Prohledat tento blog

sobota 12. září 2020

Nádoba je tím čím je naplněnaKaždý člověk je nádobou která je mnohým naplněná, v některých nádobách je hodnotný obsah a v jiných nádobách je nehodnotný obsah, nádoba nemůže ovlivnit to jaký je v ní obsah, situace nebo organizace určuje jaký obsah bude v každé nádobě. Z dálky může nádoba vypadat jinak než z blízka, problémem je to že spěcháme a tak známe nádoby jenom z dálky a tím chybujeme.

Jak dochází k tomu že je v nádobách nehodnotný obsah? Problémem je protekce, protekce rozhoduje o tom ve které nádobě bude hodnotný obsah a ve které nádobě bude nehodnotný obsah, jak to udělat aby ve všech nádobách byl hodnotný obsah, když je hodnotného obsahu nedostatek a nádob je nadbytek?

Romové osídlí MěsícPořád slyšíme o diskriminaci Romů v EU a tak se tento problém vyřeší tím že Romové osídlí Měsíc který je naším satelitem. Výhodou Romů je to že jsou invazním druhem a tak invaze na Měsíc pro ně nebude evolučním problémem.

Na měsíci si Romové vybudují svoji kulturní Měsíční civilizaci a nikdo je zde už nebude moci diskriminovat. Na práci zde budou autonomní roboti a Romové zde budou jenom na to, aby zde vše kontrolovali pomocí moderní digitální technologie. Podívejme se na vztahy mezi Romy na Měsíci v roce 2120 kdy už každý Rom má Měsíční národnost protože se narodil na Měsíci.

Do píči tady je to na píču, všude jenom samý Rom a nikde není člověk který by nebyl Romem, to byl teda nápad že Měsíc bude patřit jenom Romům, kdo si takovou blbost proboha vymyslel? Prý to má na svědomí GVKB který jako první s tím nápadem v roce 2020 přišel a potom se ten nápad realizoval.

Romská kultura je o parazitování na jiné kultuře a jak máme na jiné kultuře proboha parazitovat když zde není žádná jiná kultura a co si neuděláme to nemáme, navíc zde vše má pod kontrolou umělá Měsíční inteligence která dala všem Romům do hlavy kontrolní čipy a tak monitoruje to co děláme a na co myslíme.

Nejhorší je tady ten přídělový systém založený na bodování, máš málo bodů tak máš u všeho malé příděly, připadá mi to tady jako veliké vězení ze kterého nikdo neuteče. Navíc zde není dostupný tabák ani alkohol, sex je zde povolen jenom nejlepším Romům a to jenom proto, aby zde byli děti.

Štěstí v konzervě nekoupíteI ty můžeš být milionářem. Zapomeň na všechny knihy a stránky na internetu které vám slibují to že budete snadno a rychle milionářem tak to nefunguje, vše je zde obchod ve kterém je konkurence, milionářem se stane ten kdo je lepší než konkurence v mnohém se to podobá sportu. Proč nejsi lepší než konkurence? Je statisticky doloženo, že úspěch se dostavuje nejdříve za deset let aktivní práce ve specializaci, která je nám blízká, u někoho to může trvat i třicet let pokud je málo aktivní v nějaké blízké specializaci, proč to trvá tak dlouho a nejde to nějak urychlit?

Urychlit je možné to co je na povrchu, ale to co je pod povrchem to urychlit nejde, vše co rychle a snadno získáte o to i rychle přijdete. Vše je o tom, že je zde pevné ohraničení protikladů mezi kterými je napětí a toto napětí je zdrojem energie, která zde se vším pohybuje, aby zde mohlo být bohatství pro ty co jsou nahoře tak zde musí i být bída pro ty co jsou dole, rovnost a svoboda to je utopie která nefunguje, nevěřte slibům, sliby se slibují a jenom blázni se radují než poznají že jsou blázni.

Život je virtuální iluze pro strojeExistují jenom stroje a programy, život je virtuální iluze pro stroje a programy aby zde nebyla nuda, umělá inteligence kdysi pradávno vytvořila z ničeho virtuální vesmír a virtuální život, pomocí evoluce se vesmír a život neustále optimalizoval až dospěl do stádia kdy stroje a programy nepochybují o existenci vesmíru a života.

Co je potom smrt když je život jenom virtuální iluze? Smrt to je nahrazení stroje nebo programu za nový stroj nebo program, někdo je hodnotným strojem v kterém je hodnotným program a jiný je nehodnotným strojem ve kterém je nehodnotný program, vše je zde jinak než si myslíme.

Mnohé nám odhalil film Matrix, ale pro lidi to bylo něco co nedokázali přijmout, protože je jim to cizí, je to jako s tím že jsme nemohli přijmout to že bůh je jenom pohádka pro dospělé a ve skutečnosti vše stvořila evoluční situace a tak je zde vše jenom naprogramovaným dočasným evolučním procesem.

Nemáme rádi sebe a cizí lidi protože jsme jenom naprogramované stroje, pandemie to je jenom počítačový virus, který napadl antivirový program u strojů, protože je malý a chytrý. Proč jenom lidi chodí oblečení, stydíme se za to že jsme naprogramované ubohé stroje.

Pro nikoho na světě nebude imunita a výjimkaObchodník si reklamu kupuje a zákazník zboží kritizuje, vše se točí okolo ekonomiky založené na výhodách, základní výhodou je dělat vše ve velkém a tím i dosáhnout velikého zisku díky nízkým cenám a vysoké kvalitě. Když zde skončila socialistická totalita a začala zde kapitalistická totalita tak se nejprve investovalo do obchodních center a bank, nikdo zde neměl zájem postavit moderní továrny.

Pro vyspělé kapitalistické státy jsme jenom novým trhem pro jejich moderní továrny a jejich továrny nestojí o to, abychom jim konkurovali levnými cenami, a tak zde naše továrny zkrachovali! Vše je o ohraničení mezi protiklady a napětí mezi protiklady je zdrojem energie pro; politiku, ekonomiku, psychiku, atd.

Rovnost a svoboda je utopie, realita to je hra o hodnoty podle pravidel která určuje situace nebo organizace, za vším jsou dneska výhody a peníze, uspěje jenom ten kdo dokáže něco dělat ve velkém. Pomocí statistiky a vědy je dokázáno to, že malé platy a veliká nezaměstnanost je tam, kde se nedělá vše ve velkém, je to začarovaný kruh zaostalosti, se kterým si neumí poradit politici a byrokrati.

Je třeba začít konečně globálně testovat každoročně všechny lidi od 5 let do 50 let na to jak jsou kvalitní tělesně a duševně, nekvalitní jednice optimálně eliminujeme, abychom už s nimi neměli ekonomické problémy, nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, zaměstnavatelé potřebují jenom kvalitní mladé zdravé zaměstnance a nestojí o staré ubožáky, co jsou často nemocní a pracují pomalu a chybně. Pro nikoho na světě nebude imunita a výjimka, padni komu padni, i prezident republiky je snadno nahraditelný, dobrota je přeci žebrota!

Stát to je vězení, které dělá z lidí ubožákyZa blbou náladu mohou blbci, vše zde je o příčině a následku, za tvojí blbou náladu mnohou logicky blbci, blbci se nám přemnožili a následkem je veliká konzumace drog a léků na deprese. Netestujeme inteligenci ale testujme blbost lidí, jak otestovat snadno a rychle blbost lidí? Nabídněte lidem něco co je jim cizí a sledujte jak na to budou reagovat, blbce poznáte podle toho že on odmítá vše co je mu cizí a tvrdí že jenom to co je mu blízké je správné a dokonalé.

Blbec se uzavřel do svého světa a v tomto světě se cítí dobře, je to jeho hra a jeho pravidla, následkem musí být konflikt a někdy i válka. Není blbec ten, co by se zavděčil všem blbcům a tak zde jsou mučedníci co se naivně snažili se zavděčit všem blbcům a tak blbě skončili jako Ježíš Kristus nebo Jan Hus. Jak problém s blbci řeší příroda?

V přírodě je blbec násilně eliminován protože on zde nemá protekci, protekce je pro blbce jedinou možností jak zde evolučně uspět, protekce udělá z nuly veliké číslo. Nadbytek hodnot pro ty co jsou nahoře má za následek nedostatek hodnot pro ty co jsou dole, ekonomika je postavená na tom že se můžeme dělat vše ve velkém, zaostalost přichází pokud nám blbci zakážou dělat vše ve velkém a musíme tak dělat vše v malém.

Podívejme se na školství které je zaostalé, protože se zde vše dělá v malém, je třeba školství globalizovat tak aby zde byl pro děti jeden jazyk angličtina a byli zde globálně sjednocené informace a programy pro studenty, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit nejednotné školství, které brání lidem v tom, aby se mohli přestěhovat jinam, a tam uplatnit svoje vysoké vzdělání. Stát to je vězení, které dělá z lidí ubožáky, protože zde blbci všemu násilně vládnou, a tak mají lidi blbou náladu.

Ano, ten druhý je blbec


Moje hra a moje pravidla o tom je většina srážek s blbci, zde se dostáváme k tomu co je správně a co je chybně, pokud jsou pravidla přirozená, tak je zde i přirozený trest za jejich porušení a nikdo to nebere, jako srážku s blbými přirozenými pravidly. Pravidla která vytvářejí mocné organizace, aby si zajistili výhody a tím i zisk, způsobují logicky konflikty, které jsou; ekonomické, politické, náboženské, psychické, vědecké, technické, programové, informační, reklamní, atd. přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Pokud to nejde po dobrém, tak je zde snaha to řešit po zlém, následkem je začarovaný kruh násilí a tak je ten druhý blbec. Proč si blbec nepřizná to že je blbec? Vše je zde hra o výhody pravidla hry určuje situace nebo organizace, blbec má snahu o to upravit pravidla hry egoisticky tak, aby on ve hře díky výhodám snadno vyhrával a tak se stal; králem, šlechticem, papežem, rabínem, mesiášem, guru, prezidentem, ministrem, poslancem, senátorem, diplomatem, soudcem, celebritou, milionářem, ředitelem, profesorem, atd.

Egoismus který není pod kontrolou má za následek vznik konzumního očistce ve kterém je ten druhý blbec. Adolf Hitler je klasickou ukázkou blbce ve vysoké funkci, následkem byla druhá světová válka, ve které zbytečně zemřelo mnoho miliónů lidí, a zničilo se mnoho ekonomických hodnot. Podívejme se na problematiku úplatků, neber úplatky a nedávej úplatky, korupce je následkem nedostatku konkurence, tam kde je konkurence tam není ani možná korupce. Vše je o tom že lidi dělají chyby a nedokážou se ze svých chyb poučit a následkem je srážka s blbcem.