Prohledat tento blog

středa 9. září 2020

Blbci neumí fotografovat


Blbci fotografují jenom mobilním telefonem a považují fotoaparát za zbytečnost, vrcholem lidské blbosti je mobilní telefon na dlouhé skládací tyčce a tyto amatérské fotky se většinou odesílají na Instagram nebo Facebook. Prodeje fotoaparátů a video kamer klesají pro internet stačí přeci jenom mobilní telefon. Ubývá rychle i profesionálních fotografů a nahrazují je amatéři, místo zrcadlovek zde jsou malé fotoaparáty do kapsy co většinou nemají hledáček a mají veliký zoom objektiv a není zde možnost vyměnit objektiv nebo nasadit veliký blesk.

Malé snímače dostávají veliké rozlišení jenže to je na úkor kvality, je zde snaha nahradit pevný kov za umělou hmotu a tím snížit výrobní cenu, jenom profesionální přístroje mají ještě v sobě kov a tak jsou kvalitní a jsou i většinou utěsněné proti dešti a prachu, logicky cena jde zde rychle nahoru. Často slyším začátečníky že by chtěli levný malý fotoaparát který dělá profesionální fotografie, takový fotoaparát na trhu není, za málo peněz není možné vyrobit kvalitní fotoaparát.

Ano, na Zpovědnici jsou jenom blbci


Pokud se nechcete srážet s blbci tak nechoďte na stránku Zpovědnice, naštěstí to už nebude trvat dlouho a díky Facebooku Zpovědnice zanikne, proč si blbci nekoupí doménu a nedají jí na hosting? Blbci vědí že by to nefungovalo, protože na blbou stránku by jistě nikdo nechodil. Nadbytek blbců je zde díky výchově v rodině, je třeba odebrat děti všem rodičům a svěřit děti do výchovy robotům, roboti otestují kvalitu dětí a vadné jedince optimálně eliminují, takto se eliminuje degenerace a přelidnění, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance a tak dostanou kvalitní zaměstnance, vše je zde o výhodách, pokud to nepochopíte tak blbě skončíte. Blbec odmítá pochopit realitu a myslí si že on má svatou pravdu.