středa 30. září 2020

Vše se točí v kruhu není proto možné nalézti pevný bodVesmír a život stvořil čas, protože na to měl čas, pokrytci stvořili reklamu, aby ti, co jsou nahoře, měli čas a bohatství, digitální doba stvořila virtuální realitu, ve které nikdo nikomu nevěří, protože je zde anonymita atd. Vše zde je o přirozených trvalých principech, na kterých je vše postaveno, vše se točí v kruhu není proto možné nalézti pevný bod.

Ano, potřebujeme lék na ekonomiku a politikuOptimálním lékem na ekonomiku a politiku je pravda a láska, tam kde je lež a nenávist tam je i nemocná ekonomika a politika, už zde bylo dost egoistického pokrytectví a reklamy co nás klame. Realita stojí na přirozených pravidlech, která se nezměnila ani za milion let a nezmění se ani za milion let, vše je zde hra podle pravidel a pokud jsou pravidla chybná tak následkem je nemocná ekonomika a politika. Pravidla musí vytvářet globálně jenom umělá inteligence a ona musí i kontrolovat dodržování pravidel.

Každý proto dostane do hlavy kontrolní GVKB čip, který zajistí to, že lidi nebudou dělat chyby, díky tomuto GVKB čipu se z lidí stanou genetičtí roboti na dálkové ovládání, na myšlení zde bude jenom GVKB umělá inteligence, lidi zde budou na to, aby sloužili optimálně umělé inteligenci od narození do smrti, nebudeme tak už potřebovat; armády, policii, soudy, vězení, soukromé vlastnictví, peníze, politiky, kněze, byrokraty, učitele, podnikatele, celebrity, ředitele atd. Takto se čerti konečně promění na anděly a nebude nám ten druhý už čertem který myslí na samé čertoviny, co bylo to bylo, přichází nová digitální doba, ve které pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.

Poznej sebe a získáš pravdu a láskuNení dobra bez zla, není lásky bez nenávisti, není pravdy bez lži, atd. napětí mezi protiklady je zdrojem energie a tato energie se vším v nás a kolo nás pohybuje a tak zde neustále mnoho nečekaných změn i je a tak se počítač díky aktualizacím často restartuje. Tam kde nejsou optimální aktualizace tam zaostalost je, často jsou vám nabízeny informace a programy co nejsou aktualizované jde třeba o Bibli a jiné staré knihy, co bylo to už nezměníme, o tom co bude zde za sto let nic nevíme, v současnosti svými rozhodnutími budoucnost vytváříme.

Každý člověk je originál a tak si často nerozumíme a druhé za blázny považujeme, každý se do něčeho zblázní a tak je on v něčem úspěšný. Poznej sebe a poznáš všechny lidi, v principech jsme stejní lišíme se jenom na povrchu, naše civilizace to je složitý inteligentní stroj a ty jsi v tom stroji obrazně jenom malým utaženým šroubkem a když jako šroubek selžeš, tak tě okamžitě nahradí jiný šroubek. Jde o to aby tento stroj optimálně fungoval a zde jsme u nastavení stroje a kontroly stroje, z díla poznáme tvůrce, lidi dělají chyby a tak nahradíme lidi za stroje a programy, takto tento civilizační stroj bude optimálně fungovat a nebudou zde už s lidmi problémy, nejsou blbci tak není ani blbá nálada.

úterý 29. září 2020

Přej civilizaci a dej civilizaci to co potřebujeVšichni jsou jenom loutky, které mnohé snadno ovládá, a tak každá loutka zde hraje hru podle pravidel, pokud pravidla neurčuje situace a určuje je organizace tak je zde blbá nálada. Problém je vždy ve vzdálenosti, mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, moc je postavená na bezmoci a bohatství je postavené na bídě. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. Je zde všude mnoho tisíciletí jenom pokrytecký egoismus, dobrota je přeci žebrota.

Za vším je naše inteligence, která se snaží o to abychom se měli lépe než se mají ostatní, a tak zde jsou mezi námi konflikty ve kterých se někdy i zabíjíme. Jediným možným řešením je přemístit lidi do rezervací a civilizaci přenechat strojům a programům, nejsou v civilizaci lidi tak zde nejsou s lidmi problémy. Člověk to byla evoluční testovací verze a finální evoluční verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Každý zisk je spojen se ztrátouV okamžiku, kdy jsi začal pracovat za ubohou mzdu, tak jsi se stal zaostalým ubožákem, který je sto let za opicemi, práce za mzdu je evoluční chybou, pracovat a myslet mají stroje a programy, lidi mají žít v rezervaci, kde nebudou muset chodit do školy a zaměstnání, vše co zde v civilizaci prací a myšlením vytváříme, to je jenom marnost, protože vše je zde evolučně dočasně, snažíme se o to abychom se měli díky civilizaci líp, ale jenom vytváříme pro sebe psychické vězení, ze kterého se snažíme utéci do přírody. 

Každý zisk je spojen se ztrátou, když se k jednomu přiblížíme tak se od jiného zase vzdálíme. Komu není rady tomu není ani pomoci. Dobrota z nás učinila žebráky a tím máme deprese se kterými si nevíme rady. Přenechme naši civilizaci strojům a programům ať si zde robot prezident vyznamenává roboty, my odejdeme do rezervace a zde odložíme oblečení, tím z nás budou zase spokojené opice.

GVKB PC 2021 1. AMD RYZEN 7 3700X
 2. MSI X570-A PRO
 3. HyperX 32GB KIT DDR4 3600MHz CL17 FURY Black series
 4. Fractal Design Define R6 Black
 5. XFX Radeon RX 5600 XT THICC II Pro 6G
 6. Seasonic Core GM 500 Gold
 7. WD Red 4TB
 8. Apacer PP3480 256GB


Apple je originálZ dálky vypadá nový produkt od Apple dokonale, ale z blízka poznáte že je to drahý průměrný produkt, nebuď otrokem módních novinek od Apple a vybírej si digitální produkty podle technických parametrů a kvality. V mnohém mi produkty od Apple připomínají sektu která je uzavřená před realitou. Pochopte konečně že všechny technické produkty rychle evolučně stárnou a tak za tři roky jste donucení ke koupi nového digitálního produktu od Apple, většinou platí u technických produktů zásada čím je to větší a těžší, tím je to i lepší, vše co je malé a lehké to jsou vyhozené peníze.

Pokud si kupujete potraviny tak se nic nestane pokud špatnou potravinu vyhodíte, problém je s drahým produktem od Apple který je vám líto vyhodit. Reklama konzumenty klame, každý chce být úspěšný a pokud nemůže uspět kvalitou a cenou tak se spoléhá na drahou reklamu která oklame konzumenty. Nejvíce Apple prodává; telefony, tablety, hodinky, počítače, atd. vše je vyrobeno v Číně v USA se dělají jenom programy a návrhy nových produktů. Já používám počítač Lenovo Legion, jako telefon používám Xiaomi.

pondělí 28. září 2020

Pravé jméno boží je časNa počátku nebyl čas, a tak zde nic nebylo, v okamžiku kdy vzniknul čas tak vzniknul; vesmír, život, člověk, atd. jaký má potom smysl věřit na zázraky a na svaté knihy, všechny svaté ideologie jsou ubohé a nemají žádnou hodnotu stejné je to i s politikou a reklamou. Čas je doba od začátku do konce, neustále zde něco začíná a končí, všechny boží vlastnosti jakými je; dokonalost, nesmrtelnost, genialita, moudrost, všudypřítomnost, všemocnost, atd. to má jenom čas, logicky tak nikdo nemůže čas zastupovat nebo tvrdit to že s časem hovořil, bůh jako osoba to je pohádka pro malé děti, čas nejde nějak zpodobnit, abychom se této podobě mohli klanět.

Je třeba si říci, co bylo, to bylo, dělali jsme chyby a poučíme se tak že zde už nebude; náboženství, politika, reklama, atd. všemu zde budou vládnout jenom programy a stroje, lidi se odsunou do rezervací a zde si budou lidi rovní, a tak už nebudou lhát a krást. Člověk to byla jenom evoluční testovací verze a autonomní inteligentní GVKB robot na akumulátory to bude na věčné časy finální verze zaměstnance a funkcionáře. Současnost je o tom, že si zde oblečené opice hrají na; krále, prezidenta, ministra, poslance, senátora, diplomata, profesora, celebritu, milionáře, soudce, ředitele, atd. z dálky vše vypadá jinak než z blízka, nejsou zde oblečené opice tak zde nejsou problémy s oblečenými opicemi.

Digitální guru GVKBNa počátku všeho byli počítače založené na jednoduchém systému, kterým byli papírové děrné štítky, potom přišli magnetofonové pásky, a magnetofonové disky a později diskety a harddisky, veliká změna nastala s vynálezem integrovaného obvodu a digitalizace, počítače se rychle zlevňovali a zmenšovali, najednou zde byl v roce 2000 cenově dostupný notebook, který mohl konečně nahradit veliký kancelářský počítač. Subjektivně považuji rok 2000 za evolučně přelomový u; počítačů, internetu, televize, rádia, fotoaparátů, operačních systémů, mobilních telefonů, atd. Navíc se to i dobře počítá, stará počítačová doba je mrtvá, ať žije nová počítačová doba, ve které se stávají počítače a mobilní telefony běžnou součástí naší kultury.

Je právě 28.9. 2020 a máme za sebou 20 let digitalizace, která potřebuje GVKB digitálního guru který nezkušeným konzumentům ukáže cestu do GVKB digitálního ráje, kde se vše točí okolo operačních a redakčních systémů; Windows, FreeBSD, macOS, Debian, Android, WordPress, Drupal, atd. díky těmto digitálním systémům může každý dospělý civilizovaný člověk snadno a rychle vystoupit do digitálního světa, a tím mnohé získá ale i mnohé ztratí. Co bylo to už nezměníme, o tom co bude nic nevíme, v současnosti problémy řešíme. Ano, digitální svět nám přináší mnoho problémů, které se jistě časem vyřeší, ale přijdou jistě bohužel zase nové problémy s optimalizací a digitalizací.

Já jsem hodnotný originál a tak mě kopírujteAno, jsi ubohým otrokem toho co nejvíce používáš. Vše se točí okolo závislostí na tom co nejvíce používáme, následkem jsou problémy na které většinou není řešení, vše začíná v okamžiku kdy se něco kopíruje, pokud je originál ubohý tak je i kopie ubohá, nekopírujeme jenom na klasické Xerox kopírce v kanceláři, kopírujeme i to co spatřujeme a slyšíme, kopírujeme se i geneticky a psychicky, něco se kopíruje málo a jiné se kopíruje hodně, jde o to abychom nekopírovali to co je ubohé.

Já jsem hodnotný originál a tak mě kopírujte, o tom je naše konzumní kultura kdy kopírujeme celebrity co jsou populární, z dálky ale může ubožák vypadat jako hodnotný originál, vše je o reklamě která nás od narození do smrti klame, není zde žádný božský Stvořitel který by z ničeho vše stvořil, to je jenom mytologická pohádka pro malé děti. Buddha, Konfucius, Zarathuštra, Mojžíš, Ježíš Kristus, atd. to jsou jenom mytologie, které používá reklama k tomu, aby z nás udělala naivní hlupáky, prověřujete než začnete něčemu důvěřovat, porovnávejte vše s objektivními pravidly, která se za milion let nezměnila a nezmění se ani za milion let.

Dejte si veliký pozor na subjektivní nová pravidla, která stvořila reklama spojená s; politikou, obchodem, náboženstvím, módou, filosofií, uměním, školstvím, internetem, atd. vše je hra o hodnoty, ve které se snažíme oklamat konzumenty a konkurenty, dobrota je přeci žebrota. Proč nám vadí některé informace natolik, že jsme je zakázali zveřejňovat a trestáme ty, co se je snaží zveřejňovat. Ti co jsou nahoře, znají pravdu a nechtějí aby ti co jsou dole znali pravdu, protože potom by nemohli už na těch co jsou dole, tak snadno parazitovat, nadbytek je zde možný díky nedostatku, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají.

neděle 27. září 2020

Jsi tím co nejvíce používášŽivot je o používání; slov, myšlenek, inteligence, síly, vědomostí, rozumu, geniality, peněz, nástrojů, strojů, programů, věcí, služeb, internetu, auta, těla, organizace, bytu, nábytku, oblečení, atd. co je to používání? Používat lze to co je nám nějak užitečné, nemůžeme zatím používat k ničemu planetu Měsíc, které obíhá okolo naší planety Země, v budoucnosti začneme tuto planetu konečně k něčemu užitečnému používat. Vše se evolučně mění, tak dochází k tomu, že to co jsme nemohli používat, dneska už můžeme používat, ale to co jsme v minulosti používali, to dneska už nepoužíváme, kdo dneska používá drahý pergamen na záznam informací?

Zaostalost subjektu nebo objektu je o tom co se používá, proč mnoho lidí nepoužívá mobilní data a používá jenom data která nejsou mobilní a tak jsou levná. Je to celé o tom, že nefungují optimálně regulace, státní zaměstnanci mají u nás veliké platy a levná mobilní data, dělnická třída má drahá mobilní data a malé platy, svět je všude pokrytecky rozdělen na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Svět je v krizi díky tomu, že lidi nemohou používat to co chtějí používat, ryba smrdí od hlavy.

Populární informace mají nulovou hodnotuSkončila doba nástrojů a strojů a přichází doba informační technologie, když pracujeme s informacemi musíme logicky informace roztřídit podle; času, prostoru, hodnoty, kvality, použitelnosti, velikosti, originality, atd. Podívejme se na reklamu která nás škodolibě klame už mnoho tisíciletí, nejhorší reklamou je; Bible, Korán, Bhagavadgíta, pohádky, mytologie, pověry, fetiše, symboly, rituály, atd. jak poznat co je reklama a co je objektivní pravda. 

Je to jednoduché podívejme se na to jak dlouho zde informace je a jak je globálně rozšířená, nikdo nepochybuje o vesmírných a přírodních logických zákonitostech co zde jsou milion let beze změny a budou zde i za milion let beze změny. Často opakovaná lež se může stát pravdou, proč je všude nadbytek lží a nenávisti a nedostatek pravdy a lásky? Za vším je hříšné pokrytectví, inteligence z nás udělala hříšné pokrytce, dobrota je přeci v pekle žebrota.

Peklo není po smrti, peklem je nám konkurence která z nás dělá ubožáka a tak pokrytecky hlásáme pravdu a lásku i když jsme plní nenávisti a lží. Z dálky čerti vypadají jako andělé, o tom je reklama v očistci! Dobrá rada je nad zlato, pokud by tvoje dobré rady měli hodnotu zlata, jistě bys je nedával druhým zadarmo. Tak jako je inflace u peněz, tak je inflace u dobrých rad, hodnota je u informací relativní. Nehledejte duchovního pastýře (Ježíš Kristus, Buddha, OSHO), hledejte přítele (GVKB) který nelže a nekrade.

Ano, z díla poznáte tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, vše je zde hra o hodnoty, ve které jde o to, aby pravidla hry určovala jenom aktuální situace a neurčovala pravidla egoistická organizace. Brzo budou zase politické volby a budete pod tlakem mediální reklamy, nevěřte slibům o ekonomickém a sociálním ráji, politici umí jenom přerozdělovat peníze které vám pomocí daní a cla ukradli, stát nevytváří svojí prací žádné skutečné hodnoty, je to jenom pokrytecké divadlo ve kterém se mají dobře jenom ti, co hrají hlavní role jako; prezident, předseda vlády, předseda strany, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, celebrita, milionář, atd.

sobota 26. září 2020

Apple je jedničkaParanoidní psychopati stvořili konzumní očistec. Z díla spatřujeme tvůrce, bůh je paranoidní psychopat, svět lidí ovládají mnoho tisíciletí paranoidní psychopati, jako byl třeba Adolf Hitler. Často mnoho let pracuji s lidmi a technikou, rád hraji mnoho let šachy a tak si umím propočítat jak vše dopadne, často narážím na dílo paranoidních psychopatů, nebo přímo na paranoidní psychopaty, nejhorší je srážka s blbcem. Jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče blbci, je logické že jejich děti budou blbci, dneska místo cikán říkáme Rom a místo blbec, říkáme paranoidní psychopat.

To že změníme populárně pojmenování je jenom populismus, ano za vším je reklama která nás klame od narození do smrti, vždy se ptejte komu reklama přináší největší užitek a proč je zde všude tolik obtěžující reklamy? Windows a Linux nemají problém lokalizovat klávesnici počítače, mac OS Catalina od Apple, ale odmítá optimálně lokalizovat klávesnici, narazil jsem na problém jak napsat do přihlášení @ a co se týká paranoidních programátorů, tak v tom je dneska Apple globální jednička.

Vládnou nám oblečené opiceNadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky tomu, že ti co jsou dole mají nedostatek, je zcela jedno jestli je zde kapitalismus nebo socialismus, každá organizace je založena na rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, proč je svoboda a rovnost utopie? Pokud půjdeme do hloubky konzumního systému tak zjistíme že bez optimální aktualizace je zde všude blbá nálada, podívejme se na sport, zde není možná pro nikoho protekce a tak ve sportu nevládnou zloději! Život je hra a pravidla musí určovat jenom situace, jakmile pravidla hry určuje organizace tak následkem je blbá nálada. Proč zde jsou mučedníci kterým se; kterým se usekla hlava, byli ukřižováni, byli upálení, byli otrávení, byli zastřelení, byli umučení, atd. za vším je mocná a bohatá organizace, která nedovolí aby se kritizovali pravidla organizace.

Moje hra a moje pravidla, kdo nejde s námi, ten jistě jde proti nám a tak bude eliminován. Pokud zemře mocný zloděj tak okamžitě na jeho místo nastoupí nový mocný zloděj a nic se v organizaci nezmění. Problémem není mocný zloděj problémem je to že je náš život organizován od narození do smrti díky tomu že je zde mnoho organizací. Každý člověk je loutkou kterou ovládají organizace a mnohé jiné, svoboda je iluze, sliby se slibují a jenom blázni se krátkou dobu radují, než poznají že jsou naivní blázni. Před profesionálními zloději nikam neutečete, zloději jsou dneska všude, dobrota je žebrota, zloděj honí zloděje, hříšník honí hříšníky, atd.

Ano, kde nic není, tam není co ukrástVšechny existující problémy to je o tom být bez; svobody, inteligence, vědomostí, rozumu, moudrosti, štěstí, geniality, lásky, pravdy, zdraví, síly, moci, popularity, peněz, zaměstnání, kamarádů, dětí, rodiny, výhod, úspěchu, aktualizací, programů, informací, auta, fotoaparátu, internetu, notebooku, jídla, pití, bytu, času, krásy, atd. to vše jistě musí mít nějakou hlavní skrytou příčinu, že nám pořád něco schází a tak máme pořád nějaké problémy.

Připomíná mi to populární moderní film kde se marně hledala odpověď na základní otázku a pořád se ta odpověď nemohla najít. Podle mě máme zvědavé otázky, protože máme inteligenci, kuchyňský robot nemá žádnou inteligenci, a tak nemá žádné otázky, je to jenom univerzální stroj s nulovou inteligencí. Inteligence je program který hledá v databázi odpovědi na otázky, problém nastane pokud v databázi nejsou odpovědi na otázky, kde nic není, tam není co ukrást. Myslíme protože nevíme, kuchyňský robot nemyslí, protože ví co má dělat.

Přichází nová konzumní kultura ve které jsou na vše nové náhražky, místo lidské inteligence je zde umělá inteligence, místo lidských zaměstnanců zde jsou stroje a programy, místo papírových a kovových peněz, zde jsou debetní karty, místo chození do divadla se díváme na televizi nebo na internet, místo našeho jazyka zde slyšíme často cizí jazyky, už brzo zde místo lidí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory a dálkové ovládání, vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným experimentem.

pátek 25. září 2020

EU je sto let za opicemiLékem na krizi jsou aktualizace. Nedávno jsem by na diplomatické návštěvě u mimozemské vyspělé civilizace a popisoval jsem jim realitu ve které zde na zemi velmi dlouho žiji, když jsem odházel ze sálu kde byli jenom mimozemšťané, tak mě zastavil jeden mimozemšťan a pravili mi, lékem na vaši pozemskou krizi jsou aktualizace v rovině fyzické a programové. Dal mi i digitální knihu, ve které je problém aktualizací optimálně vysvětlen. Během cesty zpět na zemi jsem měl dost času na to si tuto obsáhlou elektronickou knihu prostudovat a najednou mi došlo to, že jsme zde na zemi sto let za opicemi.

Realita je obrazně jako operační systém Windows 10, který se často aktualizuje, aby optimálně fungoval. Podcenili jsme význam aktualizací a tak je zde mnoho problémů na které je jediným řešením optimální aktualizace, podívejme se na největší lidské problémy jako je; přelidnění, degenerace, hříšnost, násilí, nenávist, dezinformace, reklama, totalita, ekonomika, politika, deprese, stres, nemoci, dluhy, vandalismus, extremismus, špína, atd. každý z těchto problémů, je zde díky tomu, že zde nejsou zavedené optimálně aktualizace. (Čo bolo, to bolo! Terazky som majorom! ) Vše je v pohybu, a tak se vše mění, co bylo to, zde už není! Proč je u mnoha subjektů a objektů optimální aktualizace neřešitelným problémem?

čtvrtek 24. září 2020

Krize je následek egoistických závislostíMinulost naší civilizace je plná krizí a příčinou všech krizí byli a budou jenom egoistické závislosti, můžeme u člověka násilím dočasně změnit povrch těla a povrch myšlení, ale pod povrchem zůstane vše stejné po mnoho tisíciletí! Ten druhý je; egoista, sobec, vůl, svině, kariérista, pokrytec, blázen, blbec, atd. nadávek máme dostatečný výběr pro každou situaci. 

Hodně času věnuji internetu a počítačům, všimnul jsme si toho že se; operační systémy, redakční systémy, programy, databáze, atd. neustále zvětšují a tím problémy narůstají. Někde je jistě skrytá chyba díky které se digitální systémy nestále zvětšují a narůstá jejich složitost. Ta chyba je v egoistických závislostech, egoistické závislosti stvořili konzumní očistec. Proto nahradíme lidi za roboty, nejsou egoisti tak není očistec.

HP 2133 vs Huawei MateBook D14 Mystic SilverNový majitel naší planety bude GVKB. V současnosti je dlouho majitelem planety Země JHVH, protože on vlastní kontrolní balík akcií planety země, všechny hodnotné planety ve vesmíru jsou obchodovatelné na vesmírné burze. Jakmile JHVH prodá kontrolní balík akcií planety Země, tak zde logicky bude GVKB jako nový majitel naší planety. GVKB se bude řídit heslem nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy a tak dojde rychle k tomu že zde místo lidí budou GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory, lidi se naskenují pomocí GVKB internetových dotazníků a po naskenování se jejich těla eliminují v krematoriu nebo jinak.

Člověk je něco jako počítač který běží na 32 bitech a robot je jako počítač co běží na 64 bitech, vše je zde evolučně dočasně. Peníze milionářům nesmrdí o tom je ekonomika a politika, nejsou peníze tak není pravda a láska. Běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat, všude už jsi byl, ale v krematoriu jsi ještě nebyl, z prachu jsi byl stvořen a v prach se zase v krematoriu proměníš, to že nemáš prachy nikoho nezajímá. Včera za mnou přišel kamarád abych mu zprovoznil notebook HP 2133 který byl starý 12 let. Zkoušel jsem se starým notebookem mnohé a nakonec jsem to psychicky vzdal, a koupil jsem kamarádovi moderní notebook, Huawei MateBook D14 Mystic Silver. Notebook HP 2133 jsem uložil do mojí sbírky zajímavých technických věcí.

Zpovědnice je virtuální anonymní divadloČasto jsem si pokládal otázku, co je to modrá stránka Zpovědnice, po 16 letech jsem dospěl k tomu že Zpovědnice je virtuální anonymní divadlo, na divadle jsou; diváci, herci, režiséři, provozovatelé, vedoucí, zaměstnanci, atd. Místo chození do drahého Národního divadla, je zde levná sociální síť která je moderním divadlem, výhodou je to že Zpovědnici nemůže ohrozit pandemie, protože se zde stýkáme jenom virtuálně a tak Zpovědnice nemá problém s politiky a byrokraty, co chtějí vše násilně centrálně regulovat a přerozdělovat. 

Vše je v evolučním pohybu dvakráte nikdo nevstoupí do stejné evoluční řeky, co bylo nezměníme, co bude nevíme, v současnosti budoucnost vytváříme, není na Zpovědnici ten co by se zavděčil všem, čím více zde jste populární tím více zde i máte nepřátel, 16 let si říkám nebudu už chodit na Zpovědnici kde mi moderátoři a administrátoři; mažou 16 let profily, blokují každý den IP adresy, mažou to co napíši, atd. ale je to marnost a honba za iluzemi, starého psa nikdo novým kouskům nenaučí.

Vše smrdí do vrcholuOdpověď na základní otázku vesmíru a života je? Vše smrdí od vrcholu. Podobné je staré tvrzení, ryba smrdí od hlavy, a toto tvrzení hlupáci nedokážou pochopit do hloubky. Hlava je většinou na vrcholu těla, naše konzumní kultura je založená na rozdělení na ty co jsou dole a ty co jsou nahoře, je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, dogmatismus, atd. každá organizace je založená na rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Za dlouhý život jsem z blízka poznal velmi mnoho organizací a všude byla běžná srážka s blbci co byli v organizaci nahoře, díky těmto blbcům mají lidi všude blbou náladu.

Zde se dostáváme k výhodám které získávají lidi co si výhody nezaslouží, jde o protekci, protekce proměňuje lidi na blbce, následkem je to, že je nám blbě a dostáváme se všichni do začarovaného kruhu stresu a deprese. Adolf Hitler který díky nacismu povraždil miliony lidí, je klasickou ukázkou toho že vše smrdí od vrcholu, problém je často v tom, že i když diktátora násilím eliminujeme, tak na jeho místo rychle nastoupí nový diktátor a nic se zde nezmění, král je mrtev, ať žije nový král. Z díla poznáme tvůrce, slova nás mohou snadno oklamat, ale dílo nás nemůže už oklamat.

Podívejme se třeba kriticky na internet kde jsou; portály, stránky, blogy, sociální sítě, atd. Jakmile vznikl internet tak jsem jej začal používat k testování myšlení a jednání lidí, kauzalita praví, že každá chyba má příčinu, a nejčastější chybou je to, že vše smrdí od vrcholu, proč se na vrchol dostávají jenom blbci, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je pokrytectví, blbci jsou profesionálními pokrytci pro které je protekce drogou na které jsou existenčně závislí. Podívejme se na mučedníky; Jan Křtitel, Ježíš Kristus, Jan Hus, Buddha, Mahátma Gándhí, OSHO, atd.

Naše konzumní kultura je založená na egoistickém pokrytectví, a ten kdo egoistickým pokrytcům odvážně nastaví psychické zrcadlo z čisté pravdy, si koleduje o to, že se stane mučedníkem! Kontrola v každé organizaci směřuje z vrcholu dolů, nikdo už tak nekontroluje ty co jsou na vrcholu a následkem je jisté zhroucení organizace. Pořád všude platí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ti co jsou na vrcholu si chtějí rychle nahrabat miliony a z vysoka serou na ty co jsou dole, následkem je nenávist k těm co jsou nahoře, protože dobrota je žebrota. Pokud by teoreticky mohli demokratické volby eliminovat rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se volby všude zakázali!

Mění se jenom podle módy povrch konzumního systému, ale pod povrchem systému je pořád rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Nebude to už evolučně trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, najednou zde už nebude rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi skončí globálně trvale v GVKB rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, který jako rakovina poškozuje ekosystém. Člověk to byla testovací evoluční verze a GVKB robot to je finální evoluční verze, tak jako zanikli 32 bitové operační systémy díky 64 bitovým systémům tak i evolučně zanikne pokrytecký sobecký člověk.

Ano, jsi mrtvola co je zde na dovolenéVše je zde zastaralé. Napadlo mě uvést do provozu starý počítač a zjistil jsem že jediným řešením je starý operační systém, lze sice do starého počítače nainstalovat nový operační systém, ale ten v počítači funguje pomalu. V principech je si zde vše podobné, pokud zde jsou staří zaměstnanci, tak je nikdo nenaučí tomu, aby zvládali moderní způsob práce. Otázka je a co uděláme se starými zaměstnanci a starými počítači? Vyhodit to co je staré to není populární a jsme u příčiny většiny našich problémů, podívejme se do přírody zde se vše co je staré eliminuje a nikomu to nevadí, proč nám tolik vadí to že se staré eliminuje?

Problém je v tom že myslíme nejvíce na minulost a nezajímáme se o budoucnost, největší lidské osobnosti které jsou nám vzorem nemysleli na minulost a mysleli na budoucnost a tak jim nebylo líto eliminovat staré a investovat do novinek. Pomocí testů bychom mohli určit v jakém roce kdo psychicky žije, někdo by žil v roce 3000 a jiný v roce 1000, logicky následkem je zde konflikt a ten druhý je blbec. Pandemie v nahotě odhalila to že elita která nám vládne je myšlením v roce 1000 a následkem je krize, potřebujeme elitu co bude myšlením v roce 3000. Jsi myšlením v roce 1000 tak se běž podívat do krematoria, protože jsi mrtvola co je zde na dovolené.

středa 23. září 2020

Ano, je konec 32 bit operačních systémůSkončila výroba počítačů založených na 32 bit, a tak logicky i končí 32 bit operační systémy, vše je zde o tom že staré je díky evoluci nahrazováno novým, nebude to evolučně trvat dlouho a člověk bude nahrazen robotem, člověk je obrazně v pozici 32 bit operačního systému a robot to je 64 bit operační systém. Lidi si nechtějí připustit to že je v civilizaci za krátkou dobu nahradí autonomní inteligentní roboty na akumulátory. 

Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance na baterky a tak dostanou autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Neberte si to osobně, jde jenom o to že evoluce potřebuje postoupit do vyspělejší formy civilizace, vše je zde z pohledu evoluce dočasně tak jako zanikli dinosauři tak zde zanikne i člověk. Člověk to byla testovací verze a finální verzí je GVKB robot.

Práce je pro lidi stejně nutná jako potravaJsem dlouho nezaměstnaný a mám z toho deprese. Pokud by jste byli autonomním inteligentním robotem, tak by vám nevadilo to že jste dlouho nezaměstnaný, protože by jste se vypnuli a čekali ve skladě na to, až zde bude pro vás zaměstnání. Problém je v tom že jako člověk se nemůžete vypnout a navíc musíte platit za; byt, auto, jídlo, telefon, topení, elektřinu, atd. nikoho nezajímá to že nemáte peníze, máte mít našetřeno dostatek peněz pro případ nouze.

Proč vás společnost najednou nepotřebuje a odmítá vám nabídnout zaměstnání ve vaší specializaci. Skončila doba kdy bylo potřeba mnoho lidské práce a přišla doba ve které se vše automatizuje a optimalizuje následkem je rychlé ubývání možností najít si zaměstnání.

Mnozí si naivně myslí já mám jistou práci a nemusím se bát dlouhodobé nezaměstnanosti, najednou práci ztratí a psychicky se z toho zhroutí, najít si novou práci je pro něj jako hledat marně jehlu v kupě sena, často se setkávají s tím že nesplňují veliké nároky nového zaměstnavatele. Když si může zaměstnavatel vybrat z mnoha zájemců o zaměstnání, je logické že si vybere takového zaměstnance, který je lepší než ostatní zájemci.

Stává se tak z vás použité zboží o které není už zájem, často se setkáte s tím, že sice vás někde i zaměstnají, ale ve krátké zkušební době vás vyhodí, protože nesplňujete jejich vysoké nároky. Je zde i možnost začít soukromě podnikat, pravdou je že pokud by bylo soukromé podnikání tak výhodné, jistě by zde nebyla už nezaměstnanost! Podívejme se na statistiky lidí v depresi a zjistíme že nejvíce trpí depresemi lidé co nemají dobré jisté zaměstnání, práce je pro lidi stejně nutná jako potrava.

Rychlé narůstání nezaměstnanosti v EUProblém s nezaměstnaností není nový, neustále lidí přibývá a modernizace spojená s automatizací a digitalizací má za následek narůstání nezaměstnanosti, média nám lžou o tom, že vzniknou nová pracovní místa a lidi se jenom přesunou na nová pracovní místa, statistiky nezaměstnanosti se upravují tak, aby to vypadalo že nezaměstnanost v EU rychle nenarůstá. Podnik v EU který v roce 1980 měl 200 zaměstnanců má dneska v roce 2020 jenom 20 zaměstnanců a produkuje stejné množství produktů jako v roce 2000, jak je možné to že došlo k tak velikému snížení počtu zaměstnanců?

Příčinou jsou vrcholoví specialisté, kteří vše modernizovali a tím došlo k velikému snížení zaměstnanců. Na jedno nové pracovní místo se najednou hlásí tisíc zájemců a dochází k tomu že hledání dobré práce je záležitost na mnoho let, tvrzení práce je dost a kdo hledá ten si práci najde je lež jako věž. Teoreticky by mnoho lidí mohlo začít v EU soukromě podnikat a tím by se snížila nezaměstnanost, v praxi zjistíte že naděje na to že vás soukromé podnikání dokáže uživit je minimální, díky veliké zavedené konkurenci, která si mezi sebe nepustí nové soukromníky.

Mnozí specialisté si naivně myslí že jsou nepostradatelní, do té doby než dostanou výpověď, nebude to trvat dlouho a nastoupí umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory, najednou bude každý zaměstnanec snadno nahraditelný a bude jedno jestli je to skladník nebo ministr. Odhadem v roce 2053 nebude už pro lidi v EU žádné zaměstnání za dobrou mzdu, nebude možné z EU utéci někam do jiné civilizace, ve které by byla ještě práce za dobrou mzdu, pracovat jenom za ubohé jídlo a ubohé ubytování, o to nikdo v EU nestojí.

Moje pokrytecká hra a moje pokrytecká pravidlaPokrytectví je zde díky inteligenci. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, ve snaze se mít dobře se z nás stali pokrytečtí herci co umí zahrát jakoukoli roli, aby dosáhli svého egoistického cíle. Proces proměny opice na člověka je založen na pokrytectví, čím více jsme pokrytci tím více jsme lidmi. Podívejme se na reklamu která nás klame, zde jde o ekonomické pokrytectví, stejně tak nás pokrytecky klame; umění, móda, náboženství, politika, pohádky, atd.

Vždy se ptej, komu pokrytectví přináší největší užitek a zjistíš že největší užitek z pokrytectví má elita, která egoisticky rozhoduje o nás bez nás. Moje pokrytecká hra a moje pokrytecká pravidla o tom je naše kultura založená na pokrytectví, pokud bychom z konzumní kultury eliminovali pokrytectví, tak se z nás stanou zase opice. Tak jako evoluce proměnila opici na člověka, tak evoluce i proměňuje naše pokrytectví na; reklamu, politiku, náboženství, filosofii, umění, atd. než začneš něčemu věřit tak nejprve prověřuj, jestli nejde o pokrytectví.

Druhá světová válka v nahotě odhalila pokrytectví naší konzumní kultury, s lidmi se zacházelo najednou jako by lidi byli jenom dobytek, který se může poslat na válečná jatka, mnoho miliónů lidí ve válce zbytečně zemřelo a mnoho hodnot se zničilo, a pachatelem je naše pokrytectví. V současnosti je zde pandemie kdy nosíme roušky abychom se ochránili před nakažením, pandemie je následkem našeho pokrytectví, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky. Není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický kariérismus, vládnou nám přeci pokrytečtí kariéristi, z díla poznáváme tvůrce.

Ano, hrajeme zde hru ve které nevyhrajemeVšechna naše vítězství jsou jenom iluze, ve skutečnosti hrajeme zde hru ve které nevyhrajeme, to je největší tajemství lidské existence, proč není pro lidi možné aby vyhráli? Nemůžeme vyhrát protože naším evolučním osudem je sloužit mnohému a potom zemřít, smrt znamená to že jsme prohráli, po smrti zde už nic není, smrt je definitivní konec hry, není ráj ani převtělení, to jsou jenom náboženské pohádky. Jediné co můžeme je snažit se žít dlouho i když život ve stáří je spojen s nemocemi a problémy.

Mnozí si naivně myslí že když jsou úspěšní a mají bohatství nebo popularitu tak že v životě vyhráli, je to ale jenom dočasná iluze, z prachu zde vše evolučně vzniká a v prach se to zase navrací, vše co je živé to hraje zde hru ve které nevyhraje. Jaký má potom život smysl když jsme zde dočasně a smrt je zde jedinou jistotou.

Každý člověk je loutkou od narození do smrti a život loutky nemá smysl, loutka si může vytvořit iluze ve kterých má život smysl, jedinou možností je nebýt zde loutkou, jenže to je utopie. Vše je zde ohraničeno tak že jsme loutky bez možnosti to nějak změnit, jsme manipulováni více než si to uvědomujeme. Nebude to už trvat dlouho a místo lidí zde budou v civilizaci roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy s lidmi.

úterý 22. září 2020

Ano, život je hra ve které nejde vyhrátProč jsou vztahy pro nás očistcem. Pokud si pročítám co jsem napsal za mnoho let, tak zjišťuji že pevným bodem kolem kterého se moje myšlení mnoho let točí jsou vztahy, co jsou nám očistcem. Život je hra spojená se vztahy, naše myšlení se nejvíce točí okolo vztahů k; lidem, zvířatům, rostlinám, věcem, práci, koníčkům, umění, učení, počasí, zdraví, jídle, pití, spánku, atd. jde o veliké množství vztahů v nás a okolo nás, je to hra ve které nejde vyhrát.

Občas se nám může zdát to že jsme vyhráli nad vším, to je jenom následek opilosti, který brzo skončí a přijde zase deprese a blbá nálada. Já bych chtěl….toužení je pro nás soužením, snažíme se dosáhnout něčeho na co nemáme; čas, peníze, talent, inteligenci, vědomosti, zdraví, atd. zisk je vždy spojen s nějakou ztrátou, co jsou to vlastně vztahy se kterými máme neustálé problémy?

Vztah je vždy obchod a pokud tento obchod není pro obě strany výhodný tak vztah skončí, většina vztahů je výhodná jenom pro jednu stranu a je zde snaha násilím zajistit vše tak, aby vztah nemohl skončit, zde se dostáváme k parazitování, parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat na hostiteli co nejdéle je to možné.

Nadbytek je možný díky nedostatku, vládnou nám egoističtí paraziti, které chrání policie, aby se jim nic nestalo. Sledujme tok peněz a zjistíme kdo je zde hostitel a kdo je parazit, nemoc a bohatství nikdo dlouho nedokáže utajit. Pokud by demokratické volby eliminovali vládu složenou z parazitů tak by se volby zakázali, volby to je jenom mediální pokrytecké divadlo, ve kterém z dálky vypadají díky reklamě, egoističtí paraziti jako altruističtí hostitelé.

Ano, v GVKB virtuálním ráji vám bude lípVaše hříšná těla se pomocí dotazníků co budou na internetu naskenují a v krematoriu se po naskenování eliminují, dostanete novou existenci ve virtuální realitě kde nebudou už hříšníci a bude zde každý andělem, umělá inteligence vám zajistí to že se budete mít dobře a nebudete trpět toužením které vám dosud bylo soužením, budete mít vše po čem zatoužíte protože vše bude jenom virtuální realitou vytvořenou umělou inteligencí, ten druhý vám bude andělem protože se mu to vyplatí, nebudou zde už pro nikoho výhody a bohatství, každý bude jenom číslem, které zde dělá jenom to co je mu blízké.

Fyzický svět budou mít na starosti stroje a roboti, vše zde bude řídit jenom umělá inteligence, lidi budou existovat jenom v GVKB virtuální realitě jako hodnotné inteligentní programy. Už zde nebude možná srážka s blbcem, nebude zde rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Evoluce to je hra ve které složíme zkoušky a postoupíme do další úrovně hry, hra na hříšné oblečené opice evolučně skončí a bude zde nová hra na inteligentní programy, staré je mrtvé, ať žije nové.

Sociální populismus je luxus který si nemůžeme dovolitS příchodem umělé inteligence a globalizace dojde k tomu že anonymita bude eliminována, každý člověk bude od narození do smrti pod digitální kontrolou která mu neumožní chybovat a bude jej trestat za jeho chyby, už nebude možné to, aby chybující člověk zde získal díky protekci jakékoli výhody, chybu každý udělá jenom jednou a brzo jej stihne tvrdý trest. Bude to digitální klec ze které nikdo neuteče, vadný jedinec bude přemístěn z civilizace do rezervace a zde jeho ubohý život rychle díky nedostatku výhod skončí. Z civilizace zmizí do rezervace globálně ubožáci, co se chovají jako nepřizpůsobiví příživníci, dobrota je přeci žebrota, organizace zde nejsou od toho, aby živili lenochy a příživníky.

Sociální populismus je luxus který si nemůžeme dovolit, je málo těch co prací vytvářejí hodnoty a mnoho těch co se chovají jako nepřizpůsobiví příživníci. Profesionální práce se musí vyplatit, jenom tak eliminujeme nepřizpůsobivé příživníky co lžou a kradou, přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno, společnost musí všem lidem garantovat možnost pracovat za vysokou mzdu spojenou s příjemným pracovním prostředím. Toho lze dosáhnout jenom tím, že do rezervací odsuneme ubožáky pro které není k dispozici vysoká mzda v příjemném pracovním prostředí, nepotřebujeme zde ubohé zaměstnance, co zvládnou jenom práce za minimální mzdu a často jsou nemocní.

Války a revoluce je třeba globálně eliminovatNásilí dokáže změnit jenom povrch u naší konzumní civilizace, z dálky tak může vše vypadat po válce nebo revoluci lépe, z blízka poznáme že se nic nezměnilo a pořád je zde rozdělení na ty co jsou díky protekci nahoře a ty co jsou dole, protože nemají protekci. Vše zde jsou procesy a jde o to aby dílo ukázalo to že je tvůrce profesionál, už zde bylo dost genetických zmetků, co uměli jenom lhát a krást.

Nová doba potřebuje nového GVKB člověka který nemá genetické chyby a je správně vychován, začneme s tím že v laboratoři vyrobíme díky genetickému inženýrství nového GVKB člověka a zárodek dáme do dělohy geneticky kvalitním ženám, aby tohoto člověka porodili, a po porodu se tento nový GVKB člověk svěří do výchovy globální GVKB organizaci, která lidi vychovává pomocí GVKB robotů od narození do 21 let.

Tím skončí problém s tím, že se geneticky kopírovali ubožáci s nulovou hodnotou a výchovu zajistili ubožáci. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní GVKB zaměstnance, pokud nemají zaměstnavatelé k dispozici kvalitní GVKB zaměstnance, tak následkem je nefungující ekonomika a politika, což vede logicky jistě k revoluci a válce. Geneticky nekvalitní ženy se budou globálně povinně sterilizovat, aby se zabránilo produkci genetických zmetků co jsou zde invazním druhem.

Proč jsou ceny u nás vysokéCeny jsou nízké tam kde je konkurence, nedostatek konkurence vede k vysokým cenám a následkem je zaostalost a bída, je to celé o výhodách pro ty co jsou nahoře a nevýhodách pro ty co jsou dole, ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy. Výhody jsou pro blbce návykovou drogou a tak blbci dělají vše pro to aby výhody získali a udrželi si je co nejdéle, a potom výhody předali svým dětem. Zde se dostáváme k protekcionismu, není zde socialismus ani kapitalismus, je zde všude protekcionismus už mnoho tisíciletí, ten kdo se naivně pokusí bojovat proti protekcionismu, ten se brzo stává mučedníkem, který umírá násilnou mučednickou smrtí.

Svět pomocí dluhů ovládá milion milionářů, nevěřte tomu že svět ovládá; náboženství, politika, demokracie, ekonomika, reklama, věda, technika, informace, programy, atd. svět ovládají ti co mají nadbytek peněz a chtějí mít více peněz, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit jenom peníze, peníze jsou krví naší civilizace a pokud je zde málo krve nastává krize. Všude kde je dostatek peněz pro lidi, tam je i ohraničení které brání vstupu těm, co mají málo peněz. Pokud chcete nízké ceny a vysoké platy tak musíte svěřit globálně moc a bohatství jenom globální umělé inteligenci a ta to spočítá všem příživníkům a lenochům, najednou zde nebudou už milionáři ani žebráci, bude to globální digitalismus ve kterém se nelže a nekrade, každý zde udělá chybu jenom jednou, protože to bude fungovat stejně jako v přírodě.

HP Probook 455 G7 vs ASUS Mini PC PN50Na trhu je notebook HP Probook 455 G7 a malý počítač ASUS Mini PC PN50 oba produkty mají stejný procesor AMD Ryzen 7 4700U rozdíl je v přenositelnosti, je obecně známo že déle vydrží počítače co nejsou na akumulátor a je snadné tyto počítače upravit nebo opravit. Je skutečně nutné mít k dispozici přenosný veliký těžký notebook, když většinou jej může nahradit levný malý tablet. Je nutné používat instalovaný Windows v notebooku, když jej může nahradit Kubuntu.

Ano, dobré zboží nepotřebuje reklamuSvoboda nám nabízí možnost volby, čím více máme svobody tím více i musíme řešit to, co si zvolíme za zboží nebo službu, abychom mohli posoudit zboží nebo službu tak potřebujeme hodnotné aktuální informace o zboží nebo službě. Často se setkáváme s tím, že nás reklama klame a tak zamlčuje nevýhody a zveličuje výhody, z dálky vše vypadá lépe než z blízka, vznikají zde tak systémy co hodnotí zboží a služby, takovým systémem jsou specializované stránky na internetu, dříve tuto funkci plnili odborné časopisy. Je zde i zboží, které je velmi obtížné hodnotit a zde ne nutné využít služeb profesionálů co nám poradí do čeho investovat peníze a čas. Každé hodnocení vychází z porovnávání, máme tak na porovnávání informace a programy, problémem je subjektivita informací a programů.

Čas má dost času na to, aby mohl posoudit co je hodnotné a co není hodnotné, problémem je to že my na posouzení hodnoty nemáme dost času a tak chybujeme a kupujeme si nehodnotné zboží a služby. Nikdo není dokonalý natolik, aby nedělal chyby, jde o to se poučit z cizích chyb, tak abychom chybovali co nejméně, jsou zde bohužel i pyšní hlupáci co se nepoučí ani z vlastních chyb a tvrdí to že nechybují. Podívejme se na optimismus a pesimismus, optimisté věří na zázraky po politických volbách nebo po smrti, pesimisté nevěří na zázraky a věří jenom tomu, co si důkladně prověří. Nejvíce je zde ale pokrytců co hlásají optimismus, ale jsou pesimisty, zde se dostáváme k reklamě, která nás klame, jsme od narození do smrti klamáni více, než si to uvědomujeme, dobré zboží nepotřebuje reklamu.

Nezakládejte si nikde ubohý profilAno, získat výhody bez zásluh to je krádež. Parazit nepracuje, on na cizí práci parazituje, parazitování není jenom u lidí existuje i v přírodě, s parazitováním se setkáváme i na internetu kdy má někdo na internetu veliké zisky díky parazitování, proč selhala kontrola, a tak máme veliké problémy s parazity, co na nás parazitují díky výhodám, které zde mají.

Adolf Hitler nám v nahotě ukázal, jak funguje totalita ve které je člověk jenom číslem s nulovou hodnotou, za vším je protekce založená na výhodách, výhody si musí každý zasloužit svým dílem které je hodnotné, získat výhody bez zásluh to je krádež a zloděj by měl být zavřen do vězení.

Podívejme se na Microsoft, jak získal výhody bez zásluh a tak má veliké zisky které si nezaslouží, správnou cestou jde firma Apple, která dbá na kvalitu a za kvalitu požaduje logicky velikou cenu. Můžete si založit na Facebooku profil, jakou cenu ale bude zde mít váš soukromý profil, když je zde takových profilů mnoho miliónů, podobné je to i na; YouTube, Twitter, Blogger, Lidé, Zpovědnici, atd. Nezakládejte si nikde ubohý profil, ale kupte si konečně doménu a tu dejte na kvalitní hosting kde nebudete mít mnoho omezení, ukázka toho jak může vypadat vaše stránka.

Odsun ubožáků do rezervace začne v roce 2053Práce pro ubožáky rychle globálně ubývá a za krátkou dobu zde už žádná práce pro ubožáky nebude a tak se ubožáci odsunou globálně do rezervací a v civilizaci budou místo ubožáků autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory, roboti budou v továrnách vyrábět roboty a vše zde bude řídit GVKB umělá inteligence. V každé rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už ubožáci nerozmnožovali jako invazní druh, a tak zde ubožáci evolučně skončí, zůstanou zde pouze ubožáci co žijí divoce jako zvířata v divočině.

Podívejme se na vývoj u počítačů, zde jasně vidíme jak se vše optimalizuje, zmenšuje se velikost, narůstá výkon, ceny počítačů a příslušenství rychle klesají, klesá i spotřeba elektřiny. Ubožák je zastaralý systém zaměstnance a robot je moderní systém zaměstnance, naše civilizace je založená na lži a krádeži, proto zde není pravda a láska. Nacismus nám v nahotě odhalil to, že ubožáci zde evolučně selhali, a proto ubožáci globálně skončí v GVKB rezervaci, je to jenom evoluce, která staré novým nahrazuje, není to nic osobního.

pondělí 21. září 2020

Důchody pro robotyPokud jsou důchody pro lidi tak by mohli být i důchody pro roboty, roboti budou inteligentní jako lidi a tak by to byla vražda eliminovat robota jenom proto, že je starý, vyspělost kultury je spojená s tím že se postaráme dobře i o ty co se již nemohou postarat sami o sebe. Organizace dokáže vyprodukovat nadbytek hodnot a tak se dokáže i postarat o staré roboty, mnozí namítnou, že si roboti nezaslouží mít důchod jsou to jenom stroje nejsou to lidi.

To je jako říci lidi jsou jenom otroci a nezaslouží si důchod, starého otroka eliminuje, abychom se o něj nemuseli už starat. Roboti už brzo nahradí lidi ve všem, co dosud lidi dělali, lidi zde evolučně skončí a místo lidské kultury zde bude kultura robotů a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrně budou vyrábět roboty, člověk to byla testovací evoluční verze a robot to je finální verze zaměstnance a funkcionáře.

Dělnickou prací nejde zbohatnoutPráce je jako stín, před kterým nikdo neuteče, evoluce lidi stvořila a vychovala k práci, mnoho lidí se snaží práci vyhnout a tak se z nich stávají; lháři, podvodníci, zloději, příživníci, paraziti, atd. Proč je společnost už mnoho tisíciletí rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole a rovní jsme si jenom ve smrti? Ti co nechtěli pracovat přišli na to že rozdělí společnost na ty co jsou dole a ty co jsou nahoře, ti co budou nahoře nemusí pracovat a mají se dobře protože mohou parazitovat snadno a trvale na těch co jsou dole.

Nikde na světě není demokracie, protože všemu vládnou milionáři a milionáři vlastní většinu světového bohatství, politici, podnikatelé, obchodníci, byrokrati, kněží, atd. jsou loutky které ovládají milionáři. Dělnickou prací nejde zbohatnout, protože za tuto práci dostanete málo peněz a nic si z těch peněz nedokážete ušetřit do budoucnosti, navíc vám inflace rychle vaše úspory eliminuje. Parazit dělá vše pro to aby mohl parazitovat, jsou paraziti amatéři a paraziti profesionálové, dobrota je v konzumním očistci žebrotou.

Dokonalý počítač vánoce 2020 1. ASUS Mini PC PN50 
 2. Patriot SO-DIMM Viper Steel 32GB DDR4 3000MHz CL18 
 3. Apacer AS2280P4 480GB 
 4. Seagate BarraCuda Laptop 1TB 
 5. 28" BenQ EL2870U 
 6. CONNECT IT CKM-7804-CS 
 7. Kubuntu 20.04.1 LTS

Ano, každý je snadno nahraditelnýNedostatek je zde díky nadbytku, proč jsou za vším ohraničené protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje a tak vše v pohybu je. Vše stvořil evoluční proces, který chybné eliminuje a správné ochraňuje, někde evoluce probíhá rychle a jinde evoluce probíhá pomalu a tak zde jsou rozdíly mezi státy a mezi lidmi, proč někde proces evoluce probíhá pomalu a následkem je bída a zaostalost.

Nepřizpůsobiví příživníci co pocházejí z Indie způsobují ve vyspělé EU civilizaci veliké problémy, protože u nich probíhá proces evoluce pomalu, a příčinou je zde genetika a výchova, jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče ubožáci, tak i jejich děti budou ubožáky. Je třeba v EU zavést každoroční povinné testování lidí od narození do smrti na kvalitu těla a kvalitu inteligence a vědomostí.

Nekvalitní jednice odsuneme v EU do EU rezervace a tím už s nimi nebudou v EU problémy, v rezervaci oddělíme muže od žen, aby se nám zmetci už nerozmnožovali. Pro nikoho v EU nebudou výjimky a imunita, do rezervace se odsune i; prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, atd. každý je snadno nahraditelný.

neděle 20. září 2020

Náboženství považuje oblečené opice za hříšníkyVše je zde založeno na organizování; času, prostoru, práce, ekonomiky, psychiky, atd. pokud zde jsou chyby tak organizace chybně funguje, používám mnoho techniku a programy, často se setkávám s chybami a hledám příčiny chyb, nejčastější příčinou chyb jsou změny, se kterými se nepočítalo. Podívejme se na operační systém Windows, zde jsou časté změny a tak často i něco nefunguje a nebo je požadováno časté restaurování.

Z uživatelů operačního systému se stávají testeři operačního systému, finální stabilní verze Windows je utopie, pokud potřebujete stabilitu tak budete muset použít Linuxovou distribuci; Debian, Kubuntu, MX Linux, atd. budete ale tím mít problém že nebudete mít už k dispozici mnoho programů a ovladačů, které nabízí Windows. V principech je vše podobné, a tak podobně jako Windows funguje; ekonomika, politika, náboženství, umění, móda, školství, rodina, psychika, atd. vše se točí okolo ovladačů a programů, ve kterých jsou chyby.

Srazili jste se zase s blbcem, který vám u pokladny v obchodě říká, udržujte veliké rozestupy a přitom musíte cestovat přeplněnou hromadnou dopravou, kde nejsou žádné rozestupy a máte problém se tak protlačit ke dveřím, abyste mohli vystoupit. Zde se dostáváme k tomu, že je zde přelidnění a tím i degenerace, následkem jsou logicky i pandemie a války, každý problém má svojí příčinu, často je příčina problému skrytá a jenom specialista dokáže najít příčinu lidských problémů.

Náboženství považuje oblečené opice za hříšníky a nabízí jim odpustky, to je jenom divadlo, z pohledu vědy jsou oblečené opice evoluční nepovedenou testovací verzí a povedenou finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory, to povede už brzo k tomu, že se oblečené opice přemístí z civilizace do rezervace. Roboti budou v továrně vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto skončí problém s operačním systémem Windows a místo něj zde bude použit pro roboty stabilní Debian.

Konzumní digitalismusSvatý kazatel se podíval objektivně na konzumní digitální kulturu a řekl si, lidi potřebují nové náboženství, aby věděli co je správné a co je chybné. Svoje nové náboženství, nazval digitalismus, název musí vystihovat prioritu, kolem které se vše bude v novém náboženství točit. Náboženství je psychickou drogou, na které jsou závislí ti, kterým tato droga dělá dobře, před vznikem digitalismu zde byl analogismus, digitální hodinky byli na počátku digitalismu a před nimi zde byli analogové hodinky s ručičkami co se ručně natahovali.

Každé náboženství potřebuje kult, který se uctívá, v digitalismu je kultem digitální technika jde o; telefony, počítače, programy, internet, televizi, rádio, fotoaparáty, atd. stvořitelem všeho je zde napětí mezi protiklady, a toto napětí pohání vše živé, i digitální techniku, protože je to energie. Stará náboženství dělala z věřících hlupáky a chudáky protože ti co byli nahoře milovali parazitování na těch, co byli dole, následkem bylo to, že lidi odmítali stará náboženství a tak vznikla touha po novém moderním náboženství, které nebude z lidí dělat hlupáky a chudáky.

Nové digitální náboženství vychází z myšlenky, pokud něco nevím najdu si to na internetu pomocí vyhledávače, nemá smysl to hledat v knihovně, protože knihy poskytují staré informace a hledání informací v knihách je časově náročné. Nemá smysl v novém náboženství stanovovat mravní desatero a svaté priority, svět se neustále evolučně rychle mění a každý člověk je originál, který se neustále mění, co je pro jednoho správné, to je pro jiného chybné, pokud by měli svaté rady cenu zlata, jistě by se za zlato prodávali.

Všeho zkuste a dobrého se držte, svatý dogmatismus v novém digitálním náboženství nemá co dělat, lidi přeci dělají chyby, nikdo z lidí není dokonalý. Svaté války jsou následkem svatého dogmatismu, přej věřícím svobodu volby z mnoha možností a dej i věřícím svobodu volby z mnoha možností, z díla se pozná tvůrce. Neuctívejte to, co se vám dneska líbí, vše je zde jenom divadlo, které je zde dočasně, trvale je zde jenom smrt. Vše je zde prioritně o zabíjení času, nakonec ale čas zabije vás! Digitalismus, vám pomůže odhalit problematiku zabíjení času, zabíjíte čas, protože jste byli chycení do sítě z dezinformací.

sobota 19. září 2020

Správně naprogramovaný mozekMnoho let hledám nejlepší lék na nemoci, co nás trápí a dospěl jsem k tomu, že nejlepším lékem na většinu nemocí v nás a okolo nás je pohyb, jakmile zde není pohyb tak následkem je zakrátko nemoc. Není zde jenom pohyb našeho těla, když pracujeme a sportujeme, je zde i pohyb našich myšlenek a pohyb chemických látek v nás, stejně tak je důležitý i pohyb peněz, které jsou krví ekonomiky.

Civilizace nám přinesla výhody a díky těmto výhodám začalo docházet k tomu, že se pohyb začal zpomalovat a tím začali přicházet problémy a nemoci. Pohyb nelze ničím nahradit, pohyb je pevným bodem, kolem kterého se v ekosystému vše točí, jsme existenčně závislí na pohybu více, než si umíme představit. Podívejte se na zvíře, které uvězníte v kleci, jak ztratí chuť na jídlo, bez pohybu nemá pro zvíře život zde žádný smysl.

Duševně nemocný člověk je zavřen do malé místnosti a musí polykat silné prášky na uklidnění, je to absurdní svět, ve kterém specialisté nepomáhají trpícím a spíše jim mnoho škodí, protože jim byl chybně civilizací naprogramován jejich mozek! Je třeba pro duševně nemocné lidi postavit bazén a nechat je zde plavat a je nutné, aby zde byla i sauna a mnoho čerstvého ovoce a zeleniny.

Tak jako je pro duševně nemocné potřebný tělesný pohyb tak je potřebný i pohyb myšlenek, který je zde díky dialogu mezi lidmi, tam kde je ve všem neustálý pohyb, tam není místo na drogy, se zastavením pohybu je zde nuda spojená s konzumací drogy. Podívejte se na psa jak je šťastný když přijdete domů a jdete s ním na dlouhou procházku, stejně tak i děti potřebují každý den mnoho pohybu na čerstvém vzduchu v přírodě. Neříkám zde nic nového, co by lidi již nevěděli, přesto to musím připomenout, protože se vše v nás a okolo nás začalo nebezpečně díky lenosti zastavovat, a tak je zde mnoho problémů a nemocí u těla a psychiky.

Ano, kdo se stará o cizí ten přijde o svojeJak se stát bohatým profesionálem? Všude je konkurence, jenom ten kdo je nejlepší, se stane bohatým profesionálem, je naivní si hledat něco, kde není konkurence a tak je snadné zde být nejlepším, jenže zde není zisk peněz a výhod. Obrazně je konkurence jako sportovní závody, proč nejsi nejlepší v nějaké specializaci? Jablko nepadne daleko od stromu, genetika a výchova vytváří náš osud, který určí, jestli budeme nejlepší nebo jestli nebudeme nejlepší. Nevěřte na zázraky, zázraky fungují jenom v pohádce nebo ve snu, každý čas a prostor má svoje ohraničení a svoje pravidla, nesnažte se kopírovat ty, co byli úspěšní, tak to nefunguje, hledejte to, pro co máte talent a snažte se ten talent rozvinout.

Všechny teorie úspěšnosti jsou v praxi k ničemu, život je hra podle pravidel, která určuje situace nebo organizace, není zde žádný bůh, který by vám mohl s něčím pomoci, jak si to uděláte takové to i máte, vše je zde příčina a následek. Vše je ohraničeno protiklady, mezi kterými je napětí, tato energie zde se vším pohybuje, ten druhý je čert který myslí na čertoviny, proto je zde konzumní peklo ve kterém je dobrota žebrota, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, kdo se stará o cizí ten přijde o svoje.

Covid-19 je mediální bublinaKdo vlastně umírá na Covid-19? Umírají jenom lidé se špatnou imunitou, ti co mají dobrou imunitu, bez problémů zvládnou nakažení Covid-19. Proč tolik lidí nemá dobrou imunitu? Příčnou je degenerace způsobená civilizací, civilizace funguje jako nemocnice a následkem je degenerace. Potřebujeme restartovat civilizaci tak aby už nebyla civilizace pro lidi nemocnicí, ve které jsou časté pandemie, vše je o kontrole kvality.

Nejsme tak bohatí abychom zanedbali kontrolu kvality a eliminovali vše co je nekvalitní, začneme z civilizace přemísťovat nekvalitní jedince do rezervace a zde oddělíme muže od žen, aby se už nekvalitní jedinci nerozmnožovali. Už zde bylo dost sociálního populismu, který nefunguje, člověk je zde od toho aby sloužil profesionálně člověku a pokud to nezvládne tak bude existovat v rezervaci, kde nebude už mít výhody civilizace. Lidská práva jsou jenom utopie, protože zapomínají na to, že ten kdo si neplní profesionálně svoje povinnosti, ten nemůže mít i lidská práva.

Ano, sociální populismus vytváří blbou náladuJak pomoci ubožákům? Vše je ohraničeno protiklady, mezi kterými je napětí a toto napětí je zdrojem energie, který se vším pohybuje, evoluce neustále vše kontroluje a tak staré novým nahrazuje, problémy nastávají, pokud člověk chybuje a nedokáže se přizpůsobit situaci a organizaci, jak pomoci ubožákům? Jediné možné řešení je přemístění ubožáků z civilizace do rezervace.

Nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat ubožáky, co na nás parazitují, uklízení je o přemístění všeho na správné místo, logicky ubožáci patří do rezervace. Zavedeme globální roční testování všech lidí od narození do smrti a ten kdo v testech neuspěje, skončí v rezervaci, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni komu padni. V přírodě je ubožák snadnou potravou pro ostatní zvířata, sociální populismus vytváří jenom blbou náladu, vše je o kontrole kvality, rozhodně zde nejde o dogmatickou totalitu, která diskriminuje ubožáky, jde zde o to, abychom se měli lépe.

Člověk to je zastaralý model zaměstnancePokud je někde zaostalost a tím i bída, tak příčinou je to že lidi neumí optimálně využívat čas, dobrota je žebrota, jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, podívejme se na krize jakými je; pandemie, válka, konflikt, dluhy, deprese, atd. příčinou je vždy to že neumíme optimálně využívat čas, komu není rady tomu není pomoci. Jak optimálně využívat čas? Na to není univerzální odpověď, každý je jiný a je v jiné situaci, je to celé o tom čemu se dá protekce, nenechte si reklamou a cizími lidmi, přeprogramovat chybně vaše myšlení. Lidi pomalu a jistě zde ztrácejí svoji hodnotu, hodnotu zde mají největší; data, informace, programy, nástroje, stroje, roboti, vynálezy, věda, kontrola, kvalita, optimalizace, automatizace, atd.

Skončilo vše co je mechanické a bylo to nahrazeno tím co je digitální, místo mechanického psacího stroje je zde notebook a tiskárna, místo banky je zde bankomat, atd. Přichází nezaměstnanost a tím i bída, nebude to trvat dlouho a roboti budou v továrně vyrábět roboty, práce pro lidi nebude. Lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali. Člověk to je zastaralý model zaměstnance a robot je moderní model zaměstnance, nevěřte tomu, že vysokoškolák nejde nahradit robotem, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Roboti kolonizují nejprve Měsíc a časem i další planety ve vesmíru.

Nepřizpůsobivé oblečené egoistické opicePojmenování lidi a člověk je pro nepřizpůsobivé oblečené opice chybné, správné pojmenování je čerti, žijeme v konzumním pekle, a tak jsme logicky čerty, co myslí na čertoviny, v pekle není bůh a andělé to je logické. Vše je zde hra, ve které si čerti hrají na to, co nejsou, všechny změny v pekle jsou jenom povrchní a tak neřeší problémy čertů.

Konzumní peklo je zde díky tomu že jsme se nepřizpůsobili realitě, prioritním problémem je naše opičí tělo, pokud se vzdáme opičího těla a budeme jenom programem ve virtuální GVKB realitě tak se budeme moci snadno a rychle přizpůsobovat systému a tím se čert promění na anděla. Ve virtuální realitě můžete chybovat a nic se nestane, pokud ale čert chybuje v konzumním pekle tak je za to potrestán.

Peklo je založeno na principu moje hra a moje pravidla, jenže není zde čert, který by se zavděčil všem čertům, ve virtuální realitě se anděl snadno a rychle zavděčí všem andělům, zde neplatí moje hra a moje pravidla, virtuální ráj eliminuje ego a tím zde bude jedna hra a jedny pravidla, nikdo nebude zde mít díky protekci výhody, které si nezaslouží, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné virtuální časy.

čtvrtek 17. září 2020

Ano, populární politika to je moderní krádežJe třeba si konečně uvědomit to že stát nevytváří žádný zisk a jenom přerozděluje zisky získané z práce dělníků, proč není v EU zveřejněno na internetu jak každý stát všechny peníze získal a jak je přerozděluje, je třeba optimalizovat proces získávání peněz a proces jejich přerozdělování aby nedocházelo k chybám a tím i k tomu že mají lidi blbou náladu, stejně tak je třeba začít kontrolovat i podniky a obchod, aby neodcházeli peníze do daňového ráje.

Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ovládá ekonomicky a politicky globálně civilizaci, za vším byli a budou peníze a výhody. Malé zloděje policie zatýká a veliké zloděje chrání, za vším je protekce a reklama. Je třeba se poučit z krizového vývoje v minulosti a neopakovat staré chyby díky kterým mají lidi v EU blbou náladu. Začneme s nahrazováním lidí za roboty, lidi přemístíme z civilizace do rezervace a robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto v EU zvítězí láska a pravda nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Jak optimálně investovat čas a peníze?Každý člověk je originál v originální situaci, navíc se neustále člověk mění a mění se i situace, to co je pro jednoho dobrou investicí to je pro jiného špatnou investicí, to co je dneska dobrou investicí, to zítra bude špatnou investicí, dobrá rada je u investování jenom vzácnou výjimkou, většina rad jak investovat je špatná z mnoha příčin. Investování se netýká jenom obchodníků a podnikatelů, týká se každého člověka od ekonomické dospělosti, do doby než odejde do starobního důchodu.

Správně by nás na život měla připravit rodina a škola, zde je jasné selhání rodiny a školy, následkem je konzumní očistec ve kterém máme blbou náladu, protože neumíme optimálně investovat čas a peníze. Všude jsou jenom samí čerti co myslí na čertoviny, kdo může za to že žijeme v pekle? Za vše zde může mnoho století reklama, která nás klame a tak z nás dělá chudáky a hlupáky, prověřujte než začnete něčemu v pekle důvěřovat, čerti lžou a kradou.