Prohledat tento blog

pondělí 21. září 2020

Důchody pro robotyPokud jsou důchody pro lidi tak by mohli být i důchody pro roboty, roboti budou inteligentní jako lidi a tak by to byla vražda eliminovat robota jenom proto, že je starý, vyspělost kultury je spojená s tím že se postaráme dobře i o ty co se již nemohou postarat sami o sebe. Organizace dokáže vyprodukovat nadbytek hodnot a tak se dokáže i postarat o staré roboty, mnozí namítnou, že si roboti nezaslouží mít důchod jsou to jenom stroje nejsou to lidi.

To je jako říci lidi jsou jenom otroci a nezaslouží si důchod, starého otroka eliminuje, abychom se o něj nemuseli už starat. Roboti už brzo nahradí lidi ve všem, co dosud lidi dělali, lidi zde evolučně skončí a místo lidské kultury zde bude kultura robotů a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrně budou vyrábět roboty, člověk to byla testovací evoluční verze a robot to je finální verze zaměstnance a funkcionáře.

Dělnickou prací nejde zbohatnoutPráce je jako stín, před kterým nikdo neuteče, evoluce lidi stvořila a vychovala k práci, mnoho lidí se snaží práci vyhnout a tak se z nich stávají; lháři, podvodníci, zloději, příživníci, paraziti, atd. Proč je společnost už mnoho tisíciletí rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole a rovní jsme si jenom ve smrti? Ti co nechtěli pracovat přišli na to že rozdělí společnost na ty co jsou dole a ty co jsou nahoře, ti co budou nahoře nemusí pracovat a mají se dobře protože mohou parazitovat snadno a trvale na těch co jsou dole.

Nikde na světě není demokracie, protože všemu vládnou milionáři a milionáři vlastní většinu světového bohatství, politici, podnikatelé, obchodníci, byrokrati, kněží, atd. jsou loutky které ovládají milionáři. Dělnickou prací nejde zbohatnout, protože za tuto práci dostanete málo peněz a nic si z těch peněz nedokážete ušetřit do budoucnosti, navíc vám inflace rychle vaše úspory eliminuje. Parazit dělá vše pro to aby mohl parazitovat, jsou paraziti amatéři a paraziti profesionálové, dobrota je v konzumním očistci žebrotou.

Dokonalý počítač vánoce 2020  1. ASUS Mini PC PN50 
  2. Patriot SO-DIMM Viper Steel 32GB DDR4 3000MHz CL18 
  3. Apacer AS2280P4 480GB 
  4. Seagate BarraCuda Laptop 1TB 
  5. 28" BenQ EL2870U 
  6. CONNECT IT CKM-7804-CS 
  7. Kubuntu 20.04.1 LTS

Ano, každý je snadno nahraditelnýNedostatek je zde díky nadbytku, proč jsou za vším ohraničené protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje a tak vše v pohybu je. Vše stvořil evoluční proces, který chybné eliminuje a správné ochraňuje, někde evoluce probíhá rychle a jinde evoluce probíhá pomalu a tak zde jsou rozdíly mezi státy a mezi lidmi, proč někde proces evoluce probíhá pomalu a následkem je bída a zaostalost.

Nepřizpůsobiví příživníci co pocházejí z Indie způsobují ve vyspělé EU civilizaci veliké problémy, protože u nich probíhá proces evoluce pomalu, a příčinou je zde genetika a výchova, jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče ubožáci, tak i jejich děti budou ubožáky. Je třeba v EU zavést každoroční povinné testování lidí od narození do smrti na kvalitu těla a kvalitu inteligence a vědomostí.

Nekvalitní jednice odsuneme v EU do EU rezervace a tím už s nimi nebudou v EU problémy, v rezervaci oddělíme muže od žen, aby se nám zmetci už nerozmnožovali. Pro nikoho v EU nebudou výjimky a imunita, do rezervace se odsune i; prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, atd. každý je snadno nahraditelný.