Prohledat tento blog

čtvrtek 1. října 2020

Nejsou hříšníci tak zde není očistecPokud eliminujeme problém, tak tím se většinou brzo vytvoří nový problém, myslíme, protože máme problémy, které se snažíme vyřešit. Největším problémem, je nedostatek toho, co potřebujeme a milujeme, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole. Problémem je dobrota k tomu, co si dobrotu nezaslouží, řešením je nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou hříšníci tak zde není očistec.

Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnanceJak optimálně myslet o tom je život. Myšlení je složitý programový proces, který umožňuje naši existenci, proč mají lidé problém se svým myšlením? Máme problémy s tím, co je nám cizí, staráme se mnoho o cizí, a tak neumíme optimálně myslet. Dobrota je žebrota, reklama lidem přeprogramuje mozek pomocí; pohádek, mytologie, pověr, dogmat, módy, náboženství, filosofie, politiky, vědy, školy, rodiny atd. Ten druhý je blázen a snaží se z druhých udělat blázny, následkem je to že milujeme více zvířata a rostliny než lidi!

Politici jsou dneska jenom loutky, které ovládají výhody získané díky protekci. Měníme u všeho jenom povrch a pod povrchem je vše staré mnoho století, je třeba lidi pomocí GVKB dotazníků, co budou na internetu optimálně naskenovat a potom lidi v krematoriu eliminovat, informace získané ze skenování lidí využije GVKB globální umělá inteligence k tomu, aby mohla dálkově ovládat autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, roboti takto budou v továrnách vyrábět roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi v civilizaci problémy, člověk to byla testovací verze co se evolučně nepovedla a finální verzí je GVKB robot který nelže a nekrade.