Prohledat tento blog

úterý 15. září 2020

Lumix DMC-FZ300 Canon EOS M50 Canon EOS 250D Canon EOS 90DPokud v roce 2020 uvažujete o koupi fotoaparátu tak bych vám doporučil fotoaparáty; Lumix DMC-FZ300, Canon EOS M50, Canon EOS 250D, Canon EOS 90D, jde o moderní fotoaparáty které jsou kvalitní za dostupnou cenu. Každý fotoaparát má svoje výhody a nevýhody, většina lidí je chudých a tak je pro ně jasnou volnou nejlevnější fotoaparát s malým snímačem, někteří jsou tak lakomí že místo fotoaparátu použijí mobilní telefon.

Zkoušel jsem taky fotografovat mobilním telefonem, ale nebyl jsem spokojen s kvalitou fotek, ani s tím jak se s mobilem fotografovalo. Taky jsem zkoušel i fotoaparáty s malým snímačem jako je doporučený Panasonic Lumix DMC-FZ300 jenže malý snímač dělá malou kvalitu fotek, jedinou výhodou je zde dobré držení a veliký rozsah zoomu taky je tento malý fotoaparát odolný dešti a vydrží i zlé zacházení. Pro začátečníky je to ideální fotoaparát kterým mohou i natáčet video ve vysoké kvalitě.

Ano, robot je jasná volbaLáska a pravda je v konzumním pekle pohádkovou iluzí. Jak se v pekle stávají pohádkové iluze realitou? Často opakovaná lež, to je reklama která klame čerty a následkem je to že čerti žijí mnoho tisíciletí v pekelném očistci, odstraňme z pekla násilně reklamu a pekelný očistec se rychle zhroutí jako domeček z karet.

Největším lhářem v pekle byli vždy ti co zde měli veliké výhody díky protekci, myslíme a konáme podle situace a tak ti co jsou v pekle nahoře, dělají pomocí reklamy a politiky ze života peklo těm co jsou dole. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka o tom je pokrytectví v pekle, kdy lež a nenávist z dálky vypadá jako pravda a láska.

Jaký smysl má to že se čert půjde vyzpovídat ze svých čertovin do zpovědnice, to logicky nefunguje, za peníze si nejde přeci koupit odpuštění hříchů, komu není rady tomu není pomoci, co jsou to války kdy jedno peklo napadne jiné peklo, pokud by platilo oko za oko tak je každý čert v pekle slepý!

Násilí je možné použít jenom k inteligentním tvorům co nejsou čerty, napadat stejnou rasu je evoluční chybou i v přírodě. Naštěstí už brzo dojde k tomu že v pekle místo čertů budou roboti, nejsou čerti tak nejsou s čerty v pekle problémy. Vše se v pekle nahrazuje za nové a tak i nahradíme čerty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, padni komu padni. Je třeba škrtat v pekle všechny zbytečné náklady a pokud porovnáme statisticky náklady na roboty a čerty, tak robot je jasná volba.

Ano, popularita je v pekle iluzePodívejme se na popularitu na internetu, zde platí že to co rychle nabudeš o to i rychle přijdeš, podívejme se na staré sociální sítě jak uboze skončili, mnozí už ani nevědí jak se jmenovali. Vše je na internetu o tom poskytnou konzumentům kvalitu za malou cenu, příčinou je veliká konkurence, tam kde není konkurence tam jsou vysoké ceny za nekvalitní produkty. Zde se dostáváme k protekci, čemu dát protekci a čemu nadát protekci? Naše budoucnost je v našich rozhodnutích, mnozí se snaží kopírovat to co je populární, po čase zjistí že to nefunguje, protože podobný nápad mělo mnoho lidí.

Nejhorší situace nastává pokud všemu začnou vládnout blbci a tak je zde blbá nálada, problémem je často kam utéci, tam kde nevládnou blbci tam jsou i překážky které brání tomu aby se tam někdo cizí dostal. Pandemie je o tom, že blbý virus se snadno dostal tam kde mohl napáchat veliké škody, zde se dostáváme ke kontrole, která selhala a ptáme se proč kontrola selhala? Dobrota je žebrota, v konzumním pekle je třeba dobrotu zakázat a eliminovat čerty co hlásají dobrotu, pokud se nějakému čertu nelíbí v pekle zlo, tak ať se jde podívat do krematoria, z prachu čerti vznikají a v prach se navrací.

Ano, čerti si v pekle hrají na andělyStatistika je objektivním zrcadlem reality ve které existujeme, realita to jsou příčiny a následky, nic se zde nestane bez příčiny, pokud je zde; chyba, problém, krize, konflikt, nemoc, smrt, bída, zaostalost, pandemie, válka, atd. tak vždy to má i nějakou příčinu. Hříšníci dělají chyby a málokdy se ze svých chyb poučí tak že je už neopakují, nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, chybují ti co jsou nahoře i ti co jsou dole. Veliká kvalita a malou cenu je cestou k tomu abychom proměnili očistec na ráj, proto evolučně všude nahradíme hříšníky za autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Všechny evoluční snahy o to aby se čert proměnil díky náboženství na anděla jsou naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá. Nový evoluční dům postavený z informací a programů potřebuje nové pevné základy ze strojů a programů, hříšná oblečená opice je zastaralý model který bude evolučně optimálně eliminován aby se uvolnilo místo pro stroje a programy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrně roboti budou vyrábět roboty, hříšníci se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen. Čiň čertům dobře a oni se ti peklem odmění, o tom to zde už mnoho tisíciletí je v tomto konzumním pekelném očistci, ten druhý je čert, vše je o egoistickém pokrytectví, kdy si čerti hrají na svaté anděly a to logicky nefunguje.

Politické nuly co si hrají na veliké čísloZaměstnanci jsou v konzumní kultuře jenom tržní zboží a pokud o nekvalitní zboží není už zájem, tak se produkce omezuje nebo zastavuje. Nic nového pod sluncem, pokud predátoři mají nedostatek potravy, tak se jejich množství automaticky zmenšuje, vše je příčina a následek jak praví kauzalita, není zde nezaměstnanost, ale je zde nadbytek nekvalitních zaměstnanců, které nikdo nechce zaměstnat, protože se mu takový zaměstnanec nevyplatí.

Je to podobné sportu, kde je většinou rozdělení podle kvality na ligy, podobné je to i ve škole, proč by zde nemohlo být pro každého člověka od 7 let do 70 let, roční vysvědčení, kde by se uvedli známky jeho kvality tak jako je to běžné ve škole, lidi by globálně každý rok chodili do nemocnice a školy, zde by jim vystavili digitální vysvědčení, které by se povinně zveřejnilo na internetu.

Tak bychom se mohli podívat jaké známky má; král, celebrita, milionář, prezident, ředitel, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, prodavač, dělník, důchodce, invalida, atd. Při politických volbách bychom se podívali na kandidáty a jejich vysvědčení, a nejspíše bychom k volbám už nešli, protože na kandidátkách jsou dneska jenom lidi se špatným známkováním, a o takové lidi voliči nestojí, zablokovalo by se to, aby mohl někdo zvolit sám sebe. To by vedlo k velikým změnám u politiky a ekonomiky, protože by z politiky a ekonomiky odešli ubohé nuly, co si mediálně hrají na veliké číslo.

Facebook nebo YouTubeMísto živé pokladní s obchodě, je zde elektronická pokladna, kde si zboží sami zkontrolujete a zaplatíte jej debetní kartou. Místo chození na poštu nebo do banky je zde digitální pošta a digitální banka. Místo chození k demokratickým politickým volbám zde už brzo bude digitální politika a digitální ekonomika a tak místo politiků a byrokratů, zde budou počítače a programy, nebude už existovat živý státní zaměstnanec.

Je to salámová metoda, kdy se pomalu krájí po malých plátkách tvrdý salám a najednou je salám zkonzumován, stejně tak se i pomalu a jistě zmenšuje počet pracovních míst v EU, a to jak míst pro ty co jsou dole, tak i míst pro ty co jsou nahoře. Dříve bylo zvykem přikládat ke zboží tištěný návod s barevnými obrázky, dneska je zde většinou jenom odkaz na internet, kdy si do počítače stáhnete návod z internetu.

Uvažuje se už o tom že se zkrátí v EU pracovní doba, třeba tím že pátek nebude už pracovním dnem nebo se bude pracovat méně hodin, taky se v EU zakážou přesčasy. Proč se namáhat s plozením dětí v posteli, na internetu si vyberete jaké vlastnosti a jaký vzhled bude mít vaše dítě a po digitální platbě vám bude dítě dodáno v dohodnutém termínu.

Továrna plná robotů digitální dítě vyrobí a vaše dítě bude na akumulátory, a tak jej budete moci ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu. Zaměstnavatelé si zase nechají na zakázku vyrobit digitální zaměstnance na akumulátory, které budou ovládat dálkově pomocí internetu, a na zaměstnance bude záruka 10 let, během servisní opravy vám dodají zdarma náhradního digitálního zaměstnance.

Nebo se podívejme na internet, založit si zde stránku nebo blog s doménou a redakčním systémem, to dokáže i malé dítě, stejně jednoduché je používání Facebooku nebo YouTube, jenom hlupák si dneska zaplatí drahého programátora, který mu naprogramuje stránku nebo něco jiného, najednou zjistíte že jste dlouhodobě nezaměstnaný, mládí je pryč a do starobního důchodu je ještě dlouhá doba, začnete uvažovat o soukromém podnikání na internetu, jenže zde jsou už všude místo lidí jenom programy co vytvářejí iluzi živého; programátora, administrátora, moderátora, obchodníka, atd.

Neznalost pravidel má za následek chyby a díky chybám se člověk zblázníRád fotografuji a často se mi digitální fotoaparát zblázní, příčinou je chyba v automatice která si neporadila se složitou situací a tak nezvládla; zaostření, clonu, čas, blesk, atd. Stejně funguje lidská psychika, která si neporadí se složitou situací. Proč někdo bez problémů zvládne složitou situaci a jiný ji nezvládne a tak se zblázní?

Každý člověk je originál v originální situaci, problémem je zde chybná genetika a chybná výchova, je to celé o kvalitě. Někdy je nutné automatiku fotoaparátu vypnout a vše nastavit klasicky ručně, tak to dělají často profesionálové a nikdy to nedělají amatéři, vyléčení blázna je možné tím, že se z amatéra stane profesionál.

Tak jako je bláznem člověk, tak může být bláznem i EU, protože elita v EU se skládá z amatérů co si neporadí s tím že je zde pandemie, nebo jiný složitý problém. Podívejme se do přírody, zde je každý profesionálem a ten kdo není profesionálem chybuje a tak se stává potravou pro ty co nechybují. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje situace nebo organizace, neznalost pravidel má za následek chyby a díky chybám se člověk zblázní, nebo se zblázní fotoaparát.