Prohledat tento blog

středa 7. října 2020

Digitální továrny na lžiDigitalizace stvořila digitální továrny na lži, tyto lži jsou profesionální a tak je obtížné je odhalit, od narození do smrti je lidem v každé civilizaci násilně přeprogramován mozek pomocí dezinformací, které jsou v; pohádce, pověrách, mytologii, rituálech, symbolech, fetiších, módě, politice, reklamě, náboženství, školství, atd. pokud se někdo pokusí lidem říci že věří lžím, tak si on koleduje o to že skončí ve vězení nebo blázinci.

Civilizace by rychle zanikla pokud by zde byla všude jenom pravda a láska, civilizace je založená na lži a nenávisti, dobrota je zde proto žebrota a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Čím více poznáváme lidi tím více máme rádi psy, proč je nám ten druhý peklem? Ten druhý je nám cizí a tak je k nám zlý, z cizího krev neteče. Války v nahotě odhalují pravdu o tom že jsme si cizí a proto se zabíjíme a poražené do bídy uvrhujeme.

Naše představy o budoucnosti jsou ubohéJe to jako když si lidi představovali že jim veliké dělo pomůže k cestě do vesmíru, v té době nikdo nevěděl že lze vyrobit rakety, které dopraví lidi do vesmíru, stejně dneska odmítáme to že by robot prezident na hradě vyznamenával roboty, pořád se nemůžeme smířit s tím že nás ve všem nahradí roboti a práce za mzdu zde už pro lidi nikde na světě nebude. Čím vyspělejší je civilizace tím méně je zde práce za mzdu, nejprve přišla automatizace a mechanizace do zemědělství a potom do továren, lidi se přesouvají z výroby do služeb a do byrokracie jenže i zde přichází automatizace a mechanizace.

Problémem není pandemie, skutečným problémem lidí je dneska nezaměstnanost a malé mzdy. Jak eliminovat nezaměstnanost a malé mzdy? Řešení je jednoduché, začneme lidi každoročně globálně testovat a vadné jedince budeme optimálně eliminovat, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je dostanou, na pracovním trhu budou jenom kvalitní zaměstnanci, protože vadné jedince eliminujeme. Není to nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody zde je vadný jedinec snadnou potravou pro ostatní jednice a nikdo to nebere za porušování přírodních práv.

Ano, vše zde má svůj osudMnozí si myslí že víra v osud je chybou a že pokud se budeme v nějaké specializaci dlouho snažit tak že budeme úspěšní, existují výjimky které dokázali svůj osud změnit ale to je tak 1% lidí, ano z každého pravidla existuje výjimka ale je to většinou jenom 1% a jakou máte naději že se stanete tím 1%? Vše je zde pevně ohraničeno a následkem je to že vše má i svůj osud, překročit pevné hranice osudu to se podaří jenom 1% lidí. Lidi touží po změně osudu protože se chtějí mít lépe než ostatní, následkem je hra o hodnoty a ti co vyhrají získají hodnoty, čím větší je konkurence tím obtížnější je i vyhrát.

Tam kde ve hře můžete snadno vyhrát, tam vám vítězství nepřinese žádné hodnoty. Dalším neřešitelným problémem je to že zisk je vždy spojen se ztrátou, ti co jsou v organizaci chtějí organizaci opustit a ti co nejsou v organizaci se chtějí do organizace dostat, kde je chyba? Chyba je v tom že nejsme roboti, jakmile díky evoluci nahradíme konečně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory tak nebude už problém s tím že by robot chtěl změnit násilně svůj osud.

Ano, jsi hříšný otrokPodívej se na vše statisticky a zjistíš to že jsi hříšný otrok, vše je zde divadlo ve kterém si každý hraje na to co není, konzumní systém je postaven na tom že je každý hříšným otrokem, manipulátorem je zde pro vše situace a organizace, svatost a svoboda to je iluze, všude je jenom reklama která nás klame a dělá z nás hlupáky a chudáky, dobrota se stala u nás žebrotou, pravda a láska je zde už jenom za peníze, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit jenom peníze, krize nastává když nejsou peníze.

Nadbytek peněz je možný díky nedostatku peněz, milion milionářů ovládá pomocí peněz a dluhů celý svět; politici, novináři, byrokrati, podnikatelé, obchodníci, atd. to jsou jenom loutky které ovládají milionáři. Milionáři vše udělali chytře tak aby byli státy a organizace zadlužené a tak přinášeli veliké zisky milionářům, milionáři bohatnou a dělnická třída chudne, co zmůže jedinec proti tomu že milion milionářů ovládá globálně ekonomiku a politiku. Za vším je protekce, bez protekce nemá dneska nikdo šanci na to že bude úspěšný, jedinou výjimkou je sport zde není potřeba protekce.

Z dálky špatná investice vypadá jako výhodná investiceObrazně investice je jako semeno a my nevíme co z toho semena vyroste, jde o to se přiblížit k tomu do čeho chceme investovat čas nebo peníze, reklama nás klame a nabízí nám špatné investice protože to někomu přinese užitek. Dalším problémem je to že to co je dneska dobrou investicí to zítra bude špatnou investicí, realita se neustále mění a je jí jedno že my přijdeme o naše investice. U investování platí pravidlo že největší zisk je z nejisté investice a jisté investice nejsou ziskové. Nejistá investice je velmi riziková stačí málo a o vše přijdeme, strach nás nutí k tomu abychom investovali do jistých investic, a tak nemáme z jistých investic zisk a stávají se z nás ubožáci co mají deprese.

V současnosti mnoho investujeme do získávání vědomostí a neuvědomujeme si to že díky umělé inteligenci a digitalizaci už k ničemu nebudeme potřebovat mnoho vědomostí protože nám všechny informace poskytne umělá inteligence a internet. Mnoho specializací díky digitalizaci zanikne a vznikne mnoho nových specializací, skončí období dojíždění do zaměstnání a přijde období ve kterém většina lidí bude mít práci z domova pomocí internetu. Stroje na práci, programy na myšlení a řízení, lidi se budou muset přizpůsobit nové digitální době jinak skončí v rezervaci.