Prohledat tento blog

středa 30. září 2020

Vše se točí v kruhu není proto možné nalézti pevný bodVesmír a život stvořil čas, protože na to měl čas, pokrytci stvořili reklamu, aby ti, co jsou nahoře, měli čas a bohatství, digitální doba stvořila virtuální realitu, ve které nikdo nikomu nevěří, protože je zde anonymita atd. Vše zde je o přirozených trvalých principech, na kterých je vše postaveno, vše se točí v kruhu není proto možné nalézti pevný bod.

Ano, potřebujeme lék na ekonomiku a politikuOptimálním lékem na ekonomiku a politiku je pravda a láska, tam kde je lež a nenávist tam je i nemocná ekonomika a politika, už zde bylo dost egoistického pokrytectví a reklamy co nás klame. Realita stojí na přirozených pravidlech, která se nezměnila ani za milion let a nezmění se ani za milion let, vše je zde hra podle pravidel a pokud jsou pravidla chybná tak následkem je nemocná ekonomika a politika. Pravidla musí vytvářet globálně jenom umělá inteligence a ona musí i kontrolovat dodržování pravidel.

Každý proto dostane do hlavy kontrolní GVKB čip, který zajistí to, že lidi nebudou dělat chyby, díky tomuto GVKB čipu se z lidí stanou genetičtí roboti na dálkové ovládání, na myšlení zde bude jenom GVKB umělá inteligence, lidi zde budou na to, aby sloužili optimálně umělé inteligenci od narození do smrti, nebudeme tak už potřebovat; armády, policii, soudy, vězení, soukromé vlastnictví, peníze, politiky, kněze, byrokraty, učitele, podnikatele, celebrity, ředitele atd. Takto se čerti konečně promění na anděly a nebude nám ten druhý už čertem který myslí na samé čertoviny, co bylo to bylo, přichází nová digitální doba, ve které pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.

Poznej sebe a získáš pravdu a láskuNení dobra bez zla, není lásky bez nenávisti, není pravdy bez lži, atd. napětí mezi protiklady je zdrojem energie a tato energie se vším v nás a kolo nás pohybuje a tak zde neustále mnoho nečekaných změn i je a tak se počítač díky aktualizacím často restartuje. Tam kde nejsou optimální aktualizace tam zaostalost je, často jsou vám nabízeny informace a programy co nejsou aktualizované jde třeba o Bibli a jiné staré knihy, co bylo to už nezměníme, o tom co bude zde za sto let nic nevíme, v současnosti svými rozhodnutími budoucnost vytváříme.

Každý člověk je originál a tak si často nerozumíme a druhé za blázny považujeme, každý se do něčeho zblázní a tak je on v něčem úspěšný. Poznej sebe a poznáš všechny lidi, v principech jsme stejní lišíme se jenom na povrchu, naše civilizace to je složitý inteligentní stroj a ty jsi v tom stroji obrazně jenom malým utaženým šroubkem a když jako šroubek selžeš, tak tě okamžitě nahradí jiný šroubek. Jde o to aby tento stroj optimálně fungoval a zde jsme u nastavení stroje a kontroly stroje, z díla poznáme tvůrce, lidi dělají chyby a tak nahradíme lidi za stroje a programy, takto tento civilizační stroj bude optimálně fungovat a nebudou zde už s lidmi problémy, nejsou blbci tak není ani blbá nálada.