Prohledat tento blog

neděle 6. září 2020

Co je nejlepším přítelem člověka?


Pokud se na to optáte cizích lidí tak vám většinou odpoví že pes je nejlepším přítelem člověka, z dálky to skutečně tak vypadá, že pes je nejlepším přítelem člověka, ve skutečnosti jde o to, že nám psi nejlépe rozumí a proto jsou i našimi nejlepšími přáteli. Zde se dostáváme k otázce a proč nám nerozumí ostatní lidi se kterými se snažíme navázat vztahy?

Problémem vztahů mezi lidmi je boj o výhody, pes s vámi nebojuje o výhody a uznává vás za vůdce smečky, proto se vám podřizuje. Ano, nejlepším přítelem člověka jsou výhody, výhody ale nejsou živou bytostí, je to jenom o štěstí, které máme většinou díky protekci. Psa si můžeme koupit a vychovat, výhody si nemůžeme koupit ty si musíme většinou zasloužit, pokud je nemáme od narození.

Pro většinu blbců jsou výhody návykovou drogou a pokud tuto drogu už nemají, tak se psychicky zhroutí a mnohdy i v depresi spáchají sebevraždu. Blbců je zde nadbytek a výhod je zde nedostatek následkem jsou kariéristické závody mezi blbci o výhody, ten kdo vyhraje se stává; králem, papežem, šlechticem, celebritou, milionářem, prezidentem, předsedou vlády, diplomatem, atd.

Naštěstí už brzo bude tento starý lidský problém díky evoluci eliminován, lidi se z civilizace přemístí do rezervace a zde pro nikoho nebudou výhody, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita i ty skončíš už brzo v rezervaci a v civilizaci bude robot prezident vyznamenávat roboty, takto zde zvítězí na věčné robotické časy, pravda a láska nad lží a nenávistí.

Prezidenti nám lžou


Nemá smysl sepisovat všechny lži od všech prezidentů protože se od sebe mnoho neliší, v principu vždy jde o to udělat z lidí hlupáky pomocí dezinformací nic nového pod sluncem podívejme se na masožravé rostliny jak klamou hmyz aby jej mohli eliminovat, nebo se podívejme na náboženství které klame věřící lidi, dobrota je přeci žebrota. Život je hra a pokud nejde vyhrát když se dodržují stará pravidla určená situací nebo organizací, tak je zde snaha vyhrát hru pomocí porušení pravidel, a tak je zde lež a dezinformace.

Jakmile se naučí člověk lhát tak se stává dospělým člověkem, děti neumí lhát a proto se nebojí říci to, co je pro dospělé tabu. Když všichni lžou tak je logické to že i prezidenti lžou, prezident je jenom člověk, který zde díky protekci má výhody které si nezaslouží. Naštěstí prezidenti nevládnou národům, všemu zde vládne situace a organizace. Prezidenti jsou jenom levnou náhražkou za krále, náklady na krále byli veliké a tak jsme se rozhodli, že místo krále budeme mít jenom ubohého prezidenta, který z dálky bude vypadat mediálně jako král a z blízka spatříme starého nemocného herce s maskou krále.

Nekrmte blbce a nechte je umřít hlady


Nejhorší je srážka s blbci na internetu. Největší koncentrace blbců na našem internetu je na stránce Zpovědnice o kterou se provozovatel mnoho let nestará a vládnou zde tak jenom blbí moderátoři a blbí administrátoři. Z díla poznáváme tvůrce, pokud se blbci pomocí protekce dostanou k moci v organizaci tak následkem je zánik každé organizace. Naivně jsem si na Zpovědnici založil profil a druhý den mi profil byl nějakým blbým moderátorem smazán i když jsem neporušil v ničem pravidla Zpovědnice. Mnoho let se zabývám problematikou lidské blbosti a zjistil jsem že jablko nepadne daleko od stromu jak kdysi pravil mesiáš Ježíš Kristus.

Pokud mají blbí rodiče děti tak jsou jejich děti blbé to je logické, z díla přeci poznáme tvůrce. Blbost není psychická nemoc, je to genetická vada a je to i blbá výchova dětí, ten druhý je blbec, co s tím uděláme, kde je zakopaný pes? Neřešte to že je někdo blbec, nekrmte blbce a nechte je umřít hlady, ignorujte stránku Zpovědnice a jiné podobné stránky kde je nadbytek blbců, nechoďte k politickým demokratickým volbám, protože na kandidátkách jsou na 100% jenom samí blbci.

Moudrý člověk se vyhne tomu aby byl politikem a dělá něco užitečného co vede k tomu že se lidi mají lépe, díky politikům se lidi nemohou mít nikdy nikde lépe, protože; politika je boj o moc, ekonomika je boj o zisk, náboženství je boj o pravdu, umění je boj o popularitu, věda je boj o jistoty, život je boj o dlouhověkost, atd. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje situace nebo organizace, pokud jsou pravidla v organizaci chybná, tak následkem je zánik organizace, komu není rady, tomu není pomoci.