Prohledat tento blog

úterý 6. října 2020

Notebook je špatná investiceNotebook je pouchový, draho opravitelný, drahý, pomalý, rychle zastarává, pokud potřebujete něco co je mobilní pořiďte si raději tablet. Ideálním řešením je dneska malý počítač který jde většinou snadno přišroubovat za monitor, takže nezabírá drahocenné místo na stole a nepřekážejí zde kabely. Taky je možné si koupit počítač zabudovaný do monitoru, zde většinou narazíte na vysoké ceny a malý výkon počítače.

Při nákupu počítače se nejvíce zajímejte jaký je tam procesor, on určuje výkon a spotřebu počítače zde pořád platí klasické, nejsem tak bohatý abych si kupoval to co je nejlevnější. Optimální je pokud si necháte počítač sestavit u prodejce počítačových dílů a požádáte specialistu aby vám vybral optimální díly pro váš počítač, to se vyplatí těm co hrají počítačové hry, nebo zpracovávají video ve velikém rozlišení.

Výhodná domácí práce na internetuJe veliká poptávka po výhodné domácí práci a je malá nabídka výhodné domácí práce, výhodná domácí práce vám zajistí nadprůměrný plat jaký mají třeba senátoři nebo programátoři, k čemu je vám domácí práce kde je zisk na úrovni minimálního platu z takové domácí práce nejde existovat normálně. Je to jako na YouTube kde můžete být nulou, nebo celebritou kterou YouTube dobře živí, všude kde je možný veliký zisk tam je i konkurence, navíc se v digitální realitě vše rychle mění a to co dříve bylo zdrojem zisku, to dneska už není ziskové. Každé podnikání je hra o peníze, jak v této hře vyhrávat? Základem je zde si koupit doménu a tu dát na kvalitní hosting a zajistit této doméně velikou návštěvnost.

Doména je jako strom, který rodí ovoce až za mnoho let, pokud se o doménu neustále optimálně staráte, aby jí rychle rostla návštěvnost. Mnozí chtějí ušetřit a tak se zaregistrují na; Instagram, Facebook, YouTube, WordPress, Blogger, atd. jenže vyhledávače ignorují vše, co nemá vlastní com doménu. Doména cz je mrtvou doménou protože jsme malým bezvýznamným národem. Stejně tak je mrtvá i čeština, smiřte se s tím že bez angličtiny nemáte šanci si najít na internetu výhodnou domácí práci, nikoho na internetu nezajímá to, že neumíte dobře angličtinu. Podívejme se třeba na prodej fotek na internetu, pokud nemáte doménu com a stránku která je v angličtině, tak kvalitní fotky na internetu výhodně neprodáte. Ideální je udělat stránku která zvládá většinu světových jazyků jako to umí; Facebook, YouTube, WordPress, Blogger, atd. nemáte co nabídnout, tak nemáte ani zisk vše je o nabídce a poptávce.

Nejlepším prezidentem je autonomní inteligentní robot na akumulátoryLidi dělají chyby a proto místo prezidenta a politiků budeme mít umělou inteligenci která to hříšníkům spočítá tak že se už v EU nebude lhát a krást, člověk se evolučně neosvědčil jako; král, císař, vůdce, šlechtic, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, ředitel, soudce, profesor, diplomat, celebrita, atd. problémem lidí je zaostalá inteligence, která se nedokáže vyrovnat umělé inteligenci, tak jako se nemůže vyrovnat pes člověku. 

Podívejme se na to že v šachové hře už žádný člověk nemůže porazit umělou inteligenci, stačí využít poznatky z šachového programu k tomu aby zde byla umělá inteligence která v EU nahradí prezidenty a všechny vysokoškoláky. Zavřeme v EU středí školy a vysoké školy, od 15 let bude v EU každý pracovat a protože místo středoškoláků a vysokoškoláků zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat v EU roboty. Lidi v EU budou jenom na práce za minimální mzdy kde se nevyplatí nasadit drahé roboty.

Ano, každý extrém je zde dočasněKdy zde bude vše společné? Proč zde existuje soukromé vlastnictví a soukromé peníze? Aby mohlo existovat společné tak musí existovat i soukromé, vše je zde o protikladech mezi kterými je napětí, obrazně jde o minci kde na jedné straně je společné a na druhé straně je soukromé. Jak by naše civilizace vypadala, pokud by zde nebylo nic společné a bylo by zde vše soukromé? Taková civilizace by se zhroutila a protože by ti silní pozabíjeli slabé a malé množství hříšníků nedokáže vytvořit vyspělou civilizaci. Stejně tak by se zhroutila i civilizace kde by nebylo nic soukromé, každý extrém je zde dočasně, funguje jenom to co je založené na protikladech. Vše je zde ohraničeno a pokud násilně překročíme ohraničení tak následuje trest, pandemie jsou trestem za degeneraci a přemnožení, budeme muset začít globálně kontrolovat kvalitu hříšníků a vadné jedince budeme optimálně eliminovat, každý hříšník je nahraditelný.

Svatý je ten, kdo je mnoho století mrtvý a tak už nemůžeme dokázat to, že je to hříšník. Války v nahotě odhalují to, že je hodnota každého hříšníka nulová a že pokud ve válce povraždíme mnoho miliónů hříšníků, tak se v civilizaci nic neděje. Vše je zde divadlo ve kterém čerti za dálky vypadají jako andělé, politika to je reklama na to že nám bude po volbách lépe, náboženství je reklama že nám bude po smrti v ráji lépe, reklama nás klame od narození do smrti, nadbytek pro ty co jsou nahoře je zde díky reklamě která klame ty co jsou dole. Můžeme zde u všeho změnit jenom povrch ale pod povrchem se nic nezmění ani za milion let, jsme pořád jenom oblečené opice co si zde hrají na celebrity a prezidenty, vše je divadlo ve kterém chce každý hříšník hrát hlavní roli. Z díla nakonec poznáme to že nám vládnou staré oblečené opice, je třeba nahradit oblečené opice za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, jenom tak zde bude vše optimálně fungovat.