Prohledat tento blog

neděle 20. září 2020

Náboženství považuje oblečené opice za hříšníkyVše je zde založeno na organizování; času, prostoru, práce, ekonomiky, psychiky, atd. pokud zde jsou chyby tak organizace chybně funguje, používám mnoho techniku a programy, často se setkávám s chybami a hledám příčiny chyb, nejčastější příčinou chyb jsou změny, se kterými se nepočítalo. Podívejme se na operační systém Windows, zde jsou časté změny a tak často i něco nefunguje a nebo je požadováno časté restaurování.

Z uživatelů operačního systému se stávají testeři operačního systému, finální stabilní verze Windows je utopie, pokud potřebujete stabilitu tak budete muset použít Linuxovou distribuci; Debian, Kubuntu, MX Linux, atd. budete ale tím mít problém že nebudete mít už k dispozici mnoho programů a ovladačů, které nabízí Windows. V principech je vše podobné, a tak podobně jako Windows funguje; ekonomika, politika, náboženství, umění, móda, školství, rodina, psychika, atd. vše se točí okolo ovladačů a programů, ve kterých jsou chyby.

Srazili jste se zase s blbcem, který vám u pokladny v obchodě říká, udržujte veliké rozestupy a přitom musíte cestovat přeplněnou hromadnou dopravou, kde nejsou žádné rozestupy a máte problém se tak protlačit ke dveřím, abyste mohli vystoupit. Zde se dostáváme k tomu, že je zde přelidnění a tím i degenerace, následkem jsou logicky i pandemie a války, každý problém má svojí příčinu, často je příčina problému skrytá a jenom specialista dokáže najít příčinu lidských problémů.

Náboženství považuje oblečené opice za hříšníky a nabízí jim odpustky, to je jenom divadlo, z pohledu vědy jsou oblečené opice evoluční nepovedenou testovací verzí a povedenou finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory, to povede už brzo k tomu, že se oblečené opice přemístí z civilizace do rezervace. Roboti budou v továrně vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto skončí problém s operačním systémem Windows a místo něj zde bude použit pro roboty stabilní Debian.

Konzumní digitalismusSvatý kazatel se podíval objektivně na konzumní digitální kulturu a řekl si, lidi potřebují nové náboženství, aby věděli co je správné a co je chybné. Svoje nové náboženství, nazval digitalismus, název musí vystihovat prioritu, kolem které se vše bude v novém náboženství točit. Náboženství je psychickou drogou, na které jsou závislí ti, kterým tato droga dělá dobře, před vznikem digitalismu zde byl analogismus, digitální hodinky byli na počátku digitalismu a před nimi zde byli analogové hodinky s ručičkami co se ručně natahovali.

Každé náboženství potřebuje kult, který se uctívá, v digitalismu je kultem digitální technika jde o; telefony, počítače, programy, internet, televizi, rádio, fotoaparáty, atd. stvořitelem všeho je zde napětí mezi protiklady, a toto napětí pohání vše živé, i digitální techniku, protože je to energie. Stará náboženství dělala z věřících hlupáky a chudáky protože ti co byli nahoře milovali parazitování na těch, co byli dole, následkem bylo to, že lidi odmítali stará náboženství a tak vznikla touha po novém moderním náboženství, které nebude z lidí dělat hlupáky a chudáky.

Nové digitální náboženství vychází z myšlenky, pokud něco nevím najdu si to na internetu pomocí vyhledávače, nemá smysl to hledat v knihovně, protože knihy poskytují staré informace a hledání informací v knihách je časově náročné. Nemá smysl v novém náboženství stanovovat mravní desatero a svaté priority, svět se neustále evolučně rychle mění a každý člověk je originál, který se neustále mění, co je pro jednoho správné, to je pro jiného chybné, pokud by měli svaté rady cenu zlata, jistě by se za zlato prodávali.

Všeho zkuste a dobrého se držte, svatý dogmatismus v novém digitálním náboženství nemá co dělat, lidi přeci dělají chyby, nikdo z lidí není dokonalý. Svaté války jsou následkem svatého dogmatismu, přej věřícím svobodu volby z mnoha možností a dej i věřícím svobodu volby z mnoha možností, z díla se pozná tvůrce. Neuctívejte to, co se vám dneska líbí, vše je zde jenom divadlo, které je zde dočasně, trvale je zde jenom smrt. Vše je zde prioritně o zabíjení času, nakonec ale čas zabije vás! Digitalismus, vám pomůže odhalit problematiku zabíjení času, zabíjíte čas, protože jste byli chycení do sítě z dezinformací.