Prohledat tento blog

neděle 27. září 2020

Jsi tím co nejvíce používášŽivot je o používání; slov, myšlenek, inteligence, síly, vědomostí, rozumu, geniality, peněz, nástrojů, strojů, programů, věcí, služeb, internetu, auta, těla, organizace, bytu, nábytku, oblečení, atd. co je to používání? Používat lze to co je nám nějak užitečné, nemůžeme zatím používat k ničemu planetu Měsíc, které obíhá okolo naší planety Země, v budoucnosti začneme tuto planetu konečně k něčemu užitečnému používat. Vše se evolučně mění, tak dochází k tomu, že to co jsme nemohli používat, dneska už můžeme používat, ale to co jsme v minulosti používali, to dneska už nepoužíváme, kdo dneska používá drahý pergamen na záznam informací?

Zaostalost subjektu nebo objektu je o tom co se používá, proč mnoho lidí nepoužívá mobilní data a používá jenom data která nejsou mobilní a tak jsou levná. Je to celé o tom, že nefungují optimálně regulace, státní zaměstnanci mají u nás veliké platy a levná mobilní data, dělnická třída má drahá mobilní data a malé platy, svět je všude pokrytecky rozdělen na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Svět je v krizi díky tomu, že lidi nemohou používat to co chtějí používat, ryba smrdí od hlavy.

Populární informace mají nulovou hodnotuSkončila doba nástrojů a strojů a přichází doba informační technologie, když pracujeme s informacemi musíme logicky informace roztřídit podle; času, prostoru, hodnoty, kvality, použitelnosti, velikosti, originality, atd. Podívejme se na reklamu která nás škodolibě klame už mnoho tisíciletí, nejhorší reklamou je; Bible, Korán, Bhagavadgíta, pohádky, mytologie, pověry, fetiše, symboly, rituály, atd. jak poznat co je reklama a co je objektivní pravda. 

Je to jednoduché podívejme se na to jak dlouho zde informace je a jak je globálně rozšířená, nikdo nepochybuje o vesmírných a přírodních logických zákonitostech co zde jsou milion let beze změny a budou zde i za milion let beze změny. Často opakovaná lež se může stát pravdou, proč je všude nadbytek lží a nenávisti a nedostatek pravdy a lásky? Za vším je hříšné pokrytectví, inteligence z nás udělala hříšné pokrytce, dobrota je přeci v pekle žebrota.

Peklo není po smrti, peklem je nám konkurence která z nás dělá ubožáka a tak pokrytecky hlásáme pravdu a lásku i když jsme plní nenávisti a lží. Z dálky čerti vypadají jako andělé, o tom je reklama v očistci! Dobrá rada je nad zlato, pokud by tvoje dobré rady měli hodnotu zlata, jistě bys je nedával druhým zadarmo. Tak jako je inflace u peněz, tak je inflace u dobrých rad, hodnota je u informací relativní. Nehledejte duchovního pastýře (Ježíš Kristus, Buddha, OSHO), hledejte přítele (GVKB) který nelže a nekrade.

Ano, z díla poznáte tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, vše je zde hra o hodnoty, ve které jde o to, aby pravidla hry určovala jenom aktuální situace a neurčovala pravidla egoistická organizace. Brzo budou zase politické volby a budete pod tlakem mediální reklamy, nevěřte slibům o ekonomickém a sociálním ráji, politici umí jenom přerozdělovat peníze které vám pomocí daní a cla ukradli, stát nevytváří svojí prací žádné skutečné hodnoty, je to jenom pokrytecké divadlo ve kterém se mají dobře jenom ti, co hrají hlavní role jako; prezident, předseda vlády, předseda strany, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, celebrita, milionář, atd.