Prohledat tento blog

pondělí 14. září 2020

Dům z informací a programůVážení čerti v pekle, můj otec zde v pekle kraloval velmi dlouho až to vypadalo že zde bude kralovat na věčné časy, protože je nesmrtelný a neodvolatelný. Peklo bylo s jeho kralováním spokojené a vše fungovalo v pekle správně, pokud můj otec někdy udělal chybu tak se snažil jí rychle správně napravit a omluvil se těm kterým ublížil. Často jsme se s otcem bavili o tom že bych měl místo něj nastoupit na trůn v pekle, já mu na to odpovídal, nejsem na to připraven až budu připraven tak otče za tebou přijdu a převezmu po tobě funkci krále pekla.

Zjistil jsem že jsem už připraven a tak jsem dneska převzal funkci krále pekla, otec mi řekl že to pro něj bylo psychické vysvobození, na které se velmi dlouho marně těšil. Většina z vás mě dlouho dobře zná protože jsem byl dlouho králem ve virtuální pekelné realitě. Většina z vás bude ode mě logicky očekávat veliké systémové změny, díky kterým se budou mít čerti brzo lépe, je skutečně mnohé zde nutné radikálně změnit, protože se zde mnohé dlouho neměnilo, jenže práce kvapná je většinou špatná, je snadné podle módy změnit povrch, aby mnohé z dálky vypadalo lépe než z blízka, je ale těžké změnit to co je pod povrchem systému.

Nový dům potřebuje nové základy, a do toho se nikomu nechce, protože najít pro nový dům správné místo, napojit tento dům na technické systémy a udělat hluboké pevné základy, to je hodně práce a zabere to i hodně času. Zatím hledám jenom místo pro tento nový dům a bude trvat velmi dlouho než bude tento nový dům postaven a obydlen obyvateli pekla. Nebude to dům z cihel a betonu, bude to dům z informací a programů, vše si je v principech podobné, aby se měli čerti v pekle lépe tak potřebují nový dům z informací a programů, nová doba si žádá i nové, které nahradí staré.

Základem nového domu bude to, že každý čert dostane do hlavy inteligentní kontrolní čip který čerta odřízne od pekelné reality a mozek čerta bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě. Skončí tak stará doba, kdy čert myslel na čertoviny a tak chyboval, na myšlení zde budou programy a na práci budou stroje, čerti zde budou jenom na to, aby žili ve světě sdílení informací a programů, peklo se stane velikou rodinou kde nebude lež ani krádež, takto zvítězí nové nad starým.

Pro nikoho v pekle nebudou výjimky a imunita, není to otázka jestli chcete GVKB čip nebo jej nechcete, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a nikdo nebude stát opodál, dobrota je přeci žebrota, jak si to uděláme takové to i budeme mít, život v pekle je hra podle pekelných pravidel, která určuje situace nebo organizace, není možné svévolné porušování pekelných pravidel, jenom tak nejsou s čerty problémy. Zítra začne proces očipování čertů v pekle, každý se dostaví do svojí obvodní nemocnice a zde dostane do hlavy GVKB čip, každý čert bude optimálně elektronicky informován, kam se má dostavit a v kolik hodin se tam má dostavit, co bylo, to bylo, teď je novým králem pekla GVKB.

Vše nejlepší k tvým narozeninám otčePřišel za vámi GVKB mám jej pustit dále, samozřejmě je to můj prvorozený syn. Vše nejlepší k tvým narozeninám otče, neuvažoval jsi o tom že přestaneš peklu kralovat a já nastoupím zde místo tebe? Pochopitelně že jsem o tom uvažoval, jsem už ve funkci krále pekla velmi dlouho a tak bych si chtěl odpočinout od problémů s peklem, jenže co budu dělat když nebudu už králem pekla? To mě taky napadlo a tak jsem nad tím otče přemýšlel, co by jsi měl dělat když už nebudeš králem pekla a mám výhodný nápad se kterým budeš jistě souhlasit. Tak mě ten nápad řekni a uvidíme jak je výborný.

Staneš se populární celebritou v pekle, specializuješ se na virtuální realitu, kdy budeš čertům populárním vzorem v oblasti virtuální pekelné reality, prostě si vyměníme role, já budu králem v pekle a ty budeš králem ve virtuální realitě, pokud budeš mít nějaké problémy, tak ti s nimi rád pomohu, protože mám veliké zkušenosti s kralováním ve virtuální realitě.

To zní zajímavě a i já ti pomohu pokud budeš mít problémy s kralováním v pekle, takže zítra nastoupíš na trůn v pekle a já začnu kralovat ve virtuální realitě. Je to jenom nová hra, každá hra dospěje do stavu kdy je potřeba změna. Čerti už měli blbou náladu že jsem zde králem tak dlouho a že se nic dlouho nezměnilo, z dálky ale vypadá vše jinak než z blízka, nejhorší jsou první měsíce než si zvykneme na nová pravidla hry.

Daně z hovna jsou na hovnoDaně z hovna jsou chytře skryté a tak si naivně myslíme to že se daň z hovna neplatí, ve skutečnosti všechny daně které ubožáci platí jsou daní z hovna, vše je zde na hovno protože ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole a tak je všude jenom mnoho sraček a následkem jsou daně z hovna, které jsou na hovno.

Nejvíce je zde zdaněno to co je na hovno, jde o; tvrdý alkohol, cigarety, ubohou práci, zboží, služby, atd. vše je zde na hovno a proto je zde i veliká daň z hovna, přiznej si to, že jsi zde na hovno a proto musíš platit veliké daně z hovna. Pokud se někdo chytře vyhýbá placení daní z hovna, tak je za to potrestán vězením ve kterém je život na veliké hovno.

Peníze elitě nesmrdí, o tom je velká daň z hovna! Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky co jsou zde na hovno, a oni se mají dobře díky daním z hovna, přerozdělování daní z hovna je na hovno, protože to jenom umožňuje ubožákům co jsou zde na veliké hovno, se mít velmi dobře.

Dobrota je zde na hovno, ten kdo se zde má dobře, jistě zde i dělá veliké hovno jako; král, šlechtic, papež, guru, rabín, prorok, vůdce, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, celebrita, ředitel, profesor, soudce, atd. Pandemie v nahotě odhalila to, že daně z hovna jsou na hovno, protože ubožáků je zde všude jako sraček, a tak pandemie splachuje tyto ubohé sračky do hajzlu.

Ano, každý čert je v pekle dočasněPorovnejme informace a programy statisticky a logicky, musí nám dojít že současné sociální ideologické systémy už leží v nemocnici a lékaři nemají léky na to jak je uzdravit a tak zde mocné ideologie umírají ve velkém, jako by zde byla globální pandemie, nejprve umřelo náboženství a brzo umře i politika.

Kauzalita praví že každá programová chyba v konzumním Matrixu má svoji příčinu, a tou příčinou jsou dezinformace, které stvořili v Matrixu Dezinformatismus. Dezinformace to je reklama která chytře klame konzumenty pomocí lží co z dálky vydají jako pravda a dělá tak z nich hlupáky a chudáky, kdo lže ten i krade a do psychického pekla se tak jistě i hrabe.

Vše co v tomto pekelném očistci jako čerti druhým čertům dáváme to i nazpět dostáváme, v pekle nejsou andělé a bůh ( JHVH ), jsou zde jenom hříšní čerti co si pokrytecky hrají na svaté anděly a svaté bohy. V pekle vždy zlo zvítězí nad dobrem a vše nakonec zle dopadne, pohádky dělají z dětí v pekle psychické ubožáky, náboženství a politika to jsou pohádky pro dospělé.

Pravda je v pravidelnosti která se nezmění ani za milion let a bude zde existovat i za milion let, vesmírná a přírodní pravidla jsou pravdivá, protože se nemění podle situace, tak jako pravidla pomocí kterých se čerti řídí v konzumním pekelném očistci, ve kterém vládne jenom svatý Satan (GVKB).

Ráj je v přírodě, protože zde je svoboda a rovnost, pekelný očistec je v egoistické civilizaci, protože zde není svoboda a rovnost. Ty jsi egoista, křičí egoista, styď se za to že jsi egoista. To je největší svatá lež, jakou služebníci Satana vymysleli, proč by se měl čert stydět za to, že je čert?

V pekle vládne ten, kdo je chytrý jako liška a silný jako lev, peklo je založeno na manipulaci pomocí odměny a trestu, z egoistických čertů se tak stali loutky které ovládá situace nebo pekelná organizace, pokud genetická loutka v pekle chybuje tak je potrestána; ekonomicky, psychicky, vězením, mučením, blázincem, nemocí, smrtí.

Moje pekelná hra a moje pekelná pravidla, o tom to je v pekle, ten kdo se nepřizpůsobí optimálně konzumnímu peklu, ten skončí na okraji pekla, jako žebrající bezdomovec. Peníze pekelné elitě nesmrdí a tak se vybírají daně i z hovna, proto je život v pekle na hovno, ti co jsou zde nahoře serou z vysoka na ty co jsou dole, co je v pekle dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, každý čert je v pekle dočasně.