Prohledat tento blog

neděle 4. října 2020

Většina hodnot je relativníKlasickou hodnotou jsou peníze, jenže přijde měnová reforma nebo veliká inflace a peníze rychle ztratí svoji hodnotu, stejné je to i s hodnotou člověka stačí že má člověk úraz nebo těžce dlouhodobě onemocní a najednou je jeho hodnota nulová, často je zlato bráno jako jistá ekonomická hodnota, jenže k čemu vám bude zlato pokud se ocitnete na pustém ostrově kde není civilizace. Mnoho se hovoří o tom že vysoká škola má pro člověka velikou hodnotu a umožní mu se mít zde velmi dobře, jenže situace se změní a najednou nemůžete vysoké vzdělání uplatnit a tak děláte podřadnou práci co je mizerně zaplacená. Čas většinou u všeho hodnotu snižuje, je toho zde minimum kde čas hodnotu zvyšuje.

Pokud něco pro nás ztratilo hodnotu tak se snažíme se toho zbavit tím že to prodáme, mnohdy narazíme ale na problém že to nejde prodat protože o to není žádný zájem. Díky přelidnění a degeneraci nemá polovina lidí na světě žádnou hodnotu a pokud bychom je optimálně recyklovali tak by se ekonomika uzdravila, jenže politika je postavená na populismu. Není zde nezaměstnanost, to jenom zaměstnavatelé nestojí o vadné zaměstnance co pro ně nemají žádnou hodnotu. Nebude to už trvat dlouho a zaměstnavatelé nakoupí autonomní inteligentní roboty na akumulátory, pro lidi zde tak už nebude zaměstnání nebo vysoká funkce, lidi se globálně odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen aby zde už nedocházelo k tomu že je člověk jenom parazitujícím invazním druhem.

Nejsou v civilizaci lidi tak zde není ani pandemiePandemie způsobila globální ekonomickou krizi. Zásadní otázkou je jak nastartovat rychle globálně ekonomiku a eliminovat obrovské zadlužení. Lékem na krizi je jenom umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory co zvládnou nahradit vysokoškoláky i dělníky. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně odsunou do rezervací daleko od civilizace a zde se oddělí muži od žen, aby se zde už lidi nemohli rozmnožovat.

Nejsou v civilizaci lidi tak zde není ani pandemie, člověk to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla a finální verzí je GVKB robot, vše je zde z pohledu evoluce dočasně a vše se recykluje, co bylo, nezměníme a o tom co bude nic nevíme. Lidi z pohledu mimozemšťanů jsou invazní mimozemský druh, který napadl ekosystém, a proto zde místo lidí už brzo budou roboti, běž se podívat do krematoria ať víš co tě už brzo jistě čeká.

Windows 11 bude zdarmaBude to graficky a uživatelsky upravený macOS Big sur, fungovat to bude stejně jako funguje macOS Big sur, tento operační systém bude fungovat jenom na certifikovaných počítačích pro Windows 11 na necertifikovaném drahém počítači jej nespustíte, Windows 11 bude zdarma, a bude mít v základní instalaci i mnoho dobrých programů zdarma, programy si už nestáhnete z internetu, ale stáhnete si je jenom z obchodní stránky Windows po zaplacení, nebudou zde žádné programy zadarmo.

Není tvůj počítač Microsoftem certifikovaný, tak používej starý ubohý Windows 10 nebo ubohou Linuxovou distribuci. Největší evoluční změnou zde bude přechod na 128 bit, aby se mohla ve Windows 11 nasadit umělá inteligence která zajistí automatizaci ovládání počítače a internetu, ostatně grafické karty už dlouho používají 128 bit aby zvládali náročné grafické operace. Starý operační systém Windows 10 je už evolučně mrtvý ať žije nový operační systém Windows 11 a nové 128 bitové počítače které budou mít už umělou inteligenci, která za vás bude myslet a bude hlídat počítač před viry a jiným nebezpečím.

Ano, vládnou nám psychopatiZ díla spatříme tvůrce; statistiky, časopisy, knihy, televize, internet atd. v nahotě odhalují realitu ve které existujeme mnoho tisíciletí, v základních principech si je zde vše podobné, jenom povrch se mění a to co je pod povrchem to se nemění. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka a tak z dálky může čert vypadat jako anděl, reklama nás klame od narození do smrti, pravda je jenom v přírodě a lidové moudrosti.

Pravda to je pravidelnost která je zde k subjektu nebo k objektu, často je zde pravda jenom na povrchu a pod povrchem je lež, zde jde většinou o reklamu která nás klame pomocí dezinformací. Z díla poznáme negramotné psychopaty, podívejme se na to že zde jsou milionáři a bezdomovci, rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole je dílem negramotných psychopatů, nadbytek vytváří nedostatek, aby měla mocná organizace nadbytek hodnot, tak to co je v organizaci má nedostatek hodnot.

Reklama nám slibuje ekonomické a sociální zázraky, sliby se slibují a blázni se radují, o tom je; pohádka, mytologie, pověra, rituály, symboly, fetiše, móda, politika, náboženství, filosofie, věda, atd. lidi dělají chyby protože se od narození nespecializují optimálně, špatná genetika a špatná výchova má za následek konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Podívejme se na internet kriticky a zjistíme že je zde vše o protekci, pokud nemáte protekci tak nemáte šanci uspět na internetu, rovnost je zde jenom v tom že každý člověk je zde dočasně, trvale je zde jenom evoluce která staré novým nahrazuje a tak čas zde všemu jako Stvořitel všeho kraluje.

Pandemie eliminovala virtuální zpovědniciProč evolučně zanikla virtuální zpovědnice? Vše je zde o hodnotách, to co nemá hodnotu to evolučně zanikne, konzumenti potřebují hodnotné zboží a služby, vše se zde točí okolo konkurence a reklamy, z díla spatřujeme tvůrce, pokud je tvůrce ubožák tak je i jeho dílo ubohé. Stránka zpovědnice byla ubohá od svého vzniku v roce 2000, protože byla založená na tom že ubožáci budou pomáhat zadarmo ubožákům, to nemůže logicky optimálně fungovat, za pomoc se musí zaplatit tomu kdo je profesionál. Na zpovědnici se nejvíce řeší ubohé problémy které mají jenom ubožáci, koho ale zajímají ubohé problémy co mají ubožáci, každého zajímají problémy co mají celebrity a milionáři, o tom to zde všude mnoho tisíciletí je že dobrota žebrota je.

Velikým problémem na zpovědnici jsou šílení moderátoři co škodí návštěvníkům tím že jim mažou; profily, příspěvky, komentáře atd. taky návštěvníkům blokují jejich IP adresy a nabízejí jim odblokování IP adresy za úplatek. Moderátoři se chovají jako nepřizpůsobiví příživníci, komu není rady tomu není pomoci, vše je jako zrcadlo a tak co dáváme to nazpět dostáváme, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Jaká stránka může nahradit zaniklou zpovědnici? Je to stránka GVKB zde je každý komentář schvalován administrátorem a příspěvky zde píše jenom administrátor který je geniální.