Prohledat tento blog

čtvrtek 8. října 2020

Protekce eliminovala lásku a pravduKonzum je založen na lži a nenávisti, následkem jsou krize a války, pokud by zde kralovala láska a pravda tak by zde nebyli krize a války, vše jsou zde jenom příčiny a jejich následky, jak si to uděláme takové to i máme. Pokud organizace berou lidi jako zboží, tak to jistě musí vést k tomu že zde není pravda a láska, každý se snaží o to se mít lépe než ostatní a následkem je pokrytecké divadlo, ve kterém získáte hlavní roli jenom díky protekci. 

Protekcionismus je rakovinou která eliminovala z konzumní kultury pravdu a lásku, dobytka je mnoho a plných koryt je málo a následkem jsou kariéristické závody ve kterých si podrážíme škodolibě nohy. Naštěstí už brzo zde protekce skončí protože místo egoistů zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše je zde evolučně dočasně a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Jak optimálně využít volný čas?Každý člověk je originál v originální situaci, to co je pro jednoho optimálním využitím času to je pro jiného chybné využití času, jde o to poznat sebe a situaci ve které existujete a potom zapojit rozum abychom se mohli optimálně rozhodnout jestli budeme mít aktivní odpočinek nebo pasivní odpočinek. Zde je problém v tom že jsme líní poznat sebe a situaci ve které existujeme a tak chybně využíváme volný čas, je třeba si dát veliký pozor na zloděje času, velikým zlodějem času je dneska televize a internet, z lidí se tak stávají loutky které snadno ovládají jejich špatné závislosti. Nejhorší je podlehnout kouření cigaret a pití piva, je to rychlá cesta do očistce. Jde o to mít v životě optimální dosažitelný cíl do kterého pomalu směřujeme a tomuto cíli věnujeme volný čas, jak s to uděláš takové to i máš.

Nemocný je ten kdo žije nezdravěJe to marnost povídat lidem aby žili zdravě, lidi si naivně myslí že zde jsou zázrační lékaři kteří je pomocí zázračných léků uzdraví snadno a rychle, tak to ale nefunguje, nejsou zde zázrační lékaři ani zázračné léky, komu není rady tomu není pomoci. K čemu vám je bohatství když jste nemocní a hrozí vám smrt, honba za penězi a výhodami je zaplacená špatným zdravím, je třeba konečně pochopit to že zdraví lidí je více než bohatství. Změnit se bude muset celá naše konzumní kultura tak aby bylo zdraví lidí více než bohatství, je třeba pro lidi vytvořit obrovské rezervace a civilizaci přenechat autonomním inteligentním robotům na akumulátory.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrnách budou vyrábět roboty, tím skončí dlouhé období ve kterém lidi nežili zdravě a tak zbytečně umírali na nemoci které si způsobili nezdravým životním stylem. V rezervaci nebudou lidi už pracovat za mzdu, lidi zde budou žít přirozeně a tak budou zdraví, základem zde bude hodně pohybu v přírodě a málo zdravého jídla. Každý bude mít na ruce hodinky, které budou kontrolovat jak se pohybuje, kde se pohybuje, jak spí, jaký má tlak, jaký má tep, atd. v rezervaci nebudou mít lidi k dispozici; cigarety, pivo, rum, kafe, čokoládu, marihuanu, maso, sex, atd.

Ano, práce kvapná je špatnáJe bůh normální? Bůh to jsou protiklady jako je; čas a prostor, dobro a zlo, pravda a lež, moudrost a hloupost, normalita a anormalita, život a smrt, bohatství a bída atd. Bůh je z poloviny normální a z poloviny nenormální, náboženství nám lže a ukazuje nám jenom polovinu boha který je normální a neukazuje nám polovinu boha který není normální. Zde se dostáváme k reklamě, která nám vždy ukazuje jenom to co je dobré a zamlčuje nám to co je zlé, jsme klamáni od narození do smrti pomocí; pohádek, umění, módy, politiky, reklamy, náboženství, rádia, televize, internetu, knih, časopisů atd. pravda je v přírodě a lidové moudrosti.

Vše je zde postaveno na jednoduchých principech, které se nezmění ani za milion let a budou platit všude i za milion let, takovým principem je zákon ohraničených protikladů mezi kterým je většinou napětí. Pokud by mohli politické volby zrušit daně a clo, tak by se volby okamžitě zakázali, politika to je jenom divadlo které z diváků dělá hlupáky a chudáky, prezident to je hlavní role na tomto politickém divadle a je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, humanismus, dogmatismus, digitalismus, atd. to vše jsou jenom kulisy a kostýmy pro politické herce. Největším problémem tohoto divadla je spěch, práce kvapná je špatná, je to jako na silnici, ten kdo spěchá má jistotu že brzo havaruje, jde o to nespěchat a tak nehavarovat.

Smrt je protikladem životaRealita je založená na ohraničených protikladech, a tak je zde; život a smrt, pravda a lež, samec a samice, dobro a zlo, láska a nenávist, čistota a špína, čas a prostor atd. všechny protiklady jsou jako mince kde na jedné straně je příčina a na druhé straně je následek, vše se zde točí v kruhu a tak zde je jedinou jistotou nejistota, každý se snaží se mít dobře a následkem je hra ve které pravidla určuje situace nebo organizace, za porušení pravidel je trest.

Začíná zde končit rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a na ty co jsou dole, každý člověk dostane povinně od narození do hlavy GVKB čip který mozek odřízne od reality a mozek bude existovat jenom ve virtuálním GVKB očistci ve kterém nebude; pravda, láska, jistota, úspěch, štěstí, odpočinek, klid, mír, atd. když psychické peklo, tak pro všechny, nikdo nebude mít imunitu nebo výjimku.

Očistec zde bude i pro lidské tělo protože každý bude muset pracovat na plný výkon a bude mít málo odpočinku na to aby se z těžké práce zotavil, už zde nebude problém s jedinci co se chovali jako nepřizpůsobivý příživníci, pokles výkonu těla a mozku bude znamenat eliminování v krematoriu. Z lidí se stanou levné loutky na GVKB dálkové ovládání, takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Blázinec je založen na závislostechV blázinci je každý blázen. Z díla poznáme tvůrce a pokud žijeme v blázinci tak tvůrcem blázince jsou blázni to je logické, je to marnost v tomto konzumním blázinci hledat někoho kdo není blázen, i lékaři co léčí v blázinci blázni jsou blázni, civilizace je blázinec protože zde neplatí přirozená pravidla a každá organizace i s v tomto blázinci vytváří svoje pravidla. Vidím to jednoduše, nahradíme blázny za roboty, nejsou zde blázni tak zde není blázinec to je logické. Pokud něco už nejde opravit tak se to musí novým nahradit a to platí i pro blázny co existují mnoho tisíciletí globálně v konzumním blázinci.

Z dálky může blázen vypadat jako; král, císař, šlechtic, guru, papež, rabín, prorok, mesiáš, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, předseda strany, celebrita, ředitel, podnikatel, milionář, soudce, profesor, dělník atd. v blázinci je vše jenom divadlo ve kterém si blázni hrají na to co nejsou. Politici chtějí násilně změnit přirozená pravidla a tržní ekonomiku, kněz nebo guru chce změnit blázny na to, aby byli normální, nikdo ale nechce, aby zde místo bláznů byli roboti protože se bojí smrti. Blázinec je založen na závislostech, pověz mi jaké máš závislosti a já ti povím do čeho jsi veliký blázen.

Civilizace potřebuje optimálně rychle restartovatMnoho století se u civilizace měnil jenom povrch a pod povrchem se nic neměnilo, pořád zde bylo všude rozdělní na ty co jsou nahoře v ekonomickém ráji a na ty co jsou dole v ekonomickém očistci, osud každého byl dán tím komu a kde se narodil, změnit svůj osud bylo nemožné a tak zde byla deprese a konzumace alkoholických nápojů a tabákových výrobků, lékaři předepisovali ve velkém silné léky na depresi a hříšníci v depresi páchali sebevraždy. Nejprve selhala víra ve všemocného boha a potom selhala víra v sociální politiku, hříšníci nechtějí být otroky s nulovou hodnotou.

Je třeba ukončit dlouhé období ekonomického otroctví a nastolit zde novou digitální GVKB civilizaci ve které zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí, řešením je nahradit hříšníky za roboty, nejsou zde hříšníci tak zde není ani očistec. Homo sapiens to je hříšná opice, jakmile se opice oblékla, tak se z opice stal hříšník. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti a tak jim dáme možnost si roboty koupit a tak GVKB robot prezident bude vyznamenávat roboty, hříšníci se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen aby se už hříšníci nerozmnožovali.