Prohledat tento blog

středa 23. září 2020

Ano, je konec 32 bit operačních systémůSkončila výroba počítačů založených na 32 bit, a tak logicky i končí 32 bit operační systémy, vše je zde o tom že staré je díky evoluci nahrazováno novým, nebude to evolučně trvat dlouho a člověk bude nahrazen robotem, člověk je obrazně v pozici 32 bit operačního systému a robot to je 64 bit operační systém. Lidi si nechtějí připustit to že je v civilizaci za krátkou dobu nahradí autonomní inteligentní roboty na akumulátory. 

Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance na baterky a tak dostanou autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Neberte si to osobně, jde jenom o to že evoluce potřebuje postoupit do vyspělejší formy civilizace, vše je zde z pohledu evoluce dočasně tak jako zanikli dinosauři tak zde zanikne i člověk. Člověk to byla testovací verze a finální verzí je GVKB robot.

Práce je pro lidi stejně nutná jako potravaJsem dlouho nezaměstnaný a mám z toho deprese. Pokud by jste byli autonomním inteligentním robotem, tak by vám nevadilo to že jste dlouho nezaměstnaný, protože by jste se vypnuli a čekali ve skladě na to, až zde bude pro vás zaměstnání. Problém je v tom že jako člověk se nemůžete vypnout a navíc musíte platit za; byt, auto, jídlo, telefon, topení, elektřinu, atd. nikoho nezajímá to že nemáte peníze, máte mít našetřeno dostatek peněz pro případ nouze.

Proč vás společnost najednou nepotřebuje a odmítá vám nabídnout zaměstnání ve vaší specializaci. Skončila doba kdy bylo potřeba mnoho lidské práce a přišla doba ve které se vše automatizuje a optimalizuje následkem je rychlé ubývání možností najít si zaměstnání.

Mnozí si naivně myslí já mám jistou práci a nemusím se bát dlouhodobé nezaměstnanosti, najednou práci ztratí a psychicky se z toho zhroutí, najít si novou práci je pro něj jako hledat marně jehlu v kupě sena, často se setkávají s tím že nesplňují veliké nároky nového zaměstnavatele. Když si může zaměstnavatel vybrat z mnoha zájemců o zaměstnání, je logické že si vybere takového zaměstnance, který je lepší než ostatní zájemci.

Stává se tak z vás použité zboží o které není už zájem, často se setkáte s tím, že sice vás někde i zaměstnají, ale ve krátké zkušební době vás vyhodí, protože nesplňujete jejich vysoké nároky. Je zde i možnost začít soukromě podnikat, pravdou je že pokud by bylo soukromé podnikání tak výhodné, jistě by zde nebyla už nezaměstnanost! Podívejme se na statistiky lidí v depresi a zjistíme že nejvíce trpí depresemi lidé co nemají dobré jisté zaměstnání, práce je pro lidi stejně nutná jako potrava.

Rychlé narůstání nezaměstnanosti v EUProblém s nezaměstnaností není nový, neustále lidí přibývá a modernizace spojená s automatizací a digitalizací má za následek narůstání nezaměstnanosti, média nám lžou o tom, že vzniknou nová pracovní místa a lidi se jenom přesunou na nová pracovní místa, statistiky nezaměstnanosti se upravují tak, aby to vypadalo že nezaměstnanost v EU rychle nenarůstá. Podnik v EU který v roce 1980 měl 200 zaměstnanců má dneska v roce 2020 jenom 20 zaměstnanců a produkuje stejné množství produktů jako v roce 2000, jak je možné to že došlo k tak velikému snížení počtu zaměstnanců?

Příčinou jsou vrcholoví specialisté, kteří vše modernizovali a tím došlo k velikému snížení zaměstnanců. Na jedno nové pracovní místo se najednou hlásí tisíc zájemců a dochází k tomu že hledání dobré práce je záležitost na mnoho let, tvrzení práce je dost a kdo hledá ten si práci najde je lež jako věž. Teoreticky by mnoho lidí mohlo začít v EU soukromě podnikat a tím by se snížila nezaměstnanost, v praxi zjistíte že naděje na to že vás soukromé podnikání dokáže uživit je minimální, díky veliké zavedené konkurenci, která si mezi sebe nepustí nové soukromníky.

Mnozí specialisté si naivně myslí že jsou nepostradatelní, do té doby než dostanou výpověď, nebude to trvat dlouho a nastoupí umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory, najednou bude každý zaměstnanec snadno nahraditelný a bude jedno jestli je to skladník nebo ministr. Odhadem v roce 2053 nebude už pro lidi v EU žádné zaměstnání za dobrou mzdu, nebude možné z EU utéci někam do jiné civilizace, ve které by byla ještě práce za dobrou mzdu, pracovat jenom za ubohé jídlo a ubohé ubytování, o to nikdo v EU nestojí.

Moje pokrytecká hra a moje pokrytecká pravidlaPokrytectví je zde díky inteligenci. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, ve snaze se mít dobře se z nás stali pokrytečtí herci co umí zahrát jakoukoli roli, aby dosáhli svého egoistického cíle. Proces proměny opice na člověka je založen na pokrytectví, čím více jsme pokrytci tím více jsme lidmi. Podívejme se na reklamu která nás klame, zde jde o ekonomické pokrytectví, stejně tak nás pokrytecky klame; umění, móda, náboženství, politika, pohádky, atd.

Vždy se ptej, komu pokrytectví přináší největší užitek a zjistíš že největší užitek z pokrytectví má elita, která egoisticky rozhoduje o nás bez nás. Moje pokrytecká hra a moje pokrytecká pravidla o tom je naše kultura založená na pokrytectví, pokud bychom z konzumní kultury eliminovali pokrytectví, tak se z nás stanou zase opice. Tak jako evoluce proměnila opici na člověka, tak evoluce i proměňuje naše pokrytectví na; reklamu, politiku, náboženství, filosofii, umění, atd. než začneš něčemu věřit tak nejprve prověřuj, jestli nejde o pokrytectví.

Druhá světová válka v nahotě odhalila pokrytectví naší konzumní kultury, s lidmi se zacházelo najednou jako by lidi byli jenom dobytek, který se může poslat na válečná jatka, mnoho miliónů lidí ve válce zbytečně zemřelo a mnoho hodnot se zničilo, a pachatelem je naše pokrytectví. V současnosti je zde pandemie kdy nosíme roušky abychom se ochránili před nakažením, pandemie je následkem našeho pokrytectví, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky. Není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický kariérismus, vládnou nám přeci pokrytečtí kariéristi, z díla poznáváme tvůrce.

Ano, hrajeme zde hru ve které nevyhrajemeVšechna naše vítězství jsou jenom iluze, ve skutečnosti hrajeme zde hru ve které nevyhrajeme, to je největší tajemství lidské existence, proč není pro lidi možné aby vyhráli? Nemůžeme vyhrát protože naším evolučním osudem je sloužit mnohému a potom zemřít, smrt znamená to že jsme prohráli, po smrti zde už nic není, smrt je definitivní konec hry, není ráj ani převtělení, to jsou jenom náboženské pohádky. Jediné co můžeme je snažit se žít dlouho i když život ve stáří je spojen s nemocemi a problémy.

Mnozí si naivně myslí že když jsou úspěšní a mají bohatství nebo popularitu tak že v životě vyhráli, je to ale jenom dočasná iluze, z prachu zde vše evolučně vzniká a v prach se to zase navrací, vše co je živé to hraje zde hru ve které nevyhraje. Jaký má potom život smysl když jsme zde dočasně a smrt je zde jedinou jistotou.

Každý člověk je loutkou od narození do smrti a život loutky nemá smysl, loutka si může vytvořit iluze ve kterých má život smysl, jedinou možností je nebýt zde loutkou, jenže to je utopie. Vše je zde ohraničeno tak že jsme loutky bez možnosti to nějak změnit, jsme manipulováni více než si to uvědomujeme. Nebude to už trvat dlouho a místo lidí zde budou v civilizaci roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy s lidmi.