Prohledat tento blog

čtvrtek 10. září 2020

Začalo vše u vyhnání z ráje?

Na počátku bible je mytologický příběh o tom jak bůh vyhnal Adama a Evu z ráje, pro věřící je to začátek lidské kultury, nevěřící vycházejí z toho že jsme vznikli z opice pomocí evoluce. Někdo hovoří zase o mimozemšťanech co zde měli sex s opicemi, a následkem vznikl člověk. Jakmile budeme mít konečně stroj času, tak zjistíme jak to opravdu bylo, zatím zde jsou jenom teorie a nejsou zde důkazy.

Naše kulturní civilizace je postavená na výhodách které nám poskytuje věda a technika, díky nástrojům a později strojům získáváme výhody a tak můžeme mít k dispozici levně mnoho zboží a služeb. Po skončení druhé světové války v roce 1945 se začali používat počítače které bylo třeba naprogramovat, nejprve se dělali programy na míru počítačům a potom začali vznikat univerzální operační systémy. Velikým zlomem byl vynález integrovaných obvodů a později přišli procesory a potom i malé počítače které si mohli koupit i bohaté soukromé osoby.

To vedlo logicky k počítačové síti a později i globálnímu internetu. Najednou zde byla digitalizace a vše bylo na baterky a akumulátory. Místo mechanického psacího stroje je zde notebook a tiskárna, místo zrcadlovky na kinofilm je zde digitální zrcadlovka která má na vše automatiku a umí i natočit video. Mnoho profesí zaniklo a mnoho jich zase vzniklo, vše se začalo rychle měnit a nejhůře jsou na tom lidi co jsou už ve starobním důchodu a nechápou to proč adolescenti pořád koukají do mobilních telefonů a tak je často díky sluchátkům na uších, při přecházení silnice, srazí automobil.

Matrix a Nokia 8110 z roku 1996

Roku 1996 došlo k tomu že zde byli malé telefony a nastala tak doba, kdy mohl mobilní telefon používat každý a nebyl to už luxus pro bohaté. Dneska jsou nám 24 let staré telefony k smíchu, protože nic neumí a slouží jenom k telefonování. Každý rok je zde mnoho nových telefonů co nám nabízejí mnoho inovací a tak mnozí odloží starý fungující telefon a koupí si nový telefon, aby nebyli ostatním k smíchu.

V roce 1996 bylo pro mnohé telefonování mobilem luxus který si nemohli dovolit, dneska je telefonování cenově dostupné každému, bohužel mobilní operátoři se u nás orientují na veliké organizace, kterým poskytují výhodné ceny a pro obyčejné lidi zde jsou nevýhodné ceny, přitom v Polsku jsou ceny pro obyčejné lidi výhodné, když se chce tak to jde. V současnosti je zde móda velikých telefonů s operačním systémem, tyto veliké telefony lidi využívají na hry a internet, drahé telefony umožňují bezkontaktní placení v obchodě. Staří lidé používají telefony bez operačního systému s klasickou klávesnicí, existují pro staré lidi i mobilní veliké telefony, co ještě mají klasické sluchátko na krouceném kabelu.

Proč je kapitalismus ekonomicky negramotný?

Kapitalismus je založen na tom že mocní okrádají bezmocné a pro mocné je pracující zaměstnanec jenom ekonomickým otrokem, který je snadno nahraditelný. V kapitalismu je vše o výhodách pro ty co jsou nahoře a o nevýhodách pro ty co jsou dole, rovnost je v kapitalismus jenom ve smrti, jakýkoli odpor je v kapitalismus potlačen násilím.

Nacismus to byl čistý kapitalismus a proto zde byli koncentrační tábory, kde se ubožáci eliminovali v plynových komorách po milionech, kapitalismus je dogmatická totalita a život v kapitalismu je pro dělnickou třídu očistcem.

Vše je v kapitalismu o kontrole která nefunguje, všechny evoluční změny u kapitalismu jsou jenom povrchní a pod povrchem je pořád parazitování těch co jsou nahoře na těch co jsou dole. Je třeba konečně nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi se z civilizace odsunou do rezervace, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni komu padni, nejsou v civilizaci lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, v rezervaci se od sebe oddělí muži od žen aby se lidi už nerozmnožovali. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti na baterky a tak dostanou roboty na baterky, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Mimozemské civilizace daně nevybírajíPokud ve vesmíru existuje mimozemská vyspělá civilizace, je zde otázka a platí tam mimozemšťané daně? Většina z vás si naivně myslí že logicky musí mimozemšťané platit svému státu daně, protože z čeho by jejich stát ekonomicky existoval?

Podle mě je to celé jenom o evoluční vyspělosti civilizace, zaostalé civilizace vybírají násilím daně a vyspělé mimozemské civilizace daně nevybírají a stát žije z toho že podniká, jako každá jiná organizace. Proč je v naší civilizaci tolik organizací, které nepodnikají a žijí tak z daní, nebo jinak chytře parazitují na státu.

Každý problém má svojí příčinu, to že je zde přerozdělování peněz, které umožňuje těm co jsou nahoře se mít dobře, je způsobeno selháním kontroly nad organizacemi. Když kocour není doma tak myši mají hody, tím kocourem je konkurence, tam kde není konkurence tam je rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Socialismus nefungoval protože zde nebyla konkurence, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak eliminovat centralizaci a monopoly? Je zde jednoduché řešení nahradíme lidi za roboty, roboti budou v továrně vyrábět roboty, takto zde bude vyspělá civilizace ve které se neplatí daně a kde není rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi přestali rozmnožovat.

I ty můžeš být prezidentem


Stačí abychom lidi naskenovali a přemístili jejich duše do virtuální reality a lidská těla eliminovali, ve virtuální realitě může být každý čímkoli tedy i prezidentem republiky nebo králem. Mnozí namítnou že pokud bude moci ve virtuální realitě každý snadno a rychle prezidentem, tak že funkce prezidenta už nebude mít pro nikoho hodnotu. Hodnotné je to co potřebujeme a je to pro nás obtížně dostupné, je to jako s fotografováním, jakmile se díky digitalizaci stalo fotografování snadno dostupné tak následkem bylo to že fotografie ztratili svoji hodnotu díky inflaci.

Vše se zde už mnoho miliónů let všude točí okolo výhod, opice se proměnila na člověka díky výhodám, pokud dítě nemá od narození lidské výhody tak se z dítěte stane opice která myslí a žije jako opice. Mnozí namítají že nechtějí naskenovat a žít jenom ve virtuální realitě, máme strach z nového protože nejsme na nové připraveni, doba se dneska díky digitalizaci rychle mění a nebude to trvat dlouho a pro lidi už nebude nikde zaměstnání ani vysoká funkce, jediným možným řešením bude lidi pomocí GVKB dotazníků co budou na internetu naskenovat a potom jejich těla v krematoriu eliminovat.

Zpovědnice com


Existuje na internetu falešná Zpovědnice s koncovkou cz, pravá Zpovědnice má koncovku com, mám velmi špatné zkušenosti s koncovkou cz, zde je většina stránek falešných, existují sice výjimky jako je stránka GVKB cz, ale to je moje stránka, proč u nás je tak veliká digitální zaostalost? Problémem je naše minulost, kdy jsme byli na tom mnoho století zle, po stránce ekonomické a ideologické, byli jsme evolučně odstavení na vedlejší kolej a naděje na to že nám bude líp je utopie. Přichází nová doba spojená s tím že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace. Takto konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Bůh existuje jenom v pohádce


Tak jako život potřebuje ke svojí existenci podmínky vhodné pro život tak i bůh potřebuje pro svoji existenci pohádky, náboženství a sekty to jsou pohádky pro dospělé ve kterých jsou pohádkové bytosti jako je; bůh, anděl, čert, vodník, džin, šmoulové, atd. Proč dospělí věří na pohádky a jiné hlouposti? Zde se dostáváme k tomu že žijeme v kultuře náhražek, pokud není originál tak použijeme náhražku a tak; pravdu nahradila lež, moudrost nahradila hloupost, svobodu nahradilo otroctví, atd.

Konkurence stvořila lež protože konkurentům neřekneme pravdu a tak jim lžeme abychom nad nimi vyhráli, proto máme tak rádi psy protože zde není konkurence a pes nás uznává za svého pána. Vztahy nefungují mezi jedinci ani mezi státy, příčinou je konkurence a tím i srážka s blbci, musíme konečně pochopit co je pravda a co je lež, co je láska a co je nenávist, co je dobré a co je zlé, atd. z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka a tak z dálky může někdo vypadat jako bůh a z blízka spatříme blbce.

Blbci se přemístí z civilizace do rezervace

Ano, není blbec ten, co by se zavděčil všem blbcům, i ty jsi blbec. Jakmile se naučíme lhát tak se z nás stávají blbci, lžeme protože jsme si cizí a tak si konkurujeme, dobrota je přeci žebrota. Se vznikem lži vznikla; reklama, móda, politika, daně, clo, náboženství, pohádky, mytologie, pověry, symboly, rituály, fetiše, dezinformace, subjektivní pravda, atd. pravda a láska je relativní. Vše se točí okolo výhod, problém je v tom že výhody jsou zde díky nevýhodám, aby ti co jsou nahoře měli výhody, tak ti co jsou dole mají nevýhody, nadbytek je zde možný díky nedostatku.

Každý problém má příčinu a pokud příčinu odstraníme tak problém zmizí, pokud zde nebudou blbci tak zde nebudou s blbci problémy, nahradíme proto blbce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak dostanou roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, blbci se přemístí z civilizace do rezervace.