Prohledat tento blog

úterý 22. září 2020

Ano, život je hra ve které nejde vyhrátProč jsou vztahy pro nás očistcem. Pokud si pročítám co jsem napsal za mnoho let, tak zjišťuji že pevným bodem kolem kterého se moje myšlení mnoho let točí jsou vztahy, co jsou nám očistcem. Život je hra spojená se vztahy, naše myšlení se nejvíce točí okolo vztahů k; lidem, zvířatům, rostlinám, věcem, práci, koníčkům, umění, učení, počasí, zdraví, jídle, pití, spánku, atd. jde o veliké množství vztahů v nás a okolo nás, je to hra ve které nejde vyhrát.

Občas se nám může zdát to že jsme vyhráli nad vším, to je jenom následek opilosti, který brzo skončí a přijde zase deprese a blbá nálada. Já bych chtěl….toužení je pro nás soužením, snažíme se dosáhnout něčeho na co nemáme; čas, peníze, talent, inteligenci, vědomosti, zdraví, atd. zisk je vždy spojen s nějakou ztrátou, co jsou to vlastně vztahy se kterými máme neustálé problémy?

Vztah je vždy obchod a pokud tento obchod není pro obě strany výhodný tak vztah skončí, většina vztahů je výhodná jenom pro jednu stranu a je zde snaha násilím zajistit vše tak, aby vztah nemohl skončit, zde se dostáváme k parazitování, parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat na hostiteli co nejdéle je to možné.

Nadbytek je možný díky nedostatku, vládnou nám egoističtí paraziti, které chrání policie, aby se jim nic nestalo. Sledujme tok peněz a zjistíme kdo je zde hostitel a kdo je parazit, nemoc a bohatství nikdo dlouho nedokáže utajit. Pokud by demokratické volby eliminovali vládu složenou z parazitů tak by se volby zakázali, volby to je jenom mediální pokrytecké divadlo, ve kterém z dálky vypadají díky reklamě, egoističtí paraziti jako altruističtí hostitelé.

Ano, v GVKB virtuálním ráji vám bude lípVaše hříšná těla se pomocí dotazníků co budou na internetu naskenují a v krematoriu se po naskenování eliminují, dostanete novou existenci ve virtuální realitě kde nebudou už hříšníci a bude zde každý andělem, umělá inteligence vám zajistí to že se budete mít dobře a nebudete trpět toužením které vám dosud bylo soužením, budete mít vše po čem zatoužíte protože vše bude jenom virtuální realitou vytvořenou umělou inteligencí, ten druhý vám bude andělem protože se mu to vyplatí, nebudou zde už pro nikoho výhody a bohatství, každý bude jenom číslem, které zde dělá jenom to co je mu blízké.

Fyzický svět budou mít na starosti stroje a roboti, vše zde bude řídit jenom umělá inteligence, lidi budou existovat jenom v GVKB virtuální realitě jako hodnotné inteligentní programy. Už zde nebude možná srážka s blbcem, nebude zde rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Evoluce to je hra ve které složíme zkoušky a postoupíme do další úrovně hry, hra na hříšné oblečené opice evolučně skončí a bude zde nová hra na inteligentní programy, staré je mrtvé, ať žije nové.

Sociální populismus je luxus který si nemůžeme dovolitS příchodem umělé inteligence a globalizace dojde k tomu že anonymita bude eliminována, každý člověk bude od narození do smrti pod digitální kontrolou která mu neumožní chybovat a bude jej trestat za jeho chyby, už nebude možné to, aby chybující člověk zde získal díky protekci jakékoli výhody, chybu každý udělá jenom jednou a brzo jej stihne tvrdý trest. Bude to digitální klec ze které nikdo neuteče, vadný jedinec bude přemístěn z civilizace do rezervace a zde jeho ubohý život rychle díky nedostatku výhod skončí. Z civilizace zmizí do rezervace globálně ubožáci, co se chovají jako nepřizpůsobiví příživníci, dobrota je přeci žebrota, organizace zde nejsou od toho, aby živili lenochy a příživníky.

Sociální populismus je luxus který si nemůžeme dovolit, je málo těch co prací vytvářejí hodnoty a mnoho těch co se chovají jako nepřizpůsobiví příživníci. Profesionální práce se musí vyplatit, jenom tak eliminujeme nepřizpůsobivé příživníky co lžou a kradou, přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno, společnost musí všem lidem garantovat možnost pracovat za vysokou mzdu spojenou s příjemným pracovním prostředím. Toho lze dosáhnout jenom tím, že do rezervací odsuneme ubožáky pro které není k dispozici vysoká mzda v příjemném pracovním prostředí, nepotřebujeme zde ubohé zaměstnance, co zvládnou jenom práce za minimální mzdu a často jsou nemocní.

Války a revoluce je třeba globálně eliminovatNásilí dokáže změnit jenom povrch u naší konzumní civilizace, z dálky tak může vše vypadat po válce nebo revoluci lépe, z blízka poznáme že se nic nezměnilo a pořád je zde rozdělení na ty co jsou díky protekci nahoře a ty co jsou dole, protože nemají protekci. Vše zde jsou procesy a jde o to aby dílo ukázalo to že je tvůrce profesionál, už zde bylo dost genetických zmetků, co uměli jenom lhát a krást.

Nová doba potřebuje nového GVKB člověka který nemá genetické chyby a je správně vychován, začneme s tím že v laboratoři vyrobíme díky genetickému inženýrství nového GVKB člověka a zárodek dáme do dělohy geneticky kvalitním ženám, aby tohoto člověka porodili, a po porodu se tento nový GVKB člověk svěří do výchovy globální GVKB organizaci, která lidi vychovává pomocí GVKB robotů od narození do 21 let.

Tím skončí problém s tím, že se geneticky kopírovali ubožáci s nulovou hodnotou a výchovu zajistili ubožáci. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní GVKB zaměstnance, pokud nemají zaměstnavatelé k dispozici kvalitní GVKB zaměstnance, tak následkem je nefungující ekonomika a politika, což vede logicky jistě k revoluci a válce. Geneticky nekvalitní ženy se budou globálně povinně sterilizovat, aby se zabránilo produkci genetických zmetků co jsou zde invazním druhem.

Proč jsou ceny u nás vysokéCeny jsou nízké tam kde je konkurence, nedostatek konkurence vede k vysokým cenám a následkem je zaostalost a bída, je to celé o výhodách pro ty co jsou nahoře a nevýhodách pro ty co jsou dole, ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy. Výhody jsou pro blbce návykovou drogou a tak blbci dělají vše pro to aby výhody získali a udrželi si je co nejdéle, a potom výhody předali svým dětem. Zde se dostáváme k protekcionismu, není zde socialismus ani kapitalismus, je zde všude protekcionismus už mnoho tisíciletí, ten kdo se naivně pokusí bojovat proti protekcionismu, ten se brzo stává mučedníkem, který umírá násilnou mučednickou smrtí.

Svět pomocí dluhů ovládá milion milionářů, nevěřte tomu že svět ovládá; náboženství, politika, demokracie, ekonomika, reklama, věda, technika, informace, programy, atd. svět ovládají ti co mají nadbytek peněz a chtějí mít více peněz, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit jenom peníze, peníze jsou krví naší civilizace a pokud je zde málo krve nastává krize. Všude kde je dostatek peněz pro lidi, tam je i ohraničení které brání vstupu těm, co mají málo peněz. Pokud chcete nízké ceny a vysoké platy tak musíte svěřit globálně moc a bohatství jenom globální umělé inteligenci a ta to spočítá všem příživníkům a lenochům, najednou zde nebudou už milionáři ani žebráci, bude to globální digitalismus ve kterém se nelže a nekrade, každý zde udělá chybu jenom jednou, protože to bude fungovat stejně jako v přírodě.

HP Probook 455 G7 vs ASUS Mini PC PN50Na trhu je notebook HP Probook 455 G7 a malý počítač ASUS Mini PC PN50 oba produkty mají stejný procesor AMD Ryzen 7 4700U rozdíl je v přenositelnosti, je obecně známo že déle vydrží počítače co nejsou na akumulátor a je snadné tyto počítače upravit nebo opravit. Je skutečně nutné mít k dispozici přenosný veliký těžký notebook, když většinou jej může nahradit levný malý tablet. Je nutné používat instalovaný Windows v notebooku, když jej může nahradit Kubuntu.

Ano, dobré zboží nepotřebuje reklamuSvoboda nám nabízí možnost volby, čím více máme svobody tím více i musíme řešit to, co si zvolíme za zboží nebo službu, abychom mohli posoudit zboží nebo službu tak potřebujeme hodnotné aktuální informace o zboží nebo službě. Často se setkáváme s tím, že nás reklama klame a tak zamlčuje nevýhody a zveličuje výhody, z dálky vše vypadá lépe než z blízka, vznikají zde tak systémy co hodnotí zboží a služby, takovým systémem jsou specializované stránky na internetu, dříve tuto funkci plnili odborné časopisy. Je zde i zboží, které je velmi obtížné hodnotit a zde ne nutné využít služeb profesionálů co nám poradí do čeho investovat peníze a čas. Každé hodnocení vychází z porovnávání, máme tak na porovnávání informace a programy, problémem je subjektivita informací a programů.

Čas má dost času na to, aby mohl posoudit co je hodnotné a co není hodnotné, problémem je to že my na posouzení hodnoty nemáme dost času a tak chybujeme a kupujeme si nehodnotné zboží a služby. Nikdo není dokonalý natolik, aby nedělal chyby, jde o to se poučit z cizích chyb, tak abychom chybovali co nejméně, jsou zde bohužel i pyšní hlupáci co se nepoučí ani z vlastních chyb a tvrdí to že nechybují. Podívejme se na optimismus a pesimismus, optimisté věří na zázraky po politických volbách nebo po smrti, pesimisté nevěří na zázraky a věří jenom tomu, co si důkladně prověří. Nejvíce je zde ale pokrytců co hlásají optimismus, ale jsou pesimisty, zde se dostáváme k reklamě, která nás klame, jsme od narození do smrti klamáni více, než si to uvědomujeme, dobré zboží nepotřebuje reklamu.

Nezakládejte si nikde ubohý profilAno, získat výhody bez zásluh to je krádež. Parazit nepracuje, on na cizí práci parazituje, parazitování není jenom u lidí existuje i v přírodě, s parazitováním se setkáváme i na internetu kdy má někdo na internetu veliké zisky díky parazitování, proč selhala kontrola, a tak máme veliké problémy s parazity, co na nás parazitují díky výhodám, které zde mají.

Adolf Hitler nám v nahotě ukázal, jak funguje totalita ve které je člověk jenom číslem s nulovou hodnotou, za vším je protekce založená na výhodách, výhody si musí každý zasloužit svým dílem které je hodnotné, získat výhody bez zásluh to je krádež a zloděj by měl být zavřen do vězení.

Podívejme se na Microsoft, jak získal výhody bez zásluh a tak má veliké zisky které si nezaslouží, správnou cestou jde firma Apple, která dbá na kvalitu a za kvalitu požaduje logicky velikou cenu. Můžete si založit na Facebooku profil, jakou cenu ale bude zde mít váš soukromý profil, když je zde takových profilů mnoho miliónů, podobné je to i na; YouTube, Twitter, Blogger, Lidé, Zpovědnici, atd. Nezakládejte si nikde ubohý profil, ale kupte si konečně doménu a tu dejte na kvalitní hosting kde nebudete mít mnoho omezení, ukázka toho jak může vypadat vaše stránka.

Odsun ubožáků do rezervace začne v roce 2053Práce pro ubožáky rychle globálně ubývá a za krátkou dobu zde už žádná práce pro ubožáky nebude a tak se ubožáci odsunou globálně do rezervací a v civilizaci budou místo ubožáků autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory, roboti budou v továrnách vyrábět roboty a vše zde bude řídit GVKB umělá inteligence. V každé rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už ubožáci nerozmnožovali jako invazní druh, a tak zde ubožáci evolučně skončí, zůstanou zde pouze ubožáci co žijí divoce jako zvířata v divočině.

Podívejme se na vývoj u počítačů, zde jasně vidíme jak se vše optimalizuje, zmenšuje se velikost, narůstá výkon, ceny počítačů a příslušenství rychle klesají, klesá i spotřeba elektřiny. Ubožák je zastaralý systém zaměstnance a robot je moderní systém zaměstnance, naše civilizace je založená na lži a krádeži, proto zde není pravda a láska. Nacismus nám v nahotě odhalil to, že ubožáci zde evolučně selhali, a proto ubožáci globálně skončí v GVKB rezervaci, je to jenom evoluce, která staré novým nahrazuje, není to nic osobního.