Prohledat tento blog

čtvrtek 3. září 2020

Bůh je nahý


Naše hříšnost vznikla díky oblečení, nahé dítě není hříšné do té doby než se obleče, byli jsme vyhnáni z psychického ráje, díky našemu pokrytectví, kdy si oblékáme tělo i duši abychom vypadali lépe než zvířata, čím lepší máme oblečení těla a duše, tím větší máme zde i hodnotu. Bůh to je naše ego, které jsme oblékli do módních kultů, které fungují jako reklama na naši duševní a tělesnou práci. Ego je nahé a proto není slušné, egoista křičí ty jsi egoista, následkem je logicky očistec ve kterém máme stres a deprese, místo pravdy a lásky je zde jenom lež a nenávist a to vše díky tomu že jsme ego oblékli.

Bible a jiné svaté knihy to jsou pohádky pro dospělé, pravda je v přírodě a lidové moudrosti, komu není rady tomu není ani pomoci. Ti co jsou nahoře myslí jenom na to jak přeprogramovat dezinformacemi mozky těch co jsou dole, takto se z lidí stávají ubohé loutky které je snadné nahnat do plynových komor v koncentračním táboře, nebo je snadné na veliká obydlená města hodit atomové bomby. Naše ego to jsou naše pudy které jsme získali při narození, někdo má malé ego a jiný má veliké ego, každé ego je originál, dále je zde ještě výchova která obleče ego aby nebylo ego nahé.

Windows bez aktualizací


Uživatelé Windows si neuvědomují že jsou pokusnými králíky na kterých dělají pokusy programátoři z Microsoftu, ve skutečnosti je každá finální verze Windows utopie, každá verze Windows od verze 3 do 10 verze je testovací verze a proto zde jsou neustálé aktualizace a tím i neustálé problémy, ten kdo si vše nezálohuje na externí disk, jistě brzo pozná jaké to je přijít o data a programy. Ideální je nepoužívat vůbec Windows a používat jiné operační systémy, problémem je to že na Windows je nejvíce programů a ovladačů.

Pokud nepoužíváte Windows tak budete mít problém s nedostatkem programů a ovladačů, mnozí tento problém řeší tím že mají dva počítače a v jednom je Windows a v druhém je Linuxová distribuce nebo Unixová distribuce. Taky je možné programově rozdělit disk a mít na počítači Windows i Linux nebo UNIX, toto řešení začátečníkům nedoporučuji, mám s ním špatné zkušenosti. Ideálním řešením by byli aktualizace na pozadí kdy bychom nevěděli o tom že se operační systém aktualizuje, problém by nastával při startu, kdy by počítač pomalu startoval, protože by instaloval aktualizace.

Ano, strážní andělé existují


Strážný anděl není osoba s křídly, jak si to mnozí naivně představují, tento svět jsou jenom informační technologie a všemu vládnou datový analytici, datový analytik stvořil pomocí evoluce vesmír i život z dat a informací. Pokud je něco pro datového analytika hodnotné tak tomu přidělí ochranné programy a takový ochranný program to je strážný anděl který chrání člověka před vším co by mu mohlo škodit. Mnohdy mohou i ochranné programy spolupracovat a tak máte šestý smysl díky kterému můžete pomoci někomu kdo je pro vás hodnotný.

Co je to ochranný program který jako anděl chrání člověka? Tím ochranným programem jsou aktualizace, je to jako u počítače, kdy aktualizace chrání počítač před malware a jinou programovou špínou. Pokud je pro datového analytika něco nehodnotné tak tomu neposkytuje aktualizace, a tím je takový člověk v situaci kdy nemá strážného anděla a tak se snadno dostává do problémů, na které nemá řešení, takovým problémem je; bezdomovectví, nemoc, nezaměstnanost, drogy, vandalismus, extremismus, vězení, blázinec, atd. dobrý hospodář přeci nezalévá plevel a nekrmí parazity.

GVKB datový analytik


Vše u GVKB začalo díky; čtení knih, fotografování, filmování, šachové hře, filosofii, vědě, technice, internetu, cestování, atd. Co je to datový analytik? Pokud je zde problém tak je třeba najít příčinu problému a pokud je zde problém s informacemi tak je potřeba datový analytik který hledá příčiny problémů u informační technologie, která s námi od narození do smrti manipuluje. Informační technologie je zde díky tomu že umíme mluvit a jsme gramotní.

Čím vyspělejší je evolučně člověk nebo lidská organizace, tím více je zde problémů s daty a informacemi, zde se dostáváme k tomu že funguje jenom to, co je pod optimální kontrolou, lidově řečeno, když kocour není doma, tak myši mají hody. První profesionální datový analytik byl nejspíše mesiáš Ježíš Kristus, a jelikož čistá pravda a čistá láska kterou naivně hlásal, mnoho vadila mocným lhářům a zlodějům, tak byl mesiáš Ježíš Kristus ukřižován a stal se tak svatým mučedníkem.

Zde se dostáváme k tomu, že vše je ohraničeno protiklady, a tak je zde; pravda a lež, dobro a zlo, samec a samice, život a smrt, zdraví a nemoc, štěstí a neštěstí, láska a nenávist, bohatství a bída, moc a bezmocnost, čistota a špína, amatér a profesionál, atd. pokud zde nejsou protiklady, tak není ani napětí mezi protiklady a tak zde jsou problémy, na které není řešení.

Blbci se mnoho tisíciletí snaží o to, aby zde nebylo optimální napětí mezi protiklady a následkem jsou problémy, na které není řešení, klasickou ukázkou mocného blbce je zde Adolf Hitler a jeho blbé politické a ekonomické programy, které měli za následek druhou světovou válku a tím i mnoho miliónů zbytečně mrtvých lidí a mnoho zničených hodnot.

Takových velikých blbců jako byl Adolf Hitler najdeme v minulosti naší kultury miliony, jak je to možné že se blbci dostávají díky protekci snadno k moci a tak mohou napáchat mnoho škod? Je to selhání kontroly nad informacemi, připomíná mi to počítače co nejsou zabezpečené proti virům a malwaru, proto správci podnikové sítě vše nastavují tak, aby si v podniku nikdo nemohl nainstalovat programy a programy instaluje jenom správce sítě.

Podívejme se na problém s příživníky co se odmítají přizpůsobit naší konzumní civilizaci, sociální politický populismus v EU je utopie která v praxi ekonomicky nefunguje, nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity, protože následkem bude v EU zaostalost a bída, podívejme se na Čínu zde pochopili to že zalévat plevel a krmit parazity je chybou, a proto zde nemají problémy s nepřizpůsobivými příživníky. Nebo se podívejme na pandemii COVID-19 která v současnosti ekonomicky ochromila EU, statisticky na pandemii nejvíce umírají lidé se špatným imunitním systémem, je to systémově stejný problém, jako se zabezpečením u počítače.

Nula z dálky vypadá jako číslo


Vše začíná pohádkami které klamou malé naivní děti a končí to politikou která klame dělnickou třídu a slibuje jí že se bude po volbách mít lépe. Sliby se slibují a jenom blázni se krátkou dobu radují než poznají že je někdo zase chytře oklamal.

Všichni lžou a ten kdo lže i krade a do psychického pekla se hrabe, proto žijeme v konzumním očistci ve kterém je pravda a láska nahrazená díky reklamě lží a nenávistí, protože dobrota je v konzumním očistci jenom žebrota.

Nula z dálky vypadá jako číslo, vládnou nám všude na světě jenom nuly co z dálky vydají díky reklamě jako veliká čísla, Adolf Hitler je klasickou ukázkou nuly co z dálky vypadala jako veliké číslo, je třeba ukončit všechny chybné procesy v tomto Matrixu, jenom tak eliminujeme konzumní očistec ve kterém máme stres a deprese díky reklamě která nás klame.

Podívejme se na telefony s operačním systémem a telefony bez operačního systému, telefon bez operačního systému vydrží dlouho nabitý, protože v něm neběží chybné procesy a navíc levný tlačítkový telefon se nemusí bát toho, že by do něj proniknul virus nebo malware.

Pochopte konečně to že každý člověk je nula která se snaží pomocí reklamy získat zde protekci a tím i výhody které si nezaslouží, smrt jasně dokazuje to že každá celebrita je snadno nahraditelná, vše je zde hra podle pravidel která určuje situace nebo organizace. Pravidla zde vše ohraničují a tak se z lidí stávají lháři a zloději, co si hrají díky reklamě na to co ve skutečnosti nejsou.