Prohledat tento blog

sobota 26. září 2020

Apple je jedničkaParanoidní psychopati stvořili konzumní očistec. Z díla spatřujeme tvůrce, bůh je paranoidní psychopat, svět lidí ovládají mnoho tisíciletí paranoidní psychopati, jako byl třeba Adolf Hitler. Často mnoho let pracuji s lidmi a technikou, rád hraji mnoho let šachy a tak si umím propočítat jak vše dopadne, často narážím na dílo paranoidních psychopatů, nebo přímo na paranoidní psychopaty, nejhorší je srážka s blbcem. Jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče blbci, je logické že jejich děti budou blbci, dneska místo cikán říkáme Rom a místo blbec, říkáme paranoidní psychopat.

To že změníme populárně pojmenování je jenom populismus, ano za vším je reklama která nás klame od narození do smrti, vždy se ptejte komu reklama přináší největší užitek a proč je zde všude tolik obtěžující reklamy? Windows a Linux nemají problém lokalizovat klávesnici počítače, mac OS Catalina od Apple, ale odmítá optimálně lokalizovat klávesnici, narazil jsem na problém jak napsat do přihlášení @ a co se týká paranoidních programátorů, tak v tom je dneska Apple globální jednička.

Vládnou nám oblečené opiceNadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky tomu, že ti co jsou dole mají nedostatek, je zcela jedno jestli je zde kapitalismus nebo socialismus, každá organizace je založena na rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, proč je svoboda a rovnost utopie? Pokud půjdeme do hloubky konzumního systému tak zjistíme že bez optimální aktualizace je zde všude blbá nálada, podívejme se na sport, zde není možná pro nikoho protekce a tak ve sportu nevládnou zloději! Život je hra a pravidla musí určovat jenom situace, jakmile pravidla hry určuje organizace tak následkem je blbá nálada. Proč zde jsou mučedníci kterým se; kterým se usekla hlava, byli ukřižováni, byli upálení, byli otrávení, byli zastřelení, byli umučení, atd. za vším je mocná a bohatá organizace, která nedovolí aby se kritizovali pravidla organizace.

Moje hra a moje pravidla, kdo nejde s námi, ten jistě jde proti nám a tak bude eliminován. Pokud zemře mocný zloděj tak okamžitě na jeho místo nastoupí nový mocný zloděj a nic se v organizaci nezmění. Problémem není mocný zloděj problémem je to že je náš život organizován od narození do smrti díky tomu že je zde mnoho organizací. Každý člověk je loutkou kterou ovládají organizace a mnohé jiné, svoboda je iluze, sliby se slibují a jenom blázni se krátkou dobu radují, než poznají že jsou naivní blázni. Před profesionálními zloději nikam neutečete, zloději jsou dneska všude, dobrota je žebrota, zloděj honí zloděje, hříšník honí hříšníky, atd.

Ano, kde nic není, tam není co ukrástVšechny existující problémy to je o tom být bez; svobody, inteligence, vědomostí, rozumu, moudrosti, štěstí, geniality, lásky, pravdy, zdraví, síly, moci, popularity, peněz, zaměstnání, kamarádů, dětí, rodiny, výhod, úspěchu, aktualizací, programů, informací, auta, fotoaparátu, internetu, notebooku, jídla, pití, bytu, času, krásy, atd. to vše jistě musí mít nějakou hlavní skrytou příčinu, že nám pořád něco schází a tak máme pořád nějaké problémy.

Připomíná mi to populární moderní film kde se marně hledala odpověď na základní otázku a pořád se ta odpověď nemohla najít. Podle mě máme zvědavé otázky, protože máme inteligenci, kuchyňský robot nemá žádnou inteligenci, a tak nemá žádné otázky, je to jenom univerzální stroj s nulovou inteligencí. Inteligence je program který hledá v databázi odpovědi na otázky, problém nastane pokud v databázi nejsou odpovědi na otázky, kde nic není, tam není co ukrást. Myslíme protože nevíme, kuchyňský robot nemyslí, protože ví co má dělat.

Přichází nová konzumní kultura ve které jsou na vše nové náhražky, místo lidské inteligence je zde umělá inteligence, místo lidských zaměstnanců zde jsou stroje a programy, místo papírových a kovových peněz, zde jsou debetní karty, místo chození do divadla se díváme na televizi nebo na internet, místo našeho jazyka zde slyšíme často cizí jazyky, už brzo zde místo lidí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory a dálkové ovládání, vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným experimentem.