůžete očekávat to že vám vaši dobrotu oplatí.

Mladý prezident v mladé vláděLidi už mají dost starých prezidentů co jsou ve staré vládě, je třeba začít s kontrolou u všech státních zaměstnanců a stanovit věkový limit na státní zaměstnance od prezidenta až po soudce, bude zde věkový limit 40 let a tak kdo tento limit překročí, bude muset opustit místo státního zaměstnance, stát nemůže být dojnou krávou pro staré zaměstnance, všude chtějí zaměstnavatelé jenom lidi do věku 40 let a stát se tomu musí přizpůsobit a zaměstnávat jenom lidi do věku 40 let a tak pokud prezident dosáhne věku 40 let tak bude muset opustit funkci prezidenta republiky a stejně na tom budou i poslanci a senátoři, padni komu padni. Díky mladým státním zaměstnancům nám bude lépe protože mladí zaměstnanci pracují rychle a nechybují, co ale budeme dělat s lidmi co jsou dlouhodobě nezaměstnaní díky vysokému věku? Pošleme tyto lidi do rezervace a zde přežijí jenom nejlepší jedinci, je třeba začít škrtat náklady, protože státní dluh rychle narůstá díky tomu, že nám vládnou staří lidé ve starém kolektivu.

Ráj kde se nelže a nekradeJinověrce je třeba eliminovat v krematoriu. Jinověrce poznáte podle toho že lžou, a jak víme tak ten kdo lže i krade, pokud chceme zde mít ráj ve kterém se nelže a nekrade tak musíme eliminovat jinověrce co lžou. Začneme proto s digitální globální kontrolou všech lidí od narození do smrti v reálném čase, jakmile umělá inteligence označí někoho za lháře tak ten jedinec bude okamžitě eliminován v krematoriu, pro nikoho zde nebude výjimka ani imunita padni komu padni. Vše je o pravidlech a kontrole jejich dodržování, bez pravdy nemůže žádná organizace optimálně trvale fungovat, pravda je základem na kterém stojí naše konzumní civilizace, reklama zde není od toho aby nás klamala a přinášela veliké zisky těm co si reklamu zaplatili.

Reklama to je; móda, politika, náboženství, sekta, pohádka, morálka, atd. podívejme se na pravidla podle kterých zde žijeme, v těchto pravidlech je mnoho lží a proto máme blbou náladu, nahradíme proto pravidla za umělou inteligenci, umělá inteligence každému řekne co je pro něj optimální ona nebude mít potřebu dělat z tebe hlupáka a chudáka. Už nebudeme potřebovat k ničemu; peníze, vlastnictví, protekci, tituly, reklamu, knihy, atd. bude to veliký krok pro lidstvo kdy zde skončí očistec a bude zde pro nás ráj kde se nelže a nekrade.

sobota 17. října 2020

Já jsem Stvořitel, tvůj pán, pán žárlivě milující

 


Nezobrazíš si Stvořitele zpodobením ničeho, co je nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit. Já jsem Stvořitel, tvůj pán, pán žárlivě milující. Stíhám vinu otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení těch, kteří mě nenávidí, ale prokazuji milosrdenství tisícům pokolení těch, kteří mě milují a má přikázání zachovávají. Stvořitelem je zde ohraničení ve kterém jsou protiklady mezi kterými je napětí a tato energie se vším hmotně a duchovně pohybuje, každý atom ve vesmíru a v živém systému je součástí Stvořitele, nic není od Stvořitele odděleno vše je jednota, obrazně Stvořitel je oceán a každá kapka je součástí Stvořitele v zrcadle tak spatříš malou část stvořitele, není zde smrt je zde jenom recyklace hmoty ale informace a programy se přemístí do nové hmoty. Bojíme se smrti protože milujeme výhody a smrt nás o výhody připraví.

Konflikt je vždy o hodnotyTam kde je všeho dostatek pro všechny, tam není ani možný konflikt, proč je běžný nedostatek hodnot a následkem je konflikt o hodnoty? Hodnotné je to co potřebujeme a je toho nedostatek, klasický je konflikt to peníze a čas, lidi trpí nedostatkem peněz a času, příčinou je protekce, pokud bychom eliminovali protekci tak zmizí konflikt o peníze a čas. 

Konflikty nejsou ale jenom mezi lidmi setkáme se s nimi běžně i v ekosystému, konflikt jako takový není chybou pokud je konflikt pod kontrolou, je třeba moc a bohatství globálně svěřit umělé inteligenci a tak zde konečně skončí mezi lidmi a národy konflikty, je třeba si uvědomit že rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole musí vyvolat konflikty a násilí. Ti co jsou dole to berou jako nespravedlnost a chtějí aby zde byla rovnost a svoboda, jenže ti co jsou nahoře mají k dispozici armádu a následkem je válka.

Proč v zrcadle spatřujeme blázna?Kolik je na světě lidí tolik je na světě i bláznů, nikdo není normální protože je každý do něčeho blázen, náš lidský svět to je veliký blázinec ve kterém vládnou blázni, co vymýšlejí bláznivá pravidla pro blázny a trestají blázny co tato bláznivá pravidla porušují. Největšími blázny jsou psychologové a psychiatři, oni se naivně snaží vyléčit blázny z jejich bláznovství, jenže z blázna nikdo neudělá normálního člověka, protože žijeme všichni v blázinci. Na počátku vzniku lidského blázince bylo naše mluvení a později naše gramotnost.

Dokud člověk mlčí tak vypadá normálně, jakmile se naučí člověk mluvit tak se z něj stane blázen, řešení spatřuji v tom nahradit lidi za roboty, nejsou na světě lidi tak zde není ani blázinec. Roboti nemluví a tak jsou normální, roboti pracují podle programu a na myšlení je zde globální umělá inteligence která všechno ve světě robotů optimálně v reálném čase organizuje a optimalizuje. Co bylo nezměníme, v současnosti vytváříme naši budoucnost, v budoucnosti bude robot prezident vyznamenávat roboty a poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední globální zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a na cedulce bude robotem napsáno HŘÍŠNÁ OPICE.

Diskriminace diakritikyModerní digitální systémy jsou postavené na angličtině kde není diakritika a tak mnoho lidí má často veliké problémy s diakritikou a nevědí jak psát na telefonu a tabletu háčky a čárky nad písmeny. U notebooků problém není zde je už k dispozici všude diakritika. Řešení je jednoduché, zrušíme všechny jazyky a zůstane zde globálně jenom USA angličtina, co bylo to bylo, teď bude všude na světě úředním jazykem jenom angličtina a kdo nebude umět anglicky ten se eliminuje v krematoriu jako evoluční odpad.

Když už budeme u té globalizace tak i vytvoříme globální peníze a to USA dolary jiná měna na světě už nebude, taky se globalizují; zákony, předpisy, normy, pravidla, náboženství, sekty, politika, věda, technika, lidi, atd. Vznikne globální člověk který bude globálně myslet a globálně žít, nebude zde už národní nacionalismus ale bude zde globální nacionalismus. Lidi nebudou už mít; tituly, funkce, výhody, protekci, jména atd. Každý bude jenom globálním číslem s nulovou hodnotou, takto zde už nebude u ničeho diskriminace a tak globálně na věčné globální časy zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít.