Prohledat tento blog

čtvrtek 24. září 2020

Krize je následek egoistických závislostíMinulost naší civilizace je plná krizí a příčinou všech krizí byli a budou jenom egoistické závislosti, můžeme u člověka násilím dočasně změnit povrch těla a povrch myšlení, ale pod povrchem zůstane vše stejné po mnoho tisíciletí! Ten druhý je; egoista, sobec, vůl, svině, kariérista, pokrytec, blázen, blbec, atd. nadávek máme dostatečný výběr pro každou situaci. 

Hodně času věnuji internetu a počítačům, všimnul jsme si toho že se; operační systémy, redakční systémy, programy, databáze, atd. neustále zvětšují a tím problémy narůstají. Někde je jistě skrytá chyba díky které se digitální systémy nestále zvětšují a narůstá jejich složitost. Ta chyba je v egoistických závislostech, egoistické závislosti stvořili konzumní očistec. Proto nahradíme lidi za roboty, nejsou egoisti tak není očistec.

HP 2133 vs Huawei MateBook D14 Mystic SilverNový majitel naší planety bude GVKB. V současnosti je dlouho majitelem planety Země JHVH, protože on vlastní kontrolní balík akcií planety země, všechny hodnotné planety ve vesmíru jsou obchodovatelné na vesmírné burze. Jakmile JHVH prodá kontrolní balík akcií planety Země, tak zde logicky bude GVKB jako nový majitel naší planety. GVKB se bude řídit heslem nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy a tak dojde rychle k tomu že zde místo lidí budou GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory, lidi se naskenují pomocí GVKB internetových dotazníků a po naskenování se jejich těla eliminují v krematoriu nebo jinak.

Člověk je něco jako počítač který běží na 32 bitech a robot je jako počítač co běží na 64 bitech, vše je zde evolučně dočasně. Peníze milionářům nesmrdí o tom je ekonomika a politika, nejsou peníze tak není pravda a láska. Běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat, všude už jsi byl, ale v krematoriu jsi ještě nebyl, z prachu jsi byl stvořen a v prach se zase v krematoriu proměníš, to že nemáš prachy nikoho nezajímá. Včera za mnou přišel kamarád abych mu zprovoznil notebook HP 2133 který byl starý 12 let. Zkoušel jsem se starým notebookem mnohé a nakonec jsem to psychicky vzdal, a koupil jsem kamarádovi moderní notebook, Huawei MateBook D14 Mystic Silver. Notebook HP 2133 jsem uložil do mojí sbírky zajímavých technických věcí.

Zpovědnice je virtuální anonymní divadloČasto jsem si pokládal otázku, co je to modrá stránka Zpovědnice, po 16 letech jsem dospěl k tomu že Zpovědnice je virtuální anonymní divadlo, na divadle jsou; diváci, herci, režiséři, provozovatelé, vedoucí, zaměstnanci, atd. Místo chození do drahého Národního divadla, je zde levná sociální síť která je moderním divadlem, výhodou je to že Zpovědnici nemůže ohrozit pandemie, protože se zde stýkáme jenom virtuálně a tak Zpovědnice nemá problém s politiky a byrokraty, co chtějí vše násilně centrálně regulovat a přerozdělovat. 

Vše je v evolučním pohybu dvakráte nikdo nevstoupí do stejné evoluční řeky, co bylo nezměníme, co bude nevíme, v současnosti budoucnost vytváříme, není na Zpovědnici ten co by se zavděčil všem, čím více zde jste populární tím více zde i máte nepřátel, 16 let si říkám nebudu už chodit na Zpovědnici kde mi moderátoři a administrátoři; mažou 16 let profily, blokují každý den IP adresy, mažou to co napíši, atd. ale je to marnost a honba za iluzemi, starého psa nikdo novým kouskům nenaučí.

Vše smrdí do vrcholuOdpověď na základní otázku vesmíru a života je? Vše smrdí od vrcholu. Podobné je staré tvrzení, ryba smrdí od hlavy, a toto tvrzení hlupáci nedokážou pochopit do hloubky. Hlava je většinou na vrcholu těla, naše konzumní kultura je založená na rozdělení na ty co jsou dole a ty co jsou nahoře, je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, dogmatismus, atd. každá organizace je založená na rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Za dlouhý život jsem z blízka poznal velmi mnoho organizací a všude byla běžná srážka s blbci co byli v organizaci nahoře, díky těmto blbcům mají lidi všude blbou náladu.

Zde se dostáváme k výhodám které získávají lidi co si výhody nezaslouží, jde o protekci, protekce proměňuje lidi na blbce, následkem je to, že je nám blbě a dostáváme se všichni do začarovaného kruhu stresu a deprese. Adolf Hitler který díky nacismu povraždil miliony lidí, je klasickou ukázkou toho že vše smrdí od vrcholu, problém je často v tom, že i když diktátora násilím eliminujeme, tak na jeho místo rychle nastoupí nový diktátor a nic se zde nezmění, král je mrtev, ať žije nový král. Z díla poznáme tvůrce, slova nás mohou snadno oklamat, ale dílo nás nemůže už oklamat.

Podívejme se třeba kriticky na internet kde jsou; portály, stránky, blogy, sociální sítě, atd. Jakmile vznikl internet tak jsem jej začal používat k testování myšlení a jednání lidí, kauzalita praví, že každá chyba má příčinu, a nejčastější chybou je to, že vše smrdí od vrcholu, proč se na vrchol dostávají jenom blbci, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je pokrytectví, blbci jsou profesionálními pokrytci pro které je protekce drogou na které jsou existenčně závislí. Podívejme se na mučedníky; Jan Křtitel, Ježíš Kristus, Jan Hus, Buddha, Mahátma Gándhí, OSHO, atd.

Naše konzumní kultura je založená na egoistickém pokrytectví, a ten kdo egoistickým pokrytcům odvážně nastaví psychické zrcadlo z čisté pravdy, si koleduje o to, že se stane mučedníkem! Kontrola v každé organizaci směřuje z vrcholu dolů, nikdo už tak nekontroluje ty co jsou na vrcholu a následkem je jisté zhroucení organizace. Pořád všude platí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ti co jsou na vrcholu si chtějí rychle nahrabat miliony a z vysoka serou na ty co jsou dole, následkem je nenávist k těm co jsou nahoře, protože dobrota je žebrota. Pokud by teoreticky mohli demokratické volby eliminovat rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se volby všude zakázali!

Mění se jenom podle módy povrch konzumního systému, ale pod povrchem systému je pořád rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Nebude to už evolučně trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, najednou zde už nebude rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi skončí globálně trvale v GVKB rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, který jako rakovina poškozuje ekosystém. Člověk to byla testovací evoluční verze a GVKB robot to je finální evoluční verze, tak jako zanikli 32 bitové operační systémy díky 64 bitovým systémům tak i evolučně zanikne pokrytecký sobecký člověk.

Ano, jsi mrtvola co je zde na dovolenéVše je zde zastaralé. Napadlo mě uvést do provozu starý počítač a zjistil jsem že jediným řešením je starý operační systém, lze sice do starého počítače nainstalovat nový operační systém, ale ten v počítači funguje pomalu. V principech je si zde vše podobné, pokud zde jsou staří zaměstnanci, tak je nikdo nenaučí tomu, aby zvládali moderní způsob práce. Otázka je a co uděláme se starými zaměstnanci a starými počítači? Vyhodit to co je staré to není populární a jsme u příčiny většiny našich problémů, podívejme se do přírody zde se vše co je staré eliminuje a nikomu to nevadí, proč nám tolik vadí to že se staré eliminuje?

Problém je v tom že myslíme nejvíce na minulost a nezajímáme se o budoucnost, největší lidské osobnosti které jsou nám vzorem nemysleli na minulost a mysleli na budoucnost a tak jim nebylo líto eliminovat staré a investovat do novinek. Pomocí testů bychom mohli určit v jakém roce kdo psychicky žije, někdo by žil v roce 3000 a jiný v roce 1000, logicky následkem je zde konflikt a ten druhý je blbec. Pandemie v nahotě odhalila to že elita která nám vládne je myšlením v roce 1000 a následkem je krize, potřebujeme elitu co bude myšlením v roce 3000. Jsi myšlením v roce 1000 tak se běž podívat do krematoria, protože jsi mrtvola co je zde na dovolené.