Prohledat tento blog

sobota 5. září 2020

Nelži


Přiznej si konečně to že jsi lhář, nejen že lžeš když mluvíš ale lžeš i sám sobě a to je ta nejhorší možná lež, komu není rady tomu není pomoci. Nevěříš lidem a tvrdíš že to jsou lháři a zapomínáš si přiznat to že jsi lhář a kdo lže ten i krade a do psychického pekla se jistě hrabe. Příčinou všech psychických nemocí je lež, žijeme v realitě založené na lžích, a tím i na nenávisti. Všichni lžou a kradou, nikdo není bez hříchu a tak všichni žijí v očistci který je trestem za to že všichni lžou a pravda byla vyhnána nahá z naší prolhané civilizace do přírody.

Pravda je dneska už jenom v přírodě a lidové moudrosti, v knihách pravdu nenajdete, protože kdo by četl knihy ve kterých je pravda? Čím více je v knize lží, tím více je kniha i populární a tak je velmi populární Bible. Naštěstí už brzo dojde k tomu že se lidi odsunou z civilizace do rezervace a v civilizaci budou místo lidí roboti a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, člověk to byla jenom evoluční testovací verze co se nepovedla a robot je finální verze co se evolučně povedla.

Jenom paraziti se mají dobře


Rozděluji lidi na úspěšné parazity a neúspěšně parazity, vše je zde hra, ve které se hraje o výhody, pravidla určuje situace nebo organizace, války v nahotě odhalují to, že jsme všichni paraziti, a proto se nemilosrdně likvidujeme už mnoho tisíciletí, vše zde prochází evolučním vývojem a tak místo války fyzické přicházejí války ekonomické a informační, mír je jenom krátká doba mezi válkami a v této době se hromadí zdroje pro novou válku.

Zde se dostáváme k tomu, že jsou naše mozky naprogramované k tomu, aby sloužili organizaci, která rozhoduje o nás bez nás. Nebude to trvat evolučně dlouho a na naše pracovní místa začnou nastupovat stroje a programy, vše nakonec jistě skončí tím, že budeme odsunuti z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, abychom se už nerozmnožovali. Takto v civilizaci konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné robotické časy, běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude brzo čekat, líp už bylo, bude jenom hůře.

S příchodem digitalizace se začala rychle měnit civilizace


Ano, bez výhod jsi jenom oblečená opice. Osud je o tom, jestli máš od narození výhody nebo je nemáš, dále jde o to, jaké máš výhody, výhody proměnili evolučně opici na člověka. Podívejme se na lidské děti, které vychovali zvířata, tyto lidi nejde už začlenit do naší kultury a život těchto lidí je krátký. Dlouhověkost u lidí je následkem toho jaké mají zde výhody, problémem u výhod je zde to, že výhody má jenom elita díky protekci a ostatní co nemají protekci, tak nemají zde výhody.

Výhodou je třeba to, že zvládneme něco složitého, jako je třeba vytvoření stránky na internetu, která je populární a má velikou návštěvnost, většina lidí něco takového nezvládne a tak se z nich stávají virtuální bezdomovci, co tráví mnoho času na sociálních sítích, kde nic neznamenají. S příchodem digitalizace se začala rychle měnit civilizace, lidi se přestávají zajímat o rodinu a zajímají se o virtuální svět, ve kterém získávají mnoho iluzí, na kterých jsou závislí. Nebude to už evolučně trvat dlouho, a bude zde všude dostupný rychlý a levný mobilní internet, virtuální realita se pro lidi stává moderním náboženstvím a virtuálním bohem je zde internetový vyhledávač, který je vševědoucí a tak nahradil lidem svaté knihy a dal jim možnost poznat digitální ráj.

Protekce je programovou špínou kterou je třeba eliminovat, podívejme se na vyhledávače na internetu, které dávají protekci informacím s nulovou hodnotou, chceš mít velikou návštěvnost, tak si zaplať i drahou reklamu, která bude klamat konzumenty informací. Peníze lakomcům nesmrdí o tom je konzumní očistec ve kterém jsi bez peněz jenom ubožákem který existuje bídně na okraji civilizace, přichází doba ve které nám vezmou práci stroje a programy, není to nový problém s nezaměstnaností a bídou, tento problém je zde už mnoho století a následkem jsou vždy války, ve kterých nemá lidský život žádnou hodnotu.

Problémy které se mnoho řešili před sto lety jsou nám dneska k smíchu, za pouhých sto let došlo k tolika změnám u naší civilizace, že potřebujeme zcela nový druh zaměstnanců, nebude to trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervace protože práce už pro nikoho v civilizaci nebude. Mnozí řeší jaká vysoká škola je perspektivní, žádná perspektivní vysoká škola není, roboti už brzo nahradí všechny zaměstnance a funkcionáře.

Ano, díky Facebooku zkrachovala Zpovědnice


Mnoho ubožáků bylo závislých na stránce Zpovědnice a tak se nemohou ubožáci smířit s tím, že stará stránka Zpovědnice nečekaně na internetu zanikla a naděje na to, že jí nahradí nová moderní Zpovědnice je naivní. Vše je zde evolučně dočasně, příčinou zániku stránky Zpovědnice byla rychle klesající návštěvnost, díky ubohým moderátorům a administrátorům, co škodolibě neustále škodili návštěvníkům Zpovědnice tím, že jim; mazaly bezdůvodně profily, mazali bezdůvodně jejich příspěvky a jejich komentáře, blokovali bezdůvodně jejich IP adresu.

Ano, globální virtuální konkurence nabízela ubožákům lepší možnosti k tomu, jak mít na internetu virtuální rodinu. Je to škoda, že stránka Zpovědnice na internetu zanikla na věčné virtuální časy? Není to žádná škoda, Zpovědnice byla od svého vzniku do svého zániku chybně vytvořenou sociální stránkou s chybnými moderátory a chybnými pravidly. Používání Zpovědnice bylo obrazně jako používání fotoaparátu na kinofilm v době, kdy zde jsou inteligentní digitální fotoaparáty. Logicky je zde otázka a kam přejít po zániku Zpovědnice? Přejděte na Facebook, je to jasná volba, vše zlé je pro něco dobré.

Končí období osobních vztahů a přichází období neosobních vztahů


Je to zde na sociálních sítích veliká virtuální rodina, kde je možné se vypovídat, otázkou je proč tolik lidí nežije v rodině, kde by se mohli vypovídat a někdo by jim poradil nebo i pomohl? Za rozpadem rodiny jsou výhody které nám poskytuje civilizace, logicky čím vyspělejší je někde civilizace, tím více se tam i rozpadají rodiny, každá výhoda je spojená s nevýhodou. Problémem nejsou výhody které nám civilizace poskytuje, problémem je to že nemáme pod kontrolou naši civilizaci, jak ale dostat naši civilizaci zpět pod optimální kontrolu tak abychom se měli dobře a neměli deprese z toho že nemáme rodinu, ve které by nám bylo dobře.

Pod kontrolu lze dostat jenom to co je hodnotné, jakmile je něco nehodnotné, tak se o to nestaráme a tím zde nad tím není ani kontrola. Naše inteligence neustále porovnává mnohé aby věděla co je hodnotné a co není hodnotné, něco hodnotu ztrácí a jiné zase hodnotu získává, dneska máme už k dispozici mnoho statistik a tak díky nim víme jak se vše mění. Končí období osobních vztahů a přichází období neosobních vztahů, díky internetu můžeme rychle a levně poskytovat a získávat informace a programy, tím přecházíme z fyzické práce do psychické práce, místo fyzického násilí zde přichází psychické násilí kterému se můžeme bránit pomocí ignorace těch co porušují pravidla slušné komunikace.

Češi jsou nuly


Jak došlo evolučně k tomu že se z nás stali nuly? Kauzalita praví že každý problém má jistě svojí příčinu a pokud jsme nuly tak tou příčinou je lenost a hloupost. Češi jsou národem lenochů a hlupáků, neumíme si ani poradit s příživníky co se odmítají přizpůsobit našim pravidlům. Pokud něco už nejde opravit tak nám nezbývá než to novým nahradit, nahradíme proto u nás lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak zaměstnavatelé dostanou roboty z umělé hmoty.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrně vyrábět roboty, jelikož jsou u nás lidi nuly, tak lidi eliminujeme v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Robot není nulou, protože každý robot má výrobní číslo, a tak je každý robot i velikým číslem. Člověk to byla testovací verze a robot to je finální verze, tak jako jsme nahradili koně za automobily a traktory tak nahradíme i lidi za roboty, běžte se podívat na hřbitov a do krematoria ať víte co vás bude už brzo čekat, vše je zde přeci dočasně.

Víš co jsi


Mnozí si myslí že jsou tím na co se specializují a tak tvrdí já jsem; prezident, ministr, diplomat, senátor, ředitel, podnikatel, programátor, učitel, řidič, prodavač, instalatér, fotograf, atd. naše práce je obchodem, ve kterém prodáváme svůj čas za peníze a výhody, život je hrou podle pravidel a pravidla určuje situace nebo organizace. Nejsme ale tím jakou zde hrajeme právě hru, sundejme si masku a podívejme se do zrcadla, v zrcadle spatříte oblečenou opici.

Naše kultura je postavená na krásném povrchu, krásný povrch zvyšuje hodnotu u; zboží, služby, umění, informací, programů, vědy, techniky, atd. v bibli je na začátku mytologie, ve které byl člověk vyhnán z psychického ráje do psychického očistce za to, že se oblékl, jenom člověk se stydí za nahotu a tak se obléká a obléká i svoji egoistickou duši, tak aby duše vypadala díky pokrytectví hodnotně.

Nemáme čas zkoumat co je skryté pod obalem a tak nás často obal oklame, reklama nás klame, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, idealismus, dogmatismus, atd. je zde reklamismus, vše se zde točí mnoho tisíciletí všude okolo reklamy! Nejhorší je to že lžeme sami sobě, a tím jsme si vytvořili zlatou psychickou klec, ze které nedokážeme už uniknout. Pokud by demokratické politické volby mohli eliminovat všude daně tak by je elita zakázala.

Každá mocná organizace je založená na daních, které musí platit ten kdo je v organizaci, problémem je, že se daně díky populistické sociální politice neustále zvyšují, až nakonec dochází k zániku organizace. Jedinou jistotou je zde smrt a daně, tak jako platíme daně státu tak i platíme daně svému tělu a svojí duši, každý proces potřebuje zdroje ke svojí existenci, žijeme v realitě kde je nekonečné množství procesů v nás a okolo nás, vše je v pohybu a tak se vše mění a tím dochází k tomu, že je zde vše dočasně a vše se recykluje.

Rychlokurz filosofie


Rozděluji lidi na ty co důvěřují a ty co prověřují, jakmile přestaneme důvěřovat a začneme prověřovat tak nechybujeme, z dálky může mnohé vypadat jinak než z blízka, vše je zde hra podle pravidel, která určuje situace nebo organizace, pokud jsou pravidla hry chybná, tak zde jsou problémy, na které hledáme řešení. Pravidla je třeba mít pod optimální kontrolou, a zde narážíme na neochotu zavedená stará pravidla změnit tak, aby v pravidlech nebyli chyby. Co je psáno to je i dáno, takto vznikla víra v zázraky a tato svatá víra udělala z věřících lidí hlupáky a tím i chudáky.

Dobrota je žebrota, moudrý pán není dobrý k tomu co lže a krade, dobrotu si musí každý zasloužit, z díla poznáme kdo si dobrotu zaslouží a kdo si dobrotu nezaslouží, slova mohou klamat, ale dílo klamat už nemůže. Veliké manipuluje s malým pomocí odměny a trestu, problém nastává pokud je zde egoistická protekce, všechny egoistické organizace jsou zde dočasně díky protekci, protekce je jako plevel, který na svém okolí egoisticky parazituje.

Je snadné proměnit pomocí dogmatické totality lidi na loutky s nulovou hodnotou, jenže následkem je bída a zaostalost, což logicky vede k ekonomické migraci, tam kde není dogmatická totalita. Nechceme řešit situace které nemají řešení a tak volíme zbaběle útěk tam, kde se budeme mít lépe, následkem je vznik mnoha ohraničení, které nám brání v tom, abychom mohli utéci tam, kde nám bude lépe.

Lépe je zde všude jenom těm, co jsou díky protekci nahoře a tak zde jsou snahy se rychle dostat nahoru, díky protekci mezi mocnou a bohatou elitu, co egoisticky rozhoduje o nás bez nás. Nahoře je pro elitu ráj a dole je pro spodinu očistec, ti co jsou nahoře by se chtěli ve zdraví dožít sta let a ti co jsou dole, díky depresi myslí na sebevraždu, naše psychika je spojená s ekonomikou, deprese přicházejí s neúspěchem a lékem na deprese je úspěch, konzumovat léky na deprese nebo drogy, to je jenom zbabělý útěk od ubohé reality.

Války v nahotě odhalují selhání naší kultury, násilí je třeba z naší kultury eliminovat, je třeba s lidmi manipulovat jenom pomocí ekonomiky, už zde bylo dost ubohého násilí, které stvořilo konzumní očistec. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, vše co dáváme to nazpět dostáváme, ten kdo se zde chová jako šílenec, musí počítat se tím že skončí zle, podívejme se na kvalitu lidí, proč je zde veliký nedostatek kvalitních lidí a nadbytek nekvalitních lidí? Problémem je kontrola která selhala, podívejme se do přírody zde se nekvalitní dítě nedožije dospělosti, není to kruté, je to přirozená kontrola genetické kvality, díky které zde není degenerace a přemnožení.